Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Nožík Olfa Cutter 18mm LTD-AL-LFB

10.99  s DPH
Robustná 18 mm profesionálna rezačka od OLFA zaujme odolným oceľovým vedením čepele. Plastová rukoväť je protišmyková a vyniká ergonomickým dizajnom. Obsluha jednou rukou je tiež bezproblémová vďaka systému auto-lock. Vysoký rezný výkon zaručuje čepeľ OLFA Speedblade s fluoridovým povrchom. Fréza navyše boduje odolnosťou voči acetónu, a preto sa dá použiť v širokej škále aplikácií.

Nožík Olfa orezávací SK-15/DSB

3.09  s DPH
Patentovaná rezačka olfa s chránenou čepeľou, aby sa neporezala, priestor na prispôsobenie v obálke akonáhle je čepeľ opotrebovaná, fréza sa musí vymeniť. Nový bezpečnostný nôž so skrytou čepeľou olfa sk-15 pomáha znižovať možnosť porezania pri práci.

Nožnice Olfa Profi SCS-I

17.49  s DPH
nožnice z nehrdzavejúcej ocele sú ideálne pre spotrebiteľské a priemyselné aplikácie. Vysokokvalitné čepele z nehrdzavejúcej ocele sa dokonale hodia na presné strihanie. Strihaný materiál drží na svojom mieste jedna čepeľ, ktorá je mierne zúbkovaná, čo poskytuje maximálnu kontrolu. Nožnice sú také ostré, že môžu rezať cez elektrické vedenie, plasty, letecké kompozity, Kevlar® a ďalšie.Vynikajúce na strihanie viacerých vrstiev látky.Dokonalé na handrové flanelové prešívanie!

OLFA Klzný nôžík štandardného nasadenia A-5 9mm

3.98  s DPH
Rezač s jednosmerným blokovaním čepele pre rýchle vysúvanie plochá poistka pre aretáciu a posun čepele plastová spona pre zavesenie a odlamovanie.

Rezač Olfa kruhový rotačný RTY-2C/YEL

10.99  s DPH
Nenahraditeľný pomocník pri presnom rezaní látok. Obsahuje rotačný rezák s priemerom 45 mm. Je to nenahraditeľný pomocník pri presnom rezaní látok. Čepeľ je ostrá ako britva a je vybavená výsuvnou bezpečnosťou ochranou. Rotačný rezač zvládne presne rezať viac vrstiev látky naraz. Až sa vám brit otupí, môžete si zakúpiť náhradné. Rotačný rezač je určený aj pre pravákov a ľavákov.