Zobrazených 1–32 z 69 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Pattex Acryl biely 50ml

2.69  s DPH
Pattex Praskliny, steny a stropy je jednozložkový trvalo elastický tmel na báze akrylátovej disperzie. Vhodný na utesňovanie škár a prasklín v stenách, pri oknách a dverách.

Pattex CF920 vinylester 280ml – chemická kotva

15.29  s DPH
Pattex chemická kotva CF920 vinylester 280ml je dvojzložková chemická malta určená na rýchle ukotvenie. Je vhodná na extrémne zaťaženie a tiež na práce pod vodou.

Pattex chem.kotva CF850 300ml polyester

13.79  s DPH
Pattex chemická kotva CF850 300ml predstavuje dvojzložkovú maltu na báze živice. Je určená na ukotvovanie do plných a dierovaných materiálov a na miestach, kde je potrebné použiť rozpínacie hmoždinky.

Pattex Chemoprén Extrém 120ml – lepidlo na namáhané spoje

3.79  s DPH
Chemoprén Extrém 120 ml je vhodný na lepenie s potrebnou veľmi vysokou pevnosťou. Vhodný je najmä na lepenie dreva, kože, gumy, kovov, textílií, preglejky, kartónu a ďalších materiálov z tvrdých umelých hmôt.

Pattex Chemoprén Extrém 50ml – lepidlo na namáhané spoje

2.39  s DPH
Pattex Lepidlo chemoprén extrém 50 ml je vhodný na lepenie s potrebnou veľmi vysokou pevnosťou. Vhodný je najmä na lepenie dreva, kože, gumy, kovov, textílií, preglejky, kartónu a ďalších materiálov z tvrdých umelých hmôt.

Pattex Chemoprén Extrém 800ml – lepidlo na namáhané spoje

11.89  s DPH
Chemoprén Extrém 0,8 l je vhodný na lepenie s potrebnou veľmi vysokou pevnosťou. Vhodný je najmä na lepenie dreva, kože, gumy, kovov, textílií, preglejky, kartónu a ďalších materiálov z tvrdých umelých hmôt.

Pattex Chemoprén Extrém Klasik 300ml – lepidlo na namáhané spoje

4.79  s DPH
Chemoprén Extrém Klasik 300ml je určený na lepenie extrémne mechanicky a klimaticky namáhaných spojov pri pôsobení tlaku, vody a tepla do +120°C a pri ohybe. Možno ho použiť na lepenie nasiakavých aj nenasiakavých materiálov, najmä drevo, gumu, kožu, textílie, preglejky, kartón a rôzne predmety z tvrdených umelých hmôt.

Pattex Chemoprén Extrém Profi 1l – lepidlo na namáhané spoje

14.09  s DPH
Chemoprén Extrém Profi 4,5 l je lepidlo určené na extrémne namáhané spoje s vysokou odolnosťou. Je určené na profesionálne použitie.

Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5l – lepidlo na namáhané spoje

57.79  s DPH
Chemoprén Extrém PROFI 4,5l je lepidlo určené na extrémne namáhané spoje s vysokou odolnosťou. Je určené na profesionálne použitie.

Pattex Chemoprén Obuv 50ml – na pevné a pružné spoje

2.59  s DPH
Chemoprén obuv 50 ml je špeciálne lepidlo určené na lepenie a opravu obuvi. Je vyrobené na bze polyuretánu v zmesi organických rozpúšťadiel.

Pattex Chemoprén riedidlo 1l – na čistenie náradia

7.99  s DPH
Chemoprén riedidlo 1 l určené na lepšiu aplikáciu v prípade lepenia nenasiakavých povrchov. Je určené aj na riedenie lepidiel a následné použitie ako penetračný náter v prípade extrémne nasiakavých materiálov.

Pattex Chemoprén Transparent 50 ml – lepidlo na vodovzdorné spoje

2.79  s DPH
Chemoprén transparent 50 ml je kontaktné lepidlo na báze polyuretánu určené na transparentné materiály alebo na spoje, kde je potrebný transparentný spoj. Je vhodný na rôzne materiály ako je kov, kože, guma, koženka, korok, textil, mäkčené PVC, ABS, drevo, penové materiály a pod.

Pattex Chemoprén univerzál 120ml – lepidlo na pevné spoje

3.49  s DPH
Pattex Chemopren univerzal je univerzálne kontaktné lepidlo určené na rôzne materiály, nesavé aj savé. Je vhodná na drevo, gumu, kožu, plasty, sklo, korok, kartón a ďalšie.

Pattex Chemoprén univerzál 50ml – lepidlo na pevné spoje

2.29  s DPH
Pattex Chemopren univerzal je univerzálne kontaktné lepidlo určené na rôzne materiály, nesavé aj savé. Je vhodná na drevo, gumu, kožu, plasty, sklo, korok, kartón a ďalšie.

Pattex Chemoprén univerzál 800ml – lepidlo na pevné spoje

10.99  s DPH
Pattex Chemoprén univerzál je univerzálne kontaktné lepidlo určené na rôzne materiály, nesavé aj savé. Je vhodná na drevo, gumu, kožu, plasty, sklo, korok, kartón a ďalšie.

Pattex Chemoprén univerzál Klasik 300ml – lepidlo

4.49  s DPH
Pattex Chemopren univerzal klasik je univerzálne kontaktné lepidlo určené na rôzne materiály, nesavé aj savé. Je vhodná na drevo, gumu, kožu, plasty, sklo, korok, kartón a ďalšie.

Pattex Chemoprén univerzál Profi 1l – lepidlo

13.39  s DPH
Pattex Chemopren univerzal profi je univerzálne kontaktné lepidlo určené na profesionálne použitie. Vhodné je na rôzne materiály, nesavé aj savé.

Pattex Express 250g Wood – lepidlo na drevo

5.09  s DPH
Pattex Express na drevo 250g je rýchlotvrdnúce disperzné lepidlo ihneď použiteľné, určené na rýchle lepenie dreva a podobných materiálov. Spoj je elastický, priehľadný a odoláva starnutiu.

Pattex Hot pištol + 6 patrónov 20g

15.99  s DPH
Tavné lepidlo je ideálne na široké uplatnenie v domácnosti, pri rýchlych opravách, aranžovaní kvetov a dekorácií. V elektrickej pištoli sa tavná patróna roztaví a stlačením kohútika sa lepidlo dávkuje.

Pattex lepidlo 100% 100g

7.39  s DPH
Pattex 100% 100g je univerzálne lepidlo, ktoré sa vďaka svojim profesionálnym vlastnostiam radí medzi lepidlá vhodné pre skúsených domácich majstrov. Má vysokú konečnú pevnosť, pružnosť a vynikajúcu odolnosť spoja.

Pattex Lepidlo 100% 50g

4.89  s DPH
Pattex 100% 50g je univerzálne lepidlo, ktoré sa vďaka svojim profesionálnym vlastnostiam radí medzi lepidlá vhodné pre skúsených domácich majstrov. Má vysokú konečnú pevnosť, pružnosť a vynikajúcu odolnosť spoja.

Pattex Lepidlo 100% 8g

2.69  s DPH
Pattex 100% gel 8g je univerzálne lepidlo, ktoré sa vďaka svojim profesionálnym vlastnostiam radí medzi lepidlá vhodné pre skúsených domácich majstrov. Má vysokú konečnú pevnosť, pružnosť a vynikajúcu odolnosť spoja.

Pattex Lepidlo express fix PL600 375g

6.99  s DPH
Pattex Express Fix PL600 375g je lepidlo určené na nasiakavé aj nenasiakavé materiály. Je vhodné na lepenie v interiéri aj exteriéri, tam, kde je vyžadovaná vysoká pevnosť spoja.

Pattex Lepidlo montážne super fix PL50 250g

5.59  s DPH
Pattex Super Fix PL50 250 g je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov pre použitie v interiéri. Lepidlo nahrádza klince, skrutky a hmoždinky v interiéri.

Pattex Lepidlo montážne super fix PL50 400g

6.69  s DPH
Pattex Super Fix PL50 400 g je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov pre použitie v interiéri. Je vhodný na savé a ľahké materiály, dekoratívne dosky, polystyrenové prvky, drevené dosky a zárubne a pod.

Pattex Lepidlo montážne super fix PL50 50g

2.69  s DPH
Pattex Super Fix PL50 50 g je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov pre použitie v interiéri. Je vhodný na savé a ľahké materiály, dekoratívne dosky, polystyrenové prvky, drevené dosky a zárubne a pod.

Pattex Lepidlo na drevo standard 250g

4.19  s DPH
Pattex Štandard na drevo 250 g je určené na lepenie všetkých druhov dreva, tvrdého dreva, papiera, kože, lepenky, textilu a polystyrénu. Vhodné je aj na čapové a kolíkové spoje, perodrážky.

Pattex Lepidlo na drevo standard 750g

7.69  s DPH
Pattex Štandard na drevo 750 g je určené na lepenie všetkých druhov dreva, tvrdého dreva, papiera, kože, lepenky, textilu a polystyrénu. Vhodné je aj na čapové a kolíkové spoje, perodrážky.

Pattex Lepidlo na drevo wood express 750g

9.69  s DPH
Pattex Express na drevo 750g je rýchlotvrdnúce disperzné lepidlo ihneď použiteľné, určené na rýchle lepenie dreva a podobných materiálov. Spoj je elastický, priehľadný a odoláva starnutiu.

Pattex Lepidlo na drevo wood super 3 750g

10.79  s DPH
Pattex Super 3 750 g je disperzné vodovzdorné lepidlo na drevo a podobné materiály vystavené vyššej vlhkosti alebo krátkodobému pôsobeniu vody. Je odolný voči vysokým teplotám.

Pattex Lepidlo one for all crystal 290g

10.49  s DPH
Pattex one for All Crystal 290g predstavuje kombináciu tmelu a montážneho lepidla v jednom. Lepidlo si zanecháva svoju krišťálovo priezračnú farbu aj po vytvrdnutí.

Pattex Lepidlo power spray 400ml

16.19  s DPH
Pattex Lepidlo power spray 400mll je lepidlo určené na dekoračné práce a lepenie. Lepidlo stačí nastriekať.