Zobrazených 1–32 z 82 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ceys Agua Stop butylénová vodotesná páska 15cm x 10m

35.09  s DPH
Agua stop butylenová vodotesná páska v rozmeroch 15cm x 10m je pružná páska ktorá neprepúšťa vodu. Funguje ako tesnenie proti vzduchu a vode, a taktiež tmelí a opravuje praskliny a trhliny.

Ceys Agua Stop šedý 1kg – hydroizolačný tmel

12.89  s DPH
Ceys Tmel hydroizolačný agua stop 1kg predstavuje okamžité riešenie pri problémoch s presakovaním a kvapkaním vody. Je aplikovateľný na akýkoľvek podklad a za akýchkoľvek atmosferických podmienok.

Ceys Agua Stop šedý 300ml – hydroizolačný tmel

6.19  s DPH
Ceys Tmel hydroizolačný aqua stop 300ml predstavuje okamžité riešenie pri problémoch s presakovaním a kvapkaním vody. Je aplikovateľný na akýkoľvek podklad a za akýchkoľvek atmosferických podmienok.

Ceys Agua Stop Totálna bariéra šedá 1kg – hydroizolácia

22.09  s DPH
Ceys Hydroizolácia agua stop totálna bariéra 1kg je hydroizolácia s vysokou účinnosťou, zaisťuje nepriedušnosť akéhokoľvek povrchu, vyplní a vyspraví trhliny a špáry. Vďaka svojej jedinečnej technológii vytvára elastickú membránu, vysoko odolnú voči UV žiarenu a nepriazni počasia.

Ceys akrylátový tmel škáry a praskliny matne biely 280ml

3.09  s DPH
Akrylátový tmel je špeciálne určený pre tmelenie prasklín, trhlín, malých dier alebo dilatačných škár. Tmelí škáry medzi rámami okien a zárubňami dverí s murivom, je vhodný na tmelenie spojov a prasklín sadrokartónových dosiek, štrbín v betóne, tehlách, dreve, drevotrieske, .

Ceys Blue tape obojstranná lepiaca páska 1,5m x 19mm

3.99  s DPH
Páska Ceys BlueTape 1. 5mx19mm obojstranná lepiaca páska, extrémne silná, pre vertikálne pripevňovanie a lepenie rovných predmetov na obklady (aj tam, kde je vysoká vlhkosť - kúpeľne) zvládne aj ľahké nerovnosti povrchu okamžitá priľnavosť na obklady, keramickú dlažbu, mramor, kov, plast, sklo, zrkadlá (maximálny rozmer s 4 mm šírkou) nevhodná na hrubé a pórovité povrchy, PE, PP, PTFE, povrchy nepriľnavé, krehké alebo rozpadnuté Technology "Closed Cell" štruktúra "uzavretých mikrobuniek" - účinná bariéra proti vlhkosti garantuje spoľahlivé a dlhodobé pripevnenie.

Ceys Chemická kotva polyester 300ml

11.89  s DPH
Extrémne odolné zakotvenie 900kg/cm2 do dutých, jemných alebo pevných materiálov ako je tehla, betón, cement, kameň, drevo . Vlastnosti:Tvrdne behom 6 minút bez rozpínania, preto je ideálny na ukotvovenie, kde hrozí riziko prasknutia povrchu.

Ceys Epoxiceys rýchle 28g

7.49  s DPH
EPOXICEYS ŠTANDARD je dvojzložkové epoxidové lepidlo doporučené na všetky druhy spojou s velkou pevnosťou. Praktická forma striekačky umožní presné miešanie oboch zložiek.

Ceys Epoxiceys rýchlotvrdnúci 30ml

6.49  s DPH
EPOXICEYS RÝCHLO TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo vhodné na všetky druhy spojou vyžadujúcich velkú pevnosť. Má vyplňovacie schopnosti.

Ceys Epoxiceys štandard striekačka 28g

6.99  s DPH
EPOXICEYS RÝCHLE TVRDNÚCE je dvojzložkové epoxidové lepidlo doporučené na všetky druhy spojov s veľkou pevnosťou. Praktická forma striekačky umožní presné miešanie oboch zložiek.

Ceys Fixceys 20ml

2.19  s DPH
FIXCEYS upevňuje všetky druhy materiálov na rôzne podklady. Je vhodný taktiež na lepenie zrkadiel a penového polystyrénu.

Ceys HUMIBOX pohlcovač vlhkosti 250g

6.48  s DPH
Jedinečná technológia výrobkov Humibox obsahuje anhydridovej častice, ktoré zachytávajú až trikrát viac vlhkosti. HUMIBOX pohlcuje vlhkosť cez priedušnú osmotický membránu.

Ceys kachliarsky tmel čierny 310ml

4.49  s DPH
Ohňovzdorný kachliarsky tmel profesionálnej kvality je určený na opravy prasklín alebo pre utesnenie nepohyblivých škár, vystavených vysokým teplotám +1100 °C alebo jednorazovej teplote +1500 °C a priamemu ohňu. Je vhodný pre opravy prasklín, štrbín a vytmelenie škár, pre montáž, spájanie a opravy protipožiarnych dverí, kúrenie, kachlí, kotlov, krbov a komínov, pecí, kuchynských sklo keramických dosiek, a iné.

Ceys KontaktPrén 30ml – lepidlo na obuv, kožu, gumu, zrkadlá

1.89  s DPH
Kontaktceys je chlóroprénové kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov.

Ceys KontaktPrén 70ml – lepidlo na obuv, drevo, gumu, kartón, kaučuk, plsť

2.29  s DPH
KONTAKT CEYS je chloroprénový kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov.

Ceys KontaktPrén Transparent 30ml – lepidlo vhodné na obuv, drevo, gumu, kartón, kaučuk, plsť, kov

2.39  s DPH
Kontaktceys transparent je chlóroprénové kontaktné lepidlo pre univerzálne použitie. Možno ho použiť na lepenie savých i nesavých materiálov.

Ceys Kristalceys lepidlo na sklo a krištáľ 3g

3.69  s DPH
Kristalceys je rýchle lepidlo na lepenie skla medzi sebou alebo s inými pevnými materiálmi. Lepí veľmi rýchlo a neviditeľne pomocou slnečného žiarenia (ultrafialového žiarenia).

Ceys Lepidlo Lepí všetko okamžite 450g

5.89  s DPH
Ceys Lepidlo montážne montack express 300ml je rýchle montážne lepidlo určené pre upevňovanie akéhokoľvek druhu materiálu na rôzne podklady. Poskytuje okamžité počiatočné priľnutie a konečnú vysokú odolnosť spojov.

Ceys lepidlo na drevo Professional D2/D3 250g

4.59  s DPH
Lepidlo na drevo Ceys PROFESSIONAL CEYS D2D3 je špeciálne lepidlo vhodné na lepenie všetkých druhov dreva, aglomerátov, laminátov, priečok a vrstvených materiálov mezi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi. .

Ceys Montack High Tack 450g, Tekuté klince

6.20  s DPH
Tekuté klince - montážne lepidlo nahradí klince, skrutky, cvoky. Hlavné výhodyLepiaci tmel lepí a fixuje všetky materiályNahrádza klince, skrutky, cvokySchopnosť vyplniť špáryLepí podlahové sokle, profily, trámy, dlaždice, elektrické skrinky, ventilačné mriežky.

Ceys Montack Lepí všetko neviditeľne 315g

5.49  s DPH
Ceys Lepidlo montážne montack transparentné 315ml je montážne lepidlo určené na upevňovanie akéhokoľvek materiálu na rôzne podklady. Je určené na aplikácie vyžadujúce transparentné zakončenie.

Ceys Montack Lepí všetko neviditeľne tuba 80g

3.79  s DPH
Ceys Lepidlo montážne montack transparentné 80ml je montážne lepidlo určené na upevňovanie akéhokoľvek materiálu na rôzne podklady. Je určené na aplikácie vyžadujúce transparentné zakončenie.

CEYS Montack Lepí všetko okamžite 100g

3.79  s DPH
Montack express je rýchle montážne lepidlo určené pre upevňovanie akéhokoľvek druhu materiálu na rôzne podklady. Poskytuje okamžité počiatočné priľnutie a konečnú vysokú odolnosť spojov.

Ceys Montack Lepí všetko okamžite montážna páska – prúžky 10ks

2.49  s DPH
Ceys Montack Express montážna páska  sú obojstranné lepiace prúžky s extrémnou počiatočnou silou a vysokou finálnou pevnosťou.   Lepí všetky typy poréznych aj neporéznych materiálov na rôzne druhy hladkých i ľahko zdrsnených podkladov.

Ceys Montack Lepí všetko okamžite montážna páska 19mmx2,5m

5.19  s DPH
Montack express páska je obojstranná lepiaca páska s extrémnou počiatočnou lepiacou silou a s vysokou konečnou odolnosťou. Pre pripevnenie všetkých materiálov, poréznych i neporéznych, na rôzne druhy podkladov, hladké i ľahko zdrsnené, v interiéri i exteriéri.

Ceys Montack Lepí všetko okamžite tuba 190g

4.29  s DPH
MONTACK EXPRESS + je rýchle montážne lepidlo určené pre stálych lepenie všetkých typov materiálov na rôzne povrchy. OKAMŽITÉ POČIATOČNÉ priľnutie spojov vďaka PRIAMEMU LEPENIE bez nutnosti odvetrávania.

CEYS Montack Professional 100ml – montážne lepidlo

3.39  s DPH
Ceys Montack profesional je montážne lepidlo na báze neoprénu určené pre upevňovanie akéhokoľvek druhu materiálu na rôzne podklady. Upevňuje drevené panely alebo  dosky a iné stavebné materiály určené pre obklady stien, profilov, podstavcov, obrubníkov, priečok, líšt, prekladov, dlaždičiek, elektrických krabíc a skríň, vešiaky, atd.

Ceys Montack Professional 300ml – montážne lepidlo

5.49  s DPH
Ceys Lepidlo montážne montack profesional 300ml vyrobené na báze neoprénu je určené na upínanie akéhokoľvek druhu materiálu na rôzne podklady. Upevňuje drevené panely alebo dosky a iné stavebné materiály určené pre obklady stien, profilov, podstavcov, obrubníkov, priečok, líšt, prekladov, dlaždičiek, elektrických krabíc a skríň, vešiaky, atď na drevo, sadru, cement, betón, tehlu, kov, plast, ai.

Ceys Oprava defektu – lepidlo na opravu duší 5ml

2.99  s DPH
Lepidlo na opravu duší je sada, s ktorou veľmi jednoducho, rýchlo a účinne opraví prepichnuté duše bicyklov, motocyklov a mopedov. Obsahuje 3 guľaté a 1 oválnu záplatu, lepidlo a šmirgľový papier.

Ceys OPRAVA DEFEKTU syntetický kov 40 ml + 40 g

7.49  s DPH
Super epoxi kov je dvojzložkový tmel extra odolný, ľahko tvarovateľný, špeciálne určený pre spojovanie, tesnenie, výplne a obnovu všetkých typov kovu (železo, oceľ, meď, mosadz, bronz, hliník a všetky typy zliatin). Prehne sa ako plastelína, čím získa takú istú konzistenciu ako oceľ.

Ceys profesionálna páska X10 18mx48mm

11.46  s DPH
Ceys Profesionálna páska x10 je 10 krát pevnejšia ako americká páska. Táto opravná páska s vysokou priľnavosťou k širokej škále materiálov je určená pre extrémne podmienkyJe vystužená mriežkovou štruktúrou vlákien a obsahuje vysoko priľnavé a maximálne pevné lepidloVďaka tomu je z mechanického hľadiska pevnejšiaJe 100% vodotesnáSúčasťou balenia je aj orezávací nôž.

Ceys rýchle biele lepidlo 125g – na drevo

2.99  s DPH
Rýchle biele lepidlo 125g: Disperzné lepidlo z polyvinylacetátu vhodné pre lepenie papiera apod medzi sebou alebo s inými materiálmi. Rýchlo schne a po zaschnutí je transparentné.