Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceresit CX 5 5KG

11.79  s DPH
Rýchlotvrdnúci cement vhodný na rýchle ukotvenie predmetov do muriva a betónu, opravy a utesňovanie dier a prasklín pri lokálnom prieniku vody.Montážny cement Ceresit CX 5 je určený na rýchle ukotvenie predmetov z kovu a plastu ako sú: mreže, zábradlia, podpery, inštalačné a montážne skrine, krabice, vedenie a pod. do betónu, muriva alebo cementových omietok. Medzera medzi kotveným prvkom a otvorom nesmie byť väčšia ako 20 mm. Pri väčších medzerách zmiešajte CX 5 s kremičitým pieskom. Montážny cement je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri. Môže byť použitý pre drobné opravy, vyplňovanie dutín a opravy hrán a nárožia. Vodonepriepustné vlastnosti montážneho cementu CX 5 dovoľujú jeho použitie pre čiastkové utesnenie betónových konštrukcií alebo lokálnych priesakov vody.  Pracovný postup:CX 5 sa používa na akýkoľvek druh upevnenia a ukotvenia do betónu, cementových omietok, muriva a poterov. Podklad musí byť pevný, nosný, čistý a zbavený látok, ktoré môžu zhoršiť priľnavosť. Dôkladne navlhčite podklad, ale bez nahromadenia vody na povrchu.Pridajte CX 5 do čistej, čírej vody a hrudky úplne rozmiešajte. Zmiešavací pomer je (objemové diely): Plastická konzistencia 3 objemové diely CX 5 na 1 objemový diel vody Tekutá konzistencia 2 objemové diely CX 5 na 1 objemový diel vody Pri spracovaní veľkých plôch sa CX 5 môže doplniť čistým kremičitým pieskom zmiešanej zrnitosti v pomere 1 : 1 kvôli hospodárnejšiemu využitiu. Naneste zmiešaný cement v priebehu doby spracovateľnosti (približne 4 minúty) – vyhnite sa nadmernému premiešaniu.

Henkel Aplikačná pištoľ, profi kovová H16

18.49  s DPH
Aplikačná pištoľ profi kovová H16 na vytláčanie kartuší. Kartušová pištoľ je určená na vytláčanie všetkých druhov produktov v kartušiach, napr. silikónové, akrylátové tmely, lepidlá.

Lyžica TOOL na vyhladenie povrchu

2.79  s DPH
Lyžica na jednoduché otvorenie kartuší a vyhladenie povrchov.

Pattex PU 6v1 STD 750ml trubičková

9.99  s DPH
Univerzálne jednozložkové polyuretanové lepidlo vytvrdzujúce vzdušnou vlhkosťou. Je rýchlo a ľahko použiteľné, ľahko sa nanáša a má veľmi dobré tepelno-izolačné vlastnosti.VLASTNOSTI A OBLASTI POUŽITIA Je vhodné na lepenie polystýrenových a tepelne-izolačných dosiek, parapetov, sadrokartónu, minerálnej vlny, korku a iné., na stenách a strechách. Má vynikajúcu priľnavosť na väčššinu stavebných materiálov ako je drevo, betón, kameň, kov apod.

Pritt Stick 20g

1.59  s DPH
Tuhé tyčinkové lepidlo na rýchle a čisté lepenie papiera, kartónu a fotografií. Neobsahuje rozpúšťadlá. Nekvapká a nerozteká sa, nekrčí papier. Vyprateľné pri 40 °C. Po použití tyčinku zasuňte a zatlačte až na doraz. Hmotnosť 20 g. Obchodné balenie: 1 ks = 0.02 kg

Škrabka SHARK na silikón

3.19  s DPH
Silikon Shark škrabka je určená na jednoduché odstraňovanie silikónu zo škár a hladkých povrchov bez rizika ich poškodenia alebo poškriabania.