Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Cersanit-Skrinka Sati a umývadlo Cersania

110.00  s DPH
Technické parametre a opis:Výška zostavy: 84,2 cmŠírka zostavy: 51 cmHĺbka zostavy: 38,5 cmSúprava sa skladá z kúpeľňové skrinky SATI a nábytkového umývadla CERSANIA 50 s prepadom a otvorom pre batériu. Farba skrinky je v bielom lesklom prevedení a je doplnená chrómovou lesklou úchytkou.

Cersanit-Skrinka Sati a umývadlo Cersania 40 DSM

90.00  s DPH
Technické parametre a opis:Výška zostavy: 84,2 cmŠírka zostavy: 40 cmHĺbka zostavy: 33 cmSúprava sa skladá z kúpeľňové skrinky SATI a nábytkového umývadla CERSANIA 40 s prepadom a otvorom pre batériu. Farba skrinky je v bielom lesklom prevedení a je doplnená chrómovou lesklou úchytkou.

Skrinka Lara s umývadlom Lara

99.00  s DPH
Moderný a elegantný dizajn kúpeľňového nábytku Lara sa skvele hodí k rôznym štýlom moderných kúpeľní. Okrem toho ponúkajú tieto kompletné sady koncovým zákazníkom vysoký komfort.

VALS horná zrkadlová skrinka s halogénovým osvetlením, zásuvkou a vypínačom 55 cm

89.00  s DPH
Rozmery skrinky:Š55 x v68 x h171x polica LTD - VALS horná zrkadlová skrinka 55 cm v bielom vyhotovení je vybavená halogénovým osvetlením, vypínačom a elektrickou zásuvkou- korpus LTD biela matná- čelná plocha je biela fóliovaná vo vysokom lesku- dvierka sú vybavené tichým spomaleným zatváraním- zrkadlová skrinka je odolná vlhkému prostrediu kúpeľní, nie však dlhodobému priamemu styku s vodou- pre jednoduchšiu prepravu je skrinka dodávaná v demontovanom stave  .

VALS horná zrkadlová skrinka s halogénovým osvetlením, zásuvkou a vypínačom 63 cm

95.00  s DPH
Rozmery skrinky:Š63 x v68 x h171x polica LTD -  VALS horná zrkadlová skrinka 63 cm v bielom vyhotovení je vybavená halogénovým osvetlením  vypínačom a elektrickou zásuvkou- korpus LTD biela matná- čelná plocha je biela fóliovaná vo vysokom lesku- dvierka sú vybavené tichým spomaleným zatváraním- zrkadlová skrinka je odolná vlhkému prostrediu kúpeľní, nie však dlhodobému priamemu styku s vodou- pre jednoduchšiu prepravu je skrinka dodávaná v demontovanom stave  .

VALS skrinka s keramickým umývadlom Albatros 65cm, vrátane 4ks nastaviteľných nožičiek – chróm/plast

105.00  s DPH
Rozmery zostavy:Skrinka: š60,5 x v70 x h34Umývadlo Albatros: š65 x v6 x h46 - VALS kúpeľňová skrinka vrátane keramického umývadla Albatros šírky 65 cm v bielom vyhotovení- korpus LTD biela matná- čelná plocha je biela fóliovaná vo vysokom lesku- dvierka sú vybavené tichým spomaleným zatváraním- súčasťou balenia sú 4 kusy nožičiek s nastaviteľnou výškou 10,5 - 12 cm- rozmery sú uvedené v poradí šírka, výška, hĺbka a nie je v nich zahrnutá výška umývadla- pre jednoduchšiu prepravu je skrinka dodávaná v demontovanom stave  .