Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Metylan Aktiv Odstraňovač tapiet 500ml

6.49  s DPH
Prostriedok na jednoduché odstránenie všetkých druhov tapiet a disperzných náterov.VLASTNOSTI výdatný koncentrát neutrálny zápach bez rozpúšťadiel pôsobí bez poškodenia podkladu veľmi účinný vďaka špeciálnej kombinácii tenzidovPOUŽITIE na odstraňovanie rôznych druhov tapiet a disperzných náterovTECHNICKÉ ÚDAJE Báza: kombinácia tenzidov Spotreba: cca 100 ml/m2 Balenie: 500 ml

Metylan Direct 200g – lepidlo na vliesové tapety

9.89  s DPH
Metylan Direct 200g lepidlo na vliesové tapety. Tapetovanie pomocou tohto lepidla je jednoduché a rýchle. Nie je potrebné vopred namáčať tapety, a je možné ich aj ľahko odstrániť.

Metylan Normal 125g – lepidlo na papierové tapety

5.99  s DPH
Metylan Normal 125g je lepidlo určené na lepenie všetkých papierových tapiet. Má číru farbu, nezapácha a má vysokú lepiacu silu. Mieša sa so studenou vodou, odoláva zmenám teplôt, vápnu, cementu a vlhkosti. Je vhodné na všetky druhy papierových tapiet, korkových tapiet aj tapiet odstrániteľných za sucha.

Metylan Ovalit TM 10kg – lepidlo na textilné, hrubé tkané a kovové tapety

72.89  s DPH
Metylan Ovalit T 10 kg je určené na ťažké a štiepiace sa vinylové tapety. Je možné ho použiť aj ako aditívum, kedy optimalizuje lepiacu silu. Má transparentnú farbu a pôsobí proti vlhkosti. Je vhodná na textilné tapety, dekorácie na steny, kovové a polokovové tapety, velúrované tapety so semišovým efektom, hrubé tkané tapety, PVC filmy s tkaným povrchom, sklovláknité tapety a vinylové tapety.

Metylan Špecial 200g – lepidlo na štruktúrované, hrubovláknité a textilné tapety

7.39  s DPH
Metylan special lepidlo je určené na tapetovanie ťažkými papierovými tapetami, lisovanými tapetami, surovými vláknami, štruktúrovanými tapetami, vynilovými tapetami (PVC tapetami kašírovanými papierom), tapetami z prírodných materiálov, fototlače, teka, textilnými tapetami, zvitkovou makulatúrou, ako aj stŕhateľnými tapetami. Lepidlo je odolné vlhkosti, odoláva kolísaniu teplôt, má vysokú lepivosť.

Metylan Tekutý koncentrát 500g – na lepenie všetkých druhov tapiet

10.99  s DPH
Metylan Tekuté lepidlo koncentrát 500 g je vhodné na všetky druhy tapiet, najmä na lepenie ťažkých papierových tapiet, tapiet z prírodných materiálov, sklených vlákien, štruktúrovaných tapiet, vinylových a vliesových tapiet.