Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

DIVINOL olej motorový 4T 10W-30, 600ml

4.51  s DPH
Syntetický motorový olej pre štvortaktné motory malej záhradnej techniky, malých traktorov, snežných fréz a generátorov. • vynikajúce protioderové vlastnosti• šetrí palivo a redukuje spaliny, obsahuje látky, ktoré čistia motor• poskytuje ochranu proti opotrebeniu, korózii, oxidácii a peneniu• doporučený najmä pre motory HONDA• špecifikácia: API SJ/CF .

DIVINOL tuk mazací kartuša, červený, 400g

3.39  s DPH
Farba červenáPopis funkcií:Použiteľný pri klzných a valivých ložiskách, pri normálnom zaťažení. Tento produkt môže byť použitý ako univerzálne mazivo pri nízkych až vysokých rýchlostiach, nízkych až vysokých teplotách.

DIVINOL tuk mazací kartuša, modrý, 400g

5.49  s DPH
Farba: modráPopis funkcií:Pre mazanie valivých a klzných ložísk generátorov, elektromotorov, ventilátorov a pod. Tuk sa môže používať v nábojoch kolies a koncových prevodoch.

DIVINOL tuk mazací kartuša, zelený, 400g

5.49  s DPH
Farba: zelenáPopis: je univerzálne použiteľný špeciálny tuk (vazelína), ktorý má veľmi dobrú priľnavosť vďaka svojej vysokej viskozite. Používa sa najmä pre všetkých mazacie miesta s kritickou záťažou, vysokou vlhkosťou, s vplyvom slanej vody a extrémnou záťažou.

DIVINOL tuk mazací-grafitový kartuša, žltý, 400g

4.49  s DPH
Viacúčelové mazivo s podielom pevného maziva, odolné voči vode. Na mazanie tepelne namáhaných valivých a klzných ložísk, pridanie pevného mazivá zlepšuje mazací účinok.

DIVINOL Viacúčelový mazací tuk 400ml

3.99  s DPH
Viacúčelové mazivo so širokým rozsahom použitia, odolné proti vode. Určené pre tepelne a mechanicky zaťažovaná valivé a klzné ložiská.

Mazací tuk Garant 2000 EP Plus 400g

5.99  s DPH
Divinol Fett Garant 2000 EP sa používa na mazanie klzných a valivých ložísk, vrátane ložísk s relatívne vysokým podielom klzného trenia ako napr. B.

Tuk mazací Litný 2B modrý 400g skrutkovacia kartuša

5.49  s DPH
Pre mazanie valivých a klzných ložísk generátorov, elektromotorov, ventilátorov a pod. Tuk sa môže používať v nábojoch kolies a koncových prevodoch.

Tuk mazací Top zelený 400g skrutkovacia kartuša

5.49  s DPH
Pre mazanie valivých a klzných ložísk generátorov, elektromotorov, ventilátorov a pod. Tuk sa môže používať v nábojoch kolies a koncových prevodoch.