Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Kliešte odizolovacie WEICON No.5 Super

28.99  s DPH
Automatický odizolovač drôtu s nastaviteľným dorazom. Izolovajú všetky bežné flexibilné a pevné vodiče veľmi rýchlo a ľahko, dokonca aj na ťažko prístupných miestach. Automatické prispôsobenie prierezu vodiča, perfektné odizolovanie bez poškodenia.

Kliešte odizolovacie WEICON No.7 Magic

92.17  s DPH
Patentované odizolovacie púzdro na ploché aj kruhové káble. -flexibilní 0,5 až 16 mm2 (20-6 AWG) -pevné 0,5-10mm2 (20-8 AWG) -ploché 0,75-1,5mm2 Nastaviteľná dĺžka odizolovania 8-24 mm, Možnosť štiepanie drôtov do priemeru 3mm

Multipena sprej 400ml

8.99  s DPH
WEICON Multipenový sprej je univerzálny výkonné čistidlo pre dokonalé očistenie, ekologicky neutrálne, biologicky odbúrateľné, bez fosfátov a formaldehydov, bez korozívnych a žieravých prísad. Multipenový sprej čistí rôzne povrchy ako sú kovy, plasty, sklo, keramika alebo lakované a potiahnuté plochy. WEICON Multipenový sprej je univerzálne použiteľný v priemysle, v remeselnej výrobe aj v súkromnej oblasti.

Nôž káblový WEICON No.1000 H.D. – dopredaj

58.99  s DPH
Rýchle rezanie izolovaných vodičov.  Ochrana vodičov sa zakriveným hrotom čepele.  Dobrý prenos sily vďaka optimalizovanému tvaru rukoväti.

Nôž káblový WEICON No.4-28 H

17.00  s DPH
Precízne, rýchle a bezpečné odpláštenie všetkých dostupných okrúhlych káblov od 4 - 28 mm Ø. S odnímateľnou redukciou. Poškodenie vnútorného vedenia je vďaka bezstupňovému nastaveniu hĺbky rezu vylúčené.

Nôž káblový WEICON No.4-29 Spiral

141.32  s DPH
Čepeľ z kalenej ocele- blokovací systém: táto funkcia zabráni otvoreniu pri nastavení pozdĺžneho rezu. Takto sa zabráni zlomeniu noža ako dôsledku nesprávneho použitia.- praktický a ergonomický dizajn- rôzne smery rezania pre kruhové, špirálové a pozdĺžne rezy je možné bezpečne nastaviť príslušnú aretačnú polohu pomocou nastavovacej páky- špeciálne nabrúsenie čepele na čisté odstránenie vonkajšieho plášťa

Nôž káblový WEICON No.S 4-28

21.87  s DPH
stupňovité nastavenie hĺbky rezu s presne ovládacím kolieskom bez poškodenia vnútorných vodičov precízne, rýchle a bezpečné odizolovanie čepeľ s dodatočným háčikom možno kvôli bezpečnosti ukryť v nástroji a aretovať v oboch pozíciách.

Nôž káblový WEICON No.S 4-28 multi

19.49  s DPH
Nová generácia káblových nožov vyrobených z vysoko pevných syntetických sklenených vlákien. Bezpečné použitie a kompaktný dizajn. Plynulé nastavenie hĺbky rezu pomocou nastavovacieho kolieska. Zabráni sa tým poškodeniu vnútorného vodiča. Automatické prepínanie z okrúhleho na pozdĺžne rezanie samootáčacím rezacím nožom.

Nožnice na káble WEICON No.35

43.54  s DPH
Na rezanie a odizolovanie Cu / Al káblov a krimpovacích koncoviek z drôtov od 0,5 - 4 mm². Čepele sú vyrobené zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele. Čepeľ je opatrená jemným mikro ozubením, aby sa dosiahlo zarovnanie rezu a súčasne sa zabránilo skĺznutiu kábla. Rukoväte sú vyrobené z plastu vystuženého sklenenými vláknami. Dvojzložková rukoväť čepele vyrobené zo špeciálnej nehrdzavejúcej ocele použitie: rezanie - odizolovanie - krimpovanie.

Odblankovač káblov WEICON No.13

21.34  s DPH
Ideálny na odizolovanie okrúhlych káblov na ťažko prístupných miestach napr.v už zamontovaných rozdeľovacích dózach. Nastavenie hĺbky rezu nie je potrebné. na okrúhle káble a vedenia

Odizolovač elektrických vodičov WEICON No.30 Data-Strip

34.99  s DPH
Pomocou Weicon Data-Strip je možné odizolovať tienené dátové káble a špeciálne káble s priemerom 4 - 10 mm a hrúbkou izolácie 0,2 až 1,4 mm. Vďaka integrovanému nastavovaciemu koliesku môže byť nôž nastavený na rôzne hrúbky izolácie, poškriabaný na fóliových štítoch a ľahko odstrániteľný.! Nekonečne nastaviteľný nôž je možné vymeniť podľa potreby.! Ďalšou funkciou je odizolovanie prameňov s dorazom dĺžky v rozsahu 0,2 - 0,8 mm.! Integrovaný postranný nôž bez námahy nareže káble do priemeru 8 mm.

Odizolovač koaxiálny WEICON Coax-Stripper No.2

21.87  s DPH
Dvojúrovňové odizolovanie všetkých bežných koaxiálnych káblov. Nie je potrebné nastavovaťhĺbka rezu. Vhodné aj pre flexibilné káble. Dĺžka stupnice (0 - 17 mm).

Odizolovač kombinovaný WEICON Duo-Stripper No.200

57.02  s DPH
Odizolovanie a odizolovanie všetkých bežných kruhových káblov iba jedným nástrojom. Plynulé nastavenie hĺbky rezuIntegrovaná dĺžka stupniceŠpeciálny systém snímania a skenovaniaVhodné pre okrúhle káble

Odizolovač kombinovaný WEICON No.16 Quadro Stripper

31.99  s DPH
Výmenný hák je možné uzamknúť v akejkoľvek polohe · Protišmykový tvar priľnavosti · Použitie: kruhový rez - pozdĺžny rez - odizolovanie - rezanie.

Odizolovač kombinovaný WEICON No.300 Duo-Crimp

64.99  s DPH
Možno použiť k odizolovaniu vodičov a svorkovníc. Nie je potrebné prispôsobovať prierez kábla. Odstraňovač má optickú dĺžkovú škále od 8 do 20 mm a je vhodný pre všetky pružné a pevné vodiče s priemerom od 0,5 mm2 do 6,0 mm2. Izoluje vodiče do priemeru 5mm a izolácie zostaňte na vodiči pre správne zakončenie. Pre lisovanie zakončovacích dutiniek od 0,75 - 1,5 mm2 od 2,5 - 6,0 mm2. Na boku produktu nájdete nôž, ktorým možno strihať vodiče do 6,0 mm2.

Weicon, Súprava na obnovu potrubí 5/35

28.47  s DPH
- rýchle spracovanie bez ďalších nástrojov- plne vytvrdnuté a odolné po 30 minutách- vysoká odolnosť voči chemikáliám a tlaku- teplotná odolnosť do +150oC

Weicon, Všestranné tesnenia v spreji, biela, 400ml

15.76  s DPH
Všestranné tesnenia v spreji je plastická hmota so silnou priľnavosťou pre utesnenie netesností. Bolo vyvinuté špeciálne pre utesnenie tých najjemnejších trhlín v interiéroch a exteriéroch. Na utesnenie žľabov, kanalizačných a drenážnych potrubí, karavanov, mobilhausů a lodí, striech a okien, stien bazénov a fólií rybníkov, ventilačných šácht. Nástrek je prelakovateľný, vodeodolný, voči počasiu a UV žiareniu odolný. Chráni kovy voči korózii a je bez obsahu živíc a silikónu. Všestranné tesnenia v spreji priľne na mnohé povrchom, ako je kameň, kov, plast, drevo, smalt a mnoho ďalších.