Zobrazuje sa všetkych 32 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

SANYTOL Aloe Vera Dezinfekcia na bielizeň 500 ml

3.29  s DPH
Túžite po dosiahnutí perfektnej čistoty počas prania? Dezinfekcia na bielizeň SANYTOL Aloe Vera zbaví vašu bielizeň až 99,9 % baktérií, vírusov i plesní. Môžete ju použiť najmä na športové oblečenie, spodnú bielizeň, bytový textil i posteľnú bielizeň.

Sanytol čistiaci prostridok proti roztočom – tkaniny, madrace, koberce 300ml

4.68  s DPH
Dezinfekčný prípravok SANYTOL proti roztočom vám zaistí hygienicky čistú domácnosť bez nepozvaných alergénov. Účinne odstraňuje 100 % roztočov a ploštíc z matracov, kobercov a tkanín, zabraňuje ich rozmnožovaniu a povrchy dezinfikuje.

Sanytol Dezinfekcia – univerzálny čistič povrchov s vôňou eukalyptu 500ml

3.89  s DPH
Sanytol univerzálny čistič v spreji vďaka trojitému účinku odsraňje až 99,99% mikroorganizmov. Predstavuje antibakteriálny, fungicídny a virucidný účinok.

Sanytol dezinfekcia čistič práčky 250ml

4.21  s DPH
Každý prací cyklus zanecháva v práčke zbytky prášku, nečistoty a vodný kameň, ktoré môžu poškodiť práčku. Sanytol, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul dezinfekčný čistič práčiek, ktorý odstráni 99,9% baktérii.

Sanytol dezinfekcia do obuvi 150ml

5.59  s DPH
Sanytol, expert v dezinfekcii bez chlóru, vyvinul dezinfekčný prostriedok do obuvi, ktorý odstraňuje mikróby, baktérie, plesne a vírusy, ktoré spôsobujú zápach a ochorenia kože nôh. Jeho unikátne zloženie pohlcuje pachy a dezinfikuje do hĺbky.

Sanytol dezinfekcia jednorazové univerzálne čistiace utierky antialergénne 36ks

4.00  s DPH
Sanytol Dezinfekcia je určený na účinné odstraňovanie baktérii, plesni a vírusov. Praktické univerzálne utierky bez chlóru čistia, dezinfikujú a neutralizujú alergény z roztočov, mačiek a peľov s 98 % účinnosťou.

Sanytol dezinfekcia na bielizeň 1l

5.99  s DPH
Čistiaci prostriedok – ničí pri všetkých teplotách baktérie, vírusy, plesne. Odstraňuje pretrvávajúci zápach, eliminuje prenos infekcií a zanecháva úžasný pocit sviežosti.

Sanytol Dezinfekcia na bielizeň 500ml

3.29  s DPH
 Je určený pre biele i farebné textílie, neobsahuje chlór ani zložky, ktoré by mohli poškodiť vlákno a farbu textílie. Možno použiť na pranie v práčke i pre ručné pranie i na dezinfekciu samotnej práčky.

Sanytol dezinfekcia na podlahy a plochy s vôňou eukalyptu 1000ml

3.89  s DPH
Sanytol univerzálny čistič na podlahy odstraňuje až 99,99 % baktérií, plesní a vírov. - Bez chlóru- Na podlahy a tvrdé plochy- Biologicky odbúrateľný .

Sanytol dezinfekcia osviežovač vzduchu mentol, 300ml

3.59  s DPH
Sanytol, expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul dezinfekčný osviežovač pre perfektnú hygienu domova a príjemný pocit sviežosti. Jeho jedinečné zloženie neutralizuje pachy a zabíja 99,9% mikroorganizmov vo vzduchu, na povrchu aj textíliách.

Sanytol dezinfekcia osviežovač vzduchu-horský 300ml

3.59  s DPH
Dezinfekčný osviežovač pre perfektnú hygienu domova a príjemný pocit sviežosti. Neutralizuje pachy a zabíja 99,9 % mikroorganizmov vo vzduchu, na povrchu i textíliách.

Sanytol Dezinfekcia univerzálny čistič povrchov Grapefruit 500ml

3.89  s DPH
Univerzálny dezinfekčný čistič s vôňou grepu a citrónovej trávy. Sanytol Univerzálny sprej Grapefruit 500ml odstraňuje 99,99% baktérií, plesní a vírusov bez chlóru silne odmasťujúci zanecháva príjemnú vôňu grepu biologicky odbúrateľný Tento viacúčelový dezinfekčný prostriedok vyčistí a vydezinfikuje celý dom.

Sanytol dezinfekčné mydlo hydratačné 250ml

2.99  s DPH
Sanytol dezinfekčné mydlo hydratujúce je obohatené o výťažky z aloe vera a zeleného čaju, ktoré pokožku rúk hydratujú. Po použití mydla zostanú vaše ruky čisté, hebké, zdravé, a s jemnou vôňou.

Sanytol dezinfekčné mydlo Purifiant 250ml

2.59  s DPH
Dezinfekčné tekuté mydlo na ruky od značky Sanytol. odstráni 99,9 % baktérií a vírusovšetrne a hĺbkovo čistí pokožku rúkdvojitý účinok proti baktériám a vírusoms výťažkami z lipy a šalvie pre hĺbkové čistenie Dezinfekčné tekuté mydlo Purifiant od značky Santyol sa postará o hygienickú čistotu vašich rúk v priebehu niekoľkých sekúnd.

Sanytol Dezinfekčné utierky 36ks

4.59  s DPH
Dezinfekčný prostriedok od značky Sanytol, čistí a dezinfikuje všetky povrchy, odstraňuje plesne, baktérie a vírusy. bez chlórus vôňou eukalyptuúčinne odstraňuje až 99,9 % Dezinfekčné jednorazové utierky od značky Sanytol spoľahlivo vyčistia a dezinfikujú všetky povrchy.

Sanytol Dezinfekčné vyživujúce mydlo 250ml

2.99  s DPH
Sanytol dezinfekčné mydlo vyživujúce je obohatené o výťažky z materskej kašičky a mandľového mlieka, ktoré pokožku rúk regenerujú. Po použití mydla zostanú vaše ruky čisté, hebké, zdravé, a s jemnou vôňou.

Sanytol dezinfekční gel 250ml

6.99  s DPH
S prírodným zeleným čajom, hygienická čistota rúk v priebehu niekoľkých sekúndtrojitý účinok: čistí, neutralizuje zápach, eliminuje 99,9 % vírusov, baktérii a plesníneutrálne pH a hypoalergénny Dezinfekčný gél na ruky s prírodným zeleným čajom Sanytol sa postará o hygienickú čistotu vašich rúk v priebehu niekoľkých sekúnd. Jeho trojitý účinok ruky čistí, neutralizuje zápach a zároveň eliminuje 99,9 % vírusov, baktérii a plesní.

Sanytol dezinfekčný 4 účinky čistič spray 500ml

3.89  s DPH
SANYTOL dezinfekčný 4 účinky čistič sprej s vôňou limetky. - odmasťuje- odstraňuje vodný kameň- dezinfikuje- prevoniavaVlhkosť a teplo v kuchyni alebo kúpeľni prispievajú k šíreniu mikróbov.

Sanytol dezinfekčný gél 1L

11.49  s DPH
Väčšina infekčných chorôb sa šíri rukami. Vďaka svojmu zloženiu s trojitým účinkom dezinfekčný gél na ruky dezinfekčný prostriedok Sanytol eliminuje 99,9% baktérií, Candida albicans, vírus H1N1.

Sanytol Dezinfekčný gél na ruky 75ml

4.99  s DPH
Sanytol Dezinfekčný gél na ruky :Vďaka trojitému účinku čistí ruky, neutralizuje zápach a eliminuje 99,9% vírusov, baktérií a plesní bez vody a mydla. Nezanecháva na rukách lepkavý pocit.

Sanytol dezinfekčný gél na ruky Sensitive 75ml

4.99  s DPH
Odstraňuje 99,9% * baktérie, plesne, vírusy. Účinné proti vírusu chrípky A H1N1, Listeria, salmonella, herpes vírusu  atď.

Sanytol dezinfekčný odstraňovač škvŕn 450g

6.70  s DPH
Milujete, keď sa vaša biela bielizeň skvie čistotou a sviežosťou? Vezmite si na pomoc Dezinfekčný odstraňovač škvŕn od SANYTOLU, ktorý je určený špeciálne na bielu bielizeň. Poradí si s baktériami aj plesňami, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach, dráždia pokožku a môžu aj spôsobovať choroby.

Sanytol Dezinfekčný odstraňovač škvŕn 450g

6.70  s DPH
Firma Sanytol sa na trhu prezentuje heslom Dezinfekcia novej generácie. V tomto prípade uvádza na trh dezinfekčný odstraňovač škvŕn, ktorý ničí 99,9 % mikróbov a účinne odstraňuje zaschnuté škvrny už pri teplote 20 °C.

Sanytol Dezinfekčný osviežovač vzduchu kvetinová vôňa 250 ml

3.59  s DPH
Sanytol – expert na dezinfekciu bez chlóru, vyvinul dezinfekčný osviežovač pre perfektnú hygienu domova a príjemný pocit sviežosti. Dezinfekčný osviežovač vzduchu neutralizuje pachy a zabíja 99,9% mikroorganizmov vo vzduchu, na povrchu aj textíliách.

Sanytol Dezinfekčný univerzálny čistič do kúpeľne proti vodnému kameňu 500ml

3.99  s DPH
Premeňte svoju kúpeľňu v miesto bez mikroorganizmov, plesní a vodného kameňa. S dezinfekčným čističom na kúpeľne od Santytolu to bude hračka.

Sanytol dezinfekčný univerzálny čistič na podlahy 5l

13.99  s DPH
Sanytol dezinfekčný čistič podlahy s vôňou eukalyptu je univerzálny čistiaci prostriedok, ktorý čistí, odmasťuje, leští všetky povrchy a dezinfikuje aj potrubia. Sanytol ničí 99,9 % baktérií, mikróbov a vírusov.

Sanytol Dezodoračný a dezinfekčný prípravok, 500ml

3.50  s DPH
Sanytol dezodoračný a dezinfekčný prípravok odstraňuje 99,99% baktérií, plesní a vírusov bez chlóru. Mikróby prítomné v textilných tkaninách spôsobujú zápach a môžu zapríčiniť choroby alebo podráždenie pokožky.

Sanytol hygienický prací gél 1650ml

9.99  s DPH
Hygienický gél na pranie bez chlóru Sanytol Dezinfekcia. s príjemnou vôňou bielych kvetovvyperie, prečistí do hĺbky a odstráni mikróby a nepríjemné pachyvhodný pre všetky textílie už od 20 °C (spodná bielizeň, detská a dojčenská bielizeň, bytový textil)objem: 1,65 L = 17 pracích dávok Hygienický prací gél Sanytol Dezinfekcia s vôňou bielych kvetov eliminuje baktérie a mikróby už od teploty 20 °C.

Sanytol Kuchyňa Dezinfekčný odmasťovač 500ml

3.99  s DPH
Sanytol odmasťovač má trojitý účinok vďaka ktrému odstraňuje až 99,9% mikroorganizmov. Odstraňuje mastnotu a usadeniny.

Sanytol Tablety do umývačky riadu 4v1 40ks

11.61  s DPH
Veľká časť otráv jedlom pochádza z domácej kuchyne. Preto je nevyhnutná dezinfekcia, aby sa zabránilo šíreniu nežiaducich mikroorganizmov.

Sanytol Univerzálny čistič na podlahy a plochy citrus 1000ml

3.89  s DPH
Sanytol prostriedok na podlahy citrus dezinfikuje všetky materiály a plochy. Vďaka trojitému zloženiu ničí mikróby, čistí, dezinfikuje a odmastňuje rôzne povrchy, a taktiež zanecháva príjemnú vôňu citrónu.