Zobrazuje sa všetkych 25 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

KNAUF Flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu biele 5kg

5.48  s DPH
Toto suché mrazuvzdorné cementové lepidlo bielej farby nezhoršuje vzhľad a jas obkladu, a používa sa tak na lepenie sklenených obkladov, dlažby, ozdobných prvkov, sklokeramiky, sklenených tvárnic, dosiek z prírodného a umelého kameňa, mramoru. Produkt je špeciálne určený pre lepenie dlaždíc a obkladov z prírodného bieleho kameňa, kde zamedzuje tvorbe šedého "zakalenia" povrchu.

Knauf Flexkleber C2TE S1 Flexibilné lepidlo na obklady a dlažbu 5kg

4.28  s DPH
Toto suché mrazuvzdorné cementové lepidlo so zníženým sklzom a predĺženou dobou zavädnutia sa hodí pre vnútorné i vonkajšie použitie. Lepidlo je zvlášť pružné a používa sa na lepenie všetkých bežných druhov keramických obkladov a dlažieb, vrátane spekaných, z tmavého prírodného i umelého kameňa na podklady bežné v stavebníctve (betón, VPC a sadrová omietka, plynosilikáty, neomietnuté murivo, sadrokartón, Vidiwall, Aquapanel, kúrenie v podlahe, staré obklady).

Knauf Fliesenkleber N C1T Lepidlo na obklady a dlažbu 5kg

2.98  s DPH
Cementové lepidlo Fliesenkleber N je určené pre použitie v interiéri. Hodí sa na lepenie všetkých druhov keramických obkladov a dlažieb do hr.

Knauf Goldband Finish 18kg zarobený tmel a celoplošná stierka

16.56  s DPH
Opis produktuKnauf Goldband Finish je vo výrobe predmiešaná polymérová hmota určená na zhotovenie finálnych úprav stien a stropov. Obsahuje prísady zlepšujúce funkčné vlastnosti tmelu.

Knauf Goldband Finish 3kg

5.92  s DPH
Finálna stierka Goldband Finish je určená na tenkovrstvové a celoplošné stierkovanie vyzretých minerálnych stavebných podkladov, ako sú napr. sadrokartónové dosky.

Knauf Goldband Finish 8kg

11.83  s DPH
Finálna stierka Goldband Finish je určená na tenkovrstvové a celoplošné stierkovanie vyzretých minerálnych stavebných podkladov, ako sú napr. sadrokartónové dosky.

Knauf Impregnácia na terasy a balkóny 1l

8.82  s DPH
Impregnácia KNAUF na terasy a balkóny, 1 l. Používa sa pre vytvorenie vodoodpudivej impregnácie na nasiakavých plochách z obkladačiek, kabrincových obkladačiek, prírodného kameňa, betónu a cementových škár.

Knauf Kurt Páska výztužná 50mm, 25bm/bal. rohová

12.27  s DPH
Páska je 50 mm široká so strednou skladanou drážkou vyrobenou z rozmerovo stabilného vysokopevnostného špeciálneho papiera. Vlasy z jemných vlákien sa narezávajú do špachtle a zaisťujú maximálnu pevnosť spoja.

Knauf páska sklotex /vyst.band/ 50mm 25m

1.16  s DPH
Krycia výstužná 50mm široká páska zo sklenených vlákien. Vlastnosti- ľahko vkladateľná- nehorľavá- kvalitné vystuženie kĺbov .

KNAUF rýchlotvrdnúci cement 2kg

2.92  s DPH
Rýchlotuhnúca cementová zmes, vhodná pre potreby rýchleho ukotvenie najrôznejších stavebných dielov i v exteriéri. Sypná hmotnosť cca 1500 kg / m3 suchej zmesi.

Knauf rýchlotvrdnúci cement 5kg

5.96  s DPH
Rýchlotuhnúca cementová zmes, vhodná pre potreby rýchleho ukotvenie najrôznejších stavebných dielov i v exteriéri. Sypná hmotnosť cca 1500 kg / m3 suchej zmesi.

Knauf Steinreiniger Čistič kameňa 1l

7.06  s DPH
Čistič kameňa KNAUF Steinreiniger, 1 l. Tento vysoko aktívny čistiaci prostriedok je určený na odstraňovanie zvyškov betónu a malty, prísad vystúpených na povrch, vápenných usadenín a usadenín koróznych produktov z najrôznejších podkladov - a predovšetkým pre čistenie silne znečistených záhradných múrov a dlaždíc chodníkov.

Knauf Tiefengrund Penetračný náter 1l

7.10  s DPH
Penetrácia Knauf Tiefengrund je určená ku spevneniu prašnejúcich (slabo kriedujúcich) podkladov, zníženiu ich nasiakavosti a zlepšeniu priľnavosti pred lepením obkladu a dlažby, tapiet a aplikáciu interiérových náterov. Štandardným podkladom sú silne nasiakavé a porézne cementové a sadrové potery, vápennocementové a sadrové omietky, sadrokartónové dosky alebo pórobetón.

Knauf Tmel Q2 Super 5kg pre tmelenie špár a celoplošné tmelenie

3.98  s DPH
Tmel na báze sádry pre základné tmelenie špár sádrokartonových desiek poprípade pre celoplošné tmelenie v hrúbke 1 až 4mm. Spotreba celoplošne 0,7kg/m2/mmSpotreba pre špáry 0,3kg/m2 .

Knauf TN45 skrutky stavebné na sadrokartón 45mm 200ks/bal.

4.25  s DPH
Pre rýchlejšie a bezpečnejšie upevnenie sadrokartónových dosiek na kovové a oceľové podkonštrukcie.   .

Knauf Trennfix samolepiaca páska, šírka 65mm, 50bm/rolka

19.94  s DPH
Knauf Trenn-Fix je oddeľovací pás pripravený na použitie na spájanie škár pri stavbe sadrokartónu. Knauf Trenn-Fix sa používa ako oddeľovací pásik na spájanie povrchov sadrokartónu s pevnými komponentmi, medzi suchými konštrukčnými povrchmi na dosiahnutie kĺzavej separácie a ako separácia omietkových povrchov namiesto „stierkovej rezy“.

KNAUF Uniflott Škárovacia hmota na sadrokartón 25kg

37.82  s DPH
Škárovacia hmota na sadrokartón KNAUF Uniflott 25 kg. Ide o vysoko pevný, hladký a rozmiešaný tmel slúžiaci ako základný tmel do škár sadrokartónových dosiek v systéme Uniflott.

Knauf*omietka sadr. ROTBAN 30kg

14.06  s DPH
Jednovrstvová omietka na steny a stropy pre ručné spracovanie. Vhodná na monolitické a prefabrikované betónové plochy, bežné pevné stavebné podklady.

Sadrokartónová doska KNAUF GREEN GKBI 12,5x1200x2000mm (2,4m2)

8.77  s DPH
PoužitieVhodná pre nasledujúce systémy- priečky- stropné podhĺady a podkrovia- pre použitie v kúpelniach a vlhkých priestoroch s relatívnou vlhkostou 70 %Vlastnosti- impregnovaná - znížená absorbcia vody- optimalizovaný formát pre ľahšiu manipuláciu- nehorľavá- ohýbateľná  .

Sadrokartónová doska KNAUF RED PIANO GKF 12,5x1200x2000mm (2,4m2)

7.58  s DPH
Popis produktuSadrokartónové dosky (GKF), ktorých sadrové jadro obsahuje sklené vlákna, zlepšujú súdržnosť pri pôsobení ohňa. Označenie: červená potlač na zadnej strane, kartón je červenej farby.

Sadrokartónová doska KNAUF WHITE GKB 12,5x1200x2000mm (2,4m2)

5.50  s DPH
Popis produktuSadrokartónové dosky pozostávajúce zo sadry, ktorých plocha a pozdĺžne hrany sú chránené špeciálnym kartónom s vysokou priľnavosťou. Sú vhodné pre použitie v interiéri s relatívnou vlhkosťou do 65% pri 20°C – v suchých priestoch.

Sadrokartónová doska KNAUF WHITE GKB 12,5x1200x2500mm (3,00m2)

6.59  s DPH
Sadrokartónové dosky pozostávajúce zo sadry, ktorých plocha a pozdĺžne hrany sú chránené špeciálnym kartónom s vysokou priľnavosťou. Sú vhodné pre použitie v interiéri s relatívnou vlhkosťou do 65% pri 20°C – v suchých priestoch.