Zobrazených 1–32 z 77 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dlažbulep profi + zubná stierka zdarma 5kg

6.49  s DPH
Dlažbulep je jednozložková suchá lepiaca maltová zmes určená najmä na lepenie obkladov a dlažieb na podklady z betónu, muriva, cementových a vápennocementových mált, sardrokartónov aj konštrukčných dosiek. S úspechom je možné ju použiť aj na lepenie a stierkovanie zatepľovacích systémov.

Držtofest 5kg

9.79  s DPH
rozpínavá upevňovacia hmota pre zalievanie .

Farbič čierna farba 50ml

3.89  s DPH
FARBIČ sa používa na tónovanie disperzných hmôt na polyvinylacetá­tovej, akrylátovej aj alkydovej báze. FARBIČ je vhodný pre interiér aj exteriér.

Farbič hnedá farba 50ml

3.89  s DPH
FARBIČ sa používa na tónovanie disperzných hmôt na polyvinylacetá­tovej, akrylátovej aj alkydovej báze. FARBIČ je vhodný pre interiér aj exteriér.

Farbič modrá farba 50ml

3.89  s DPH
FARBIČ sa používa na tónovanie disperzných hmôt na polyvinylacetá­tovej, akrylátovej aj alkydovej báze. FARBIČ je vhodný pre interiér aj exteriér.

Farbič zelená farba 50ml

3.89  s DPH
FARBIČ sa používa na tónovanie disperzných hmôt na polyvinylacetá­tovej, akrylátovej aj alkydovej báze. FARBIČ je vhodný pre interiér aj exteriér.

Farbič žltá farba 50ml

3.89  s DPH
FARBIČ sa používa na tónovanie disperzných hmôt na polyvinylacetá­tovej, akrylátovej aj alkydovej báze. FARBIČ je vhodný pre interiér aj exteriér.

Fasádna páska oranžová 38mm/20m

2.41  s DPH
Zakrývacia páska na drsné hrubé omietky pre práce v exteriéri na bezpečné oddelenie farebných odtieňov na fasáde. Nadpriemerná kvalita.

Hasoft Lepenka v kýbli 20,4kg (15kg a 5,4kg)

79.29  s DPH
Hasoft Lepenka v kýbli 20,4kg (15kg a 5,4kg) je dvojzložková, trvale pružná hydroizolačná hmota pozostávajúca zo suchej zložky na anorganickej báze a vodou riediteľnej modifikovanej polymernej disperzie. nanáša sa štetcom alebo valčekomje vhodná do interiéru aj exteriérutrvale odoláva vysokému vodnému pretlakuvysoká pružnosť umožňuje preklenutie drobnýc trhlínje odolná voči kombinovanému účinu mrazu a posypopvých solízvyšuje trvanlivosť betónuodoláva kyselinám, zásadám, olejom a ropným produktom od pH1,5 do 13vytvára účinnä protiradónovú bariéruvýborne priľne k betónu, pórobretónu, umakartu, sadrokartónu, bitúmenovým pásom, drevu atď.

Hasoft Lepidlo v páske klasik 25mm 50m

6.59  s DPH
Hasoft Lepidlo v páske klasik 25mm 50m je vhodné na nanášanie samolepuiacej vrstvy na pásy materiálov a na ich kašírovanie - najmä ak je potrebná veľmi vysoká priľnavosť. Polyesterová vláknitá vložka má obojstranne nanesené silne lepiace polyakrylátové lepidlo kryté ochranným prúžkom.

Hasoft Nenasávajúci hydroizolačný náter 1l

11.99  s DPH
Hasoft Nenasávajúci hydroizolačný náter 1l je hydrofobizačný prostriedok určený na impregnáciu anorganických povrchov proti prieniku vody. Je určený ako finálny náter na prírodný aj umelý kameň (sochárske diela, obklady fasád, kamenné stavby), strešné krytiny, na všetky typy omietok a pod.

Hasoft Obojstranka butylová bez nosiča 15mm 25m

9.19  s DPH
Hasoft Obojstranka bytulová bez nosiča 15mm 25m je butylová páska, používa na utesňovanie potrubia a vzduchotechniky. Používa sa na trvalé utesňovanie spojov a škár, aby sa zabránilo vzniku tepelných mostov a prenosu vlhkosti.

Hasoft Obojstranka penová biela 19mm 5m

3.39  s DPH
Hasoft Obojstranka penová biela 19mm 5m je určená na lepenie hladkých povrchov. Maximálnu priľnavosť dosahuje 24 hodín po nalepení.

Hasoft Páska butyl alu 75mm 10m

16.39  s DPH
Hasoft Páska butyl alu 75mm 10m má rôzne použitie. Je možné ju použiť všade tam, kde je potrebné trvalo utesniť potrubie, vetrací kanál, alebo na olepenie izolácie s kovovým plášťom či k olepeniu klimatizácie.

Hasoft Páska hliníkova 50mm 50m 0,03mm

7.16  s DPH
Hasoft Páska hliníkova 50mm 50m 0,03mm je určená na utesňovanie potrubia a vzduchotechniky. Je vhodná na omotanie a balenie hliníkom kašírovaných izolačných materiálov, zvlášť tam, kde na lepený spoj pôsobí vysoké teplotné zaťaženie a šmykové sily.

Hasoft Páska izolačná čierna 25mm 25m

2.19  s DPH
Hasoft Páska izolačná čierna 25mm 25m sa používa na zväzkovanie a značenie káblov elektroinštálacie. Hodí sa tiež na omotávanie a balenie penových a plstenných izolačných materiálov.

Hasoft Páska krepová maskovacia s fóliou 1400mm 33m

5.59  s DPH
Krepová páska s fóliou je spojenie krepovej lepiacej pásky s tenkou polythylénovou fĺiou. Je určená k maskovaniu a zakrývaniu do interiéru.

Hasoft Páska krepová pružná 50mm 50m

8.59  s DPH
Hasoft Páska krepová pružná 50 mm 50 m je určená ako krycia lepiaca páska na maliarske práce a sadrovanie v interiéri. Je ju možno použiť aj na balenie, zväzovanie a páskovanie.

Hasoft Páska krepová s fóliou maskovacia vnútorná 1800mm 33m

8.49  s DPH
Krepová páska s fóliou je spojenie krepovej lepiacej pásky s tenkou polythylénovou fóliou. Je určená k maskovaniu a zakrývaniu do interiéru.

Hasoft Páska krepová s fóliou maskovacia vnútorná 550mm 33m

2.99  s DPH
Krepová páska s fóliou je spojenie krepovej lepiacej pásky s tenkou polythylénovou fóliou. Je určená k maskovaniu a zakrývaniu do interiéru.

Hasoft Páska lemovka na koberce béžová 48mm 10m

4.19  s DPH
Hasoft Páska lemovka na koberce béžová 48mm 10m je jedna z najbežnejších textilných pások, je predovšetkým určená na lemovanie kobercov, kde je možné zvoliť farbu podľa požiadaviek. Možno ju použiť nielen na ochranu povrchu, na zväzovanie káblov a lát, na opravu prasknutých hadíc, ale aj v priemysle ako technickú pásku.

Hasoft Páska lemovka na koberce hnedá 48mm 10m

4.19  s DPH
Hasoft Páska lemovka na koberce hnedá 48mm 10m je jedna z najbežnejších textilných pások, je predovšetkým určená na lemovanie kobercov, kde je možné zvoliť farbu podľa požiadaviek. Možno ju použiť nielen na ochranu povrchu, na zväzovanie káblov a lát, na opravu prasknutých hadíc, ale aj v priemysle ako technickú pásku.

Hasoft Páska maskovacia PVC biela 50mm 33m

4.73  s DPH
Hasoft Páska maskovacia PVC biela 50mm 33m je určená na vyznačovanie línií na športových a priemyselných podlahách, krátkodobo sa hodí ako krycia lepiaca páska pri maliarskych prácach a sadrovaní. Možno ju použiť na tesnenie debnenia, nalepená cez škáry debnených dosiek bráni vytekaniu cementového mlieka.

Hasoft Páska maskovacia PVC modrá 50mm 33m

7.47  s DPH
Hasoft Páska maskovacia PVC modrá 50mm 33m je určená na vyznačovanie línií na športových a priemyselných podlahách, krátkodobo sa hodí ako krycia lepiaca páska pri maliarskych prácach a sadrovaní. Možno ju použiť na tesnenie debnenia, nalepená cez škáry debnených dosiek bráni vytekaniu cementového mlieka.

Hasoft Páska maskovacia PVC oranžová 50mm 33m

5.59  s DPH
Hasoft Páska maskovacia PVC oranžová  50mm 33m je určená na vyznačovanie línií na športových a priemyselných podlahách, krátkodobo sa hodí ako krycia lepiaca páska pri maliarskych prácach a sadrovaní. Možno ju použiť na tesnenie debnenia, nalepená cez škáry debnených dosiek bráni vytekaniu cementového mlieka.

Hasoft Páska maskovacia PVC žltá 50mm 33m

4.74  s DPH
Hasoft Páska maskovacia PVC žltá 50mm 33m je určená na vyznačovanie línií na športových a priemyselných podlahách, krátkodobo sa hodí ako krycia lepiaca páska pri maliarskych prácach a sadrovaní. Možno ju použiť na tesnenie debnenia, nalepená cez škáry debnených dosiek bráni vytekaniu cementového mlieka.

Hasoft Páska maskovacia UV PVC ryhovaná 50mm 33m

3.19  s DPH
Hasoft PVC páska ryhovaná maskovacia s tepelnou odolnosťou -5až +60oC. Vhodná teplota pri aplikávii je +5oC.

Hasoft Páska parotesná PE na fólie klasik 50mm 25m

12.19  s DPH
Hasoft Páska parotesná PE na fólie klasik 50mm 25m sa používa na teplej strane na vzduchotesné olepovanie a utesňovanie fólií na spomaľovanie priepustu pary v oblasti šikmých striech. Samolepiaca páska zložená z pružnej PE fólie, UV stabilizovanej, a jednostranne naneseného polyakrylátového lepidla, vystuženého vlákennou vložkou a na povrchu krytého ochranným prúžkom.

Hasoft Páska parotesná PE profi 50mm 25m

16.39  s DPH
Hasoft Páska parotesná PE profi 50mm 25m sa používa na teplej strane na vzduchotesné olepovanie a utesňovanie fólií na spomaľovanie prestupu pary podľa DIN 4108 časť 7 v oblasti šikmých striech. Páskou je možné lepiť ako preplátované spoje folií, tak aj ich napojenia na hladké až ľahko drsné nepieskované alebo porézne podklady.

Hasoft Páska pod strechu profi 50mm 25m

18.79  s DPH
Hasoft Páska pod strechu profi 50mm 25m sa používa na teplej aj studenej strane na vzduchotesné olepovanie a utesňovanie všetkých známych fólií podľa DIN 4108 časť 7 v oblasti šikmých striech. Páskou je možné lepiť ako preplátované spoje folií, tak aj ich napojenia na drevené, tehlové aj betónové podklady.

Hasoft Páska pre profesionálov UV 8 38 mm 50 m

3.20  s DPH
Hasoft Páska pre profesionálov UV 8 dní 38 mm 50 m je vodeodolná a má skvelú priľnavosť na rôzne druhy povrchu v interiéroch aj exteriéroch – skôr natreté steny, sokle, lakované drevo, kov, plasty, kameň alebo sklo. Je ľahko snímateľná, bez zvyškov lepidla, dlhšie ako 14 dní, pokiaľ nie je dlhodobo vystavená priamemu slnečnému žiareniu.

Hasoft Páska pre profesionálov UV 8 48mm 50m

3.79  s DPH
Hasoft Páska pre profesionálov UV 8 48mm 50m je vodeodolná a má skvelú priľnavosť na rôzne druhy povrchu v interiéroch aj exteriéroch – skôr natreté steny, sokle, lakované drevo, kov, plasty, kameň alebo sklo. Je ľahko snímateľná, bez zvyškov lepidla, dlhšie ako 14 dní, pokiaľ nie je dlhodobo vystavená priamemu slnečnému žiareniu.