Zobrazených 1–32 z 37 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Batéria Swan-33

131.79  s DPH
Batéria Swan s jemným dizajnom, kombináciou vysokej kvality a nových technológií si zachováva dlhotrvajúci lesk. Vyrobené podľa najnovšej európskej normy EN 13618: 2016. Táto batéria ponúka mimoriadne pohodlný štart vody, stlačením len  jedného tlačidla. Teplotu vody upravíte veľmi jednoducho otočením gombíka. Výtok batérie môžete otočiť až o 360 °.

Bateria Toscana-2 Cross umývadlová batéria

83.99  s DPH
Retro dizajn ponúka umývadlová batéria RUBINETA TOSCANA-2. Povrch umývadlovej batérie je v prevedení chróm. S touto umývadlovou batériou vytvoríte nadčasový vzhľad Vašej kúpeľne, ktorý sa len tak neokuká. Nenechajte sa oklamať retro dizajnom, jedná sa o veľmi úspornú vodovodnú batériu s kvalitným keramickým ventilom.  

Batéria umývadlová Rubineta Ultra-18N chróm

84.00  s DPH
Batéria na umývadlo Rubineta Ultra-18N vyniká kvalitným spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých komponentov a materiálov. Elegantný ergonomický dizajn sa dokonale spája s hlavnými výhodami – nekompromisnou spoľahlivosťou a odolnosťou. Liate telo tejto vodovodnej batérie je vyrobené zo špeciálne upravenej nehrdzavejúcej mosadznej zliatiny RubiBrass. Je trvanlivý a bezpečný pre ľudské zdravie a životné prostredie.

Drezová kuchynská batéria Forte-20

112.00  s DPH
Drezová stojanková vodovodná batéria FORTE-20 predstavuje luxusný vzhľad a čistú oblúkovú líniu. Dlhodobú životnosť a spoľahlivosť keramickej kartuše 35 mm a perlátora. Bezproblémový prietok perlátora podporuje Anti line aretator, ktorý pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa. 

Hlavica sprchová Aqua

13.29  s DPH
Sprchová ružica štvorpolohová Olsen Spa AQUA sa vyznačuje moderným dizajnom a vysokou kvalitou masívneho plastu, ktorý je celoplošne pochrómovaný. Jemné línie obohacujú dizajnové tvarované trysky. S variabilitou, ktorú ponúka, umožňuje ľubovoľnú kombináciu so štandardným príslušenstvom vodovodných batérií. Nechajte sa rozmaznávať štyrmi druhmi prúdu!

Hlavica sprchová Delta

6.19  s DPH
Sprchová ružica trojpolohová Olsen Spa DELTA vyvažuje tradičnú estetiku s modernou technológiou. Klasický tvar pochrómovanej sprchovej hlavice je doplnený sprchovými výstupkami, pre každodenný osviežujúci zážitok. Vďaka svojej variabilite ponúka ľubovoľnú kombináciu so štandardným príslušenstvom vodovodných batérií. Nechajte sa rozmaznávať tromi druhmi prúdu!

Hlavica sprchová Dove

10.49  s DPH
Pochrómovaná sprchová hlavica proti vodnému kameňu. 1 funkcia. Priemer 105 mm.

Hlavica sprchová Lota

13.49  s DPH
Sprchová ružica jednopolohová Olsen Spa RUBINETA LOTA je určená pre tých, ktorí veria, že menej je niekedy viac. Klasický, guľovitý tvar ponúka normálne sprchovanie, ktoré je aj relaxačné a osviežujúce. A aj keď sa jedná o najjednoduchšiu konštrukciu, vo svojich detailoch ukrýva vysoko kvalitný pochrómovaný plast. Funkcia SAVE WATER, ktorá umožňuje až 40% úsporu vody.

Hlavica sprchová Luna

17.79  s DPH
Trendy sprchová hlavica LUNA s modernou masážnou sprchovou ružicou s 3 polohami, ktoré sa prepínajú otáčaním celej sprchy. Vďaka priemeru sprchovej hlavice 110 mm zažijete uvoľňujúci pocit dažďa pri vašom sprchovaní. Zároveň má funkciu, kedy pomocou prúdu sa dá aj telo masírovať.Sprchová hlavica pre tých, ktorí hľadajú predovšetkým perfektnú funkčnosť.Sprchová ružica LUNA:  3-polohová priemer 10 mm prepínanie otáčaním sprchy pochrómovaný plast, biela farba

Hlavica sprchová Oka

6.99  s DPH
Sprchová ružica jednopolohová Olsen Spa RUBINETA OKA je určená pre tých, ktorí veria, že menej je niekedy viac. Klasický, guľovitý tvar ponúka normálne sprchovanie, ktoré je aj relaxačné a osviežujúce. Aj keď sa jedná o najjednoduchšiu konštrukciu, vo svojich detailoch ukrýva vysoko kvalitný pochrómovaný plast. Nechajte sa hýčkať a rozmaznávať!

Hlavica sprchová Snow

10.39  s DPH
Sprchová ružica dvojpolohová Olsen Spa SNOW podčiarkuje moderný dizajn každej kúpeľne. Čistú líniu celoplošne pochrómovaného vysoko kvalitného masívneho plastu dotvárajú moderne tvarované trysky. S variabilitou, ktorú ponúka, umožňuje ľubovoľnú kombináciu so štandardným príslušenstvom vodovodných batérií. Nechajte sa rozmaznávať dvomi druhmi prúdu!

RUBINETA Drezová batéria STATIC-20

35.00  s DPH
Drezová stojanková  Vysoko kvalitné materiály od svetových výrobcov  Anti line aretátor (proti usadzovaniu vodného kameňa) Materiál: lesklý chróm Dlhá životnosť keramickej kartuše 35 mm Všetko testované so 100% úspešnosťou Všetky diely odpovedajú predpisom EN817

RUBINETA Držiak sprchovej ružice FIX

4.60  s DPH
Materiál: plast Povrchová úprava: chróm Kvalitný materiál aj spracovanie Dlhá životnosť

RUBINETA Flexi 33 Batéria drezová červená

87.90  s DPH
NEOPERL CACHÉ® prevzdušňovač v tomto faucete má antivandalistický systém a možno ho ľahko prispôsobiť rôznym dizajnom faucetu. Španielska kazeta CITEC 35 mm vo faucete sa vyznačuje vysokou kvalitou a vynikajúcim výkonom. Záruka 5 rokov Sada obsahuje flexibilnú 60 cm hadicu Fliesser z nehrdzavejúcej ocele AISI 304 alebo polyesteru s vnútornou rúrkou z PeX. Vyrobené podľa najnovšej európskej normy EN 13618: 2016. Vysoko kvalitná mosadz.

RUBINETA Flexy-33 Batéria drezová biela

87.90  s DPH
RUBINETA - kuchynská batéria s modernou konštrukciou flexibilného ramena,- biele prevedenie (konštrukcia ramena: odolný silikón + oceľová konštrukcia dvojitého vinutia + EPDM), - perlátor NEOPERL CACHÉ, - 35 mm keramická kartuša CITEC, - PEX vysokotlakové prípojné hadice PE dĺžky 60 cm - moderný a zosilnený úchytný systém zaisťujúci trvalú stabilitu batérie v pracovnej doske.

RUBINETA Modena 10 Vaňová batéria (MD10008)

98.69  s DPH
Vaňová batéria MODENA-10 je z ponuky prvotriednych vodovodných batérií. Medzi prednosti tejto vaňovej batérie patrí najmä špeciálna povrchová úprava, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na jej povrchu. V moderných kúpeľniach oceníte aj kvalitný perlátor, ktorý výrazne znižuje spotrebu vody. RubiBrass je patentovaná a špeciálne zložená zliatina mosadze. Táto odolná zliatina mosadze je bezpečná pre ľudské zdravie a životné prostredie. RubiBrass  má menej olova a iných nepotrebných zlúčenín, ktoré môžu reagovať s pitnou vodou.Parametre 5 mm keramická kartuša zodpovedá európskym predpisom EN817 všetky výrobky sú 100% testované rozteč 150 mm 

RUBINETA Modena 18 Stojanková umývadlová batéria, hranatá, chróm

74.39  s DPH
RUBINETA - moderná batéria s hranatým dizajnom s plochami "pod uhlom" zabraňujúcimi držaniu vody ("mapy"),- keramická kartuša s difúzorom 35 mm, - PEX vysokotlakové prípojné hadice PE dĺžky 60 cm (s 10 ročnou zárukou), - moderný zosilnený upevňovací set.

RUBINETA Olsen Spa FORTE-12 Sprchová batéria

91.99  s DPH
Sprchová nástenná vodovodná batéria Olsen Spa FORTE-12 s trendy vzhľadom a čistou líniou prinesie komfort do každej kúpeľne.  Dlhodobú životnosť a spoľahlivosť keramickej kartuše zaručujú poprední svetoví výrobcovia. Perlátor NEOPERL sa stará o zníženie spotreby vody. Bezproblémový prietok perlátoru zaručí anti line aretator (proti usadzovaniu vodného kameňa). Prednosti sprchovej vodovodnej batérie Olsen Spa FORTE-12 sprchová nástenná (bez príslušenstva) vysoko kvalitné materiály od svetových výrobcov NEOPERL a SEDAL anti line aretator (proti usadzovaniu vodného kameňa) dlhá životnosť keramickej kartuše rozteč 150 mm všetko testované so 100% úspešnosťou všetky diele odpovedajú predpisom EN817

RUBINETA Rondo Držiak sprchovej hlavice

5.99  s DPH
Atraktívny držiak sprchovej ružice RONDO ponúka praktické riešenie pre sprchové kúty a vane so sprchovou zástenou. S pomocou tohto držiaku si budete užívať sprchovanie na maximum. Vyrobený z veľmi kvalitného plastu s povrchovou úpravou chróm.  

RUBINETA Sprchová sada ACCORD bez príslušenstva

27.87  s DPH
Elegantné riešenie pre Váš sprchový kút poskytuje praktická sprchová sada ACCORD. Kovová tyč s nerezovou povrchovou úpravou zabraňuje korózii. Táto povrchová úprava zaisťuje jednoduchú údržbu. Sada obsahuje praktickú poličku a držiak na ručnú sprchu.

RUBINETA Sprchová sada BORA bez príslušenstva

22.99  s DPH
Elegantné riešenie pre Váš sprchový kút poskytuje praktická sprchová sada BORA. Vyrobená z prvotriedneho plastu s nerezovou povrchovou úpravou zabraňuje odlupovaniu farby a korózii. Táto povrchová úprava zaisťuje ľahkú údržbu. Sada obsahuje praktickú poličku a držiak na ručnú sprchu

RUBINETA Sprchový systém Practic

33.19  s DPH
Sprchový systém PRACTIC. Sada obsahuje: chrómový sprchový stojan PRACTIC (Ø - 19 mm)  sprchová hlavica FRESH (Ø - 70 mm, 2 funkcie)  miska na mydlo  150 cm nerezová sprchová hadica.

RUBINETA Swan-33 BK Kuchynská batéria, čierna matná, SW0168

138.59  s DPH
Faucet s jemným dizajnom je kombináciou vysokej kvality a nových technológií. Čierny faucet je elektrostaticky potiahnutý, čo zaručuje dlhotrvajúcu farebnú integritu.• Tlačidlo / náplň vydrží najmenej 800 000 cyklov / stlačení.• Mimoriadne pohodlný štart vodou - stačí stlačiť tlačidlo• Ľahko upravte teplotu vody otočením gombíka.• Unikátny perlátor - upravte prietok vody jeho otočením.• Výtok mixéra môžete otočiť o 360 °.• 100% testovanie produktu.• Dodávané s flexibilnými 60 cm hadicami Fliesser s nehrdzavejúcou oceľou AISI 304 alebo polyesterom s vnútornou rúrkou PeX. Vyrobené podľa najnovšej európskej normy EN 13618: 2016.• Vysoko kvalitná mosadz.

RUBINETA TOSCANA 1 vaňová nástenná batéria, chróm

117.19  s DPH
Vaňová batéria na stenu TOSCANA 1, prevedenie: Chróm.-Keramické ventily so 180° rotáciou. Záruka: 5 rokov. Séria: Toscana. Segment: Extra. Typ Kartuše: 3/4. Spotreba: 13,5 l/m, RUBINETA.Vlastnosti: Farba batérie: chrómTermostatická batéria: NieTyp vaňovej batérie: nástennáObchodná značka: TOSCANA

RUBINETA Ultra-10/K SW Sprchová batéria, chróm, U1KP08

140.00  s DPH
Nové faucety ULTRA sú kompaktné s inovatívnym technickým riešením. • Hubica sa otáča o 90 ° • Výtoková trubica slúži ako odvádzač: jeho otočením môžete prepínať tok vody do výtoku z ruky alebo na kohútiku • Batériu je možné použiť nielen v sprchovom kúte, ale aj vo vani! “100% testované Faucet je dodávaný so španielskou náplňou CITEC, ktorá zaisťuje maximálny výkon a vysokú kvalitu. 35 mm kartuša. Tento faucet má voštinový prevzdušňovač Neoperl Perlator: nízka hladina hluku, dlhšia životnosť, dokonalá kvalita prúdu, vylepšená ochrana proti vápniku. Neoperl je popredná svetová spoločnosť vo výrobe prevzdušňovačov. Vysoko kvalitná mosadz.

RUBINETA Umývadlová stojánková batéria Forte-18

87.99  s DPH
RUBINETA - klasická, stojánková umývadlová batéria,keramická kartuša 35 mm od španielskeho výrobcu SEDAL, perlátor NEOPERL SLC, PEX vysokotlakové prípojné hadice PE dĺžky 60 cm, upevňovací set.

RUBINETA Umývadlová stojanková batéria Static 18

67.99  s DPH
Séria umývadlových batérií STATIC sa vyznačuje klasickým valcovým tvarom a pridáva nové estetické stvárnenie oblej ovládacej páky. So sériou STATIC sa k Vám dostáva moderný a jednoduchý štýl pre Vašu kúpeľňu. V ponuke tejto série nájdete širokú škálu kombinácií pre celú kúpeľňu. Batérie zo série STATIC sú osadené keramickými kartušami. Prednosti umývadlovej stojankovej batérie STATIC-18: Umývadlová stojanková (bez príslušenstva) Vysoko kvalitné materiály od svetových výrobcov Anti line aretátor (proti usadzovaniu vodného kameňa) Materiál: lesklý chróm Dlhá životnosť keramickej kartuše Všetko testované so 100% úspešnosťou Všetky diely odpovedajú predpisom EN817

RUBINETA UNO 10/K Vaňová nastenná batéria, čierna matná, N10D661

111.00  s DPH
RUBINETA - Vaňová batéria nastenná UNO 10/K, prevedenie: čierna matná-Séria: Uno, -Segment: Standard, -Typ kartuše: 3/4, -Spotreba: 4,8 l/m, RUBINETA.

RUBINETA UNO 12/K Sprchová nastenná batéria, čierna matná, N20D661

99.59  s DPH
RUBINETA - Sprchová batéria nastenná UNO 12/K, prevedenie: čierna matná-Séria: Uno, -Segment: Standard, -Typ kartuše: 3/4, -Spotreba: 4,8 l/m, RUBINETA.

RUBINETA UNO 18 Stojanková umývadlová batéria, čierna matná, N801661

62.00  s DPH
RUBINETA - stojanková umývadlová batéria UNO 18 čierna matná- klasická čierna batéria, - keramická kartuša Rubineta 35 mm, - perlátor Spider Rubineta, - prípojné hadice Rubineta nerez dĺžky 45 cm, - upevňovací set.

RUBINETA UNO 20 Drezová stojanková batéria, čierna matná, N001661

59.00  s DPH
RUBINETA - Drezová batéria stojanková UNO 20, prevedenie: čierna matná-Séria: Uno, -Segment: Standard, -Typ kartuše: 1/2, -Spotreba: 9,7 l/m, RUBINETA.