Zobrazených 1–32 z 57 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ava max na akrylátové vane s rozprašovačom 500ml

2.90  s DPH
Popis produktu Ava Max čistič na akrylátové vane obsahuje účinné zložky, ktoré hlboko pôsobia na znečistený povrch a zanecháva ho čistý, bez poškrábania a so žiarivým leskom. Návod na použitie:Na čistený povrch nastriekajte primerané množstvo prípravku, nechajte krátko pôsobiť, prípadne rozotrite, dôkladne opláchnite vodou.

CIF Cream citrus 500ml

2.29  s DPH
Tekutý piesok Cif so sviežou vôňou citrónu ľahko odstraňuje aj silno zažratú špinu. Čistí zájdenú špinu v kuchyni, kúpeľni a okolo celého domu, vrátane grilu a záhradného nábytku.

Cif Cream ultra bieliaci čistiaci prostriedok 750ml

2.89  s DPH
Tekutý piesok Cif s príjemnou vôňou ľahko odstraňuje aj silno zažratú špinu. Čistí zájdenú špinu v kuchyni, kúpeľni a okolo celého domu, vrátane grilu a záhradného nábytku.

Cif Nature čistiace obrúsky do kúpeľne 36ks

4.70  s DPH
Čistiace utierky do kúpeľne Cif vašu kúpeľňu pohodlne a bez námahy vyčistia a prežiaria. Špeciálne zloženie s jedinečnou technológiou odpudzuje vodu, vďaka čomu sa neusádza vodný kameň a nečistoty.

Cif Nature spray Kúpelňa 750ml

4.09  s DPH
100 % zložiek proti vodnému kameňuna prírodnej bázes obsahom octuodstraňuje nečistotyz recyklovaného plastuČistiaci sprej do kúpeľne s obsahom octu Nature´s zn. Cif sa postará o dokonalú čistotu vašej kúpeľne.

Cif Power & Shine Kúpeľňa čistiaci sprej do kúpelne 500ml

4.62  s DPH
Chcete mať vašu kúpeľňu stále čistú bez vodného kameňa? Kúpte si skvelý čistiaci sprej CIF Power & Shine na kúpeľne. Sprej je obohatený o technológiu odpudzujúcu kvapky vody a špinu.

Cilit bang sprej univerzálny odmasťovač 750ml

4.99  s DPH
Cillit Bang Turbo Power univerzálny odmasťovač . Nový Cillit Bang Turbo Power univerzálny odmasťovač účinne odstraňuje najodolnejšiu pripálenú mastnotu a silné nečistoty z pracovných plôch, šporákov, kuchynských obkladov, drezov a mnoho ďalších povrchov už v priebehu niekoľkých sekúnd.

Cillit Bang na hrdzu a vodný kameň 750 ml

4.92  s DPH
Cillit Bang na hrdzu a vodný kameň je multifunkčný prípravok na odstránenie jemnej špiny a vodného kameňa.  Prostriedok jednoducho nastriekate na požadované miesto a behom niekoľkých sekúnd sú špinavé miesta preč.

Čistič do kúpelne General Fresh 500ml

2.09  s DPH
Ľahko-rychlo-efektívne vyčistí sprchový kút, plastové, sklenené a keramické povrchy. Výsledny efekt - žiarivo čistý a lesklý povrch.

Čitiaci prostriedok lumila 500ml

2.00  s DPH
Lumila je čistiaci prostriedok určený na vane, umývadlá, obkladačky a WC misy. Odstraňuje mastnotu, zastaralú špinu, hrdzu aj vodný kameň.

Disinfekto spray 500ml

2.36  s DPH
Dezinfekcia – proti baktériám a plesniam v spreji, so sviežou vôňou. .

DIX PROFESSIONAL kúpelňa- tekutý čistiaci prostriedok 500ml

2.49  s DPH
Vďaka vhodne zvoleným aktívnym zložkám krém dokonale odstraňuje mydlové usadeniny a vodný kameň a akékoľvek nečistoty, ktoré sa tvoria v kúpeľni. Vďaka modernému zloženiu sa prípravok ľahko používa a Vaša kúpeľňa sa bude vždy lesknúť čistotou.

Dix tekutý prostriedok v rozprašovači na sprchovacie kúty 500ml

2.49  s DPH
Prípravok novej generácie dokonale odstraňuje akékoľvek nečistoty a mydlové usadeniny zo zásten sprchovacích kútov, nečistoty z keramických a umelohmotných povrchov a usadený povlak zo škár.   Vďaka aktívnemu ochrannému filtru po použití prípravku voda z vyčistených povrchov úplne steká, pričom nevytvára šmuhy ani kvapky, povrch zostáva lesklý aj bez leštenia.

Fixinela 5l

18.49  s DPH
Popis produktu Fixinela čistič WC je čistiaci, dezinfekčný prostriedok na čistenie WC. Má protibakteriálny účinok, udržuje WC čisté a pôsobí preventívne proti tvorbe baktérií.

Fixinela Antikalk 665ml

3.39  s DPH
Fixinela Antikalk je vysoko účinný tekutý čistiaci prostriedok obsahujúci anorganické kyseliny a účinné tenzidy. Slúži na čistenie veľmi znečistených plôch, na odstraňovanie vodného kameňa, mydlových usadenín a hrdze z keramických dlaždíc, vaní, umývadiel, sprchových kútov.

Fixinela Antikalk Comfort likvidátor vodného kameňa s rozprašovačom 500ml

3.99  s DPH
Fixinela ANTIKALK comfort kyslý čistiaci prostriedok na umývadlá, vane, sprchové kúty, výlevky, vodovodné batérie, WC misy, obkladačky, keramické dlaždice, nerezové drezy. Odstraňuje vodný kameň, mydlové usadeniny, hrdzu.

Fixinela na hrdzu a vodný kameň 500ml

2.09  s DPH
Fixinela na hrdzu a vodný kameň je určená na čistenie na čistenie umývadiel, vaní, obkladačiek, toaliet a batérií od hrdze a vodného kameňa. Obsahuje antibakteriálnu zložku.

Fixinela perfekt kupelna 500ml

4.09  s DPH
Fixinela perfekt kúpelňa je určený na batérie, obkladačky a plastové vane je účinný aj proti vodnému kameňu. Rýchlo a ľahko odstráni nečistoty a vodný kameň z vodovodných batérií, plastových vaní, umývadiel a obkladačiek.

Fixinela Perfekt na plasty 500ml

3.34  s DPH
Vlastnosti:Vysokoúčinný čistiaci prípravok na  čistenie plastového nábytku, rámov plastových okien, plastových vaní a pod.  Zloženie:5-15% aniónový tenzid, < 5 % /2-metoxymetyletoxy/ propanol, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYL ISOTHIAZOLINONE, parfum: BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, BENZYL SALICYLATE,HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.

Fixinela perfekt na spary 500ml

4.09  s DPH
» čistiaci prostriedok na špáry na keramických dlažbách a obkladoch» vracia špáram pôvodnú farbu» odstráni vodný kámeň z vodovodnej batérie, vane, obkladačiek, dlažby .

Fixinela Perfekt na sprchové kúty 500ml

4.09  s DPH
FIXINELA perfekt na sprchové kúty 500 ml - Špeciálny čistiaci prostriedok na čistenie sprchových kútov, ktorý účínne odstraňuje vodný kameň a vytvára ochranný film, ktorý zaručuje:- ľahké čistenie- netvoria sa vodné kvapky, voda odteká ako tenký film- rýchle sušenie- povrchy sa sušia rýchlejšie bez viditeľných škvŕň- trvalý účinok - účinok trvá počas niekoľkých oplachovaní  .

Fixinela Perfekt vlhčené utierky 30ks

2.49  s DPH
Utierky sú určené na čistenie plastových, keramických a sklenených povrchov, povrchov z nehrdzavejúcej ocele, plastového a čalúneného nábytku. .

Fixinela Plus čistiaci prostriedok 500ml

2.35  s DPH
Vysoko účinný tekutý čistiaci prostriedok obsahujúci organickú kyselinu a účinné tenzidy. Slúži na čistenie umývadiel, vaní, obkladačiek, hygienických zariadení, rozpúšťa usadeniny z vodného a močového kameňa, odstraňuje zastaralú špinu a iné usadeniny.

Frosch Ecological Bio Spiritus čistič skiel 500ml

4.09  s DPH
Čistenie skla a takmer všetkých hladkých povrchov bez škvŕn. Zloženie so silným aktívnym tuky rozpúšťajúcim alkoholom poskytuje žiarivú čistotu bez škvŕn.

Frosch Ecological Čistič na kúpeľne a sprchy s citrónom 500 ml

4.02  s DPH
Kúpeľňový čistič Frosch efektívne odstraňuje vodný kameň. Použiteľný na odstránenie zvyškov mydla, škvń a iných nečistôt.

Frosch EKO Čistič vodného kameňa s malinovým octom 500ml

4.02  s DPH
Frosch EKO Čistič vodného kameňa s malinovým octom účinne vyčistí armatúry, umývadlá, vane, sprchy aj kachličky. Zloženie obsahujúce malinový ocot a prírodné kyseliny odstraňuje silné usadeniny vodného kameňa a nečistôt.

Frosch hygienický čistič levanduľa spray 500ml

4.09  s DPH
Frosch EKO hygienický čistič levanduľa dôkladne čistí kúpeľne a WC, odstraňuje zvyšky vodného kameňa, mydla a škvŕn po vode. Šetrné zloženie na báze prírodných výťažkov z levandule účinne odstraňuje baktérie a alergény a zanecháva sviežu levanduľovú vôňu.

Mr.Proper 750ml UltraPow Hygiene MR

4.69  s DPH
Nový a veľmi účinný univerzálny antibakteriálny čistič od Mr. Proper.

Pulirapid 500 ml

2.67  s DPH
Pulirapid je čistiaci prostriedok, ktorý vytvára vysoký lesk, odstraňuje usadeniny, zvyšky mydla, hrdzu v kúpelni, kuchyni a na iných veľkých povrchoch. Používa sa na nerezové drezy, vodovodné batérie, vane, bideti, keramické umývadlá, podlahy, dlaždičky, príbory, poháre, keramiku, jedálnské súpravy atď.

PULIRAPID 5L

12.13  s DPH
Čistí do vysokého lesku a odstraňuje vápenaté usadeniny, stopy mydla a hrdze v kuchyni, kúpeľni a na veľkých povrchoch. Použite na nerezové drezy a vodovodné batérie, keramické umývadlá, vane a bidety, podlahy, dlaždičky, keramiku, príbory, poháre, jedálenské súpravy a pod.