Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Zobraziť 32 64 96

Mazivo alubia AK 2 250g

6.09  s DPH
Mol Alubia AK 2 250 g je viacúčelové plastické mazivo určené najmä na mazanie nízko zaťažených valivých ložísk pracujúcich v priemyselných, poľnohospodárskych a iných zariadeniach s nízkymi a strednými rýchlosťami. Má vynikajúcu odolonosť voči vode, a teplotný rozsah použitia od -30°C do +100°C. Je vhodný na použitie aj v centrálnych mazacích systémoch.

Mazivo MOL liton lta 3ep 250g

5.99  s DPH
Mol Liton LTA 3EP 250g je vysokovýkonné viacúčelové lítiové plastické mazivo vhodné na mazanie valivých ložísk, vhodné je na použitie v automobilovej technike, poľnohohospodárstve a pre stroje a zariadenia v priemysle. Má vynikajúce EP/AW vlastnosti, vynikajúcu mechanickú stálosť, nízke trenie, veľmi dobrú oxidačnú stálosť, veľmi dobrú protikoróznu ochranu Je odporúčaná pri zvýšených tlakoch a rýchlostiach a tiež v podmienkach zvýšených vibrácií,obzvášť vhodná je na mazanie ložísk koľajových vozidiel s dlhými výmennými intervalmi. Konzistencia NLGI 3 a teplotný rozsah použitia je od -30°C do +120°C (krátkodobo do +140°C).  

Mol alubia AK 2G 250g

5.99  s DPH
Mol Alubia AK 2G 250 g predstavuje komplexné hlinité plastické mazivo s obsahom grafitu MOL Alubia AK 2G. Mazivo je určené na mazanie klzných a valivých ložísk, pracujúcich pri zvýšenom tlaku v priemyselných aplikáciách, poľnohospodárskych a iných mobilných zariadeniach. Má čiastočnú elektrickú vodivosť, predstavuje ochranu proti zadreniu. Je odolná voči vode. Teplotný rozsah použitia je od -25°C do +120°C.