Zobrazených 1–32 z 45 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Lepidlo Universal penové trubičkové 750ml

8.33  s DPH
Trubičkové vyhotovenie PU lepidla, ktoré vychádza z veľmi úspešného výrobku Tytan Styro 753 B1/E. Styro Uni tak vychádza v ústrety potrebám zákazníkov, ktorí uprednostňujú čo najjednoduchšie používanie a nechcú tak riešiť aplikáciu pištoľou.

Tytan Chemická kotva EVII vinylesterová bez styrenu 300ml

13.67  s DPH
Tytan Chemická kotva EVII vinylesterová bez styrenu 300ml predstavuje vysoko účinný, rýchlo vytvrdzujúci, dvojzložkový chemický kotviaci systém na báze vysoko reaktívnej nenasýtenej vinylesterovej živice v metakrylátových monoméroch. Hybridná živica po jednoduchej aplikácii vytvára pevný, odolný spoj voči chemickým látkam, ktorý je zároveň ekonomicky výhodný.

Tytan Energy 2020 750ml – pu pena trubičková proti tepelným mostom

8.73  s DPH
Tytan PUR Pena energy 2020 750ml je energeticky úsporná polyuretánová pena určená na montáž okien a dverí. Účinne a trvale eliminuje tepelné mosty.

Tytan Heluz 750ml – tenkovrstvé pu lepidlo na tehly

11.99  s DPH
Tytan Tenkovrstvé lepidlo 750ml je určené pre spájanie konštrukčných materiálov pri kladení tehál. Môže byť použitý tak pri stavbe obvodových stien, ako aj priečok.

Tytan Lepidlo montážne RB-20 310ml

3.19  s DPH
Tytan Lepidlo montážne RB-20 310ml šróby v tube je viacúčelové lepidlo (bez toluénu) na báze živice vhodné na spájanie a lepenie typických krycích a izolačných materiálov v stavebníctve a pri renováciách. Vykazuje vynikajúcu priľnavosť k drevu, betónu, tehlám, omietke a ďalším materiálom.

Tytan Montážne lepidlo classic fix 310ml

4.19  s DPH
Tytan Montážne lepidlo classic fix 310ml vytvára silný, odolný a trvalý lepený pružný spoj. Classic FIX je viacúčelové lepidlo na báze kaučuku, vhodné na lepenie bežne používaných stavebných materiálov pri dokončovacích a renovačných prácach.

Tytan Pás tesniaci šedý 12cmx10mm

84.99  s DPH
Tytan Tesniaci pás šedý 12cm x 10m je nevyhnutná súčasť hydroizolačného systému Tytan. Tesniace pásy zaisťujú hydroizoláciu v miestach ako sú: napojenie podlahy na steny, dilatačné škáry, priechodky a i.

Tytan pokrývačský tmel 310ml čierny – jednozložkový bitumén-kaučukový tmel

3.22  s DPH
O produktuTmel pokrývačský TytanJednosložkový tmel na bázi bitumen-kaučuku pro tmelení spojů na bitumenových podkladechTmelení netěsných střešních krytin z bitumenových krytin, střešních tašek, vlnitých a hladkých plechů a dalšíchTmelení spojů krytin jako: bitumenové krytiny, střešní krytiny, azbestové desky, kovové pláty a jinéTmelení .

Tytan Sada špachtlí na silikón 4ks

2.66  s DPH
Tytan Sada špachtlí na silikón je súprpava na úpravu tmelených škár. Je vhodná pre elastické tmely, pre všetky typy slikónových tmelov, bez nutnosti vhčenia jarovým roztokom.

Tytan Sanitárny silikón transparentný 280ml

4.59  s DPH
Silikón sanitárny je vysoko kvalitný jednozložkový tmel, odolný plesniam a hubám, vytvrdzujúci vzdušnou vlhkosťou. Silikón vytvára húževnatý, trvale elastický spoj.

Tytan Silikón sanitárny béžový bahama 280ml

4.21  s DPH
Tytan Silikón sanitárny béžový bahama 310ml je silikón s fungicídmi určený do miestností s vysokou vlhkosťou. Odoláva čistiacim prostriedkom a saponátom, vynikajúco priľne na sklo a plasty.

Tytan Silikón univerzálny hnedý 280ml

4.01  s DPH
silikón univerzálny TYTANľahko aplikovateľný silikón pre široký okruh použitia pri stavebných prácach a renováciáchpoužíva sa dilatačné škáry u všeobecných stavebných prác, tesnenie okolo rámov okien a dverí, ochrana PU peny pred slnečným žiarenímvynikajúca priľnavosť k väčšine neporéznych povrchov bez Primerovynikajúcu odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvomvynikajúce pre použitie vo vnútri aj vonkutrvalá elasticita .

Tytan Silikón univerzálny šedý 280ml

4.89  s DPH
Tytan Silikón univerzálny šedý 310ml Tytan silikon univerzálny transparentný 310ml je vysoko kvalitný jednozložkový, viacúčelový tmel, vytvrdzujúci vzdušnou vlhkosťou. Silikón vytvára húževnatý, trvale elastický spoj.

Tytan Sitká k chemickej kotve 12x50mm 6ks

1.84  s DPH
Na kotvenie svorníkov a armovacích výstuh v dutých materiáloch, kde kôš je naplnený až po okraj chemickou kotvou a potom je svorník alebo výstuha skrutkovým pohybom vtlačená dovnútra. .

Tytan Sitká k chemickej kotve 15x85mm 6ks

1.84  s DPH
Tytan Sitká k chemickej kotve s rozmermi 15x85mm,. Balenie obsahuje 6ks.

Tytan Sitká k chemickej kotve 20x85mm 6ks

1.84  s DPH
Tytan Sitká k chemickej kotve s rozmermi 20x85mm. Balenie obsahuje 6ks.