Zobrazuje sa všetkych 20 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dupli Color sprej základ na plasty, 400ml

12.99  s DPH
 Bezfarebný podklad medzi tvrdými umelými hmotami a akrylovou farbou  Na podkladovanie umelohmotných dielov - spojlere, zrkadlá, nárazník, nábytok  Balenie: 400 ml

Spray TUNING na brzdy sada čierna

40.29  s DPH
T-sada na brzdy čierna je sada na farebné lakovanie brzdových prasiatok. Sú výborné v kombinácii s hliníkovými športovými diskami. Sada obsahuje: intenzívny čistič brzdových prasiatok 400 ml, 2-komponentný lak 150 ml, tužidlo 50 ml. Použitie sady dodáva dlhodobú ochranu povrchu. Je odolný voči chemikáliám, korózii, poškriabaniu, a je žiaruvzdorný. Sada je postačujúca pre 4 brzdové prasiatka.

Spray TUNING na brzdy sada strieborná

40.29  s DPH
T-sada na brzdy strieborná je sada na farebné lakovanie brzdových prasiatok. Sú výborné v kombinácii s hliníkovými športovými diskami. Sada obsahuje: intenzívny čistič brzdových prasiatok 400 ml, 2-komponentný lak 150 ml, tužidlo 50 ml. Použitie sady dodáva dlhodobú ochranu povrchu. Je odolný voči chemikáliám, korózii, poškriabaniu, a je žiaruvzdorný. Sada je postačujúca pre 4 brzdové prasiatka.

Spray TUNING neón modrý 150ml

8.19  s DPH
Sprej tuning neón je fluorescenčný akrylový rýchloschnúci lak slúžiaci na zvýraznenie častí vozidla, motorky, bycikla či doplnkov. Je vhodný na kovové povrchy, a taktiež na povrchy z tvrdených plastov. Po prestriekaní bezfarebným akrylovým lakom je zvýšená životnosť. Výdatnosť: 1,0 – 1,2 m2/ 400 ml bal., 0,5 m2/ 150 ml bal

Spray TUNING sada chrómová

36.69  s DPH
Spray Tuning chrómová sada dodáva chrómový vzhľad s vysokou mierou lesku. Sada obsahuje: čierny základ Tuning efekt (150 ml), strieborný chróm (400 ml), antistatickú leštiacu tkaninu. Lak odoláva poveternostným vplyvom, poškriabaniu a je žiaruvzdorný do 150°C. Dobrý vzhľad dosiahne najmä na veľmi hladkom povrchu.

Spray TUNING supertherm biely 500°C 400ml

13.79  s DPH
Kvalitný lak na báze silikónu, určený ku renovácii, oprave a zosilneniu tepelnej odolnosti predmetov.

Spray TUNING transparent oranžový 150ml

8.09  s DPH
Sprej Tuning transparent oranžový je akrylový lak určený na zvýraznenie farebného efektu. Farba zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu. Je vhodná na sklo, žiarovky, lampy, priesvitné plasty, drevo, kov a pod. Sä taktiež vhodné na tónovanie svetlometov vozidiel. Výdatnosť: 0,5 m2/bal.

Spray/na brzdy orange SADA

40.29  s DPH
Sada na brzdy. Farebné lakovanie brzdových prasiatok dodá Vášmu autu špeciálny športový vzhľad. Výborné sú v kombinácii so športovými, hliníkovými diskami. Sada obsahuje intenzívny čistič brzdových prasiatok (400 ml), 2-komponentný lak (150 ml) a tužidlo (50 ml).Táto sada dodá dlhodobú ochranu povrchu, ktorý je po aplikácii žiaruvzdorný, vysoko odolný vočii poškrabaniu, antikorózny a odolný voči chemikáliam. Obsah tejto sady vystačí na nalakovanie 4 brzdových prasiatok.

TUNING červený 300°C 400ml

13.79  s DPH
Sprej tuning supertherm červený 300°C je lak určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je odolný do teploty 300°C, je vyrobený na báze silikónu, určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je vhodný na výfuky, oceľ, časti motorov, hliník. Lak taktiež odoláva poveternostným vplyvom. Výdatnosť: 1,2 m2/400 ml bal., 0,4 m2/150 ml bal.

Tuning Farba v spreji na brzdy žltá 150ml

7.89  s DPH
Sprej Tuning na brzdy žltý je určený na lakovanie brzdových strmeňov. Akrylový lak je určený na akékoľvek strmene automobilu, najlepšie sa vyníma na automobiloch so športovou úprpavou diskov kolies atď. Lak rýchlo schne, neobsahuje olovo, kadmium ani ťažké kovy. Farba dodáva dlhodobý lesk, a je odolný proti poveternostným vplyvom. Farba dobre kryje a je odolná proti pohonným hmotám. Výdatnosť: 0,5 m2/ 150 ml bal.

Tuning Lak supertherm strieborný 800°C 400ml

13.59  s DPH
Sprej tuning supertherm srieborný 800°C je lak určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je odolný do teploty 800°C, je vyrobený na báze silikónu, určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je vhodný na výfuky, oceľ, časti motorov, hliník. Lak taktiež odoláva poveternostným vplyvom. Výdatnosť: 1,2 m2/400 ml bal., 0,4 m2/150 ml bal.

TUNING neón červený 150ml

7.99  s DPH
Sprej tuning neón je fluorescenčný akrylový rýchloschnúci lak slúžiaci na zvýraznenie častí vozidla, motorky, bycikla či doplnkov. Je vhodný na kovové povrchy, a taktiež na povrchy z tvrdených plastov. Po prestriekaní bezfarebným akrylovým lakom je zvýšená životnosť. Výdatnosť: 1,0 – 1,2 m2/ 400 ml bal., 0,5 m2/ 150 ml bal

Tuning Sprej na brzdy sada červená

40.29  s DPH
T-sada na brzdy červená je sada na farebné lakovanie brzdových prasiatok. Sú výborné v kombinácii s hliníkovými športovými diskami. Sada obsahuje: intenzívny čistič brzdových prasiatok 400 ml, 2-komponentný lak 150 ml, tužidlo 50 ml. Použitie sady dodáva dlhodobú ochranu povrchu. Je odolný voči chemikáliám, korózii, poškriabaniu, a je žiaruvzdorný. Sada je postačujúca pre 4 brzdové prasiatka.

Tuning Sprej na brzdy sada žltá

40.29  s DPH
T-sada na brzdy žltá je sada na farebné lakovanie brzdových prasiatok. Sú výborné v kombinácii s hliníkovými športovými diskami. Sada obsahuje: intenzívny čistič brzdových prasiatok 400 ml, 2-komponentný lak 150 ml, tužidlo 50 ml. Použitie sady dodáva dlhodobú ochranu povrchu. Je odolný voči chemikáliám, korózii, poškriabaniu, a je žiaruvzdorný. Sada je postačujúca pre 4 brzdové prasiatka.

Tuning Sprej na brzdy strieborný 150ml

7.89  s DPH
Sprej Tuning na brzdy streborný je určený na lakovanie brzdových strmeňov. Akrylový lak je určený na akékoľvek strmene automobilu, najlepšie sa vyníma na automobiloch so športovou úprpavou diskov kolies atď. Lak rýchlo schne, neobsahuje olovo, kadmium ani ťažké kovy. Farba dodáva dlhodobý lesk, a je odolný proti poveternostným vplyvom. Farba dobre kryje a je odolná proti pohonným hmotám. Výdatnosť: 0,5 m2/ 150 ml bal.

Tuning Sprej svetlý transparent červený 150ml

8.09  s DPH
Tuning stmavovač svetiel transparentný červený je akrylový lak určený na miesta, kde je potrebné zvýrazniť farebný efekt. Zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu - sklo, žiarovky, lampy, priesvitné plasty, kov, drevo a pod. Používajú sa taktiež na tónovanie svetlometov vozidiel, nanáša sa na vonkajšiu plochu. Výdatnosť: 0,5 m2/150 ml

Tuning Sprej transparent žltá 150ml

8.09  s DPH
Sprej Tuning transparent žltý je akrylový lak určený na zvýraznenie farebného efektu. Farba zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu. Je vhodná na sklo, žiarovky, lampy, priesvitné plasty, drevo, kov a pod. Sä taktiež vhodné na tónovanie svetlometov vozidiel. Výdatnosť: 0,5 m2/bal.

Tuning Stmavovač svetiel transparentný čierny 150ml

8.09  s DPH
Tuning stmavovač svetiel transparentný čierny je akrylový lak určený na miesta, kde je potrebné zvýrazniť farebný efekt. Zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu - sklo, žiarovky, lampy, priesvitné plasty, kov, drevo a pod. Používajú sa taktiež na tónovanie svetlometov vozidiel, nanáša sa na vonkajšiu plochu. Výdatnosť: 0,5 m2/150 ml

Tuning Stmavovač svetiel transparentný modrý 150ml

8.09  s DPH
Tuning stmavovač svetiel transparentný modrý je akrylový lak určený na miesta, kde je potrebné zvýrazniť farebný efekt. Zachováva priehľadnosť, štruktúru povrchu - sklo, žiarovky, lampy, priesvitné plasty, kov, drevo a pod. Používajú sa taktiež na tónovanie svetlometov vozidiel, nanáša sa na vonkajšiu plochu. Výdatnosť: 0,5 m2/150 ml

Tuning Supertherm sprej šedý 600°C 400ml

13.79  s DPH
Sprej tuning supertherm šedý 600°C je lak určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je odolný do teploty 600°C, je vyrobený na báze silikónu, určený na renováciu, opravu a zosilnenie tepelnej odolnosti predmetov. Je vhodný na výfuky, oceľ, časti motorov, hliník. Lak taktiež odoláva poveternostným vplyvom. Výdatnosť: 1,2 m2/400 ml bal., 0,4 m2/150 ml bal.