Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

PRIMER 150

16.20 32.40  s DPH
Univerzálny a jednoducho aplikovateľný podkladový náter na polyuretánovej báze určený na všetky stavebné porézne materiály vrátane dreva, povrchy dilatačných špár a povrchy špár a spojov vystavených zvýšenému pôsobeniu vody. Zvýšenie priľnavosti MS polymérov.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kvapalný jednuducho aplikovateľný penetračný prostriedok ♦ vhodný pre zvýšenie priľnavosti silikónových a hybridných MS polymérových tmelov na porézne podkladyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ povrchy dilatačných špár ♦ povrchy špár a spojov vystavených zvýšenej vlhkostiPoznámka :         Pracovný postup nájdete v technickom listeFarebný odtieň : transparentnýBalenie :              250 ml, 500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SPS ACTIVATOR

17.82  s DPH
Systémový prostriedok na prípravu povrchu nesavých podkladov pred aplikáciou lepidla SPS Power Adhesive.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ kvapalný, jednoducho aplikovateľný prostriedok♦ určený na prípravu povrchu pred aplikáciou lepidla na fasádne obkladové dosky v rámci Soudal Panel Systém♦ vzhľadom k obsahu aktivačných látok, nie je vhodný na použitie ako samostatný čistič PRÍKLADY POUŽITIA :♦ očistenie a aktivácia nesavých povrchov pred lepením♦ na použitie ako čistič, odmasťovač a podkladový náter na neporézne povrchyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SPS CLEANER

15.01  s DPH
Príprava a odmasťovací prostriedok pre čistenie neporézne povrchy, plasty a kovy, a odstránenie nevytvrdeného lepidla SPS. Čistenie neporéznych povrchov pred aplikáciou lepidiel a tesniacich materiálov v systéme SPS.Odstránenie nevytvrdené silikóny, polyuretány a tmely na báze MS Polymer®.PRÍKLADY POUŽITIA :♦ zlepšuje priľnavosť silikónov, polyuretánov a MS Polymer® ♦ veľmi rýchlo schnúciBalenie : 500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SPS PRIMER

39.96  s DPH
Príprava poréznych podkladov na lepenie panelov prostredníctvom SPS Power Adhesive. Zabraňuje narušeniu drevených podkladov. Špeciálny základný náter pre opracované drevo a ďalšie porézne podklady.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ Zvyšuje priľnavosť SPS Power Adhesive na všetky porézne podklady ♦ Chráni drevené nosné konštrukcie pred hnilobou ♦ Veľmi jednoducho aplikovateľnýPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.

SPS TAPE

16.20  s DPH
Prvotné prichytenie fasádnych panelov po dobu nevyhnutne nutnú, kým dôjde k vytvrdnutiu tmelu SPS Adhesive. Vytvrdnuté lepidlo SPS Adhesive zaisťuje výslednú prídržnosť panelov. Plochá, penová, obojstranne lepiaca páska s extrémne vysokou lepiacou silou zaisťuje prídržnosť fasádnych panelov po dobu vytvrdnutia tmelu.Balenie : dĺžka 25 mUvedená cena je za 1 ks.

SURFACE ACTIVATOR

11.88  s DPH
Surface Activator má využitie ako čistiaci,odmasťovací a podkladový náter (Primer). Čistí a odmasťuje podklady a zlepšuje priľnavosť tmelov na báze silikónov, polyuretánov a MS polymérov na neporézne materiály napr. plasty, nátery a kovy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednoducho aplikovateľný prostriedok ♦ čistič, odmasťovadlo a podkladový náter na neporezne povrchy ♦ vhodný pod silikónové a polyuretánové tmelyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ príprava plastov, natretých plôch, kovov a ďalších neporéznych materiálov pred tmelením a lepenímPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.