Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

GUMOASFALT SA 12 – 10 kg vedro

14.41  s DPH
Gumoasfalt SA12 je vodou riediteľná náterová hmota na báze asfaltu. Použitie k údržbe asfaltových povlakových krytín, alebo ako kombinovaná krytina nových strešných plášťov, prípadne k tesneniu strešných detailov. Zpracovanie náterom za studena kefou, štetcom, valčekom, alebo nástrekom pomocou vhodného zariadenia. Pred použitím je potreba hmotu dokonale premiešať. Vždy je nutné dbať na to, aby náter bol riadne rozotrený a po zaschnutí vytvoril súvislý film. Po dokonalom zaschnutí uz vodu neprijíma. GUMOASFALT SA 12 nesmie behom skladovania zamrznúť a nieje možné ho miešať s inými asfaltovými materiálmi !Spotreba :  cca 0,75 kg/m2 na 1 náterVýdatnosť : cca 13,3 m2/ 10 kg vedro na 1 náter Balenie :     10 kg vedro Uvedená cena je za 1 vedro.

Gumoasfalt SA12 10kg – asfaltová farba na ploché strechy

18.41  s DPH
Na údržbu asfaltových povlakových strešných krytín, kombinovaná krytina nových strešných plášťov, tesnenie strešných detailov. Spracovanie: za studena náterom pokrývačskou kefou, štetcom, stierkou alebo nástrekom pomocou vhodného zariadenia.

Gumoasfalt SA12 5kg – asfaltová farba na ploché strechy

9.74  s DPH
Na údržbu asfaltových povlakových strešných krytín, kombinovaná krytina nových strešných plášťov, tesnenie strešných detailov. Spracovanie: za studena náterom pokrývačskou kefou, štetcom, stierkou alebo nástrekom pomocou vhodného zariadenia.

Gumoasfalt SA23 30kg červenohnedý – farebný náter izolačných vrstiev

58.30  s DPH
Popis: Jedná sa o vodou riediteľné náterové hmoty kyslého charakteru, v ktorých je ako plnidlo obsiahnutý mletý bentonit. Gumoasfalt SA23 dobre priľnú k všetkým stavebným materiálom (betón, tehla, plech, asfalt, kameň apod).

PENETRAL ALP

19.04 43.46  s DPH
Určený k penetrácií suchých a očistených podkladov pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie. PENETRAL ALP je vyrobený zo špeciálneho asfaltu s vysokou priľnavosťou k podkladu ( betón, tehla, atď.... ). Pre aplikáciu náteru (laku) sa používa kefa, štetec, valček, prípradne je možné aplikovať nástrekom za použitia vhodného zariadenia. Pred použitím náteru je vhodné obsah dôkladne premiešať. Skladuje sa v uzavretých nádobách v krytých priestoroch. Nádoby s penetračným lakom nesmú byť vystavené zvýšeným teplotám a priamemu slnečnému žiareniu. Behom skladovania sa pripúšťa zhustnutie laku až o 50%. Penetračný asfaltový lak ( náter ) je možné riediť lakovým benzínom.V skladovacích priestoroch a taktiež pri aplikácií náteru je zakázaná manipulácia s otvoreným ohňom a zákaz fajčenia !Spotreba :  cca 0,3 kg/m2 na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladuVýdatnosť : cca 30 m2/ 9 kg kanyster na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladu                   cca 67 m2/ 20 kg kanyster na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladuBalenie :     9 kg kanyster                   20 kg kanysterUvedená cena je za 1 kanyster.Upozornenie : Je možné dodať aj 200 l sud ( 160 kg ). Cena na vyžiadanie. Dodacia                         lehota po dohode s oddelením odbytu.

Penetral ALP 3,5kg – asfaltový penetračný lak

13.31  s DPH
Asfaltový lak určený na penetráciu suchých a očistených podkladov pod asfaltové izolačné krytiny, izolácie alebo v cestnom staviteľstve. Je to riedka hnedočierna kvapalina, ktorá ľahko preniká do pórov podkladu, zmáča prachové častice a eliminuje ich tendenciu tvori separačnú vrstvu.

Penetral ALP 9kg – asfaltový penetračný lak

26.45  s DPH
Asfaltový lak určený na penetráciu suchých a očistených podkladov pod asfaltové izolačné krytiny, izolácie alebo v cestnom staviteľstve. Je to riedka hnedočierna kvapalina, ktorá ľahko preniká do pórov podkladu, zmáča prachové častice a eliminuje ich tendenciu tvori separačnú vrstvu.

PENETRAL ALP M (SBS)

24.08  s DPH
Penetračný lak s adhezívnou prísadou do vlhka a s prísadou kaučuku SBS je predovšetkým určený ako penetračný náter pod modifikované asfaltové pásy. Má výbornú priľnavosť k asfaltovým pásom s modifikáciou SBS i APP a k podkladom ako napr. betón, tehla, atď.... Je možné ho použiť aj na vlhké podklady.Pre aplikáciu náteru (laku) sa používa kefa, štetec, valček, prípradne je možné aplikovať nástrekom za použitia vhodného zariadenia. Pred použitím náteru je vhodné obsah dôkladne premiešať. Skladuje sa v uzavretých nádobách v krytých priestoroch. Nádoby s penetračným lakom nesmú byť vystavené zvýšeným teplotám a priamemu slnečnému žiareniu. Behom skladovania sa pripúšťa zhustnutie laku až o 50%. Penetračný asfaltový lak ( náter ) je možné riediť lakovým benzínom.V skladovacích priestoroch a taktiež pri aplikácií náteru je zakázaná manipulácia s otvoreným ohňom a zákaz fajčenia !Spotreba :  cca 0,3 kg/m2 na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladuVýdatnosť : cca 30 m2/ 9 kg kanyster na 1 náter, v závislosti od spôsobu použitia a podkladuBalenie :     9 kg kanysterUvedená cena je za 1 kanyster.Upozornenie : Je možné dodať aj 200 l sud ( 160 kg ). Cena na vyžiadanie. Dodacia                        lehota po dohode s oddelením odbytu.

REFLEXOL

62.31 405.97  s DPH
Reflexný náter je určený hlavne ako vrchná, ochranná vrstva všetkých typov asfaltových krytín. Je možné ho použiť aj ako vrchný, ochranný náter oceľových konštrukcií, plechov i dreva. Aplikácia náteru je za studena a nanáša sa kefou, štetcom alebo valčekom. Náter je možné aplikovať aj nástrekom pri použití vhodného zariadenia. Podklad musí byť čistý, suchý, nezmrznutý. Pracovať s náterom nieje možné za daždivého počasia. Pred zpracovaním je nutné náter dokonale premiešať. Skladovaný náter nesmie byť vystavený zvýšeným teplotám a priamemu slnečnému žiareniu. V skladovacích priestoroch a taktiež pri aplikácií náteru je zakázaná manipulácia s otvoreným ohňom a zákaz fajčenia !Spotreba :  cca 0,3 kg/m2 na 1 náterVýdatnosť : cca 40 m2/ 12 kg kanyster na 1 náter                   cca 167 m2/ 50 kg sud na 1 náter                    cca 303 m2/ 91 kg sud na 1 náter                 Balenie :     12 kg kanyster                   50 kg sud                   91 kg sudUvedená cena je za 1 balenie ( kanyster, sud ).

SLOVBIT ELAST PYE PV200 S42 -20°C

31.32  s DPH
Modifikovaný asfaltový pás ( SBS modifikácia kaučukom ) s bridlicovým posypom určený ako hlavná ( vrchná ) hydroizolačná vrstva plochej strechy. SLOVBIT ELAST PYE PV200 S42 majú vďaka vložke z pozdĺžne vystuženého polyesterového vlákna lepšiu rozmerovú stabilitu, vysokú odolnosť voči statickému či dynamickému prederaveniu, zaťaženiu v zlome v pozdĺžnom alebo v priečnom smere a tiež voči predĺženiu.Pri oprave plochej strechy je možné použiť SLOVBIT ELAST PYE PV200 S42 aj v jednej vrstve.Hrúbka :                   4,2 mmNosná vložka :         pozdĺžne vystužené polyesterové vlákno PVPovrchová úprava : bridlicový posyp, farba prírodná šedáPlošná hmotnosť :    cca 4 kg / 1 m2Spôsob aplikácie :    celoplošným natavením alebo mechanickým kotvenímBalenie :                    7,5 m2 rolka ( šírka 1 m x dĺžka 7,5 m )Uvedená cena je za 1 rolku.

VELBIT G S40

21.74  s DPH
Asfaltový pás vyrobený z oxidovaného asfaltu, s jemným minerálnym posypom a s nosnou vložkou zo sklenenej tkaniny - veľmi pevná vložka.Pás sa používa na hydroizoláciu základov, základovej dosky, žúmp, terás, balkónov a pod. . Aplikuje sa natavením. Má vysokú pevnosť v ťahu. Asfaltový pás má protiradónovú ochranu.Hrúbka :                   4,0 mmNosná vložka :         sklenná tkanina typu G ( glas ) 200 g/m2Povrchová úprava : jemnozrnný minerálny posypPlošná hmotnosť :    cca 5 kg / 1 m2Spôsob aplikácie :   celoplošným natavenímBalenie :                   7,5 m2 rolka ( šírka 1 m x dĺžka 7,5 m ), 25 roliek = paletaUvedená cena je za 1 rolku.