Zobraziť 32 64 96

Cement CEM II/A-S 42,5 R 25kg

7.09  s DPH
Cement 42,5 R balenie 25 kg. Cement je možné použiť na konštrukcie z bežného betónu a železobetónu pre všetky bežné pevnostné triedy betónu, na základové stavby, prefabrikácie, betónové výrobky, omietky a cementové malty.Vlastnosti:·  Materiál Cement·  Obsah 25 kg·  trieda pevnosti 42,5 R·  pokyny k spracovaniu a vlastnosti Žiadne·  Oblasti použitia Betón, Exteriér, Interiér, Poter·  Normy EN 197-1·  Signálne slovo Nebezpečenstvo·  Výstražné upozornenia (H vety) (H335) Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest., (H318) Spôsobuje vážne poškodenie očí., (H317) Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu., (H315) Dráždi kožu.·  Bezpečnostné odporúčanie (P vety) (P103) Pred použitím si prečítajte etiketu., (P102) Uchovávajte mimo dosahu detí.

Cement CEM II/B-M (S-L) 32,5 R 25kg

5.49  s DPH
Cement je určený na prípravu betónu, mált a zmesí na stavanie. Je vhodný pre interiér aj exteriér. Vyznačuje sa vysokými konečnými pevnosťami a pri procese tuhnutia nižším vývinom hydratačného tepla. Použitie: je vhodný prakticky na všetky klasické stavebné práce, má výbornú spracovateľnosť je vhodný na betónovanie základov, armovaných plôch, na výrobu tvárnic, preteplovaných betónov, výrobu transportbetónu, omietok a murovacích cementových mált, veľkoobjemové a veľkoplošné betonáže je vhodný na prípravu betónových zmesí nižších aj vyšších tried C 8/10 - C 30/37 buď s alebo bez plastifikátora a triedy C 35/45 iba s plastifikátorom nie je vhodný pre práce kde je požadovaný rýchly nárast pevností, a pre betón uložený v agresívnom prostredí síranových vôd.

Ceresit CX 20 5kg – rýchlotvrdnúca malta

10.62  s DPH
Rýchlotvrdnúca montážna a opravná malta na presnú inštaláciu komponentov a vypĺňanie trhlín s predĺženou dobou spracovania (20 min.). Vlastnosti: predĺžená doba spracovania (20 min.) vysoká pevnosť po vytvrdnutí na opravy betónových prvkov na vyrovnanie nerovností do 50 mm na steny aj podlahy pre interiér aj exteriér svetlá farba Ceresit CX 20 je vzhľadom na svoju predĺženú dobu použitia (20 min.), vhodná na širokú oblasť použitia: Montáže a osadzovanie prvkov z kovu, plastu, napr. kotiev, hákov, skôb, závesov, inštalačných prvkov elektro (vedenie, montážne škatule, skrinky, zásuvky), lemovacích a ukončovacích líšt, montážnych priechodiek a úchytov na podkladoch, ako sú betón, murivo (tehlové, z betónových blokov, z pórobetónu), cementové potery a omietky.  V prípade vyrovnania väčších nerovností alebo montáže veľkých a ťažkých predmetov je dôležité zabezpečiť ich stabilitu do doby vytvrdnutia opravnej hmoty Vyrovnanie nerovností od 5 do 50 mm v murive a omietkach (napr. inštalačných rýh na vedenie vodoinštalácií a elektroinštalácií na stropoch, stenách a podlahách alebo prefabrikovaných dieloch).  Na vyrovnanie väčších nerovností musí byť CX 20 zmiešaná s pieskom v pomere 1:1 Rekonštrukcie a opravy poškodených stavebných dielov z betónu, ako sú panely, schodiská, stĺpy a pod. a opravy omietok.  

KNAUF rýchlotvrdnúci cement 2kg

4.19  s DPH
Rýchlotuhnúca cementová zmes, vhodná pre potreby rýchleho ukotvenie najrôznejších stavebných dielov i v exteriéri.Sypná hmotnosť cca 1500 kg / m3 suchej zmesi.Objemová hmotnosť cca 1900 kg / m3 čerstvej zmesi.Jemná zrnitosť umožňujúce ideálne vyhlásenom, vysoká pevnosť 25 MPa. Možné pre opravy "kaverien" v betóne.

Knauf rýchlotvrdnúci cement 5kg

8.58  s DPH
Rýchlotuhnúca cementová zmes, vhodná pre potreby rýchleho ukotvenie najrôznejších stavebných dielov i v exteriéri.Sypná hmotnosť cca 1500 kg / m3 suchej zmesi.Objemová hmotnosť cca 1900 kg / m3 čerstvej zmesi.Jemná zrnitosť umožňujúce ideálne vyhlásenom, vysoká pevnosť 25 MPa. Možné pre opravy "kaverien" v betóne.