Zobrazených 1–32 z 101 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Lišta prechodová A03 Dub mocca 93cm

8.49  s DPH
Prechodové lišty na podlahu patria medzi dôležité detaily v interiéri. Prechodové lišty dotvárajú celkový vzhľad a vypĺňajú medzery a prechody, ktoré vznikli na podlahe. Sú nepatrný, no zato veľmi pôsobivý dokončovací prvok pre konečný efekt v interiéri.  Materiál prechodovej lišty je hliník s povrchovou úpravou v imitácii dreva. Lišty bez akýchkoľvek ďalších úprav môžete ihneď použiť, len si vyberte ten správy rozmer. Upozornenie: Farebnosť lišty je daná výrobcom a odtieň sa nemusí zhodovať s farbou podlahy. 

Lišta prechodová A03/Sosna Biela 0,93m

8.49  s DPH
Hliníková samolepiaca prechodová oblá lišta. Môže byť v prevedení kov alebo drevo dekór. Je určená na prechod podláh, ktoré sú v rovine. Slúži na spájanie plávajúcich podláh všetkých druhov, PVC, keramiky. Je to veľmi často používaná lišta – je úzka, tým pádom nenápadná a má širokú farebnú škálu. Ideálna na podlahové kúrenie. Lišta má zo spodnej strany silikónové tesnenie, ktoré zabraňuje klepaniu a vstupu prachu pod lištu.

Lišta prechodová A13/Dub Bielený 40mm/0,93m

11.49  s DPH
Prechodová lišta samolepiaca hliníková. Vyrovnávacia prechodový profil pre všetky typy podláh - koberec, parkety, dlažba, plávajúca podlaha, vinylová alebo laminátová podlaha. Lišta disponuje šírkou 40 mm, dĺžka je 93 cm. Vyrobená z hliníka - je odolná nepraská a neláme sa. Preklenie rozdiel podláh až do výšky 10 mm. Prechodová lišta je ponúkaná vo farbe nerez (inox), zlatá, strieborná, tmavý a svetlý bronz, alebo vo farbách dreveného dekoru.Prechodová lišta A13 - parametre: - Prechodová lišta k ukončeniu, alebo k plynulému prechodu medzi podlahovými materiálmi s maximálnym rozdielom výšok do   10mm - Profily eloxované a v dekoroch dreva sú na použitie v interiéroch a bytových priestoroch         - 40mm prechodový profil, maximálny nivelácie 10mm- Samolepiace matný eloxovaný hliník, balený

Lišta prechodová A65 Orech chile 2,7m

36.50  s DPH
Prechodové lišty na podlahu patria medzi dôležité detaily v interiéri. Prechodové lišty dotvárajú celkový vzhľad a vypĺňajú medzery a prechody, ktoré vznikli na podlahe. Sú nepatrný, no zato veľmi pôsobivý dokončovací prvok pre konečný efekt v interiéri. Materiál prechodovej lišty je hliník s povrchovou úpravou v imitácii dreva. Lišty bez akýchkoľvek ďalších úprav môžete ihneď použiť, len si vyberte ten správy rozmer. Upozornenie: Farebnosť lišty je daná výrobcom a odtieň sa nemusí zhodovať s farbou podlahy. 

Lišta prechodová A66/Sosna biela 0,93m

9.99  s DPH
Hliníková prechodová oblá lišta, narážacia, na kovové skrutky. Neviditeľný montážny systém. Lišta je schopná preniesť výškový rozdiel do 4 mm. Priamo na lište sú pribalené skrutky a hmoždinky. Je to úzka lišta, nenápadná vhodná do menších priestorov. Má širokú farebnú škálu. Používa sa na spájanie všetkých druhov podlahovín. Lišta má zo spodnej strany silikónové tesnenie, ktoré zabraňuje klepaniu a vstupu prachu pod lištu.