Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

CERSANIT Tlačidlo Movi mechanické biele S97-010

35.00  s DPH
plast výška 15cm šírka 22 cm hĺbka 1cm Splachovacie tlačidlo MOVI je navrhnuté pre montáž na stenu, čo dáva interiéru minimalistickú eleganciu. Tlačidlo je určené k modulom LINK a HI-TEC.

Flexi napojenie k WC A 97

10.51  s DPH
Flexi napojenie k WC slúži k prepojeniu WC a odpadového potrubia, rýchlo a efektívne. Výška je 14cm, šírka 14cm a dĺžka 28cm.

GEBERIT Napúšťací ventil Unifill typ380, 3/8 „bočné, mosadz

34.69  s DPH
K montáži do splachovacích nádržiek s bočným prívodom vody Pre šedú vodu (dažďovú vodu), ak je použité filtračné zariadenie Pre keramické splachovacie nádržky Pre pitnú vodu Pre prívody vody 3/8 ' Výška napúšťanie nastaviteľná Závitová vsuvka z mosadze, G 3/8 " Prívod vody bočné Nízka hlučnosť podľa skupiny armatúr I (DIN 4109)

Kefa WC Madison Multi

19.99  s DPH
Vytvorenie interiéru estetického aj funkčného si vyžaduje vhodnú prípravu doplnkov. Toaletná kefa Bisk Madison je skvelým riešením, ktoré dobre poslúži predovšetkým v moderných interiéroch. Tento produkt bol pripravený v štýle odkazujúcom na Art Deco a Empire. Výrobok v bielej farbe je zdobený zlatým ornamentom v štýle arabskej ručnej ornamentiky. Toaletná kefa Bisk Madison bola vyrobená z bielej keramiky, ktorá zaujme svojou odolnosťou. Pridanie ďalších materiálov ovplyvňuje praktické využitie prvku a umožňuje jeho jednoduché čistenie. Celé to vyzerá skvele a zároveň je veľmi funkčné. Pozrite si aj ďalšie produkty dostupné v sortimente predajne.

Napúšťací ventil spodný A17 1/2″“

9.99  s DPH
Napúšťacie ventily sú založené na hydromechanickom princípe uzatvárania tlakom vody v danom vodovodnom systéme. Konštrukcia vychádzajúca z osvedčených tvarov zaručuje spolu s použitými materiálmi vysokú stabilitu hladiny pri zastavení napúšťania. Používa sa na inštaláciu na dne nádržky, do keramických splachovacích nádržiek, konštrukcia umožňuje nastavenie optimálnej výšky ventilu podľa výšky nádržky.

Sedátko WC Laufen Pro so spomaleným systémom

150.99  s DPH
Nadčasový dizajn sanitárnej keramiky Vás oslní svojimi líniami a precíznosťou v detailoch. Spojí v sebe jemnosť klasiky a nádych moderného sveta. Vďaka tomu ozdobí každý kúpeľňový štýl. WC sedadlo Laufen s poklopom, so spomaľovacím systémom sklápania. 

Súprava pre WC kombi

5.49  s DPH
Súprava tesnení a skrutiek pre kombi WC. Ide o sadu tzv. PRVEJ POMOCI, kedy v sade sú obsiahnuté tesnenia, ktorá užívateľ môže najčastejšie potrebovať. Zoznam položiek je vypísaný nižšie.Sada pre WC kombi.

Tlačidlo Geberit Sigms 30 biele

195.99  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Sigma zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit Sigma je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej bielej farby, ktorá symbolizuje štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Sigma tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlačítko Accento circle chróm S97-056

50.00  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Accento zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit Accento je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej bielej farby spolu s chrómovými prvkami, ktoré symbolizujú štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Accento tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlačítko Accento circle glass S97-055

100.00  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Accento zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit Accento je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej bielej farby, ktorá symbolizuje štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Accento tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlačítko Accento Movi black matné K97-417

51.60  s DPH
Matné čierne tlačidlo Movi je univerzálnym riešením pre moderné a elegantné interiéry. Tlačidlo je prispôsobené pre dvojdielny, ekonomický splachovací systém a je kompatibilné s modulmi AQUA SERIES 0/2/4, SYSTEM 0/2, HI-TEC a LINK. Dva kontrolné otvory umožňujú voliteľnú inštaláciu splachovacieho tlačidla: spredu alebo zhora. Ďalšou výhodou je ľahší prístup do vnútra nádrže počas inštalácie.Skrytý rám s riešením FRESH SYSTEM je vybavený špeciálnym košom prispôsobeným pre osviežujúce kapsuly. Ide o kompletné moderné riešenie, ktoré zaručuje hygienu toalety.Parametre šírka: 220 mm výška: 150 mm hĺbka: 15 mm materiál: plast

Tlačítko Accento square glass S97-058

100.00  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Accento zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit Accento je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej čiernej farby, ktorá symbolizuje štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Accento tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlačítko Geberit Sigma 20 e2c matná čierna

169.79  s DPH
Tlačidlo WC geberit Sigma 20 zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad ovládacieho tlačidla na WC.  Je to jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej matnej čiernej farby, ktorá symbolizuje štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia.Pre ovládacie tlačidlo Sigma20 tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlačítko Geberit Sigma 30 čierne

145.99  s DPH
Tlačidlo WC GeberitSigma 30 zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC GeberitSigma 30 je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím čiernej lesklej farby, ktoré symbolizujú štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Sigma 30 tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlačítko M471

70.99  s DPH
Krásne a elegantné ploché ovládacie tlačidlo je navrhnuté pre náročnejších klientov. Má originálny dizajn, tvorí čistú líniu s ostatnými prvkami kúpeľne. Ploché gombíky sotva stúpajú nad dlaždice. Sú vyrobené z kefového kovu, takže odtlačky prstov nie sú viditeľné. Ploché tlačidlo je možné kombinovať so všetkými inštalačnými systémami Alca pred stenou. Toto tlačidlo pre WC je vhodné pre predstenové inštalačné systémy a zapustené nádržky na vodu.Materiál výrobku je plast, povrchová úprava je chrómová a lesklá. Dĺžka je 250mm a výška 170mm.

WC manžeta excentrická

2.99  s DPH
WC manžeta excentrická sa používa na pripojenie WC s dolným odpadom na potrubie s priemerom 110 mm. Materiál výrobku je mäkčené PVC. Odbornou a profesionálnou montážou môžete výrazne ovplyvniť funkčnosť, úžitkovú hodnotu výrobku a tým samozrejme spokojnosť zákazníka.

WC manžeta priama A 99

2.99  s DPH
WC manžeta priama slúži k pripojeniu WC s dolným odpadom na potrubie. Rozmery výška je 10cm, šírka 10cm a dĺžka 11cm.