Zobrazených 1–32 z 40 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Cyklon antikuna sprej 150ml

4.23  s DPH
Účinný pachový koncentrát v spreji na ochranu proti ničivému vyčíňaniu kún, prípadne iných hlodavcov. Vytvára ochranný film v motorovej časti vozidla alebo inom priestore, ktorý spoľahlivo odpudzuje hlodavce.

Cyklon Chemická kotva vinylester 280ml

8.49  s DPH
Cyklon Chemická kotva vinylester 280ml je vysoko výkonná vinylesterová vstrekovacie malta s krátkou dobou tvrdnutia. Je vhodná do betónu, kameňa alebo dutých tehál.

CYKLON čistič nerezu 400ml

7.14  s DPH
Čistič nerezu na čistenie a ošetrovanie výrobkov z ušľachtilej ocele - nerezu. odstraňuje olejové a mastné znečistenia na dieloch z ušľachtilej ocelenepoškodzuje laky a umelé hmotyzanecháva pevne držiaci, vodu a špinu odpudzujúci ochranný filmchráni pred oxidáciou a poveternostnými vplyvmiznižuje statické nabíjaniePoužitie:Nádobu krátko pred použitím pretrepte a nastriekajte vo vzdialenosti cca.

Cyklon Čistič Pu peny 500ml

4.29  s DPH
Cyklon Čistič Pu peny 500ml je vyvinutý špeciálne na vnútorné čistenie aplikačných pištolí, na ešte nevytvrdnutú polyuretánovú penu. kombinácia rôznych riedidiel, ktorých účinok je určený pre 1-komponentné polyuretánové penybezproblémovo rozpúšťa znečistenia čerstvou polyuretánovou penoučistí vnútro telesa pištole od zbytkov priľnutej penyoptimálna manipulácia pomocou zosúladenej kombinácie adaptéra striekacej hlavy kompatibilné s väčšinou spracovateľských pištolí .

Cyklon demontážny olej 400ml

5.09  s DPH
Spojenie rýchlorozpúšťača hrdze a maziva s vysokohodnotnými mazacími látkami. vysoký podiel MoS2veľmi dobré mazacie schopnostiznižuje "zažieranie " skorodovaných skrutkových spojov .

Cyklon Mammut kleber 290ml

6.49  s DPH
Vysokopevné univerzálne lepidlo, vhodné do domácnosti, sanitárnej oblasti, v automobilovom priemysle, v stavebníctve aj strojárstve.  Lepidlo špičkovej kvality na báze hybrid MS polyméru s vysokou počiatočnou priľnavosťou 22kg/cm².

Cyklon medená pasta 400ml

6.16  s DPH
Mazací a montážny prostriedok pre oblasť vysokých teplôt.  vhodná pre teploty od -35°C do +1100°Cvynikajúca priľnavosť aj pri vysokých teplotáchzabraňuje zapečeniu a korózii pri dieloch zaťažených vysokou teplotouuľahčuje demontáždobrá dlhotrvajúca účinnosťobsahuje pevnú časť jemnej disperzívnej medi .

Cyklon metalická farba meď 400ml

7.52  s DPH
Medený sprej je zložený z čistých kovových pigmentov a špeciálnych spojovacích prostriedkov, neobsahuje žiadne farbivo. pre interiér aj exteriérdobrá schopnosť držať na všetkých bežných kovoch a mnohých iných materiálochmnohostranné možnosti použitia v priemysle, remesle a na dekoračné účelyrýchloschnúca medená farbaodolný voči oteru a vyšším teplotám až do 300°Cvysoká krycia sila, preto je hospodárny v spotrebe .

Cyklon metalická farba mosadz 400ml

7.17  s DPH
Vysokohodnotná vrstva z čistých kovových pigmentov a špeciálnych spojovacích prostriedkov, neobsahuje žiadne farbivo.  pre interiér aj exteriérdobrá schopnosť držať na všetkých bežných kovoch a mnohých iných materiálochmnohostranné možnosti použitia v priemysle, remesle a na dekoračné účelyrýchloschnúciodolný voči oteru a vyšším teplotám až do 300°Cvysoká krycia sila, tým hospodárny v spotrebe .

Cyklon Metalická farba nerez 400ml

8.03  s DPH
Nerezový sprej - čisté kovové pigmenty a špeciálne spojivo, neobsahuje žiadne farbivá. Je rýchloschnúci a odolný proti oteru.

Cyklon PU pena nízkoexpanzná 400ml

4.39  s DPH
PU pena Cyclon nízkoexpanzná 400 ml má veľmi rýchlu počiatočnú vypeniteľnosť, vďaka čomu nedochádza k dodatočnej deformácii. Pena je vhodná na montáž drevených zárubní, montáž stolárskych konštrukcií, ako napr.

Cyklon PU pena studniarska trubičková 750ml

5.89  s DPH
PU pena Cyclon studniarska 750 ml je určená na spájanie a tesnenie betónových skruží na studne, tesnenie kanalizačných výpustí a tiež pre aplikácie zabraňujúce úniku pitnej vody, úžitkovej a dažďovej vody. Pena predstavuje dobrý tepelný aj zvukový izolant.

Cyklon PU pena trubičková 400ml

5.49  s DPH
PU pena Cyklon 400 ml je určená na upevňovanie okien a zárubní, výplň spájacích škár na okenných a roletových skrinkách, výplň preboreného muriva, inštaláciu vzduchotechniky, sanitárnej inštalácie, upevnenie prefabrikátov, izolačných dosiek, dekoračné a aranžérske práce, výplň iných dutín. .

Cyklon PU pena trubičková 750ml

5.09  s DPH
PU pena Cyclon 750 ml je jednokomponentná montážna pena na báze polyuretánu určená na upevňovanie zárubní a okien, vypĺňanie spájacích škár na okenných a roletových skrinkách, inštaláciu vzduchotechniky, sanitárnej inštalácie, vypĺňanie preboreného muriva, upevnenie prefabrikátov, izolačných dosiek, aranžérske a dekoračné práce (akváriá, výklady) a vypĺňanie iných dutín (autá, lode, podkrovia, strechy a pod. ).

Cyklon Silikón akryl transparentný 310ml

2.49  s DPH
Cyklon akryl transparentný 310 ml je trvalo elastický tmel na báze akrylovej disperzie. Je určený ako elastické tesnenie pre interiér aj exteriér.

CYKLON Spray-chrómový 400ml

7.29  s DPH
Chrómový sprej je špeciálny lak, využitie nájde na výstavách, v umeleckých remeslách - všade tam, kde sa požaduje efekté lakovanie s imitáciou chrómového povrchu.  Prímes kovových pigmentov mimoriadne zvyšuje antikoróznu ochranu a zabezpečí chrómový povrch, podobný pochrómovaniu.

CYKLON Spray-čistič klimatizácie 400ml

9.69  s DPH
Čistič klimatizácie KIM-TEC - optimálny penový čistič na čistenie klimatizácie - výparníky a kanály klimatizácie, ale aj kúrenia. Jednoduchá aplikácia v aute, aj v domácej klimatizácii, zvládnuteľná aj svojpomocne.

Cyklon Spray-čistič kontaktov 400ml

6.29  s DPH
Kontakt sprej zlepšuje vlastnosti kontaktov v elektrotechnike a elektronike. Obsahuje účinnú látku, ktorá výborne čistí a zlepšuje intenzitu kontaktu.

Cyklon Spray-kontakt 400ml

3.59  s DPH
Kontakt sprej 400 ml je určený na zlepšenie schopnosti kontaktu v elektronike a elektrotechnike. Sprej zamedzuje plazivým prúdom a oxidácii, redukuje úbytok napätia, rozpúšťa zasmolenie, vytláča vlhkosť a tiež odstraňuje prechodový odpor.

Cyklon Spray-striebrenka na disky 400ml

3.89  s DPH
Sprej striebrenka na disky 400 ml je viacúčelový lak určený na hliníkové a oceľové rámy kolies. Dobre kryje, má dobrú farebnú stálosť a je odolný proti oteru.

Cyklon Tmel akryl biely 310ml

1.59  s DPH
Cyklon akryl biely 310 ml je trvalo elastický tmel na báze akrylovej disperzie. Je určený ako elastické tesnenie pre interiér aj exteriér.

Cyklon Tmel neutrálny transparentný 310ml

4.09  s DPH
Cyklon neutrál transparentný 310 ml je trvalo elastický silikónový tmel určený na tesnenie škár v interiéri aj exteriéri. Dobre priľne na mnoho podkladov (keramika, sklo, plast, hliník, kachličky, PVC, kov a pod.

Cyklon Tmel sanitárny bahama 310ml

3.29  s DPH
Cyklon sanitárny bahama 310 ml je trvalo elastický acetátový tmel. Je vhodný na lepenie a tesnenie škár s maximálnou rozťažnosťou 25% v interiéri aj exteriéri.

Cyklon Tmel sanitárny biely 310ml

3.29  s DPH
Cyklon sanitárny biely 310 ml je trvalo elastický acetátový tmel. Je vhodný na lepenie a tesnenie škár s maximálnou rozťažnosťou 25% v interiéri aj exteriéri.

Cyklon Tmel sanitárny čierny 310ml

3.29  s DPH
Cyklon sanitárny čierny 310 ml je trvalo elastický acetátový tmel. Je vhodný na lepenie a tesnenie škár s maximálnou rozťažnosťou 25% v interiéri aj exteriéri.

Cyklon Tmel sanitárny hnedý 310ml

3.29  s DPH
Cyklon sanitárny hnedý 310 ml je trvalo elastický acetátový tmel. Je vhodný na lepenie a tesnenie škár s maximálnou rozťažnosťou 25% v interiéri aj exteriéri.

Cyklon Tmel sanitárny manhattan 310ml

3.29  s DPH
Cyklon sanitárny manhattan 310 ml je trvalo elastický acetátový tmel. Je vhodný na lepenie a tesnenie škár s maximálnou rozťažnosťou 25% v interiéri aj exteriéri.

Cyklon Tmel sanitárny transparentný 310ml

3.29  s DPH
Cyklon sanitárny transparentný 310 ml je trvalo elastický acetátový tmel. Je vhodný na lepenie a tesnenie škár s maximálnou rozťažnosťou 25% v interiéri aj exteriéri.

Cyklon Tmel silikónový neutrálny biely 310ml

4.09  s DPH
Cyklon neutrál biely 310 ml je trvalo elastický silikónový tmel určený na tesnenie škár v interiéri aj exteriéri. Dobre priľne na mnoho podkladov (keramika, sklo, plast, hliník, kachličky, PVC, kov a pod.

Cyklon Tmel strešný 310ml

2.59  s DPH
Cyclon strešný tmel 310 ml je trvalo elastický tmel určený na utesňovacie práce. Je vhodný na všetky utesňovania a lepenia v exteriéri, napr.