Zobrazených 1–32 z 77 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Paska Radex obojstranna DSA 25mmx10m

7.37  s DPH
Obojstranná montážna lepiaca páska čiernej farby na báze akrylového nosiča. Dodáva sa v rolkách.

Radex 310SP 1L biely – pretierateľný náter proti popraskaniu

6.86  s DPH
Pretierateľnýúprelakovateľný náter proti popraskaniu, vyrobený zo syntetickej gumy a živice. Vyrába sa v čiernej, šedej a bielej farbe.

Radex 310SP 1L čierny – pretierateľný náter proti popraskaniu

6.51  s DPH
Pretierateľný/prelakovateľný náter proti popraskaniu, vyrobený zo syntetickej gumy a živice. Vyrába sa v čiernej, šedej a bielej farbe.

Radex 310SP 1L šedý – pretierateľný náter proti popraskaniu

6.51  s DPH
Pretierateľný/prelakovateľný náter proti popraskaniu, vyrobený zo syntetickej gumy a živice. Vyrába sa v čiernej, šedej a bielej farbe.

Radex 701 polyuretánový tmel šedý 310ml

6.05  s DPH
Polyuretánový tmel RADEX 701 je jednozložkový, veľmi rýchlo vytvrdzujúcipolyuretánový elastický lepidlový tmel určený na utesňovanie karosérií automobilov, ktorý vytvrdzuje po expozícii atmosférickej vlhkosti. Špecifickyvyvinutý na splnenie požiadaviek automobilového priemyslu, je charakteristický počiatočnou riadenou viskozitou, ktorá umožňuje produkt ľahko brúsiť a vyhladiť, najmä v tých aplikáciách, kde sa vyžaduje tenká vrstva alebo húsenica lepidla.

Radex čierny matný 500ml

5.05  s DPH
RADEX SPRAY IT AEROSOL Black mattVeľmi kvalitná čierna matná farba s vysokou schopnosťou kryvosti. Široka škála aplikácií nielen pre opravy automobilov.

Radex Fine Line maskovacia páska 9mmx33m

5.82  s DPH
Páska Fine-Line v rolkách je veľmi tenká samolepiaca modrá vinylová páska s dobrou odolnosťou voči rozpúšťadlám, vysokou prispôsobivosťou a tvarovateľnosťou s jemným, ostrým okrajom na odmaskovanie. Systém lepenia na báze miešanej gumy ponúka odolnosť voči vysokým teplotám prostredníctvom vypaľovacích cyklov až do 155 °C za 45 minút.