Zobrazuje sa všetkych 30 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Batoh na náradie Fatmax

86.99  s DPH
Robustný batoh na náradie, príslušenstvo alebo notebook Handsfree, bezpečná práca a preprava Robustný nylon Cordura 600 x 600 denier. Odolný a nenáročný na starostlivosť. Početné vrecká. Prehľadne usporiadané odkladanie náradia. Vodotesný plastový podstavec. Ochrana pred nečistotami a vlhkosťou. Prenosný vnútorný rozdeľovač s mnohými vreckami .Môže byť úplne otvorený. Predná strana je dve Popruh držaný na mieste. Vysoká tuhosť Optimálny prístup Polstrované, priedušný chrbát a polstrovanie ramenného popruhu. Extra priehradka na elektrické náradie alebo notebook. Ľahko prístupná predná sieťovaná priehradka. Rýchlo prístupné možnosti zapínania na vonkajšej strane. Obojstranný zatvárací zips.

Box Fatmax profesionálny pojazdný 90l

142.99  s DPH
Vodeodolný vďaka pryžovému tesneniu pod vekom boxu. Veľké kolieska pre dobrú priechodnosť v teréne, 1 prenosná vanička s rukoväťou pre ukladanie a samostatnú manipuláciu s drobnejším náradím. Možno použiť aj ako pracovný stolík - vo veku sú integrované žliabky pre založenie obrobkov pri rezaní. Teleskopická ťažná rukoväť Rozmery vonkajšie: 75 x 52 x 45 cm Rozmery vnútorné: 68 x 38 x 33 cm Objem: 90 litrov Nosnosť: 50 kg Hmotnosť: 10,3 kg

Box Fatmax vodeodolný, na kolieskach

91.99  s DPH
Ergonomicky tvarované vybranie vo veku pre ľahké uzavretie rukoväte Robustná a pružná teleskopická rukoväť vyrobená z hliníka. S odnímateľným nosidlom na náradie a príslušenstvo Kovová rukoväť zabudovaná do veka Veľké, nehrdzavejúce kovové spony s vybraním pre visiaci zámok.

Box montážny pojazdný

76.99  s DPH
Rozmery boxu: 47 x 62 x 30 cm.• Veľký box na náradie s vyberateľnou priehradkou – maximálny skladovací objem • 2 v 1 – za niekoľko sekúnd je možné rozdeliť na dve samostatné časti • Otočná priehradka a krytý organizér pre malé súčiastky • Veľké kolesá – pre hladký pohyb po nerovnom povrchu • Nová rukoväť – odolná jednodielna plastová konštrukcia • Bočné kovové pracky – pevné, odolné, uzamykateľné, ľahko sa s nimi manipuluje • Nosnosť 20 kg

Box na náradie 16`

17.99  s DPH
Plastové boxy s kovovými prackami. Organizéry vo veku boxov. Očko pre možnosť uzamknutia boxu visiacim zámkom. Vyberateľná vnútorná priehradka.  Vonkajšie rozmery: Šírka: 40 cm Výška: 20 cm Hĺbka: 22 cm Vnútorné rozmery: Šírka: 37 cm Výška: 15 cm Hĺbka: 15,5 cm Hmotnosť: 900 g

Box na náradie 19`

25.99  s DPH
Plastové boxy s kovovými prackami. Organizéry vo veku boxov. Očko pre možnosť uzamknutia boxu visiacim zámkom. Vyberateľná vnútorná priehradka Hmotnosť: 1,5 kg Technické parametre :Vonkajšie rozmery: Šírka: 49 cm Výška: 25 cm Hĺbka: 26 cm Vnútorné rozmery: Šírka: 44 cm Výška: 20 cm Hĺbka: 19 cm

Box na náradie Cantilever 18`

75.99  s DPH
Robustný a kompaktný pre vysokú odolnosť a ľahký transport. Veľké zásuvky pre prehľadné uloženie a ľahký prístup. Veľká hlavná priehradka - ideálna na uskladnenie elektrického náradia. Odolné proti striekajúcej vode podľa IP53. Robustné kovové spony pre bezpečnosť a ochranu vášho náradia.

Box na náradie Fatmax kovoplastový 20`

65.99  s DPH
Pevný a odolný kovový profesionálny box s plastovými doplnkami. Ergonomická bimateriálna rukoväť. Kovové nerezové pracky s očkami na uzamknutie boxu visiacim zámkom. Konštrukcia umožňuje použitie ako stupienok Integrovaný vertikálny zásobník zlepšuje systém uloženia náradia. Zvýšená konštrukcia umožňuje uloženie rozmernejšieho náradia "V" žliabok vo veku na založenie lát, rúrok a pod. pri rezaní. Vyberateľná priehradka na drobné náradie. Technické údaje Rozmery (cm): 49,7 x 29,3 x 29,5.

Box na náradie Fatmax kovoplastový 22`

68.99  s DPH
Pevný a odolný kovový profesionálny box s plastovými doplnkami. Ergonomická bimateriálna rukoväť. Kovové nerezové pracky s očkami na uzamknutie boxu visiacim zámkom. Konštrukcia umožňuje použitie ako stupienok Integrovaný vertikálny zásobník zlepšuje systém uloženia náradia Zvýšená konštrukcia umožňuje uloženie rozmernejšieho náradia "V" žliabok vo veku na založenie lát, rúrok a pod. pri rezaní. Vyberateľná priehradka na drobné náradie. Rozmery (cm): 58,4 x 29,3 x 29,5.

Box na náradie Fatmax pojazdný

267.99  s DPH
Silné stránky a úžitok 20" pevný a odolný profesionálny box s vyberateľnou priehradkou, Veľké kovové nerezové pracky s očkami na uzamknutie boxu visiacim zámkom, 2 zásuvky s guličkovými ložiskami a výsuvná veľkokapacitná kovová priehradka, Veko boxu s "V" žliabkom na rezanie lát a pod. Veľké pojazdové kolieska s gumovým povrchom Pevná nastaviteľná teleskopická rukoväť,  Technické údaje: Rozmery (cm): 56,8 x 89,3 x 38,9.

Box na náradie s kovovými zámkami

31.99  s DPH
Odnímateľná polica 2 Kovové spony organizátora integrované do veka. Pohodlná rukoväť.

Box na náradie s kovovými zámkami

24.99  s DPH
Kovové pracky 2, organizéry na skrutky a skrutky vo veku. Vyberateľná priehradka, Očko na visiaci zámok (zámok nie je súčasťou dodávky). Profesionálny dizajn určený pre náročných domácich majstrov. Technické údaje:  Vonkajšie rozmery: Šírka: 41 cm Výška: 19 cm Hĺbka: 20 cm Vnútorné rozmery: Šírka: 36 cm Výška: 14 cm Hĺbka: 16 cm Hmotnosť: 1,1 kg

Box na náradie Stanley 39.4x22x16.2cm

26.99  s DPH
Boxy na náradie s prackou One Hand Operation. Odolná robustná konštrukcia. Ergonomická rukoväť na pohodlné prenášanie boxu. Výnimateľná vnútorná priehradka na ukladanie malých predmetov. Organizer vo veku boxu.    Technické údaje Rozmery (cm): 39,4 x 22 x 16,2.

Box na náradie Stanley 48.6×26.6×23.6cm

39.99  s DPH
Boxy na náradie s držiakom One Hand Operation. Odolná robustná konštrukcia Ergonomická rukoväť pre pohodlné prenášanie boxu Odnímateľná vnútorná priehradka na uskladnenie malých predmetov Organizér vo veku boxu

Box pojazdný na náradie s organizérom

86.99  s DPH
Vyberateľný organizér na prenášanie drobného náradia. Mobilný box na náradie pre ľahké ukladanie a prevážanie veľkého náradia a materiálu 2/3 veľkosť vyberateľnej priehradky na náradie "V" žliabok vo veku pre založenie lát, trubiek a pod. pri rezaní 53 l úžitkového priestoru Technické údaje Rozmery (cm): 60,3 x 37,5 x 43.

Brašňa chladiaca Stanley

29.99  s DPH
Taška FatMax s možnosťou udržania nápojov v chlade až 12 hodín PEVA+EPE vnútorná vrstva pre dokonalú tepelnú ochranu Nastaviteľný ramenný popruh pre ľahšie prenášanie Vonkajšie vrecká na dokumenty a osobné veci Maximálny objem tašky 8,5 litrov

Brašňa na kolieskach 18`

72.99  s DPH
Odolný a robustný nylon s rozmermi 600 x 600 denier Bezpečné skladovanie náradia, dokumentov, malých častí a osobných vecí Nepremokavá plastová podlaha - ochrana pred nečistotami a vlhkosťou. Uzamykateľná predná kapsa Flexibilný delič vo vnútornej priehradke na dokumenty .Priehľadná priehradka, hlavná priehradka vystužená rámom so suchým zipsom Iné vrecká a možnosti upevnenia vo vnútri a vonkajšia teleskopická rukoväť, plynulé kolieska Možnosť pripevnenia visiaceho zámku Robustná konštrukcia s vysokou tuhosťou.

Brašňa na náradie

19.99  s DPH
• Vyrobená z pevnej a odolnej tkaniny s hustotou 600 vlákien • Vrecko zo sieťovaného materiálu pre drobné osobné potreby • 8 vnútorných a 2 vonkajšie vrecká • Náradie nie je súčasťou dodávky tašky • Rozmery 30 x 25 x 13 cm

Brašňa na náradie Fatmax 18`

63.99  s DPH
Vodeodolný podstavec vyrobený z odolného plastu Stabilný nylon Cordura 600 denier. Ergonomická gumová rukoväť (robustná rukoväť na prenášanie vyrobená z ocele). Pohodlný a odolný ramenný popruh.Priestranná a ľahko prístupná konštrukcia. Oceľovo vystužený rám. Elastické konzoly vo vnútri na pripevnenie nástrojov. Uzamykateľná priehradka na vŕtačky a bity vo vnútri. Bočná priehradka na pílu. Nastaviteľná veľkosť. Veľká Káblová priehradka na bočnom držiaku pre meracie pásky.

Brašňa na náradie Fatmax 18`

52.99  s DPH
Vodeodolný podstavec vyrobený z robustného plastu. Vystužené švy, Ergonomická gumová rukoväť, Priestranná a ľahko prístupná konštrukcia, Ľahko použiteľné zipsy ,Pohodlné a robustné ramienko cez rameno, Stabilné výstuhy z nylonovej kože 600 Denier vo všetkých kritických bodoch, Elastické konzoly vo vnútri na pripevnenie nástrojov.  

Brašňa Stanley 16`

33.99  s DPH
Silná vystužená plastová základňa na ochranu pred mokrými a vlhkými povrchmi Maximálny organizačný potenciál s viacerými vnútornými a vonkajšími vreckami Nastaviteľný ramenný popruh pre jednoduché prenášanie náradia Otvorené ústa umožňujú ľahký prístup k nástrojom za každých okolnostíBezpečné uloženie malých dielov alebo  osobných vecí s krytým predným vreckom.

Kapsa na náradie Stanley

15.99  s DPH
Vyrobená z odolnej tkaniny s hustotou 600 x 600 vlákien. Vrecká rôznych veľkostí a očká umožňujú ľahké rozdelenie náradia. Veľkosť a štruktúra úložných vreciek zodpovedajú potrebe rýchleho a jednoduchého prístupu k obsahu. Vaše náradie máte vždy po ruke. Kovové oko na zavesenie kladiva. Ergonomické polstrovanie vnútornej strany pre bezpečie a pohodlie užívateľa Rozmery (cm): 23,5 x 33,2 x 7,5.

Opasok Stanley na náradie

28.99  s DPH
Vyrobený z odolnej tkaniny s hustotou 600 x 600 vlákien. Vrecká rôznych veľkostí a očká umožňujú ľahké rozdelenie náradia. Veľkosť a štruktúra úložných vreciek zodpovedajú potrebe rýchleho a jednoduchého prístupu k obsahu. V tomto opasku máte náradie vždy po ruke. Špeciálne vrecko na zvinovací meter. Kovové oko na zavesenie kladiva. Ergonomické polstrovanie vnútornej strany pre bezpečie a pohodlie užívateľa Technické údaje Rozmery (cm): 60 x 25,5 x 7,5.

Organizér Fatmax vodeodolný s kovovými rukoväťami

39.99  s DPH
Odnímateľné škatule - ideálne pre malé súčasti a príslušenstvo. Vysoko priehľadné veko odolné proti poškriabaniu a nárazu - zaisťuje všetky škatule, keď sú zatvorené. Robustná, integrovaná rukoväť - po naplnení pohodlná a bezpečná pri prenášaní. Pri zatvorení nedochádza k pošmyknutiu.

Organizér Fatmax vodeodolný s kovovými rukoväťami

47.99  s DPH
• Priehľadný nerozbitný vrchnák uzamyká priehradky a chráni ich obsah pred vysypaním • Rozmerná rukoväť uľahčuje prenášanie i veľmi ťažkého obsahu • Vyberateľné priehradky i rozdeľovače • 97-519 97-521 – s plastovými západkami • 97-517 97-518 – s kovovými západkami, vodotesné (IP53)

STANLEY organizér Sort Master Junior

14.49  s DPH
Možnosť prenášania až 3 organizérov naraz vďaka postranným zámkom Ponúka až 512 možností konfigurácií úložného priestoru Veľká priehradka napr. pre kladivo zatvorené veko zabraňuje premiestňovaniu malých dielov z jednej priehradky do druhejTechnické údaje Rozmery (cm): 37,5 x 6,7 x 29,2 Počet priehradok: 14

STANLEY Organizér Sortmaster Mini 29x6x21mm

11.99  s DPH
Rozmery 29 x 6 x 21 cm• Na prenášanie ide spojiť až 3 diely organizéru • Umožňuje bezpečné uloženie obsahu a jeho pohodlné prenášanie • Vrchnák so zámkom zabraňuje presypaniu obsahu z jednej priehradky do druhej • Predávaný po jednom kuse

STANLEY Prepravka dielenská s vrch. organizérom 67x32x25cm

57.99  s DPH
Kompletná skrinka na náradie - všetky výhody nosiča náradia a ďalšie, samostatne použiteľné uchytenie. Obe jednotky je možné použiť samostatne. Puzdro / organizér je možné ľahko pripojiť k nosidlám a úplne ho zavrieť. Dve robustné kovové spony. Široká kovová rukoväť. Horné puzdro / organizér zostáva úplne prístupné - horná jednotka sa dá ľahko demontovať.

Taška hlboká na náradie

33.99  s DPH
• Vyrobená z odolného materiálu s hustotou 600 vlákien • Ramenný popruh pre ľahké prenášanie • Vrecká pre jednoduché a bezpečné uloženie vecí • Náradie nie je súčasťou dodávky • Nosnosť tašky 15 kg • Rozmery 32 x 24 x 21 cm

Taška na náradie Fatmax viacúčelová

86.99  s DPH
Taška je vyrobená z odolných materiálov, ktoré zaručujú vnútornú ochranu proti poškodeniu a opotrebovaniu náradia Vstrekovanej dno z polypropylénu chráni pred vlhkosťou a znečistením Veľký úložný priestor - oválna horná symetrická konštrukcia vytvára prídavný úložný priestor v porovnaní s bežnými taškami Špeciálny dizajn brašne Výborný prístup k uloženému náradie Veľký úložný priestor napr. pre elektro náradie Vstrekované dno z polypropylénu chráni pred vlhkosťou a znečistením Ergonomický dizajn s ramenným popruhom Rozmery : 43x29x31 cm Taška neobsahuje náradie!