Zobrazených 1–32 z 54 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ajax cist.gel 500ml kupelna

2.49  s DPH
Air Wick Freshmatic náhradná náplň s ono práve vypraného prádla a Bieleho Orgován Air Wick ® Freshmatic Max automatický sprej 250 ml.  Majte kontrolu nad vôňu Vášho domova.

Ava max na akrylátové vane s rozprašovačom 500ml

2.90  s DPH
Popis produktu Ava Max čistič na akrylátové vane obsahuje účinné zložky, ktoré hlboko pôsobia na znečistený povrch a zanecháva ho čistý, bez poškrábania a so žiarivým leskom. Návod na použitie:Na čistený povrch nastriekajte primerané množstvo prípravku, nechajte krátko pôsobiť, prípadne rozotrite, dôkladne opláchnite vodou.

CIF Cream citrus 500ml

2.59  s DPH
Tekutý piesok Cif so sviežou vôňou citrónu ľahko odstraňuje aj silno zažratú špinu. Čistí zájdenú špinu v kuchyni, kúpeľni a okolo celého domu, vrátane grilu a záhradného nábytku.

Cif Cream ultra bieliaci čistiaci prostriedok 750ml

2.89  s DPH
Tekutý piesok Cif s príjemnou vôňou ľahko odstraňuje aj silno zažratú špinu. Čistí zájdenú špinu v kuchyni, kúpeľni a okolo celého domu, vrátane grilu a záhradného nábytku.

Cif kupelna mr 750ml

3.69  s DPH
Cif Kúpeľňa UltraFast čistiaci sprej je špeciálne vyvinutý pre upratovanie kúpeľne. Rýchlo odstraňuje každodenné nečistoty v kúpeľni.

Cif Nature čistiace obrúsky do kúpeľne 36ks

4.70  s DPH
Čistiace utierky do kúpeľne Cif vašu kúpeľňu pohodlne a bez námahy vyčistia a prežiaria. Špeciálne zloženie s jedinečnou technológiou odpudzuje vodu, vďaka čomu sa neusádza vodný kameň a nečistoty.

Cif Power & Shine Kúpeľňa čistiaci sprej do kúpelne 500ml

4.62  s DPH
Chcete mať vašu kúpeľňu stále čistú bez vodného kameňa? Kúpte si skvelý čistiaci sprej CIF Power & Shine na kúpeľne. Sprej je obohatený o technológiu odpudzujúcu kvapky vody a špinu.

Cillit Bang na hrdzu a vodný kameň 750 ml

4.92  s DPH
Cillit Bang na hrdzu a vodný kameň je multifunkčný prípravok na odstránenie jemnej špiny a vodného kameňa.  Prostriedok jednoducho nastriekate na požadované miesto a behom niekoľkých sekúnd sú špinavé miesta preč.

Čistič do kúpelne General Fresh 500ml

2.09  s DPH
Ľahko-rychlo-efektívne vyčistí sprchový kút, plastové, sklenené a keramické povrchy. Výsledny efekt - žiarivo čistý a lesklý povrch.

Čitiaci prostriedok lumila 500ml

2.00  s DPH
Lumila je čistiaci prostriedok určený na vane, umývadlá, obkladačky a WC misy. Odstraňuje mastnotu, zastaralú špinu, hrdzu aj vodný kameň.

DIX odstraňovač vodného kameňa a hrdze 1l

1.70  s DPH
DIX PROFESSIONAL - odstraňovač vodného kameňa 1LDix odstraňovač vodného kameňa je moderný, jemný a ekologický prípravok na odstraňovanie vodného kameňa. Ideálne a účinne odstraňuje vodný kameň a hrdzu zo zariadení typu: čajové kanvice, elektrické ohrievacie špirály, kávovary, automatické práčky, umývačky riadu, žehličky, filtračné sitká spŕch a vodovodných kohútikov, ako aj z kuchynských drezov, umývadiel, keramických obkladov a terakoty.

Dix tekutý prostriedok v rozprašovači na sprchovacie kúty 500ml

2.49  s DPH
Prípravok novej generácie dokonale odstraňuje akékoľvek nečistoty a mydlové usadeniny zo zásten sprchovacích kútov, nečistoty z keramických a umelohmotných povrchov a usadený povlak zo škár.   Vďaka aktívnemu ochrannému filtru po použití prípravku voda z vyčistených povrchov úplne steká, pričom nevytvára šmuhy ani kvapky, povrch zostáva lesklý aj bez leštenia.

Fixinela Antikalk 665ml

3.39  s DPH
Fixinela Antikalk je vysoko účinný tekutý čistiaci prostriedok obsahujúci anorganické kyseliny a účinné tenzidy. Slúži na čistenie veľmi znečistených plôch, na odstraňovanie vodného kameňa, mydlových usadenín a hrdze z keramických dlaždíc, vaní, umývadiel, sprchových kútov.

Fixinela Antikalk Comfort likvidátor vodného kameňa s rozprašovačom 500ml

3.99  s DPH
Fixinela ANTIKALK comfort kyslý čistiaci prostriedok na umývadlá, vane, sprchové kúty, výlevky, vodovodné batérie, WC misy, obkladačky, keramické dlaždice, nerezové drezy. Odstraňuje vodný kameň, mydlové usadeniny, hrdzu.

Fixinela na hrdzu a vodný kameň 500ml

1.96  s DPH
Fixinela na hrdzu a vodný kameň je určená na čistenie na čistenie umývadiel, vaní, obkladačiek, toaliet a batérií od hrdze a vodného kameňa. Obsahuje antibakteriálnu zložku.

Fixinela perfekt kupelna 500ml

3.59  s DPH
Fixinela perfekt kúpelňa je určený na batérie, obkladačky a plastové vane je účinný aj proti vodnému kameňu. Rýchlo a ľahko odstráni nečistoty a vodný kameň z vodovodných batérií, plastových vaní, umývadiel a obkladačiek.

Fixinela Perfekt na plasty 500ml

3.34  s DPH
Vlastnosti:Vysokoúčinný čistiaci prípravok na  čistenie plastového nábytku, rámov plastových okien, plastových vaní a pod.  Zloženie:5-15% aniónový tenzid, < 5 % /2-metoxymetyletoxy/ propanol, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYL ISOTHIAZOLINONE, parfum: BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, BENZYL SALICYLATE,HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.

Fixinela Perfekt na sprchové kúty 500ml

3.55  s DPH
FIXINELA perfekt na sprchové kúty 500 ml - Špeciálny čistiaci prostriedok na čistenie sprchových kútov, ktorý účínne odstraňuje vodný kameň a vytvára ochranný film, ktorý zaručuje:- ľahké čistenie- netvoria sa vodné kvapky, voda odteká ako tenký film- rýchle sušenie- povrchy sa sušia rýchlejšie bez viditeľných škvŕň- trvalý účinok - účinok trvá počas niekoľkých oplachovaní  .

Fixinela Perfekt vlhčené utierky 30ks

2.49  s DPH
Utierky sú určené na čistenie plastových, keramických a sklenených povrchov, povrchov z nehrdzavejúcej ocele, plastového a čalúneného nábytku. .

Fixinela Plus čistiaci prostriedok 500ml

2.35  s DPH
Vysoko účinný tekutý čistiaci prostriedok obsahujúci organickú kyselinu a účinné tenzidy. Slúži na čistenie umývadiel, vaní, obkladačiek, hygienických zariadení, rozpúšťa usadeniny z vodného a močového kameňa, odstraňuje zastaralú špinu a iné usadeniny.

Frosch Ecological Čistič na kúpeľne a sprchy s citrónom 500 ml

4.02  s DPH
Kúpeľňový čistič Frosch efektívne odstraňuje vodný kameň. Použiteľný na odstránenie zvyškov mydla, škvń a iných nečistôt.

Frosch hygienický čistič levanduľa spray 500ml

3.89  s DPH
Frosch EKO hygienický čistič levanduľa dôkladne čistí kúpeľne a WC, odstraňuje zvyšky vodného kameňa, mydla a škvŕn po vode. Šetrné zloženie na báze prírodných výťažkov z levandule účinne odstraňuje baktérie a alergény a zanecháva sviežu levanduľovú vôňu.

Pulirapid 500 ml

2.67  s DPH
Pulirapid je čistiaci prostriedok, ktorý vytvára vysoký lesk, odstraňuje usadeniny, zvyšky mydla, hrdzu v kúpelni, kuchyni a na iných veľkých povrchoch. Používa sa na nerezové drezy, vodovodné batérie, vane, bideti, keramické umývadlá, podlahy, dlaždičky, príbory, poháre, keramiku, jedálnské súpravy atď.

PULIRAPID 750ML

3.99  s DPH
Pulirapid je čistiaci prostriedok, ktorý vytvára vysoký lesk, odstraňuje usadeniny, zvyšky mydla, hrdzu v kúpelni, kuchyni a na iných veľkých povrchoch. Používa sa na nerezové drezy, vodovodné batérie, vane, bideti, keramické umývadlá, podlahy, dlaždičky, príbory, poháre, keramiku, jedálnské súpravy atď.

Pulirapid Anticalcare prípravok proti vodnému kameňu s prírodným octom 500ml

3.01  s DPH
Prípravok proti vodnému kameňu s prírodným octom, na čistenie a odstraňovanie vodného kameňa v kuchyni (nehrdzavejúca oceľ, keramika, vodovodné batérie, hrnce, poháre a karafy, taniere a šálky, atď. ), V kúpeľni (keramika, sklo a plastová sprcha) ) a veľké povrchy (podlahové a keramické dlaždice).

Pulirapid čistič kúpeľní 500ml

2.94  s DPH
Čistí a zanecháva hygienicky ošetrené vane, umývadlá, drezy, vodovodné batérie, kachličky aj povrchy z prírodného kameňa. .