Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

CERSANIT Tlačidlo Movi mechanické biele S97-010

20.99  s DPH
plast výška 15cm šírka 22 cm hĺbka 1cm Splachovacie tlačidlo MOVI je navrhnuté pre montáž na stenu, čo dáva interiéru minimalistickú eleganciu. Tlačidlo je určené k modulom LINK a HI-TEC.

GEBERIT Sigma30 Ovládacie tlačidlo, biela matná/chróm

160.99  s DPH
Dvojčinné ovládacie tlačidlo Sigma30 rozmery: 246 x 164 x 12 mm materiál: plast vyhotovenie: matná biela, vrstva easy-to-clean, designový prúžok: lesklý chróm na ovládanie splachovania nádržiek Geberit Sigma manuálne ovládanie spredu, ovládacia sila: <20 N úsporné splachovanie na 2 množstvá vodyRozsah dodávky upevňovací rámik súprava pripojovacích tyčiek tlačidla - zvukovo izolované, rýchle nastavenie bez použitia náradia 2 nastaviteľné úchytky

Kefa WC Cadril Multi

15.49  s DPH
Toaletná kefa Bisk Cadril je riešením, ktoré určite osloví ľudí, ktorí si cenia elegantné interiérové ​​doplnky. Tento prvok bol pripravený v štýle Art Deco. Vďaka tomu, že je vyrobený z viacerých materiálov vrátane keramiky, je odolný a ľahko sa čistí. Biela a strieborná farba čiastočne usporiadaná do geometrických vzorov vyzerá skvele.

Kefa WC Madison Multi

19.99  s DPH
Vytvorenie interiéru estetického aj funkčného si vyžaduje vhodnú prípravu doplnkov. Toaletná kefa Bisk Madison je skvelým riešením, ktoré dobre poslúži predovšetkým v moderných interiéroch. Tento produkt bol pripravený v štýle odkazujúcom na Art Deco a Empire. Výrobok v bielej farbe je zdobený zlatým ornamentom v štýle arabskej ručnej ornamentiky. Toaletná kefa Bisk Madison bola vyrobená z bielej keramiky, ktorá zaujme svojou odolnosťou. Pridanie ďalších materiálov ovplyvňuje praktické využitie prvku a umožňuje jeho jednoduché čistenie. Celé to vyzerá skvele a zároveň je veľmi funkčné. Pozrite si aj ďalšie produkty dostupné v sortimente predajne.

Kompletné tlačítko A08A

5.99  s DPH
Sifón pre klimatizačné a iné odkvapkávajúce kondenzáty.

Súprava pre WC kombi

4.59  s DPH
Súprava tesnení a skrutiek pre kombi WC. Ide o sadu tzv. PRVEJ POMOCI, kedy v sade sú obsiahnuté tesnenia, ktorá užívateľ môže najčastejšie potrebovať. Zoznam položiek je vypísaný nižšie.Sada pre WC kombi.