Zobrazených 1–32 z 53 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Lepidlo montážne FIX2 GT 290ml

6.87  s DPH
FIX² GT RÝCHLE A ODOLNÉ MONTÁŽNE LEPIDLOFIX² GT je inovatívny lepidlo na báze poslednej generácie hybridných polymérov s rýchlou počiatočnou väzbou a urýchlenú dobou vytvrdnutí. Vytvára veľmi odolný spoj, ktorý možno zaťažiť po približne 30 minútach, plné sily spoja sa dosiahne po cca 3 hodinách.

Lepidlo Universal penové trubičkové 750ml

8.33  s DPH
Trubičkové vyhotovenie PU lepidla, ktoré vychádza z veľmi úspešného výrobku Tytan Styro 753 B1/E. Styro Uni tak vychádza v ústrety potrebám zákazníkov, ktorí uprednostňujú čo najjednoduchšie používanie a nechcú tak riešiť aplikáciu pištoľou.

Pena PU Low Expansion nízkoexpanzná pištolová 750ml

10.49  s DPH
Nízkoexpanzná PU pena, ktorá sa používa v stavebníctve na tesnenie, vyplňovanie, zostavovanie, izolovanie, lepenie a montovanie.  Po aplikácii má minimálnu expanziu.

Pena PU O2 trubickova zimna 750ml

6.63  s DPH
Motip Dupli IMPREGNATION SPRAY, impregnáciám proti vode v spreji 500ml. Sprej na ochranu textíliou a kože pred vlhkosťou a usadzovaním nečistôt.

Spicka aplikacna zmies. 5ks

3.09  s DPH
Miešací hrot so štandardným závitom pre kartuše s objemom 165, 300, 380, 400 ml. Umožňuje správne zmiešanie zložiek.

Tesniaci pás k tekutej lepenke 5m

7.99  s DPH
Tesniaci pás k tekutej lepenke. Tesniace pásy, rohy a priechodky rôznych veľkostí sú určené na tesnenie špár a trhlín v stavebných konštrukciach v kombinácií s tekutými hydroizoláciami.

TP-60 sekund rýchle penové lepidlo 750ml trubičkové

8.49  s DPH
TYTAN 60 sekúnd jednoducho použiteľné, viacúčelové penové lepidlo, ktoré rýchlo vytvrdzuje ako pena, ale má veľmi vysokú priľnavosť. Na rozdiel od peny nemá žiadnu expanziu, čo zabraňuje deformáciám lepených materiálov.

Tytan Chemická kotva EVI polyesterová bez styrénu 300m

11.31  s DPH
Tytan Chemická kotva EVI polystyrenová bez styrenu 300m. Polyesterová živica je vysoko výkonným, rýchlo vytvrdzujúcim dvojzložkovým chemickým kotviacim systémom na báze modifikovanej polyesterovej živice v metakrylátových monoméroch.

Tytan Chemická kotva EVII vinylesterová bez styrenu 300ml

14.49  s DPH
Tytan Chemická kotva EVII vinylesterová bez styrenu 300ml predstavuje vysoko účinný, rýchlo vytvrdzujúci, dvojzložkový chemický kotviaci systém na báze vysoko reaktívnej nenasýtenej vinylesterovej živice v metakrylátových monoméroch. Hybridná živica po jednoduchej aplikácii vytvára pevný, odolný spoj voči chemickým látkam, ktorý je zároveň ekonomicky výhodný.

Tytan Energy 2020 750ml – pu pena trubičková proti tepelným mostom

8.73  s DPH
Tytan PUR Pena energy 2020 750ml je energeticky úsporná polyuretánová pena určená na montáž okien a dverí. Účinne a trvale eliminuje tepelné mosty.

Tytan Heluz 750ml – tenkovrstvé pu lepidlo na tehly

11.99  s DPH
Tytan Tenkovrstvé lepidlo 750ml je určené pre spájanie konštrukčných materiálov pri kladení tehál. Môže byť použitý tak pri stavbe obvodových stien, ako aj priečok.

Tytan Hydrol 1K 12kg – tekutá lepenka

53.99  s DPH
Tytan Tekutá lepenka hydrol 1K 12kg je používaná na bezšvovú hydroizoláciu savých a poréznych podkladov. Určené pre vodotesné interiérové aj exteriérové podlahové a stenové povrchy, ktoré nie sú nepretržite ponorené do vody, pod vplyvom spodnej vody alebo vysavené pare.

Tytan kachliarsky tmel 280ml cierny

5.89  s DPH
Tmel na báze vodného skla tvorí silnú nepriedušnú vrstvu, ktorá sa nerozťahuje, ani nezmršťuje. .

Tytan Lepidlo montážne RB-20 310ml

3.19  s DPH
Tytan Lepidlo montážne RB-20 310ml šróby v tube je viacúčelové lepidlo (bez toluénu) na báze živice vhodné na spájanie a lepenie typických krycích a izolačných materiálov v stavebníctve a pri renováciách. Vykazuje vynikajúcu priľnavosť k drevu, betónu, tehlám, omietke a ďalším materiálom.

Tytan Montážne lepidlo classic fix 310ml

4.99  s DPH
Tytan Montážne lepidlo classic fix 310ml vytvára silný, odolný a trvalý lepený pružný spoj. Classic FIX je viacúčelové lepidlo na báze kaučuku, vhodné na lepenie bežne používaných stavebných materiálov pri dokončovacích a renovačných prácach.

Tytan Pás tesniaci šedý 12cmx10mm

84.99  s DPH
Tytan Tesniaci pás šedý 12cm x 10m je nevyhnutná súčasť hydroizolačného systému Tytan. Tesniace pásy zaisťujú hydroizoláciu v miestach ako sú: napojenie podlahy na steny, dilatačné škáry, priechodky a i.

Tytan pena PU 65 pištoľová zimná 870ml

8.54  s DPH
Prvá PU pištoľová pena na svete s najvyššou výdatnosťou na trhu – až 65 l – a s najnižšou post-expanziou. Navyše vykazuje vynikajúce zvukovo-izolačné vlastnosti.

Tytan pena PU Gun pištolová 750ml

5.49  s DPH
Profesionálna PU pištoľová pena s najlepším pomerom ceny a kvality. Efektívna, vhodná na široký okruh použitia i pri nízkych teplotách /zloženie pre nízke teploty/.

Tytan pokrývačský tmel 310ml čierny – jednozložkový bitumén-kaučukový tmel

3.59  s DPH
O produktuTmel pokrývačský TytanJednosložkový tmel na bázi bitumen-kaučuku pro tmelení spojů na bitumenových podkladechTmelení netěsných střešních krytin z bitumenových krytin, střešních tašek, vlnitých a hladkých plechů a dalšíchTmelení spojů krytin jako: bitumenové krytiny, střešní krytiny, azbestové desky, kovové pláty a jinéTmelení .

Tytan Sada špachtlí na silikón 4ks

2.66  s DPH
Tytan Sada špachtlí na silikón je súprpava na úpravu tmelených škár. Je vhodná pre elastické tmely, pre všetky typy slikónových tmelov, bez nutnosti vhčenia jarovým roztokom.

Tytan sanitárny silikon 280ml perfektná kúpelňa

5.99  s DPH
Silikón sanitárny je vysoko kvalitný jednozložkový tmel, odolný plesniam a hubám,vytvrdzujúci vzdušnou vlhkosťou. Silikón vytvára húževnatý, trvale elastický spoj.

Tytan Sanitárny silikón biely 310ml

4.99  s DPH
Tytan Silikón sanitárny biely 280ml je silikón s fungicídmi určený do miestností s vysokou vlhkosťou. Odoláva čistiacim prostriedkom a saponátom, vynikajúco priľne na sklo a plasty.

Tytan Sanitárny silikón transparentný 280ml

4.99  s DPH
Silikón sanitárny je vysoko kvalitný jednozložkový tmel, odolný plesniam a hubám, vytvrdzujúci vzdušnou vlhkosťou. Silikón vytvára húževnatý, trvale elastický spoj.

Tytan silikon neutrálny 280ml biely

4.73  s DPH
Tytan Silikón neutrálny biely je silikón bez zápachu vhodný na široký okruh použitia v interiéri aj exteriéri. Báza: neutrálnaTvorba povrchovej šupky: 5 – 15 min pri 23 °C / 50 % rel.

Tytan silikon neutrálny 280ml transparentný

5.49  s DPH
VÝHODY:veľmi dobrá priľnavosť k mnohým stavebným povrchomobsahuje fungicídyvynikajúca odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvompružný spoj s nízkym zmrštením tmelenie dilatačných škár liateho betónu, tehlového muriva a kameňatmelenie okien v drevených, plastových a hliníkových rámochtmelenie deliacich priečok z kovu a skla   .

Tytan Silikón sanitárny béžový bahama 280ml

4.21  s DPH
Tytan Silikón sanitárny béžový bahama 310ml je silikón s fungicídmi určený do miestností s vysokou vlhkosťou. Odoláva čistiacim prostriedkom a saponátom, vynikajúco priľne na sklo a plasty.

Tytan SIlikón sanitárny UPG 10 transparentný 310ml

4.82  s DPH
odolný voči plesniam a baktériámexcelentná priľnavosť k neporéznym povrchomvodotesný spojčas spracovania 15 – 25 minút, čo umožňuje pohodlne pripraviť škáry a spoje do finálneho tvaruodolný typickým čistiacim prostriedkomodoláva zmenám teplôtodolné voči UV žiareniu .

Tytan silikon univerzálny 280ml transparentný

4.89  s DPH
Ľahko aplikovateľný silikón na široký okruh použitia pri renovačných a stavebných prácach. .

Tytan Silikón univerzálny hnedý 280ml

4.01  s DPH
silikón univerzálny TYTANľahko aplikovateľný silikón pre široký okruh použitia pri stavebných prácach a renováciáchpoužíva sa dilatačné škáry u všeobecných stavebných prác, tesnenie okolo rámov okien a dverí, ochrana PU peny pred slnečným žiarenímvynikajúca priľnavosť k väčšine neporéznych povrchov bez Primerovynikajúcu odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvomvynikajúce pre použitie vo vnútri aj vonkutrvalá elasticita .

Tytan Silikón univerzálny šedý 280ml

4.89  s DPH
Tytan Silikón univerzálny šedý 310ml Tytan silikon univerzálny transparentný 310ml je vysoko kvalitný jednozložkový, viacúčelový tmel, vytvrdzujúci vzdušnou vlhkosťou. Silikón vytvára húževnatý, trvale elastický spoj.

Tytan silikón vysokoteplotný 280ml červený

6.99  s DPH
TYTAN PROFESSIONAL HEAT RESISTANT SILICONE je vysokokvalitný jednosložkový tmel pripravený na použitie, ktorý vydrží veľmi vysoké teploty: do + 260 ° C a do + 315 ° C v prípade dočasného kontaktu .  Poskytuje trvanlivé a flexibilné tesnenie pod vplyvom vlhkosti / vlhkosti / bez straty jeho pružnosti.