Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dupli Color sprej základ na plasty, 400ml

12.49  s DPH
 Bezfarebný podklad medzi tvrdými umelými hmotami a akrylovou farbou Na podkladovanie umelohmotných dielov - spojlere, zrkadlá, nárazník, nábytok Balenie: 400 ml .

Spray TUNING na brzdy sada strieborná

38.49  s DPH
T-sada na brzdy strieborná je sada na farebné lakovanie brzdových prasiatok. Sú výborné v kombinácii s hliníkovými športovými diskami.

TUNING červený 300°C 400ml

13.49  s DPH
Sprej tuning supertherm červený 300°C je lak určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je odolný do teploty 300°C, je vyrobený na báze silikónu, určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov.

Tuning Sprej na brzdy strieborný 150ml

7.59  s DPH
Sprej Tuning na brzdy streborný je určený na lakovanie brzdových strmeňov. Akrylový lak je určený na akékoľvek strmene automobilu, najlepšie sa vyníma na automobiloch so športovou úprpavou diskov kolies atď.

Tuning Sprej svetlý transparent červený 150ml

7.79  s DPH
Tuning stmavovač svetiel transparentný červený je akrylový lak určený na miesta, kde je potrebné zvýrazniť farebný efekt. Zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu - sklo, žiarovky, lampy, priesvitné plasty, kov, drevo a pod.

Tuning Sprej transparent žltá 150ml

7.79  s DPH
Sprej Tuning transparent žltý je akrylový lak určený na zvýraznenie farebného efektu. Farba zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu.