Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Deco Color Vysoká Teplota teplodoolný sprej až do 650°C antracit 400ml

7.79  s DPH
Deco color Farba v spreji na vysoké teploty antracit 400ml s výnimočnou odolnosťou voči vysokým teplotám, ktoré si zachovávajú svoju farbu aj pri teplotách 650°C. Majú široké využitie: v automobilovom priemysle, výfukové tlmiče, motory, v priemysle na malovanie komínov, pecí v domácnosti na krby, kachle, ohrievače, kotle. Laky sú šetrné k životnému prostrediu. Neobsahujú toluén. Veľmi dobré krycie vlastnosti Krátka doba schnutia: 20-30min Prelakovateľný: 1-2h Vytvrdenie: 24h Zasychanie: po aplikácii nechajte schnúť cca. 1 hod., potom nechajte pôsobiť teplotu 160°C, na vypálenie farby. Výdatnosť: 400ml balenie cca 1,5-2m2 Nepoužívajte žiadne základy Je odolný voči poveternostným vplyvom a má dlhodobú životnosť Sýte farby – v ponuke 5 najpoužívanejších odtieňov Na vnútorné a vonkajšie použitie Voľný plyn bez CFC Odolné voči poveternostným podmienkam.

Deco Color Vysoká Teplota teplodoolný sprej až do 650°C bezfarebný 400ml

7.06  s DPH
Deco color Farba v spreji na vysoké teploty transparent 400ml s výnimočnou odolnosťou voči vysokým teplotám, ktoré si zachovávajú svoju farbu aj pri teplotách 650°C. Majú široké využitie: v automobilovom priemysle, výfukové tlmiče, motory, v priemysle na malovanie komínov, pecí v domácnosti na krby, kachle, ohrievače, kotle. Laky sú šetrné k životnému prostrediu. Neobsahujú toluén. Veľmi dobré krycie vlastnosti Krátka doba schnutia: 20-30min Prelakovateľný: 1-2h Vytvrdenie: 24h Zasychanie: po aplikácii nechajte schnúť cca. 1 hod., potom nechajte pôsobiť teplotu 160°C, na vypálenie farby. Výdatnosť: 400ml balenie cca 1,5-2m2 Nepoužívajte žiadne základy Je odolný voči poveternostným vplyvom a má dlhodobú životnosť Sýte farby – v ponuke 5 najpoužívanejších odtieňov Na vnútorné a vonkajšie použitie Voľný plyn bez CFC Odolné voči poveternostným podmienkam.

Deco Color Vysoká Teplota teplodoolný sprej až do 650°C biely 400ml

7.79  s DPH
Deco color Farba v spreji na vysoké teploty biela 400ml s výnimočnou odolnosťou voči vysokým teplotám, ktoré si zachovávajú svoju farbu aj pri teplotách 650°C. Majú široké využitie: v automobilovom priemysle, výfukové tlmiče, motory, v priemysle na malovanie komínov, pecí v domácnosti na krby, kachle, ohrievače, kotle. Laky sú šetrné k životnému prostrediu. Neobsahujú toluén. Veľmi dobré krycie vlastnosti Krátka doba schnutia: 20-30min Prelakovateľný: 1-2h Vytvrdenie: 24h Zasychanie: po aplikácii nechajte schnúť cca. 1 hod., potom nechajte pôsobiť teplotu 160°C, na vypálenie farby. Výdatnosť: 400ml balenie cca 1,5-2m2 Nepoužívajte žiadne základy Je odolný voči poveternostným vplyvom a má dlhodobú životnosť Sýte farby – v ponuke 5 najpoužívanejších odtieňov Na vnútorné a vonkajšie použitie Voľný plyn bez CFC Odolné voči poveternostným podmienkam.

Deco Color Vysoká Teplota teplodoolný sprej až do 650°C červený 400ml

7.79  s DPH
Deco color Farba v spreji na vysoké teploty červená 400ml s výnimočnou odolnosťou voči vysokým teplotám, ktoré si zachovávajú svoju farbu aj pri teplotách 650°C. Majú široké využitie: v automobilovom priemysle, výfukové tlmiče, motory, v priemysle na malovanie komínov, pecí v domácnosti na krby, kachle, ohrievače, kotle. Laky sú šetrné k životnému prostrediu. Neobsahujú toluén. Veľmi dobré krycie vlastnosti Krátka doba schnutia: 20-30min Prelakovateľný: 1-2h Vytvrdenie: 24h Zasychanie: po aplikácii nechajte schnúť cca. 1 hod., potom nechajte pôsobiť teplotu 160°C, na vypálenie farby. Výdatnosť: 400ml balenie cca 1,5-2m2 Nepoužívajte žiadne základy Je odolný voči poveternostným vplyvom a má dlhodobú životnosť Sýte farby – v ponuke 5 najpoužívanejších odtieňov Na vnútorné a vonkajšie použitie Voľný plyn bez CFC Odolné voči poveternostným podmienkam.

Deco Color Vysoká Teplota teplodoolný sprej až do 650°C čierny 400ml

7.79  s DPH
Laky s výnimočnou odolnosťou voči vysokým teplotám, ktoré si zachovávajú svoju farbu aj pri teplotách 650°C. Sú vyrobené na základe vysokej kvality silikónových živíc. Majú široké využitie: v automobilovom priemysle, výfukové tlmiče, motory, v priemysle na malovanie komínov, pecí v domácnosti na krby, kachle, ohrievače, kotle. Rada výrobkov vychádza z najnovšej technológie, prispôsobené požiadavkám smernice 42/2004/EU. Laky sú šetrné k životnému prostrediu. Neobsahujú toluén. Veľmi dobré krycie vlastnosti Krátka doba schnutia: 20-30min Prelakovateľný: 1-2h Vytvrdenie: 24h Zasychanie: po aplikácii nechajte schnúť cca. 1 hod., potom nechajte pôsobiť teplotu 160°C, na vypálenie farby. Výdatnosť: 400ml balenie cca 1,5-2m2 Nepoužívajte žiadne základy Je odolný voči poveternostným vplyvom a má dlhodobú životnosť Sýte farby – v ponuke 5 najpoužívanejších odtieňov Na vnútorné a vonkajšie použitie Voľný plyn bez CFC Odolné voči poveternostným podmienkam.