Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Lepidlo Euro 3000 special 100g

3.09  s DPH
Lepidlo vhodné na všetky druhy tapiet na stenu ( papierové, vinylové, vliesové ) s fungicídnou úpravou, zušľachtené umelou živicou (PVA), napriek začiatočnej silnej prilnavosti je možné pri lepení urobiť ľahké opravy.

Lepidlo na tapetové spoje 60g Pufas

3.62  s DPH
Lepidlo na tapetové spoje Pufas 60 g je ideálne na rýchle opravy uvoľnených tapetových škár. Vhodné pre väčšinu podkladov. Druh výrobku: Lepidlá Prevedenie: Lepidlo na tapety Oblasť využitia: Interiér Materiál: Disperzné lepidlo Vhodné pre: Papierová tapeta, Vinylová tapeta, Vliesová tapeta, Hrubovláknitý vliesDoplnkové znaky nebezpečnosti (vety EUH):(EUH208) Obsahuje 5-chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-ón a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón (3:1). Môže vyvolať alergickú reakciu.

Lepidlo na tapety Vinyl Pufas Euro 3000 200g

4.99  s DPH
Lepidlo vhodné na všetky druhy tapiet, na ľahké papierové tapety, až po ťažké vinylové tapety alebo tapety s hrubým povrchom.

Pufas lepidlo na vliesové tapety 200g

4.79  s DPH
Lepidlo je určené na lepenie vliesových tapiet. Po zaschnutí zostáva priesvitné, nevytvára hrudky. Obsahuje posilňovač priľnavosti, a za 5 minút je pripravené na použitie.

Pufas Ochrana tapiet a náterov 250ml

5.01  s DPH
Bezfarebný ochranný náter na tapety, disperzné farby, tehly, prírodné a umelé murivo, plagáty, koláže, mapy atď. pre vnútorné použitie. Po použití tohto prostriedku silno namáhané podklady odpudzujú špinu a sú odolné voči vode.Neobsahuje rozpúšťadlá, je vyrobený na báze akrylátu. Stupeň lesku je nastaviteľný riedením s vodou. Prípravok je odolný voči oteru.