Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Inštalačná pena

6.37 9.45  s DPH
Špeciálna receptúra a unikátny patentovaný trubičkový aplikátor umožňujú využitie tejto varianty PU peny aj pre náročné profesionálne aplikácie. Vyznačuje sa zvýšenou efektívnou výdatnosťou až +75% proti štandardným PU penám, vysokou rýchlosťou tuhnutia, nízkou rozpínavosťou v priebehu vytvrdzovania, umožňuje použitie vo všetkých polohách. SOUDAL Inštalačná pena je obzvlášť vhodná pre náročné aplikácie ako inštalácie kúpacích váň, vaničiek sprchových kútov, montáž rámov okien a dverí vrátane obložkových zárubní. Umožňuje mimoriadne ekonomické vyplňovanie akýchkoľvek dutín, špár a prestupov s nárokmi na nízku rozpínavosť a vysokú rýchlosť tuhnutia PU peny. Po vytvrdnutí si zachováva svoj objem, nezmršťuje sa ani nehrozí postexpanzia.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ použitelná vo všetkých polohách♦ zvýšená výdatnosť až o 75% proti bežným penám♦ nízkoexpanzná♦ rýchlotuhnúcaPRÍKLADY POUŽITIA :♦ inštalácia okenných a dverových rámov♦ vyplňovanie dutín♦ inštalácie kúpacích vaní, vaničiek a sprchovacích kútov♦ montáž rámov dverí vrátane obložkových zárubníPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 ml a 750 ml, 12ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Montážna pena

4.32 6.39  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti♦ vynikajúce montážne vlastnostiPRÍKLADY POUŽITIA :♦ montáž rámov okien a dverí♦ vyplňovanie dutín♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      300 ml, 500 ml, 750 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Montážna pena MINI

3.60  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ vynikajúce montážne vlastnostiPRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvyPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      150 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Montážna pena ZIMNÁ

5.40 6.53  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena SOUDAL pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Určená aj na aplikácie pod bodom mrazu až od -12°C.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine materiálov♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti♦ rozšírené spektrum aplikačných teplôt (-12°C až +30°C)PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striechPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      500 ml a 750 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.

Studničná montážna pena

8.86  s DPH
Jednokomponentná, rozpínavá, mimoriadne kvalitná pena SOUDAL, pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom. Po vytvrdnutí je vodotesná (až do tlaku 0,5 baru) a odolná minerálnym olejom, všetkým pôdnym baktériam a kyselinám. Môže byť prekrytá tmelom, omietkou či náterom. Certifikované pre priamy styk s pitnou vodou a potravinami.CHARAKTERISTIKA PRODUKTU :♦ odolná minerálnym olejom, vode, všetkým pôdnym baktériam a kyselinám♦ môže byť prekrytá tmelom či náterom♦ trvale vode odolná až do tlaku 0,5 barov♦ veľmi jednoducho použiteľnáPRÍKLADY POUŽITIA :♦ spájanie a tmelenie prefabrikovaných betónových odvodňovacích potrubí a studničných skruží♦ utesňovanie kanalizačných a kalových trubiek♦ vyplňovanie dutín okolo potrubí, betónových skruží♦ univerzálne použitie na utesňovanie proti vlhkostiPoznámka : Pracovný postup nájdete v technickom listeBalenie :      750 ml, 12 ks - kartónUvedená cena je za 1ks.