Zobrazených 1–32 z 213 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Akvaristické lepidlo 310ml čierne

8.99  s DPH
Na lepenie celosklenených akvárií, terárií, sklenených vitrín, tmelenie sklenených fasád budov, sklenených konštrukcií výstavných plôch, tmelenie nádrží pre úpravu pitnej vody, jamôk, zásobných cisterien a nádob na pitnú vodu. Vytvára trvale pevný, elastický spoj.

COBRA Multi spray 6v1 400ml

6.49  s DPH
Vysoko kvalitný univerzálny sprej 6 v 1 s funkčným a užitočným adaptérom "COBRA CAP".  VlastnostiNeobsahuje silikón.

Den Braven acryl tmel 310ml-šedý

2.79  s DPH
Na tmelenie škár medzi rámami okien, dverí a murivom, rohových škár sadrokartónových konštrukcií, deliacich priečok, drevotrieskových dosiek a drevených výstuh a pod. Tmel je po vyzretí pretierateľný.

Den Braven Adhézny mostík 1kg – koncentrát

6.49  s DPH
Adhézny mostík je jednozložkový bezrozpúšťadlový náter na vyzreté omietky, nekonštrukčný betón, sklenené tapety, papierové, drevené, sadrokartónové povrchy na drevotriesku, umakart, dlažby, obklady, OSB dosky atď. Je vhodný do interiéru aj exteriéru.

Den Braven Afaltový penetračný lak DenBit ALP300 9kg

31.99  s DPH
DenBit asfaltový penetračný lak ALP300 je elastická bitumenová hmota mierne modifikovaná syntetickým kaučukom. Obsahuje chemické prísady umožňujúce hĺbkovú penetráciu a použitie pri mierne vlhkých podkladoch.

Den Braven Akrylový tmel biely 310ml

2.39  s DPH
Den Braven akrylový tmel biely je určený na tmelenie škár medzi rámami okien, dverí a murivom, taktiež na tmelenie rohových škár sadrokartónových konštrukcií, drevotrieskových dosiek a drevených výstuh, deliacich priečok. Po vyzretí je tmel pretierateľný akrylátovými a disperznými farbami.

Den Braven Akrylový tmel Expres biely 310ml

3.29  s DPH
Akrylový tmel expres biely je jednozložkový plniaci, nezrážanlivý a veľmi ľahký tmel na dispeznej báze s dobrou priľnavosťou k poréznym materiálom. Odoláva mrazu a nepôsobí korozívne na kovy.

Den Braven Akrylový tmel na sadrokartón biely 310ml

3.19  s DPH
Den Braven akrylový tmel na sadrokartóny biely predstavuje jednozložkový škárovací tmel na báze špeciálnych akrylov. Vytvrdzuje vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti a vytvára trvalo pevný a elastický spoj.

Den Braven Akrylový tmel transparent 310ml

4.49  s DPH
Den Braven Akrylový tmel transparent 310ml vytvára prirodzený prechod medzi dvoma povrchmi. Vďaka "chameleon efektu" prenáša farby z pozadia na povrch.

Den Braven Aluband bituménový pás DenBit 100mmx10m

13.99  s DPH
Aluband je určený na lemovanie úžľabia a nárožia plechových striech. Lemuje prechod lepenkovej hydroizolácie a atiky, vystuženie rohových častí hydroizolácií proti mechanickému poškodeniu, opravy odkvapov z dôvodu korózie.

Den Braven Asfaltová izolačná stierka hydroblok B400 5kg

28.39  s DPH
Hydroblok B400 asfaltová izolačná stierka 5 kg je vodou riediteľná hydroizolačná hmota obsahujúce syntetické armovacie vlákna. Syntetické vlákna tvoria výstužnú spevňujúcu nosnú vložku.

Den Braven Asfaltová opravná stierka DenBit U 5kg

20.49  s DPH
DenBit asfaltová opravná stierka U je bitúmenová plastická pasta, modifikovaná syntetickým kaučukom. Obsahuje vystužujúce vlákna a chemické prísady, ktoré umožňujú použitie na mierne vlhkom podklade.

Den Braven Asfaltový izolačný lak DenBit DK-ATN 9kg

22.19  s DPH
Asfaltový izolačný lak DenBit DK - ATN je bitumenová hmota, ktorá je modifikovaná syntetickým kaučukom s prídavkom živíc a chemických zlúčenín vylepšujúcich prilnavosť k rôznym podkladom. Vytvára elastický ochranný náter.

Den Braven Asfaltový penetračný lak 9kg

28.49  s DPH
Den Braven Asfaltový penetračný lak 9kg predstavuje elastickú bitúmenovú hmotu modifikovanú syntetickým kaučukom, obsahuje chemické prísady umožňujúce hĺbkovú penetráciu a použitie u mierne vlhkých podkladov. Tento penetračný povlak je schopný vyplniť mikrotrhliny v podklade.

Den Braven Asfaltový penetračný lak DenBit BR-ALP 4,5kg

17.49  s DPH
Je elastická bitúmenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukom, obsahuje chemické prísady umožňujúce hĺbkovú penetráciu a použitie u mierne vlhkých podkladov. Tento penetračný povlak je schopný vyplniť mikrotrhliny v podklade.

Den Braven Bitumenová penetrácia DenBit disper A 10kg

18.49  s DPH
DenBit Bituménová penetrácia Disper A 5kg je už pripravená gumoasfaltová penetrácia na okamžité použitie na báze vodou riediteľných asfaltov. Používa sa ako roztok určený na penetráciu podkladov z betónu a tehál, základy, steny, terasy, ploché strechy a i.

Den Braven Bituménová penetrácia DenBit Disper A 5kg

9.99  s DPH
DenBit Bituménová penetrácia Disper A 5kg je už pripravená gumoasfaltová penetrácia na okamžité použitie na báze vodou riediteľných asfaltov. Používa sa ako roztok určený na penetráciu podkladov z betónu a tehál, základy, steny, terasy, ploché strechy a i.

Den Braven Brúsiteľný na sadrokartón 5kg

8.49  s DPH
Den Braven brúsiteľný tmel biely je určený na opravy muriva, omietok, betónu, pórobetónových tvárnic ako Ytong, Hebel, škár sadrokartónových konštrukcií a pod. Tmelí škáry sadrokartónových dosiek.

Den Braven Chemická kotva arctic 300ml

12.80  s DPH
Den Braven Chemická kotva arctic 300ml je výkonný a rýchlo vytvrdzujúci dvojzložkový chemický kotviaci systém. Pracuje na základe vysokej reaktivity nenasýtených vinylesterových živíc.

Den Braven Chemická kotva polyester 380ml

16.49  s DPH
Den Braven Chemická kotva polyester 380ml je chemická kotva so styrénom určená na dynamicky namáhané konštrukcie, stavebné diely, technologické zariadenia či lešenia. Je vhodným riešením pre ťažké kotvenie do kameňa, betónu, pórobetónu a ľahkého betónu alebo stredne ťažké zaťaženie pre fixovanie drevených, oceľových konštrukcií, profilov, zábradlí, vodovodných armatúr, mreží a pod.

Den Braven Chemická kotva Polyester bez styrénu 300ml

10.49  s DPH
Je dvojzložkový chemický kotviaci systém pre veľmi rýchle kotvenie s vysokou pevnosťou a únosnosťou bez expanzie a nárastu tlakov. Vhodná na kotvenie oceľových tyčí, pätiek zábradlí, nosných stĺpov, madiel a skrutiek v miestach s mokrou prevádzkou.

Den Braven Chemická kotva so styrénom 300ml

10.49  s DPH
Pre kotvenie dynamicky namáhaných konštrukcií, stavebných dielov, technologických zariadení či lešení. Vhodné pre ťažké kotvenie do kameňa, betónu, pórobetónu a ľahkého betónu alebo stredne ťažké zaťaženie pre fixovanie drevených, oceľových konštrukcií, profilov, zábradlí, mreží, vodovodných armatúr apod.

Den Braven Chemická kotva vinylester SF 280ml

12.39  s DPH
Kotva na báze vinylesterovej živice s malým zápachom je vysoko výkonný, rýchlo vytvrdzujúci dvojzložkový chemicky kotviaci systém. Kotva pracuje na základe vysokej reaktivity nenasýtených vinylesterových živíc v metakrylátových monomeroch.

Den Braven Čistič karburátorov 400ml

7.49  s DPH
Den Braven čistiš karburátora Tectane dokonale čistí jednotlivé diely karburátorov. Je určený aj na čistenie škrtiacich klapiek a ventilov pri chode na prázdno.

Den Braven DenBit ALP300 Asfaltový penetračný lak 4kg

14.99  s DPH
Je elastická bitumenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukom, obsahujúca chemické prísady umožňujúce hĺbkovú penetráciu a použitie pri mierne vlhkých podkladoch. Náter je odolný voči vode, slabým kyselinám a zásadám.

Den Braven DenBit alu Reflexný ochranný lak 4,5kg

40.99  s DPH
DenBit ochranný, reflexný ALU lak je bitúmenová hmota modifikovaná syntetickým kaučukom s prídavkom živíc a chemických zlúčenín vylepšujúcich priľnavosť k rôznym podkladom. Obsahuje strieborné farbivo s dekoračným a reflexným efektom.

Den Braven DenBit Aluband Plus Strešný bitúmenový pás 75mm x 10m

10.69  s DPH
Na lemovanie nárožia a úžľabia plechových striech. Lemovanie prechodu lepenkovej hydroizolácie a atiky, vystuženie rohových častí hydroizolácií proti mechanickému poškodeniu, opravy poškodených oplechovaní a žľabov – odkvapov z dôvodu korózie.

Den Braven Denbit Disper DN Gumoasfaltová hydroizolácia 5kg

9.49  s DPH
Den Braven Gumoasfaltová hydroizolácia DenBit  je disperzia asfaltov modifikovaných syntetickým kaučukom k použitiu na suché a mierne vlhké podklady. Vďaka tixotropným vlastnostiam je možné nanášať DenBit DISPER DN na podklad s ľubovoľným sklonom.

Den Braven DenBit studená asfaltová zmes RV 25kg

11.39  s DPH
Den Bit studená asfaltová zmes zložená z asfaltového spojiva a vhodného kameniva so stanovenou čiarou zrnitosti. Spojiva DenBit sú vyrábané na báze špeciálne upravených asfaltov, ktoré umožňujú spracovanie zmesí aj v zimných mesiacoch.