Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Laguna Alg blue 0,5l – proti riasam

8.79  s DPH
Prípravok v kvapalnej forme je určený k preventívnej ochrane bazénovej vody proti riasám (zelené, čierne, žlté. .

Laguna Aqua-filter piesok do pieskovej filtrácie 25kg

10.39  s DPH
Filtračné médium pre bazénové filtre. Znižuje náklady na údržbu bazénové vody, zvyšuje účinok chlorace, čím dojde ku zníženiu množstva požadovaného aktívneho chlóru až o 30 %.

Laguna Ca – úprava tvrdosti vody 1l

12.89  s DPH
Prípravok slúži k zníženiu tvrdosti vody, ktorú všeobecne spôsobujú prevažne vápenaté a horečnaté soli. Zabraňuje vzniku usadenín na stenách a dne bazéna a zároveň na seba viaže ióny železa a mangánu, ktoré spôsobujú nežiadúce sfarbenie vody.

Laguna chlór šok 1kg

12.49  s DPH
Prípravok je určený pre šokovú (rýchlu) dezinfekciu bazénovej vody:LAGUNA chlór šok slúži ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu všetkých typov bazénov predovšetkým pre jednorazovú, teda šokovú úpravu bazénovej vody po napustení alebo pri silnom znečistení. Likviduje riasy a baktérie.

Laguna chlór Triplex tablety 3v1 1kg

14.29  s DPH
Laguna Triplex tabletyPrípravok je určený k pravidelnej dezinfekcii bazénovej vody s viacúčelovým použitím - zaistí dezinfekciu, zabráni vzniku rias, odstráni nečistoty pomocou flokulácie. Prípravok s trojitým účinkom zaisťuje dezinfekciu bazénovej vody pomocou pomaly sa uvoľňujúceho chlóru, dezinfekciu proti tvorbe rias a napomáha k odstraňovaniu mikroskopických nečistôt pomocou flokulácie.

Laguna Chlorinátor malý

5.39  s DPH
Chlorinátor malýPlávajúc dávkovač bazénovej chémie, na 1 tabletku. Chlorinátor - bazénové príslušenstvo - plávajúci dávkovač bazénovej chémie určený pre 1 tabletku.

Laguna Chlorinátor stredný

10.49  s DPH
Chlorinátor stredný:Plávajúci dávkovač bazénovej chémie, na 1 - 2 tabletky. Chlorinátor stredný - bazénové príslušenstvo - plávajúci dávkovač bazénovej chémie určený pre 1 - 2 tabletky.

Laguna chlórové tablety 1kg

9.69  s DPH
Chlórové tabletky slúžia ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias, likviduje baktérieChlórové tablety slúžia ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov.

Laguna Clear 0,5l Spray – čistenie bazénu

6.69  s DPH
Prípravok je určený k vyčisteniu nečistôt usadených na stenách a dne bazénu pred napustením bazénové vody. Účinne obmedzuje následný výskyt bakterií a rias v nastávajúcej sezóne.

Laguna Flokul ultra 0,5l – vločkovanie

3.99  s DPH
Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu. Laguna Flokul ultra:Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu.

Laguna Flokul ultra 1l – vločkovanie

7.89  s DPH
Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu. Laguna Flokul ultra:Prípravok zaisťuje priezračne čistú vodu.

Laguna lepidlo na fóliu

8.29  s DPH
Lepidlo na bazénovú fóliu. Obsahuje lepidlo a fóliovú záplatu.

Laguna Mini tablety 1kg

15.29  s DPH
Laguna mini tablety 1 kg slúžia ako dezinfekčný prípravok pre celosezónnu údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Zabraňuje tvorbe rias a Balterio.

Laguna mini Triplex tablety 0,5kg

7.19  s DPH
Popis výrobku Laguna MINI TRIPLEX TABLETY 500 gPrípravok Laguna MINI Triplex tablety ( 20g tableta ) 0,5 kg je určený na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody s viacúčelovým použitím - zaistí dezinfekciu , zabráni vzniku rias a odstráni nečistoty pomocou flokulácie . Návod na použitie : Pred prvým použitím prípravku vždy upravte hodnotu pH na 6,8 - 7,6 , počiatočnú šokovú dezinfekciu vody prípravkom Laguna chlór šok alebo Laguna modrý šíp .

Laguna pH mínus 1,5kg – znižuje hodnotu pH

7.99  s DPH
pH mínus Laguna, zníženie hodnoty pH bazénovej vody, balenie 1,5 kgPrípravok bazénovej chémie na zníženie hodnoty pH. Laguna pH mínus pomáha udržať kyslosť bazénovej vody v ideálnom rozmedzí pH 6,8 - 7,6 pre optimalizáciu pôsobenia chlórové dezinfekcia a ostatných prípravkov upravujúcich kvalitu bazénovej vody.

Laguna Prípravok proti riasam alg blue 1l

14.59  s DPH
Prípravok v kvapalnej forme je určený k preventívnej ochrane bazénovej vody proti riasám (zelené, čierne, žlté. .

Laguna Quatro tablety 4v1 1kg

15.89  s DPH
Tablety určené na pravidelnú dezinfekciu bazénovej vody s viacúčelovým použitím:Laguna Quatro (200g tableta) je viacúčelový prípravok určený na pravidelné dezinfekciu bazénovej vody, zabránenie vzniku rias, odstránenie nečistôt pomocou patentných flokulácií a stabilizáciu chlóru. Použitie: Prípravok (4v1) zabezpečuje Stoj dezinfekciu bazénovej vody pomocou patentných pomaly sa uvolňujúceho chlóru, prevenciu proti tvorbe rias, napomáha odstráneniu mikroskopických nečistôt pomocou patentných flokulácií a stabilizuje chlór.

Laguna Teplomer bazénový Silver

9.72  s DPH
Teplomer pre okamžité zistenie teploty vody v bazéne. .

Laguna teplomer plávajúce zvieratko

11.79  s DPH
Teplomer pre okamžité zaistenie teploty vody v bazéne. .

Laguna Teplomer ponorný Economy 3015

4.89  s DPH
Ponorný teplomer na zistenie okamžitej teploty bazénovej vody. .

Laguna Teplomer závesný plavák POOL

8.59  s DPH
Teplomer pre okamžité zaistenie teploty vody v bazéne. .

Laguna Tester 4v1 1bal/10ks

4.89  s DPH
Použitie: Tester slúži na meranie hodnôt pH, obsahuje chlóru (celkového + voľného) a celkové alkalinity v bazénovej vodeNávod na použitie: jednoduché a spoľahlivé meranie všetkých hodnôt naraz pomocou jedného identifikačného prúžku. Následne sa podľa nameraných hodnôt upraví hodnota pH na rozmedzí 6,8 - 7,6 prípravky Laguna pH plus alebo Laguna pH mínus a obsah chlóru na hodnotu 0,1 - 0,5 mg / l prípravky Laguna chlór T, Laguna chlór šok G alebo Laguna chlór Triplex.

Laguna Triplex tablety 1,6kg

21.49  s DPH
Viacúčelový dezinfekčný prípravok pre celosezónnu priebežnú údržbu vody vo všetkých typoch bazénov. Súčasne umožňuje vyvločkovanie nečistôt, likviduje riasy a zabraňuje ich rastu.

Laguna zberač nečistôt – sieťka

6.69  s DPH
Praktická sieťka umožňujúca efektívny zber mechanických nečistôt. Bez teleskopickej tyče.

Laguna zberač nečistôt s tyčou

13.89  s DPH
Zberač nečistôt - sieťka vrátane tyčePraktická sieťka umožňujúca efektívny zber mechanických nečistôtRozmer: 155 x 31 x 4 cm. .