Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dupli Color sprej základ na plasty, 400ml

12.99  s DPH
 Bezfarebný podklad medzi tvrdými umelými hmotami a akrylovou farbou Na podkladovanie umelohmotných dielov - spojlere, zrkadlá, nárazník, nábytok Balenie: 400 ml .

Spray TUNING na brzdy sada čierna

40.29  s DPH
T-sada na brzdy čierna je sada na farebné lakovanie brzdových prasiatok. Sú výborné v kombinácii s hliníkovými športovými diskami.

Spray TUNING na brzdy sada strieborná

40.29  s DPH
T-sada na brzdy strieborná je sada na farebné lakovanie brzdových prasiatok. Sú výborné v kombinácii s hliníkovými športovými diskami.

Spray TUNING neón modrý 150ml

8.19  s DPH
Sprej tuning neón je fluorescenčný akrylový rýchloschnúci lak slúžiaci na zvýraznenie častí vozidla, motorky, bycikla či doplnkov. Je vhodný na kovové povrchy, a taktiež na povrchy z tvrdených plastov.

Spray TUNING sada chrómová

36.69  s DPH
Spray Tuning chrómová sada dodáva chrómový vzhľad s vysokou mierou lesku. Sada obsahuje: čierny základ Tuning efekt (150 ml), strieborný chróm (400 ml), antistatickú leštiacu tkaninu.

Spray TUNING superth.biely 500°C 400ml

13.79  s DPH
Kvalitný lak na báze silikónu, určený ku renovácii, oprave a zosilneniu tepelnej odolnosti predmetov. .

TUNING červený 300°C 400ml

13.79  s DPH
Sprej tuning supertherm červený 300°C je lak určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je odolný do teploty 300°C, je vyrobený na báze silikónu, určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov.

Tuning Farba v spreji na brzdy žltá 150ml

7.89  s DPH
Sprej Tuning na brzdy žltý je určený na lakovanie brzdových strmeňov. Akrylový lak je určený na akékoľvek strmene automobilu, najlepšie sa vyníma na automobiloch so športovou úprpavou diskov kolies atď.

Tuning Lak na renováciu supertherm modrý 500ml

13.79  s DPH
Sprej tuning supertherm modrý 500°C je lak určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je odolný do teploty 500°C, je vyrobený na báze silikónu.

TUNING neón červený 150ml

7.99  s DPH
Sprej tuning neón je fluorescenčný akrylový rýchloschnúci lak slúžiaci na zvýraznenie častí vozidla, motorky, bycikla či doplnkov. Je vhodný na kovové povrchy, a taktiež na povrchy z tvrdených plastov.

Tuning Sprej na brzdy sada červená

40.29  s DPH
T-sada na brzdy červená je sada na farebné lakovanie brzdových prasiatok. Sú výborné v kombinácii s hliníkovými športovými diskami.

Tuning Sprej na brzdy sada žltá

40.29  s DPH
T-sada na brzdy žltá je sada na farebné lakovanie brzdových prasiatok. Sú výborné v kombinácii s hliníkovými športovými diskami.

Tuning Sprej na brzdy strieborný 150ml

7.89  s DPH
Sprej Tuning na brzdy streborný je určený na lakovanie brzdových strmeňov. Akrylový lak je určený na akékoľvek strmene automobilu, najlepšie sa vyníma na automobiloch so športovou úprpavou diskov kolies atď.

Tuning Sprej svetlý transparent červený 150ml

8.09  s DPH
Tuning stmavovač svetiel transparentný červený je akrylový lak určený na miesta, kde je potrebné zvýrazniť farebný efekt. Zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu - sklo, žiarovky, lampy, priesvitné plasty, kov, drevo a pod.

Tuning Sprej transparent žltá 150ml

8.09  s DPH
Sprej Tuning transparent žltý je akrylový lak určený na zvýraznenie farebného efektu. Farba zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu.

Tuning Stmavovač svetiel transparentný čierny 150ml

8.09  s DPH
Tuning stmavovač svetiel transparentný čierny je akrylový lak určený na miesta, kde je potrebné zvýrazniť farebný efekt. Zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu - sklo, žiarovky, lampy, priesvitné plasty, kov, drevo a pod.

Tuning Stmavovač svetiel transparentný modrý 150ml

8.09  s DPH
Tuning stmavovač svetiel transparentný modrý je akrylový lak určený na miesta, kde je potrebné zvýrazniť farebný efekt. Zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu - sklo, žiarovky, lampy, priesvitné plasty, kov, drevo a pod.

Tuning Supertherm sprej šedý 600°C 400ml

13.79  s DPH
Sprej tuning supertherm šedý 600°C je lak určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je odolný do teploty 600°C, je vyrobený na báze silikónu, určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov.