Zobrazených 1–32 z 52 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Pružinová Svorka microfix 30mm

1.49  s DPH
Univerzálne použitie, určené zvlášť pre modelárstvo, presné uchopenie pre 1000 a jednu príležitosť, pohyblivé upínacie čeľuste sa prispôsobia obrobku v rôznych farbách .

Set UnderCover Jig Torx

42.00  s DPH
Rýchle, presné a stabilné pripojenie iba v troch jednoduchých krokoch:- rohové spojenia- Spojenia „T“- čelné spojenia- diagonálne škáry- priame meranie hrúbky dosky vďaka zabudovanému pravítku- mierka s prednastaveným nastavením najpopulárnejších hrúbok (od 12 mm)Zahrnuté:1 x Undercover Jig - 1 x vstúpil vrták, HSS, ø 9,5 mm, 180 mm foto 1 x hĺbka doraz, ø 9,5 mm - 1 x hex kľúče, SW31 x TORX skrutkovač bit 20 150 mm8 x drevenými koncovkami, vysuší bukové drevo8 x skrutky do dreva, 4 x 25 mm8 x skrutky do dreva, 4 x 30 mm8 x skrutky, 4 x 40 mm8 x vrutmi 4 x 60 mm- balenie: plastový box - voliteľné príslušenstvo: 2. 928.

Wolcraft AH 45-90 dierovka

30.99  s DPH
Popis: AH ø45-90 dierovka nastaviteľná pre sadrokartónové dosky, OSB dosky, mäkké drevo, preglejky len jeden produkt pre všetky bežné polomery pri suchej výstavbe pohodlné plynulé nastavenie v troch krokoch: uvoľniť – synchrónne nastaviť – upevniť jemné a čisté rezy vďaka špeciálnej geometrii zubov tri integrované škály pre všetky bežné rozmery pracovný priestor chránený veľkým vŕtacím tanierom spoľahlivé odstránenie prachu pre dlhú funkčnosť nastavovacieho mechanizmu s tromi kríženie ozubenými čepeľami balenia: dvojitá karta s vloženým blistrom .

Wolfcraft 3D uholník

6.99  s DPH
Pre meranie a prenášanie rozmerov na trojrozmerné obrobky. Nastavenie sa pre uhly 45 ° a 90 °, ďalšie stupnica uhla 0 – 90 °.

Wolfcraft Accumobil mobilná vŕtacia pomôcka 117 x 33 x 66 mm

11.89  s DPH
     -  stroj: akumulátorové skrutkovače a vŕtačky     -  pre vŕtanie pravouhlých otvorov - rýchlo a jednoducho - a tiež pre neskúsených domácich majstrov     - žiadny preklz vrtáka na hladkých plochách vďaka gumovému nárazníka     - polohovacie čiary pre presné vŕtanie     - integrovaná V-drážka k bezpečnému upnutie kruhových materiálov     - 5 presných vŕtacích puzdier z kovu pre vrtáky ø 4, 5, 6, 8, 10 mm     - balenie: blister na karte .

Wolfcraft Adaptér a spojka k jednoručnej spojke EHZ EASY a EHZ PRO

13.99  s DPH
Praktický adaptér pre ručné svorky Wolfcraft, jednoducho a rýchlo spojí 2 zvierky dohromady a umožní prácu s väčšími formátmi. .

Wolfcraft adaptér pre skladacie metre vnútorné meranie

7.49  s DPH
Keď vaše skladacie pravidlo dosiahne svoje limity, toto praktické príslušenstvo série Pimp-my skladacie pravidlo vytvára nové možnosti. Adaptér vnútorného rozmeru bol špeciálne vyvinutý na meranie ťažko dostupných vnútorných rozmerov.

Wolfcraft adaptér pre skladacie metre značkovač

6.29  s DPH
Značkovač pre skladacie metre. Zmení komerčne dostupný skladací meter na meradlo sa značkovačom.

Wolfcraft Brúska ručná 2K-Plus D125mm

11.79  s DPH
Pre samodržné brúsne kotúče priemer 125 mm, k rýchlemu brúsenie, vysoký úber materiálu, komponentné držadlo pre energické práce bez únavy, ušami zips pre rýchlu výmenu brúsneho papiera. .

Wolfcraft Doklepávací drevený klátik 62x24x281mm „Profi“

10.49  s DPH
     - na umiestnenie a zasunutie laminátových a parketových panelov pre bezškárové spojenie     - ideálny pre rozsiahle pokladacie práce vo viacerých miestnostiach     - pre laminát, parkety, vinylové podlahy, drevená podlahová krytina     - prevedenie s dlhou životnosťou vďaka ochrannej lište z hliníka     - optimálny stratový výkon úderu kladiva vďaka konvexnému zakrivenie hliníkovej lišty     - vďaka špeciálnemu tvaru šetrný pre drážku prípadne pero     - vhodné pre akúkoľvek hrúbku laminátu - 5, 10, 15 mm     - materiál: drevo s hliníkovou lištou     - balenie: voľne .

Wolfcraft EHZ PRO 100-150 Jednoručná zvierka

23.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Veľmi ľahké uvoľnenie upínacej sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft EHZ PRO 100-300 Jednoručná zvierka

29.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Velmi ľahké uvoľnenie upínacej sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft EHZ PRO 100-450 Jednoručná zvierka

27.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Velmi ľahké uvoľnenie upínacie sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft EHZ PRO 100-700 Jednoručná zvierka

30.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Veľmi ľahké uvoľnenie upínacej sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft EHZ PRO 100-915 Jednoručná zvierka

33.99  s DPH
Kvalitná pásovina zabezpečí vysokú a dlhotrvajúcu upínaciu silu. Veľmi ľahké uvoľnenie upínacej sily vďaka optimálnemu pôsobeniu páky.

Wolfcraft ES22 2x rohový upínač

10.99  s DPH
K jednoduchému a rýchlemu fixovaniu dosiek a rámov v uhle 90 ° napr. pri stavbe regálov, skriniek alebo rámov, fixovacia pomôcka pre skrutkovanie alebo glejenie, pre rohové a T spájanie, tiež pri rozdielnych šírkach dosiek, pre šírku dosky 10 – 22 mm, jednoručné obsluha – druhá ruka voľná pre materiál.

Wolfcraft FKS 115 Univerzálne a presná vodiaca lišta

79.99  s DPH
     - stroj: všetky bežne predávané ručné okružné píly do hĺbky rezu 66 mm a základnú dosku max. 120-200 x 260-385 mm     - pre presné, rovné a dlhé rezy - aj pre šikmé rezy     - k prirezávanie a krátenie kuchynských pracovných dosiek, dverí atď.

WOLFCRAFT Fréza drážkovacia HM S8 D10x20

27.99  s DPH
Výška reznej hrany: 20 mmCharakteristika:TC fréza s reznými hranami z tvrdokovu Rozsah dodávky:vrátane plastovej odkladacej schránky .

Wolfcraft FZ40 svorka pružinová plastová 40mm

2.99  s DPH
Pohyblivé upínacie čeľuste sa prispôsobia, V-drážka na upnutie kruhového materiálu, upínací rozsah 40 mm. .

Wolfcraft FZH30 svorka pérová ergonomická

2.69  s DPH
Ponúka najrôznejšie možnosti použitia, ideálne pre použitie v oblasti dekorácie, voľný čas atď. , Ideálne pre upnutie v malých medzerách, pohyblivé upínacie čeľuste pre dokonalé prispôsobenie povrchu, upínacie čeľuste s V-drážkou k bezpečnému upnutiu okrúhlych materiálov, upínací rozsah 30 mm.

Wolfcraft FZH40 svorka pérová ergonomická

3.89  s DPH
Ponúka najrôznejšie možnosti použitia, ideálne pre použitie v oblasti dekorácie, voľný čas atď. , Ideálne pre upnutie v malých medzerách, pohyblivé upínacie čeľuste pre dokonalé prispôsobenie povrchu, upínacie čeľuste s V-drážkou k bezpečnému upnutiu okrúhlych materiálov, upínací rozsah 40 mm.

Wolfcraft FZR40 hrebeňová upínacia svorka

6.79  s DPH
Pre citlivé upnutie a zároveň pre silné spojenie až dvojnásobnou upínacou silou oproti bežným pružinovým svorkám, robustný račňový mechanizmus s patentovanou mechanikou pre jednoduché odistenie / otvorenie, mnohostranné použitie pri kutilstvo, v campingu, v dielni, na záhrade, v domácnosti. Upínací rozsah 40 mm.

Wolfcraft FZR60 hrebeňová upínacia svorka

9.49  s DPH
Pre citlivé upnutie a zároveň pre silné spojenie až dvojnásobnou upínacou silou oproti bežným pružinovým svorkám, robustný račňový mechanizmus s patentovanou mechanikou pre jednoduché odistenie / otvorenie, mnohostranné použitie pri kutilstvo, v campingu, v dielni, na záhrade, v domácnosti. Upínací rozsah 60 mm.

Wolfcraft hladidlo na škáry profesionálna súprava 5 ks

10.49  s DPH
- pre silikón, akryl- praktická profesionálna sada obsahuje 5 hladítok pre všetky bežné priemery a hrany- profil hrán: 90 ° / 45 ° - 5, 8, 10, 16 mm / guľatý 3, 6, 8, 10, 15 mm- úzka geometria umožňujúce použitie v úzkych priestoroch a malých medzerách- skladovacia držiak umožňuje rozloženie a jednotlivé vyberanie hladítok- robustný a ľahko čistiteľné vďaka vysoko kvalitnému plastu PP- balenie: posuvný blister .

Wolfcraft hladidlo na škáry sada 4ks

14.49  s DPH
 - pre silikón, akryl- sada so 4 hladidlami s ostrými profilmi pre všetky bežné šírky, priemery a hrany- profil hrán: 90 ° / 45 ° - 5, 6, 8, 10 mm / guľatý 5, 8, 10, 12 mm- 2 špeciálne hladítka pre úzke medzery, 2 štandardné hladidla- elastický plast TPU pre optimálne vyhladzovacie vlastnosti a ľahké čistenie- robustné a odolné pre dlhú životnosť- vrátane návodu na použitie pre skvelé pracovné výsledky- vrátane priehľadného skladovacieho boxu pre poriadok a prehľad- balenie: posuvný blister .

Wolfcraft Hoblík trojčepelový na hrany

24.99  s DPH
     - pre perfektne skosené lícovej hrany pod uhlom 35 °     - pre čisté prechody medzi dvoma sadrokartónovými doskami     - vhodné pre hrúbku dosky 9,5 a 12,5 mm     - presná hrana rezu v jednom kroku vďaka trojitej čepeli     - kontrolovaná a bezpečná práca od prvého do posledného milimetra     - umožňuje nasledujúce vyplňovanie šetriace čas a materiál     - vrátane: 3 x trapézové čepele, 52 / 0,50 mm     - balenie: pripevnená na karte .

Wolfcraft Kliny univerzálne 30ks/bal.

7.99  s DPH
     Funkcia 2 v 1:     - ako rozperka na nastavenie dilatačné škáry pri pokládke laminátu alebo parkiet     - ako klin pri osadzovaní okien alebo dverí     - vďaka funkcii zaklapnutie môžu byť 2 alebo viac klinov zasunuté do seba do oboch smerov     - zásuvné spojenie umožňuje klinový alebo blokový tvar     - skvelé pre dilatačné špáry, ktoré musia byť do 10 mm alebo dokonca väčšej     - pevne drží pohromade a šetrí časté opätovné nastavenie     - materiál: plastová     - balenie: plastový sáčok na karte .

Wolfcraft LC 600 rezačka laminátu

49.99  s DPH
- k bezpečnému rezanie všetkých druhov laminátu (tiež s integrovaným tlmičom hluku) do hrúbky 11 mm a šírky 465 mm- pre presné 90 ° rezy s dorazom- pre uhlové rezy od 0 do 180 °- na rezanie panelov v pozdĺžnom smere- vďaka ozubeným rezacím lištám umožňuje precízne neohraničené pozdĺžne rezy- čistý prierez dekoratívne strany- bezpečné zafixovanie obrobku pri prvom kontakte s čepeľou vďaka ozubeným rezacom lištám- rýchle, bezpečné rezanie vďaka špeciálnej geometrii čepele- bezprašná a nehlučná práce- ľahké a stabilné vďaka vysoko kvalitnému hliníkovému prevedení- stabilné státie vďaka protišmykovej úprave nôh .

Wolfcraft Magnetický držiak bitov s hĺbkovým dorazom

8.89  s DPH
Plastový kryt s "priehľadom" na bit a skrutku, nastaviteľná hĺbka skrutky. Prevedenie: s magnetom a hĺbkovým dorazomVrátane: 1 x bit, Phillips PH 2 .

WOLFCRAFT Mechanický lis na kartuše MG 100

9.69  s DPH
Vhodné pre všetky kartuše 310 ml (priemer 50 × 225 mm), pre silikón, akryl, s funkciou automatického zastavenia odkvapkávania - bráni vytekaniu materiálu, jednoduchá výmena kartuší, ľahké a robustné vďaka plastu zosilnenému skleným vláknom. rozmery výrobku: 350 x 175 x 65 mm .

Wolfcraft MG 600 PRO mechanický lis na kartuše

34.99  s DPH
     - vhodné pre všetky kartuše 310 ml (Ø 50 × 225 mm)     - pre silikón, akryl, lepidlo, Asfalt, viskózny tesnenie, tmel na škáry     - profesionálne prevedenie - zvlášť vhodné na spracovanie viskóznych lepidiel a tesnení     - vytvára obzvlášť vysoký výtlačný tlak pomocou špeciálnej posuvnej mechaniky a tvrdené tlačné tyče     - ergonomický tvar a optimálny prevodový pomer pre pohodlnú prácu     - jednoduchá výmena kartuší     - výtlačný tlak 250 kg     - balenie: prírez lepenky .

Wolfcraft obrysové šablóna

16.49  s DPH
Obrysovač umožňuje jednoduché určenie a prenesenie priebehu rezu na spracovávaný materiál. - prenos rohov a kontúr - ľahko a presne- ideálny pre presné prispôsobenie laminátu napr.