Zobrazuje sa všetkych 28 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Polykar Carbon Fiber 1kg

12.19  s DPH
dvojzložkový polyesterový stredne viskózny tmel s obsahom uhlíkových vlákien pre tmelenie väčších nerovnostíurčený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátuje bez pórov a výrazne lepšie brúsiteľný než tmely so skleným vláknom. Tmel sa nesmie používať na tmelenie miest, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami a pitnou vodouna tmel je možné použiť všetky bežné náterové systémyodoláva teplotám 80-110 ° Cdoba spracovania do 5 min, brúsiteľný za 20-30 minfarba: čierna .

Polykar čierny mat sprej 500ml – rýchloschnúca akrylátová farba

10.09  s DPH
Rýchloschnúca akrylátová farba vhodná na autosúčiastky z kovu, plechu a plastu. Popis produktu:Rýchloschnúca akrylátová farba na univerzálne použitie.

Polykar Drevo 0,15kg – dvojzložkový polyesterový tmel s drevnou múčkou

4.49  s DPH
Poly tmel drevo 0,15 kg polyesterový je špeciálny tmel obsahujúci vysoký podiel drevnej múčky a je určený na tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a výrobkov z dreva. Je pružný, huževnatý a objemovo stály.

Polykar Drevo 0,5kg – dvojzložkový polyesterový tmel s drevnou múčkou

9.09  s DPH
Poly tmel drevo 0,5 kg polyesterový je špeciálny tmel obsahujúci vysoký podiel drevnej múčky a je určený na tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a výrobkov z dreva. Je pružný, huževnatý a objemovo stály.

Polykar Drevo 1,5kg – dvojzložkový polyesterový tmel s drevnou múčkou

23.79  s DPH
Poly tmel drevo 1,5 kg polyesterový je špeciálny tmel obsahujúci vysoký podiel drevnej múčky a je určený na tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a výrobkov z dreva. Je pružný, huževnatý a objemovo stály.

Polykar Elastik 1kg – dvojzložkový polyesterový elastický tmel

9.79  s DPH
Elastický, stredne viskózny, jemný, výborne tvarovateľný tmel vhodný ako plniaci a vrchný tmel pre tmelenie malých až stredných nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane MDF dosiek, liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu.

Polykar Finiš 1kg – dvojzložkový polyesterový striekací tmel

13.29  s DPH
Polykar Finiš 1 kg je dvojzložkový polyesterový striekací tmel, ktorý je odolný a dobre brúsiteľný. Je vhodný na zjednotenie tmelených a netmelených miest.

Polykar Glas 0,15kg – dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (3mm)

4.19  s DPH
PolyKar Glas 0,15 kg je tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), ktorý umožňuje vytvárať pevnú a sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné brúsiť podľa potreby. Je vhodný na bežný podklad, liatinu, hliník, sklolaminát a zinok.

Polykar Lamino 0,25kg – dvojzložková polyesterová laminovacia súprava

7.19  s DPH
Poly tmel lamino 0,25 kg je sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou. Vytvára pevný podklad pre nanášanie ďalších vrstiev tmelov.

Polykar Lamino Plus 1kg – dvojzložková polyesterová laminovacia súprava

19.69  s DPH
Tmel Polykar Lamino 1 kg je sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou. Vytvára pevný podklad pre nanášanie ďalších vrstiev tmelov.

Polykar Light 1L – dvojzložkový polyesterový ľahčený tmel

15.99  s DPH
Polykar light 1 l je stredne hustý tmel určený ako vrchné tmel na malé a stredné nerovnosti. Je určený na všetky bežné podklady.

Polykar Nový Rapid 0,2kg – dvojzložkový polyesterový univerzálny tmel

4.99  s DPH
Rapid tmel nový 0,2 kg je univerzálny dvojzložkový polyesterový tmel určený na tmelenie stredných a väčších nerovností (2 až 5 mm). Je vhodný na kovy, laminát, tvrdé drevá a betón.

Polykar Nový Rapid 0,5kg – dvojzložkový polyesterový univerzálny tmel

7.39  s DPH
Rapid tmel nový 0,5 kg je univerzálny dvojzložkový polyesterový tmel určený na tmelenie stredných a väčších nerovností (2 až 5 mm). Je vhodný na kovy, laminát, tvrdé drevá a betón.

Polykar Plaster 0,5kg – dvojzložkový polyesterový plastický tmel

10.29  s DPH
Špeciálny jemný tmel s veľmi vysokou elasticitou a zvýšenou priľnavosťou na plasty. Určený predovšetkým na povrchy z tvrdého plastu.

Polykar Plnič 1K 500ml béžový – jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo

9.99  s DPH
Kvalitný jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo a priemysel. Má veľmi dobré plniace vlastnosti a vynikajúcu priľnavosť.

Polykar Plnič 1K 500ml šedý – jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo

9.99  s DPH
Je to jednozložkový akrylátový plnič• veľmi dobré plniace vlastnosti a vynikajúca priľnavosť• vytvrdzuje na vzduchu, odolný voči poveternostným a chemickým účinkom• dobre sa brúsi, jednoduchý na použitie• doba schnutia cca 45 minút• výdatnosť 10 m2 / 1 liter pri hrúbke vrstvy 40 mikrometrov• farba: béžová / sivá .

Polykar Polyesterové riedidlo 1L – na úpravu konzistencie polyesterových striekacích tmelov

7.89  s DPH
PolyKar Polyesterove riedidlo 1 l je riedidlo určené na úpravu konzistencie dvojzložkových polyesterových striekacích tmelov. Tmel je vhodný aj na čistenie pracovných pomôcok od polyesterových tmelov.

Polykar Soft Plus 0,2kg – dvojzložkový polyesterový jemný plniaci tmel

5.29  s DPH
Svetlo oranžový, stredne viskózny, veľmi dobre tvarovateľný plniaci tmel pre tmelenie malých až stredne veľkých nerovností. určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu.

Polykar Soft Plus 1kg

9.69  s DPH
PolyKar Soft Plus 1 kg je určený na bežný podklad vrátanie hliníka, liatiny a sklolaminátu. Používa sa na opravy karosérií, a taktiež ako plniaci tmel.

Polykar ST 400ml – akrylátový striekací tmel

10.79  s DPH
Jednozložkový akrylátový striekací tmel s vysokou priľnavosťou, hladkým rozlivom a dobrými plniacimi schopnosťami drobných nerovností a pórov vzniknutých po brúsení a odhrdzovaní napadnutých dielov. Po zaschnutí je veľmi dobre brúsiteľný a dá sa prelakovať bežným náterovým systémom.

Polykar Super 0,5kg – dvojzložkový polyesterový plniaci tmel

7.39  s DPH
Super tmel 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel na tmelenie malých nerovností. Je určený na kov, laminát, tvrdé drevo či betón.

Polykar Super Plus 0,2kg – dvojzložkový polyesterový jemný tmel

5.29  s DPH
Super tmel plus 0,2 kg je plniaci jemný tmel na malé nerovnosti, ryhy a póry. Je určený na bežný podklad vrátanie liatiny, hliníka, zinku, a sklolaminátu.

Polykar Universal 1kg – dvojzložkový polyesterový plniaci tmel

9.09  s DPH
Univerzálny plniaci tmel bez pórov určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníku a sklolaminátu. Veľmi dobre aplikovateľný a výborne brúsiteľný tmel s vyššou viskozitou.

Polykar Vlákno 0,15kg – dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (6mm)

3.89  s DPH
Poly tmel vlakno 0,15 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom skleného vlákna. Je vhodný najmä na tmelenie veľkého rozsahu, na premostenie deravých alebo prehrdzavených miest.

Polykar Vlákno 0,5kg – dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (6mm)

8.39  s DPH
Poly tmel vlakno 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom skleného vlákna. Je vhodný najmä na tmelenie veľkého rozsahu, na premostenie deravých alebo prehrdzavených miest.

Polykar Základ na plasty 0,5L – jednozložkový základ na plastové diely karosérií

15.19  s DPH
Jednozložkový základ určený na plastové diely automobilových karosérií. Hmota rýchlo zasychá a dobre sa spracováva.

Polykar Základ na plasty 400ml – jednozložkový základ na plastové diely karosérií

15.49  s DPH
PolyKar základ na plasty 0,4 l je učený na plastové diely automobilových karosérií. Hmota rýchlo zasychá a dobre sa spracováva.

Topekor ochrana ústredného kúrenia 0,5l

4.49  s DPH
Topekor 0,5l do radiátorov je vysoko účinný prostriedok určený na likvidáciu organických a anorganických usadenín. Je vhodný na vodné systémy, zabraňuje korózii uzatvorených systémov ústredného kúrenia.