Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Tlačidlo Geberit matný chrom 115.883.JQ.1

189.09  s DPH
Ovládacie tlačidlo na WC Geberit bolo stvorené nielen na hladké ovládanie splachovania, ale aj na posilnenie estetického zážitku Vášho interiéru. Plastové tlačidlo sa pýši farebným vyhotovením lakovaný chróm. Matné chrómované tlačidlo s designovým prúžkom v dolnej časti pôsobí v každom interiéri dekoratívne. Tlačidlo je dvojčinné, čo znamená, že si užívateľ môže vybrať medzi dvomi režimami splachovania. Nech už zvolíte ktorýkoľvek z nich, postačí vám na jeho aktivovanie iba ľahký dotyk niektorého z obdĺžnikových tlačidiel. Súčasťou balenia je upevňovací rámček, 2 nastaviteľné úchytky.  Na montáž nie je potrebné náradie. Prevedenie: matný chróm / s úpravou easy-to-cleanFarba pásiku  - lesklý chróm

Tlačidlo ovládacie Tim-Tom Geberit Custom Rings, biely lesk/zlatý chróm

64.00  s DPH
Dizajnové ovládacie tlačidlo pre nádržky Geberit SIGMA.Materiál: plastPovrch: LESKKrúžky: plast, zlatý chróm, leskRozmery: 165×245×14,5mmObsah balenia: ovládacie tlačidlo, inštalačný rámik s príslušenstvom, obrázkový návodJednotiek v balení: 1

Tlačidlo ovládacie Tim-Tom MODERN biela

61.99  s DPH
vyhotovenie: biela, designový prúžok: lesklý chróm na ovládanie splachovania nádržiek pod omietku Geberit Sigma manuálne ovládanie spredu, ovládacia sila: <20 N

Tlačidlo ovládacie Tim-Tom vh. Geberit Custom Rings, čierna matná/čierny lesk

79.00  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Tim-Tom zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím elegantnej čiernej matnej farby spolu s lesklými prvkami, ktoré symbolizujú štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit je však spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Tim-Tom tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlačidlo ovládacie Tim-Tom vh. Geberit Softino čierna,matná

59.00  s DPH
Intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad robia z ovládacieho tlačidla na WC Geberit Softino jasnú voľbu ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory.

Tlačidlo ovládacie Tim-Tom vh.Geberit Rundo biela/ chrom

39.00  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Tim-Tom Rundo zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej bielej farby, ktoré symbolizujú štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit je však spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Tim-Tom Rundo tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlačitko Geberit Sigma 01 čelné čierna lesk

60.99  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Sigma zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit Sigma je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej čiernej lesklej farby, ktorá symbolizuje štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Sigma tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlacitko Loop O ABS dvojit. splachovanie chróm 740-0580

36.00  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Loop zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit Loop je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej bielej farby spolu s chrómovými prvkami, ktoré symbolizujú štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Loop tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlacitko Loop R čierne matné 740-0611

44.00  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Loop zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit Loop je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej čiernej matnej farby, ktorá symbolizuje štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Loop tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.

Tlacitko Origin dvojit. splachovanie sklo čierne 740-1601

130.00  s DPH
Dve samostatné okrúhle ovládacie tlačidlá na WC sú úspešný funkčný a designový koncept, ktorý ako prvá svetu predstavila značka Geberit. Dve tlačidlá umožňujú dva spôsoby spláchnutia. Je vhodné na ovládanie splachovania pri nádržkách Geberit. Ovládacie tlačidlo k WC Geberit je elegantné a nezameniteľné. Rovnako ako ktorákoľvek iná miestnosť aj toaleta môže byť osobitá. Vylaďte si tú vašu k svojmu obrazu a vtisnite jej jedinečný tvár s originálnymi guľatými tlačidlami na splachovanie v krásnej čiernej matnej farbe. 

Tlačítko ovládacie Sigma 30

166.99  s DPH
Tlačidlo WC Geberit Sigma 30 zabezpečuje intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad. WC Geberit Sigma 30 je jasná voľba ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory. Moderný vzhľad výrobku je ešte zdôraznený použitím lakovanej bielej farby, ktorá symbolizuje štýlovosť, eleganciu a sebavedomie. Prioritou firmy Geberit však je spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Sigma 30 tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie.

Tlacitko Select dvoj. splachovanie sklo biele/chrom 740-1100

118.00  s DPH
Geberit Select tlačidlo dokáže spojiť všetky vlastnosti, ktoré uživatelia očakávajú: intuitívne ovládanie, výborný výkon a dekoratívny vzhľad. V prípade tlačidla Geberit Select je stavené na dynamický tvar a bielu farbu výplne. Tlačidlo sa tak skvele hodí na zdôraznenie žiarivého lesku a hygienickej čistoty interiéru.Splachovanie aktivujete jediným ľahkým dotykom. Podľa miery znečistenia záchodovej misy si môžete vybrať z dvoch splachovacích režimov. Ovládacie tlačidlo Geberit dobre vynikne ako na toalete v domácnosti, tak v sanitárnych priestoroch kaviarní, barov, reštaurácií, ubytovacích podnikov alebo úradov a kancelárií.

Tlačítko Sigma 20 ovládanie okrúhle

58.99  s DPH
Predná doska Geberit Sigma20, dvojité splachovanie: biela, chróm s vysokým leskom.

Tlačítko Sigma 20 ovládanie okrúhle

65.99  s DPH
Intuitívne ovládanie a reprezentatívny vzhľad robia z ovládacieho tlačidla na WC Geberit Sigma20 jasnú voľbu ako pre toalety domácností, tak aj pre verejné priestory.V klasickom rade Sigma20 Geberit ako prvý výrobca zvolil vyhotovenie dvoch samostatných okrúhlych tlačidiel. Tento model stavia na tradičné kúpeľňové farby biela a chrómovaná. Na matne bielom tlačidle nezostávajú odtlačky, čo výrazne uľahčuje údržbu.Prioritou firmy Geberit je však spoľahlivá funkcia. Pre ovládacie tlačidlo Sigma20 tak hovoria tieto jasné argumenty: tichý chod vďaka vynikajúcej zvukovej izolácii, rýchle nastavenie bez nutnosti použiť náradie, jednoduché ovládanie a dve voliteľné možnosti spláchnutia.Na zdôraznenie atmosféry čistoty a sviežosti odporúčame zaobstarať si Geberit DuoFresh, efektívnu jednotku odsávania zápachu. Sigma20 je vhodné na ovládanie splachovania nádržiek Geberit Sigma.Dvojčinné ovládacie tlačidlo Sigma20 rozmery: 246 x 164 x 15 mm materiál: plast vyhotovenie: biela mat, easy-to-clean, designové krúžky: lesklý chróm na ovládanie splachovania nádržiek pod omietku Geberit Sigma manuálne ovládanie spredu, ovládacia sila: < 20 N úsporné splachovanie na 2 množstvá vodyRozsah dodávky upevňovací rámček súprava pripojovacích tyčiek tlačidla - zvukovo izolované, rýchle nastavenie bez použitia náradia 2 nastaviteľné príchytky

Tlačítko Sigma 30 980.012.KJ.1

65.99  s DPH
Predná doska Geberit Sigma30, dvojité zarovnanie: biela, chróm vo vysokom lesku. 

Tlačítko Sigma 30 ovládanie štvorcové

75.99  s DPH
- Pre dve množstvá vody - Pre splachovanie podomietkových splachovacích nádržiek Geberit Sigma - Pre ovládanie spredu Technické údaje Sila na spustenie < 20 N Materiál výrobku Plast Rozsah dodávky - Pripevňovací rám - Nastavite ná úchytka - Ovládacie tyčinky