Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Kotúčiky, štetce a kefy z ušľachtilej ocele, 2ks

5.49  s DPH
Kotúčiky, štetce a kefy z ušľachtilej ocele. Na čistenie, kefovanie a dočisťovanie ušľachtilej ocele. Odstraňovanie trosiek a vytrhávania vzniknutých pri zváraní. Je tiež možné použiť pre hliník a farebné kovy. Stopka O 2,35mm.

Proxxon FBS240/E, multibrúska a vŕtačka

85.99  s DPH
Proxxon 28472 Multibrúska a vŕtačka FBS 240/E Vhodná na brúsenie, frézovanie, leštenie, vŕtanie a gravírovanie. Kvalitný motor s dlhou životnosťou Teleso stroja je z kvalitného plastu vastuženého sklenenými vláknami Regulácia otáčok, rovnaký krútiaci moment aj v spodnej oblasti otáčok Uloženie vretena v guličkovom ložisku Aretácia výmeny nástroja pri stlačení tlačidla Upevňovacia objímka stroja s priemerom 20 mm - možnosť použiť všetky horizontálne a vertikálne stojany Proxxon Micromot Komplet so 43 diel. pracovným príslušenstvom. Napájanie 230V/100Watt, skľučovadlo 0,3-3,2 mm, regulovateľné otáčky 5000-20000 ot/min. Váha 450g. Možnosť použitia klieštinového upínacieho puzdra 1,0 - 3,2 mmobj. č: 28 940 (nie je súčasťou dodávky) Príslušenstvo: - 10 ks vrtákov rôzneho priemeru - 5 ks brúsnych pásov rôznej drsnosti pre jemné leštenie a dobrusovanie + držiak pásov - 2 ks brúsne telieska z ušľachtilého korundu ( guľa a valec) - 2 ks brúsnych kotúčov priemeru 22 mm - plstený leštiaci kotúč priemeru 22 mm - mosadzná kefka priemeru 22 mm - 20 ks rezacích kotúčov priemeru 22 mm a hrúbky 0,7 mm na + upínacia stopka

Proxxon Frézy stopkové z Wolfrám-vanadiovej ocele R3mm 2ks

4.72  s DPH
Oceľ legovaná wolfrám-vanádiom.Účelná a stabilná konštrukcia upínacej stopky a frézy z jedného kusa.Presné ozubenie a optimálna presnosť kruhovitosti pri rovnakej elasticite.Optimálne tvarovanie, profilovanie a drážkovanie.Na opracovanie dreva, neželezných a ušľachtilých kovov, plastov a sadry.

Proxxon Frézy stopkové z Wolfrám-vanadiovej ocele R4mm 2ks

9.49  s DPH
Oceľ legovaná wolfrám-vanádiom.Účelná a stabilná konštrukcia upínacej stopky a frézy z jedného kusa.Presné ozubenie a optimálna presnosť kruhovitosti pri rovnakej elasticite.Optimálne tvarovanie, profilovanie a drážkovanie.Na opracovanie dreva, neželezných a ušľachtilých kovov, plastov a sadry.

Proxxon Frézy stopkové z Wolfrám-vanadiovej ocele R6mm 2ks

7.99  s DPH
Stopkové frézy sú vyrobené z wolfrám-vanádiovej ocele. Vybraná oceľ je legovaná wolframom a vanádom. Účelná a stabilná konštrukcia stopky a frézy z jedného kusu. Presné ozubenie a optimálna presnosť kruhovitosti pri rovnakej húževnatosti. Na opracovanie mäkkého a tvrdého dreva, neželezných i ušľachtilých kovov, plastov a sadry. Optimálne na tvarovanie, profilovanie a drážkovanie. Stopka O 2,35mm. Vhodné pre farebné kovy, plasty a sadru.

Proxxon GG12 Gravírovacia sada (gravírovačka + sieťový zdroj)

49.99  s DPH
Gravírovačka GG12 so špeciálnym jednosmerným motorom, tichý s dlhou životnosťou. Teleso je z kvalitného polyamidu,k tomu sieťový zdroj,skúšobný zošit predlôh s návodom. Sieťový zdroj 0,5A Nástroje: Po 1 diamantovej stopkovej brúske v tvare guľky s priemerom 1,0 a 1,8 mm na rysovanie a linkovanie. Po 1 stopkovej brúske z karbidu kremíka v tvare kužeľa a valček na zmatňovanie. Plastový kufrík Technické údaje: Napätie 12 – 18V. Dĺžka 145mm. Váha 50g.

Proxxon kefa oceľová stopková 13×2,35mm 2ks/bal.

4.99  s DPH
Použitie pre vŕtačky a brúsky Proxxon s upínaním 2,35 mm - na čistenie, odstraňovanie hrdze, odhrotovanie, zmatňovanie, zaobľovanie okrajov kovov, liatin, plastov, kameňa a dreva. Priemer kefky 13 mm Upínacia stopka 2,35 mm Materiál oceľ Balenie 2 ks

Proxxon Sada Wolfrám-vanádiovej ocele frézovacie hroty, 5ks

6.49  s DPH
- vybraná oceľ legovaná volfrámom a vanádiom. - účelná a stabilná konštrukcia stopky a frézy z jedného kusu. - presné ozubenie a optimálna presnosť vystredeného behu pri rovnakej elasticite. - na opracovanie mäkkého a tvrdého Stopkové frézy Proxxon 28710 - vybraná oceľ legovaná volfrámom a vanádiom. - účelná a stabilná konštrukcia stopky a frézy z jedného kusu. - presné ozubenie a optimálna presnosť vystredeného behu pri rovnakej elasticite. - na opracovanie mäkkého a tvrdého dreva, neželezných aj ušľachtilých kovov, plastov a sadry. - stopka priemer 2,35 mm

Proxxon Vrták HSS 1,2×44, 28856, 3ks

4.09  s DPH
Vrták 1,2x44 mm z wolfrám - vanádiovej ocele. Špirálové vrtáky z wolfrám - vanádiovej ocele. Účelná a stabilná konštrukcia stopky a vrtáka z jedného kusu. Optimálna presnosť odstredivého chodu. Vďaka dobrej tvrdosti dlhá životnosť pri zachovaní elasticity. Priemer : 1,2 mm Dĺžka celková : 44 mm Pracovná dĺžka : 6 mm Upínacia stopka : 2,35 mm Prevádzkové otáčky : 8000 ot./min do mäkkého materiálu 3000 ot./min do tvrdého materiálu Počet ks v balení : 3 ks Doporučené otáčky : - 12 000 ot./min. drevo - 7 000 ot./min. kov Použitie : na opracovanie kovov, neželezných kovov, plastov, plošných spojov, mäkkého a tvrdého dreva.