Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Knauf Fill & Finish Light 4kg

11.99  s DPH
Ľahčený univerzálny tmel pre finálne tmelenie sadrokartónových dosiek, na celoplošné stierkovanie ako i k vytvoreniu ideálne hladkých a rovných povrchov na všetkých bežne dostupných minerálnych podkladoch. Pre vnútorné použitie.Vlastnosti:■ pripravený na okamžité použitie ■ nižšia hmotnosť o cca 35% ■ nižšia spotreba na m2 ■ ručné i strojové spracovanie ■ ľahko brúsiteľný ■ zriedení možnosť aplikácie systémom Airless

Knauf TN45 skrutky stavebné na sadrokartón 45mm 200ks/bal.

7.49  s DPH
Pre rýchlejšie a bezpečnejšie upevnenie sadrokartónových dosiek na kovové a oceľové podkonštrukcie. 

Knauf Trennfix samolepiaca páska, šírka 65mm, 50bm/rolka

19.99  s DPH
Knauf Trenn-Fix je oddeľovací pás pripravený na použitie na spájanie škár pri stavbe sadrokartónu. Knauf Trenn-Fix sa používa ako oddeľovací pásik na spájanie povrchov sadrokartónu s pevnými komponentmi, medzi suchými konštrukčnými povrchmi na dosiahnutie kĺzavej separácie a ako separácia omietkových povrchov namiesto „stierkovej rezy“.

Lišta rohová hliníková 25x25mm 2m

1.29  s DPH
Použitie Hliníková rohová lišta bez tkaniny slúži na ochranu a presné vytvorenie a spevnenie rohov a hrán objektov, ostení dverí a okien. Výhodou pri použití je pevný roh bez nerovností.  

Páska Fugen 5cm/20m

0.94  s DPH
Opravná samolepiaca výstužná páska na sadrokartón. Použitie - na všetky škáry, výstuž proti praskaniu, opravy sadrokartónu.

Profil PVC 12.5 U 2.5m

1.49  s DPH
Tvrdý, biely, nárazuvzdorný PVC profil na uzatváranie sadrokartónových dosiek alebo ich oddelenie od ostatných konštrukčných prvkov (nesplošťuje sa).

Skrutky/rýchloskrutky TN35

18.49  s DPH
Samorezná dvojchodová skrutka sa používa pre montáž sadrokartónových dosiek do kovovej podkonštrukcie. Fosfátovaná samorezná skrutka pre montáž sadrokartónových dosiek do oceľovej konštrukcie (hrúbka do 0,75 mm). Dĺžka vrutu a vzájomný rozstup skrutiek sa riadi typom konštrukcie. Túto skrutku možno použiť aj na montáž dvojplášťových priečok a stropov.Spotreba: odporúčaná spotreba vrutu pri montáži sadrokartónových priečok a stropov je minimálne 30 skrutiek na jednu sadrokartónovú dosku (2,5m2).

Tesnenie z penovky 30mm/30m

6.49  s DPH
Lepiace tesnenie je často podceňovaným montážnym prvkom fotovoltaických panelov, hoci je veľmi dôležité. Používa sa na lepenie montážnych profilov na strechy z trapézového plechu. Vďaka svojej pružnosti samolepiace tesnenie mení svoj tvar vplyvom mechanických síl a vracia sa do správneho tvaru bez zmeny svojej štruktúry.

Tesnenie z penovky 45mm/30m

5.49  s DPH
Lepiaca páska tesniaca sa používa pre akustické oddelenie sadrokartónovej konštrukcie od existujúcich konštrukcií - PE jednostranne lepiaca. v príslušnej šírke ju nalepíme na spodnú stranu obvodových profilov UD a UW alebo pri stenách na krajné CW profily, ktoré na seba dosadajú vhodná na tesnenie škár v kovových konštrukciách, fasádach, svetlíkoch, montovaných stavbách a pre suché zasklievanie  na rýchle, účinné a estetické utesnenie škár stredná tuhosť pásky umožňuje priľnutie pásky na povrchy s drobnými nerovnosťami je tiež vhodná do trvale dilatujúcich škár páska má vyššiu tepelnú odolnosťVlastnosti:Použitie: samolepiace tesnenie pod UW a UD profily. Upravuje akustické vlastnosti nosnej konštrukcie. Dĺžka: 30 m Šírka: 45mm