Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

KNAUF Fill & Finish Light ľahčený univerzálny tmel 20kg

26.50  s DPH
Ľahčený univerzálny tmel pre finálne tmelenie, stierkovanie a škárovanie hladkých povrchov. Zarobený tmel pripravený ihneď pre spracovanie.

Knauf Fliesenkleber N C1T Lepidlo na obklady a dlažbu 5kg

2.98  s DPH
Cementové lepidlo Fliesenkleber N je určené pre použitie v interiéri. Hodí sa na lepenie všetkých druhov keramických obkladov a dlažieb do hr.

Knauf Goldband Finish 18kg zarobený tmel a celoplošná stierka

16.56  s DPH
Opis produktuKnauf Goldband Finish je vo výrobe predmiešaná polymérová hmota určená na zhotovenie finálnych úprav stien a stropov. Obsahuje prísady zlepšujúce funkčné vlastnosti tmelu.

Knauf Goldband Finish 3kg

5.92  s DPH
Finálna stierka Goldband Finish je určená na tenkovrstvové a celoplošné stierkovanie vyzretých minerálnych stavebných podkladov, ako sú napr. sadrokartónové dosky.

Knauf Goldband Finish 8kg

11.83  s DPH
Finálna stierka Goldband Finish je určená na tenkovrstvové a celoplošné stierkovanie vyzretých minerálnych stavebných podkladov, ako sú napr. sadrokartónové dosky.

Knauf Impregnácia na terasy a balkóny 1l

8.82  s DPH
Impregnácia KNAUF na terasy a balkóny, 1 l. Používa sa pre vytvorenie vodoodpudivej impregnácie na nasiakavých plochách z obkladačiek, kabrincových obkladačiek, prírodného kameňa, betónu a cementových škár.

Knauf Kurt Páska výztužná 50mm, 25bm/bal. rohová

12.27  s DPH
Páska je 50 mm široká so strednou skladanou drážkou vyrobenou z rozmerovo stabilného vysokopevnostného špeciálneho papiera. Vlasy z jemných vlákien sa narezávajú do špachtle a zaisťujú maximálnu pevnosť spoja.

Knauf páska sklotex /vyst.band/ 50mm 25m

1.16  s DPH
Krycia výstužná 50mm široká páska zo sklenených vlákien. Vlastnosti- ľahko vkladateľná- nehorľavá- kvalitné vystuženie kĺbov .

Knauf Rotband Sadrová omietka univerzálna biela 4kg

3.10  s DPH
Sadrová omietka KNAUF Rotband univerzálna 4 kg biela. Táto jednovrstvová omietka na steny a stropy je určená na ručné spracovanie.

KNAUF rýchlotvrdnúci cement 2kg

2.92  s DPH
Rýchlotuhnúca cementová zmes, vhodná pre potreby rýchleho ukotvenie najrôznejších stavebných dielov i v exteriéri. Sypná hmotnosť cca 1500 kg / m3 suchej zmesi.

Knauf rýchlotvrdnúci cement 5kg

5.96  s DPH
Rýchlotuhnúca cementová zmes, vhodná pre potreby rýchleho ukotvenie najrôznejších stavebných dielov i v exteriéri. Sypná hmotnosť cca 1500 kg / m3 suchej zmesi.

Knauf Sheetrock AP špárovací tmel 20kg

24.55  s DPH
Super Finish je tmel pripravený na použitie vyrobený z dolomitového prášku, vinylového spojiva a ďalších materiálov, ktoré zlepšujú vlastnosti produktu. Používa sa vo výstavbe bytových, lekárskych, vzdelávací, potravinárskych zariadení.

Knauf Steinreiniger Čistič kameňa 1l

7.06  s DPH
Čistič kameňa KNAUF Steinreiniger, 1 l. Tento vysoko aktívny čistiaci prostriedok je určený na odstraňovanie zvyškov betónu a malty, prísad vystúpených na povrch, vápenných usadenín a usadenín koróznych produktov z najrôznejších podkladov - a predovšetkým pre čistenie silne znečistených záhradných múrov a dlaždíc chodníkov.

Knauf Tiefengrund Penetračný náter 1l

7.10  s DPH
Penetrácia Knauf Tiefengrund je určená ku spevneniu prašnejúcich (slabo kriedujúcich) podkladov, zníženiu ich nasiakavosti a zlepšeniu priľnavosti pred lepením obkladu a dlažby, tapiet a aplikáciu interiérových náterov. Štandardným podkladom sú silne nasiakavé a porézne cementové a sadrové potery, vápennocementové a sadrové omietky, sadrokartónové dosky alebo pórobetón.

Knauf Tmel Q2 Super 5kg pre tmelenie špár a celoplošné tmelenie

3.98  s DPH
Tmel na báze sádry pre základné tmelenie špár sádrokartonových desiek poprípade pre celoplošné tmelenie v hrúbke 1 až 4mm. Spotreba celoplošne 0,7kg/m2/mmSpotreba pre špáry 0,3kg/m2 .

Knauf TN 45mm Rýchloskrutky do sádrokartónových dosiek, 1000ks/bal.

14.79  s DPH
Rýchloskrutkami pre montáž sadrokartónových dosiek k dreveným aj kovovým profilom s hrúbkou plechu 0,75 mm. .

Knauf TN45 skrutky stavebné na sadrokartón 45mm 200ks/bal.

4.25  s DPH
Pre rýchlejšie a bezpečnejšie upevnenie sadrokartónových dosiek na kovové a oceľové podkonštrukcie.   .

Knauf Trennfix samolepiaca páska, šírka 65mm, 50bm/rolka

19.94  s DPH
Knauf Trenn-Fix je oddeľovací pás pripravený na použitie na spájanie škár pri stavbe sadrokartónu. Knauf Trenn-Fix sa používa ako oddeľovací pásik na spájanie povrchov sadrokartónu s pevnými komponentmi, medzi suchými konštrukčnými povrchmi na dosiahnutie kĺzavej separácie a ako separácia omietkových povrchov namiesto „stierkovej rezy“.

Knauf*omietka sadr. ROTBAN 30kg

14.06  s DPH
Jednovrstvová omietka na steny a stropy pre ručné spracovanie. Vhodná na monolitické a prefabrikované betónové plochy, bežné pevné stavebné podklady.