Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Metylan Aktiv Odstraňovač tapiet 500ml

5.29  s DPH
Prostriedok na jednoduché odstránenie všetkých druhov tapiet a disperzných náterov. VLASTNOSTIvýdatný koncentrátneutrálny zápachbez rozpúšťadielpôsobí bez poškodenia podkladuveľmi účinný vďaka špeciálnej kombinácii tenzidovPOUŽITIEna odstraňovanie rôznych druhov tapiet a disperzných náterovTECHNICKÉ ÚDAJEBáza: kombinácia tenzidovSpotreba: cca 100 ml/m2Balenie: 500 ml .

Metylan Direct 200g – lepidlo na vliesové tapety

8.59  s DPH
Metylan Direct 200g lepidlo na vliesové tapety. Tapetovanie pomocou tohto lepidla je jednoduché a rýchle.

Metylan Normal 125g – tapetové lepidlo

4.99  s DPH
Metylan Normal 125g je lepidlo určené na lepenie všetkých papierových tapiet. Má číru farbu, nezapácha a má vysokú lepiacu silu.

Metylan Special lepidlo 200g – lepidlo na štruktúrované, hrubovláknité a špeciálne tapety

6.39  s DPH
Metylan special lepidlo je určené na tapetovanie ťažkými papierovými tapetami, lisovanými tapetami, surovými vláknami, štruktúrovanými tapetami, vynilovými tapetami (PVC tapetami kašírovanými papierom), tapetami z prírodných materiálov, fototlače, teka, textilnými tapetami, zvitkovou makulatúrou, ako aj stŕhateľnými tapetami. Lepidlo je odolné vlhkosti, odoláva kolísaniu teplôt, má vysokú lepivosť.

Metylan tekuté lepidlo – koncentrát 500g

9.09  s DPH
Metylan Tekuté lepidlo koncentrát 500 g je vhodné na všetky druhy tapiet, najmä na lepenie ťažkých papierových tapiet, tapiet z prírodných materiálov, sklených vlákien, štruktúrovaných tapiet, vinylových a vliesových tapiet. .