Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Inštalačná pena

7.15 10.15  s DPH
Špeciálna receptúra a unikátny patentovaný trubičkový aplikátor umožňujú využitie tejto varianty PU peny aj pre náročné profesionálne aplikácie. Vyznačuje sa zvýšenou efektívnou výdatnosťou až +75% proti štandardným PU penám, vysokou rýchlosťou tuhnutia, nízkou rozpínavosťou v priebehu vytvrdzovania, umožňuje použitie vo všetkých polohách. SOUDAL Inštalačná pena je obzvlášť vhodná pre náročné aplikácie ako inštalácie kúpacích váň, vaničiek sprchových kútov, montáž rámov okien a dverí vrátane obložkových zárubní. Umožňuje mimoriadne ekonomické vyplňovanie akýchkoľvek dutín, špár a prestupov s nárokmi na nízku rozpínavosť a vysokú rýchlosť tuhnutia PU peny. Po vytvrdnutí si zachováva svoj objem, nezmršťuje sa ani nehrozí postexpanzia. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ použiteľná vo všetkých polohách ♦ zvýšená výdatnosť až o 75% proti bežným penám ♦ nízkoexpanzná ♦ rýchlotuhnúca PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ inštalácia okenných a dverových rámov ♦ vyplňovanie dutín ♦ inštalácie kúpacích vaní, vaničiek a sprchovacích kútov ♦ montáž rámov dverí vrátane obložkových zárubní Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  500 ml 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Montážna pena

4.90 7.25  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ vynikajúce montážne vlastnosti PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 300 ml 500 ml 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Montážna pena MINI

4.05  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov ♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ vynikajúce montážne vlastnosti PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  150 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Montážna pena ZIMNÁ

6.20 7.45  s DPH
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena SOUDAL pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Určená aj na aplikácie pod bodom mrazu až od -12°C. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ vynikajúca priľnavosť k väčšine materiálov ♦ vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti ♦ veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti ♦ rozšírené spektrum aplikačných teplôt (-12°C až +30°C) PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ montáž rámov okien a dverí ♦ vyplňovanie dutín ♦ tvorba zvukovo izolačnej vrstvy ♦ tmelenie a vyplňovanie otvorov v konštrukcii striech Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie : 500 ml 750 ml Uvedená cena je za 1 ks.

Studničná montážna pena

9.55  s DPH
Jednokomponentná, rozpínavá, mimoriadne kvalitná pena SOUDAL, pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom. Po vytvrdnutí je vodotesná (až do tlaku 0,5 baru) a odolná minerálnym olejom, všetkým pôdnym baktériám a kyselinám. Môže byť prekrytá tmelom, omietkou či náterom. Certifikované pre priamy styk s pitnou vodou a potravinami. CHARAKTERISTIKA PRODUKTU : ♦ odolná minerálnym olejom, vode, všetkým pôdnym baktériam a kyselinám ♦ môže byť prekrytá tmelom či náterom ♦ trvale vode odolná až do tlaku 0,5 barov ♦ veľmi jednoducho použiteľná PRÍKLADY POUŽITIA : ♦ spájanie a tmelenie prefabrikovaných betónových odvodňovacích potrubí a studničných skruží ♦ utesňovanie kanalizačných a kalových trubiek ♦ vyplňovanie dutín okolo potrubí, betónových skruží ♦ univerzálne použitie na utesňovanie proti vlhkosti Poznámka : Pracovný postup nájdete v technickom liste Balenie :  750 ml Uvedená cena je za 1 ks.