Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Lišta L ukončovacia 10mm Al biela 2.5m

15.49  s DPH
Ochranné profily sú navrhnuté tak, aby spájali a chránili vonkajšie rohy a hrany u keramických obkladov a dlaždíc. Profily sú k dispozícii v širokej ponuke rozmerov a povrchových úprav. Hliníkové profily sú podrobené procesu anodickej oxidácie ponorením do elektrolytických nádrží a následne do nádrží s farbou, ktorá je fixovaná v posledných nádržiach, aby sa vytvorila ochranná vrstva, ktorá chráni profil. Na profily je použitá zliatina hliníka, ktorá zaručuje najvyšší stupeň estetiky a funkcionality.Dĺžka lišty je 250cm, výška je 10,0mm a povrchová farba je biela.

Lišta L ukončovacia 12.5mm Al biela 2.5m

16.49  s DPH
Ochranné profily sú navrhnuté tak, aby spájali a chránili vonkajšie rohy a hrany u keramických obkladov a dlaždíc. Profily sú k dispozícii v širokej ponuke rozmerov a povrchových úprav. Hliníkové profily sú podrobené procesu anodickej oxidácie ponorením do elektrolytických nádrží a následne do nádrží s farbou, ktorá je fixovaná v posledných nádržiach, aby sa vytvorila ochranná vrstva, ktorá chráni profil. Na profily je použitá zliatina hliníka, ktorá zaručuje najvyšší stupeň estetiky a funkcionality.Dĺžka lišty je 250cm, výška je 12,5mm a povrchová farba je biela.

Lišta L ukončovacia 8mm Al biela 2.5m

14.49  s DPH
Ochranné profily sú navrhnuté tak, aby spájali a chránili vonkajšie rohy a hrany u keramických obkladov a dlaždíc. Profily sú k dispozícii v širokej ponuke rozmerov a povrchových úprav. Hliníkové profily sú podrobené procesu anodickej oxidácie ponorením do elektrolytických nádrží a následne do nádrží s farbou, ktorá je fixovaná v posledných nádržiach, aby sa vytvorila ochranná vrstva, ktorá chráni profil. Na profily je použitá zliatina hliníka, ktorá zaručuje najvyšší stupeň estetiky a funkcionality.Dĺžka lišty je 250cm, výška je 8,0mm a povrchová farba je biela.

Lišta spádová Celox SP 10x1500mm ľavá hliník elox čierna matná

39.99  s DPH
Spádový profil ( spádová lišta ) pomáha zakryť prechod vzniknutý v priebehu výstavby sprchového kútu medzi spádovanou a nespádovanou časťou podlahy. Sklon profilu je 2%. 

Lišta ukončovacia hranatá 10mm Al elox strieborný 2.5m

15.49  s DPH
Lišty slúžia ako ukončovacie prvky pre vonkajšie rohy obkladov, ktoré zároveň chránia hranu obkladu pred poškodením. Povrch profilu tvorí symetricky zaoblenú hranu obkladu. Ďalšími možnosťami použitia sú napr. prechody rôznych druhov podlahových krytín (napr. dlažba/koberec), sokle, ochrana hrán u dilatačných škár, čisté a dekoratívne ukončovacie hrany na schodoch.

Profil balkónový Mini Al-antracit 2.5m

25.99  s DPH
Balkónový profil MINI – je ukončovací hliníkový profil s krátkou okapničkou (presah 20 mm) pre pokládku na hotový spádový poter. Výška ukončovacej hrany je 3,5 mm čo umožňuje použitie pri stierkach a liatych podlahách. Profil umožňuje dokonalý odtok vody z balkónov a terás.