Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

PRIMER 150

16.75 33.50  s DPH
Univerzálny a jednoducho aplikovateľný podkladový náter na polyuretánovej báze určený na všetky stavebné porézne materiály vrátane dreva, povrchy dilatačných špár a povrchy špár a spojov vystavených zvýšenému pôsobeniu vody. Zvýšenie priľnavosti MS polymérov. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kvapalný jednoducho aplikovateľný penetračný prostriedok ♦ vhodný pre zvýšenie priľnavosti silikónových a hybridných MS polymérových tmelov na porézne podklady PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ povrchy dilatačných špár ♦ povrchy špár a spojov vystavených zvýšenej vlhkosti Poznámka :  Pracovný postup nájdete v technickom liste Farebný odtieň : transparentný Balenie :  250 ml 500 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SPS ACTIVATOR

18.90  s DPH
Systémový prostriedok na prípravu povrchu nesavých podkladov pred aplikáciou lepidla SPS Power Adhesive. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ kvapalný, jednoducho aplikovateľný prostriedok ♦ určený na prípravu povrchu pred aplikáciou lepidla na fasádne obkladové dosky v rámci Soudal Panel Systém ♦ vzhľadom k obsahu aktivačných látok, nie je vhodný na použitie ako samostatný čistič PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ očistenie a aktivácia nesavých povrchov pred lepením ♦ na použitie ako čistič, odmasťovač a podkladový náter na neporézne povrchy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SPS CLEANER

16.00  s DPH
Príprava a odmasťovací prostriedok pre čistenie neporézne povrchy, plasty a kovy, a odstránenie nevytvrdeného lepidla SPS. Čistenie neporéznych povrchov pred aplikáciou lepidiel a tesniacich materiálov v systéme SPS. Odstránenie nevytvrdené silikóny, polyuretány a tmely na báze MS Polymer®. PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ zlepšuje priľnavosť silikónov, polyuretánov a MS Polymer® ♦ veľmi rýchlo schnúci Balenie : 500 ml Uvedená cena je za 1 ks.

SPS TAPE

17.30  s DPH
Prvotné prichytenie fasádnych panelov po dobu nevyhnutne nutnú, kým dôjde k vytvrdnutiu tmelu SPS Adhesive. Vytvrdnuté lepidlo SPS Adhesive zaisťuje výslednú prídržnosť panelov. Plochá, penová, obojstranne lepiaca páska s extrémne vysokou lepiacou silou zaisťuje prídržnosť fasádnych panelov po dobu vytvrdnutia tmelu. Balenie : dĺžka 25 m Uvedená cena je za 1 ks.

SURFACE SPS ACTIVATOR

12.40  s DPH
Surface Activator má využitie ako čistiaci,odmasťovací a podkladový náter (Primer). Čistí a odmasťuje podklady a zlepšuje priľnavosť tmelov na báze silikónov, polyuretánov a MS polymérov na neporézne materiály napr. plasty, nátery a kovy.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ jednoducho aplikovateľný prostriedok ♦ čistič, odmasťovadlo a podkladový náter na neporezne povrchy ♦ vhodný pod silikónové a polyuretánové tmelyPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ príprava plastov, natretých plôch, kovov a ďalších neporéznych materiálov pred tmelením a lepenímPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 mlUvedená cena je za 1 ks.