Zobrazených 1–32 z 115 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Autobella autošampón 1l

3.79  s DPH
Autobella autošampón 1l je pH neutrálny šampón, vysoko koncentrovaný (1:100). Šampón má bohatý penový efekt, čistí a odmasťuje bez zanechania zvyškov.

Castrol Motorový olej edge turbo 5W/40

47.72  s DPH
Castrol edge turbo diesel 5W/40 je syntetický motorový olej vhodný najmä do preplňovacích dieselových motorov. Jeho zloženie poskytuje maximálnu výkonnosť a zároveň zaisťuje kompatibilitu so systémami následnej úpravy výfukových plynov.

Castrol Motorový olej garden 4T-oil 1l

7.20  s DPH
Castrol Garden 4T-oil 1l je výkonný motorový olej pre štvortaktné motory používané v záhradnej technike - kosačky, štiepačky, reťazové píly a pod. Je vyrobený z vybraných základových olejov a moderného systému pridávaných aditív.

Destilovaná voda Dynaqua 3l

1.19  s DPH
Destilovana voda 3l Dynaqua je technická demineralizovaná vody určená na riedenie koncentrátov Dynamax Screenwash (nízkotuhnúcich zmesí do ostrekovačov), na riedenie koncentrátov Dynamax G10, Dynamax AL G11, Dynamax Ultra G12 (nízkotuhnúcich chladiacich kvapalín), pre dopĺňanie do akumulátorov, do chladičov, do naparovacích žehličiek, do fotolaboratórií. .

Dynagel AL G11 modrý 1l

4.06  s DPH
Dynagel AL G11 zelený 1l je nízkotuhnúca zmes do chladičov automobilov vhodná na chladiace sústavy spaľovacích motorov z ľahkých zliatín. Je vyrobená na báze monoetylénglykolu s obsahom antikoróznych prísad.

Dynagel Ultra G12 ružový 1l

4.16  s DPH
Dynamax coolant ultra G12 - Koncentrovaná nízkotuhnúca chladiaca kvapalina určená pre najmodernejšie druhy motorov. Dynamax coolant ultra G12 je vysoko kvalitná nízkotuhnúca zmes vyrobená z monoetylénglykolu s vysoko progresívnymi antikoróznymi prísadami, zvlášť vhodná pre chladiče moderných hliníkových a zliatinových chladiacich sústav spaľovacích motorov.

Dynagel Ultra G12 ružový 4l

16.49  s DPH
Dynamax coolant ultra G12 - Koncentrovaná nízkotuhnúca chladiaca kvapalina určená pre najmodernejšie druhy motorov. Dynamax coolant ultra G12 je vysoko kvalitná nízkotuhnúca zmes vyrobená z monoetylénglykolu s vysoko progresívnymi antikoróznymi prísadami, zvlášť vhodná pre chladiče moderných hliníkových a zliatinových chladiacich sústav spaľovacích motorov.

Dynamax ATF SUPER DSG Prevodový olej do automatických prevodoviek 1L

10.79  s DPH
Dynamax ATF Super DSG je plnesyntetická vysoko výkonná kvapalina pre automatické prevodovky, špeciálne vyvinutá pre dvoj-spojové prevodovky skupiny VAG pre veľmi rýchle a športové radenie rýchlostí. Má vysoký a stabilný viskozitný index,mimoriadne nízky bod tuhnutia.

DYNAMAX Automatic ATF IID 1l

5.79  s DPH
Vysokokvalitný minerálny olej určený pre použitie v automatických prevodovkách osobných aj nákladných automobilov, autobusov, u ktorých výrobca doporučuje použitie oleja podľa GM DEXRON IID. Olej sa doporučuje tiež používať v posilňovačoch riadeni a v hydraulických spojkách osobných a nákladných automobilov a tiež v hydraulických systémoch, ktoré vyžadujú použitie oleja typu ATF.

DYNAMAX Automatic ATF III 1l

6.32  s DPH
Vysokokvalitný olej určený pre použitie v automatických prevodovkách osobných aj nákladných automobilov, autobusov, u ktorých výrobca doporučuje použitie oleja podľa GM DEXRON IIIG. .

Dynamax autošampón DXE2 s voskom 1L

4.68  s DPH
Dynamax autošampón s voskom 1l má vysoko leštiaci účinok. Jeho zloženie je obohatené o vosky vhodné pre všetky typy autolaká vrátane metalízy.

Dynamax brzdová kvapalina 0,5l

3.49  s DPH
Dynamax brzdová kvapalina DOT4 265 je určená pre hydraulické brzdové systémy motorových vozidiel. Je určená pre prevádzku v teplotnom rozmedzí -50°C až 260°C.

Dynamax Brzdová kvapalina DOT5.1 265 500ml

5.17  s DPH
Je špeciálna brzdová kvapalina vyvinutá pre použitie v hydraulických brzdových a spojkových systémoch najmodernejších vozidiel a vysoko zaťažených závodných vozidiel, ako aj v ABS, EDS a ESP systémoch. Špecifikácie: vyhovuje norme FM SAFETY STANDARD 116 DOT5.

Dynamax Brzdová kvapalina stop DOT3 240 0,5l

2.69  s DPH
Dynamax brzdová kvapalina DOT3 240 je určená do všetkých brzdových spojkových a ďalších hydraulických systémov a mechanizmov. Kvapalina je miešateľná s inými brzdovými kvapalinami zodpovedajúcej triedy.

Dynamax Chladiaca kvapalina export cool ultra G13 4l

17.57  s DPH
Export cool ultra G13 4l je chladiaca kvapalina určená pre všetky typy moderných automobilov. Má vynikajúcu miešateľnosť s inými druhmi chladiacich kvapalín (napr.

Dynamax Čistič chladiaceho systému 300ml

8.00  s DPH
Vhodný pre použitie do všetkých vodou chladených chladiacich systémoch. Obsahuje rýchlo reagujúce komponenty pre odstránenie znečistenia z bežného používania.

Dynamax čistič na okná 500ml

4.54  s DPH
Dynamax čistič na okná - sprej 500ml je určený na čistenie skiel a zrkadiel. Odstráni mastnotu, nikotín, smog, hmyz, zvyšky vosku.

Dynamax Cockpit spray jahoda 500ml

4.99  s DPH
Dynamax sprej na palubnú dosku jahoda má vysoko leštiaci účinok, oživuje farbu plastov, a taktiež pôsobí antistaticky. Sprej má jemnú vôňu, obsahuje silikóny.

Dynamax Cockpit spray vanilka 500ml

4.99  s DPH
Dynamax sprej na palubnú dosku vanilka má vysoko leštiaci účinok, oživuje farbu plastov, a taktiež pôsobí antistaticky. Sprej má jemnú vôňu, obsahuje silikóny.

Dynamax Cool G10 1L

3.90  s DPH
Dynamax dynagel G10, 1l je chladiaca kvapalina vyrobená na báze etylénglykolu s pridaním antikoróznych prísad. Je určená pre všetky staršie typy motorových vozidiel, poľnohospodárskych a stavebných strojov.

Dynamax Cool G11 R 1L

4.79  s DPH
Dynamax cool G11 R 1l je koncentrovaná chladiaca nízkotuhnúca kvapalina, ktorá celoročne chráni chladiaci systém motorového vozidla pred mrazom a koróziu. Je špeciálne vyvinutá pre motorové vozidlá značky Renault.

Dynamax Cool G11 R 4L

16.19  s DPH
Dynamax cool G11 R 4l je koncentrovaná chladiaca nízkotuhnúca kvapalina, ktorá celoročne chráni chladiaci systém motorového vozidla pred mrazom a koróziu. Je špeciálne vyvinutá pre motorové vozidlá značky Renault.

Dynamax Cool G12++ 4L

16.99  s DPH
Dynamax coolant ultra g12 ++ je vhodný do chladičov hliníkových a liatinových chladiacich sústav spaľovacích motorov u najnovších automobilov. Základnou funkciou je veľmi dobrý prevod tepla a ochrana motora prípadne chladiacej sústavy.

Dynamax Cool Ultra 12 (Readymix) -37˚ 1l

3.59  s DPH
Je určená do chladičov moderných hliníkových a liatinových chladiacich sústav spaľovacích motorov. Celoročne chráni chladiaci systém motorového vozidla pred pôsobením mrazu a pred koróziou.

Dynamax Coolant AL G11 zelený 4l

14.05  s DPH
Dynagel AL G11 zelený 4l je nízkotuhnúca zmes do chladičov automobilov vhodná na chladiace sústavy spaľovacích motorov z ľahkých zliatín. Je vyrobená na báze monoetylénglykolu s obsahom antikoróznych prísad.

Dynamax Coolant ultra G12++ 1l

4.25  s DPH
Dynamax coolant ultra g12 ++ je vhodný do chladičov hliníkových a liatinových chladiacich sústav spaľovacích motorov u najnovších automobilov. Základnou funkciou je veľmi dobrý prevod tepla a ochrana motora prípadne chladiacej sústavy.

Dynamax DPF čistič na redukciu sadze a emisie výfukových plynov 300ml

7.99  s DPH
Redukuje sadze a emisie výfukových plynov. Podporuje regeneráciu filtra pevných častíc.

Dynamax DXC11 EGR CLEANER Čistič ventilov 400ml

7.26  s DPH
Čistič ventilov EGR. Slúži na rozpustenie usadenín vo ventile EGR, systéme prívodu vzduchu, rozvádzacom a plniacom ventile.

DYNAMAX DXC12 DPF Cleaner Čistič filtrov pevných častíc naftových motorov 500ml

7.26  s DPH
Čistič filtrov pevných častíc naftových motorov Prípravok slúži na uvoľnenie a odstránenie usadenín uhlíka a popola zo systémov filtrov pevných častíc naftových motorov. Spôsob použitia: Z filtra demontujte snímač teploty alebo tlaku.

Dynamax DXE3 oživovač plastov 500ml

7.13  s DPH
Unikátny tekutý prípravok na leštenie plastových dielov založený na báze prírodných voskov a silikónu, ktoré vynovujú a oživujú materiály z plastu, dreva, gumy, či mramoru. Je antistatický a znižuje usadzovanie prachu.