Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Pritt Gamafix – Tekuté lepidlo 100g

2.09  s DPH
Univerzálne disperzné lepidlo pre kancelárske a školské použitie. Na papier, textil, drevo, keramické hmoty, lepenku , fotografie a apod. Čisté nanášanie lepidla pomocou stierky. Bez rozpúšťadiel.

Pritt Glue Dots – Obojstranné lepiace bodky – 64 bodiek

1.99  s DPH
Lepiace bodky na permanentné priehľadné fixovanie drobných predmetov z kovu, plastu, papiera či dreva. Rýchla, čistá a presná aplikácia. Fixuje bez schnutia a neporiadku. Neobsahuje rozpúšťadlá. Priemer lepiacich bodov cca 10 mm.

Pritt Nová klovatina – Transparentné tekuté lepidlo 100g

2.19  s DPH
Univerzálne tekuté lepidlo Nová Klovatina má všestranné použitie. Lepí papier, kartón, plsť, fotky, drevo a množstvo ďalších materiálov. Je transparentné. Lepidlo má dva aplikátory. Je vhodné pre deti. Bez rozpúšťadiel, vyrobené z 90% prírodných materiálov², vrátane vody. Vyprateľné už pri 20°C. 90% z prírodných zdrojov²

Pritt Refill 6mm x 12m – Náhradná náplň do korekčného rollera

2.99  s DPH
Obľúbená korekčná páska na papier i fólie z recyklovaných plastov s jednoduchou výmenou náhradnej náplne. Korekčný film je suchý a umožňuje okamžité písanie. Na kópiách nezanecháva tmavé okraje a tiene. Šírka stopy 6 mm je vhodná na viacriadkové texty písané strojom a opravy rukopisov.

Pritt Refill 8.4mm – Kazeta s lepiacou náplňou, permanentné doplňovacie lepidlo

3.89  s DPH
Lepiaci roller s vymeniteľnou náplňou na kartón, fotografie, fólie a umelé hmoty. Lepiaca páska s inovatívnou štruktúrou včelieho plástu pre vynikajúce priľnutie a čisté a precízne lepenie. Roller s permanentným (trvalým) filmom, ktorý umožňuje presné nanesenie lepidla. Návin 16 m.

Pritt Refill Glue Roller Trvale lepiaci roller s vymeniteľnou náplňou 8,4mm x 16m

6.79  s DPH
16 m x 8,4mm.Trvale lepiaci roller s vymeniteľnou náplňou. Lepí: papier, kartón, fotografie, syntetický materiál a mnohé iné materiály. Nová lepiaca páska: voštinová štruktúra predchádza nežiadúcemu pretáčaniu pásky. Pre extra precízne a čisté lepenie.

Pritt Školák 75g

1.59  s DPH
Viacúčelové disperzné lepidlo. Lepí hlavne papier a kartón, ale aj fotografie, textil a iné materiály. Ideálne na použitie v materských a základných školách vďaka obalu prispôsobenom do detskej ruky. Hmotnosť 75 g.