Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Aquaizol Plus jednoz. lepenka 5kg

11.19  s DPH
Pružná hydroizolačná hmota AQUAIZOL plus je určená pre prípravu vodotesného podkladu pod obklady a dlažby vo vnútornom prostredí. Umožňuje prekrytie neaktívnych trhlín podkladu.Disperzná hydroizolačná jednozložková hmota do vnútorného prostrediaVlastnosti: na okamžité použitie ideálna konzistencia nehorľavá a nejedovatá neobsahuje rozpúšťadlá vysoko pružná vysoká priľnavosť k savým stavebným materiálom vhodná na preklenutie trhlínOblasť použitiaPružná hydroizolačná hmota AQUAIZOL plus je určená pre prípravu vodotesného podkladu pod obklady a dlažby vo vnútornom prostredí. Umožňuje prekrytie neaktívnych trhlín podkladu. Nemožno ju použiť ako finálnu vrstvu odolávajúci oteru a prekrytia dilatačných škár.

Epox 324 0,1kg+tužidlo Movychem

2.99  s DPH
CHS EPOXY 324 je stredne molekulárna viskózna epoxidová živica modifikovaná nereaktívnym zvláčňovadlom. Vytvrdnutie sa zabezpečí zmiešaním s vhodným tužidlom(štandardne P11) pri normálnej alebo zvýšenej teplote.Zriedenie dosiahneme vyššou teplotou(napr.ponorením kelímku s chs epoxy do horúcej vody).

Epox 324 0,5kg+ tužidlo Movychem

8.29  s DPH
Nová dvojzložková živica neobsahujúca nebezpečné látky. Jej zloženie spĺňa najprísnejšie normy EU s dôrazom kladeným na kvalitu, bezpečnosť pri práci a hlavne ochranu životného prostredia.VlastnostiCHS EPOXY 324 je stredne molekulárna viskózna epoxidová živica modifikovaná nereaktívnym zvláčňovadlom. Vytvrdnutie sa zabezpečí zmiešaním s vhodným tužidlom(štandardne P11) pri normálnej alebo zvýšenej teplote.Zriedenie dosiahneme vyššou teplotou(napr.ponorením kelímku s chs epoxy do horúcej vody).PoužitieToto dvojzložkové epoxidové lepidlo je určené predovšetkým na lepenie, tmelenie, zalievanie, prípadne laminátovanie. Vytvrdzuje sa tužidlom P 11 a ďalším súborom tužidiel podľa druhu použitia a aplikácie. Ďalej nájde uplatnenie pri príprave lepiacich kompozíc pri lepení kovov, skla, keramiky, porcelánu, dreva a eternitu.Balenie:CHS EPOXY 324TUŹIDLO P 11Aktivátory – tužidlá sú v obsiahnuté v cene tovaru a sú ích neoddeliteľnou súčasťou.

Epoxy 531 0.5kg Movychem

10.59  s DPH
Veľmi flexibilný epoxid najvyššej kvality svetložltej farby. Po vytvrdnutí vhodný pre kontakt s potravinami a pitnou vodou. Reakcia epoxidu s tvrdidlom prebieha velmi pomaly, bez prehrievania(2-3 dni). Široké možnosti využitia ako napr.na zalievanie drevených stolíkov , zapúzdrenie elektronických a elektrických prvkov, pre výrobu laminačných materiálov a pod.   

Movychem Epoxy 324 1kg + tužidlo

15.09  s DPH
CHS EPOXY 324 je stredne molekulárna viskózna epoxidová živica modifikovaná nereaktívnym zvláčňovadlom. Vytvrdnutie sa zabezpečí zmiešaním s vhodným tužidlom(štandardne P11) pri normálnej alebo zvýšenej teplote.Zriedenie dosiahneme vyššou teplotou(napr.ponorením kelímku s chs epoxy do horúcej vody).

Tekutá lepenka Aquaizol 4kg – dvojzložková hydroizolácia

10.71  s DPH
Dvojzložková pružná náterová hmota na báze modifikovanej cementovej zmesi. Je určená na hydroizoláciu stavebných konštrukcií.

Tekuty kov zol-ALU 100g

5.99  s DPH
Dvojzložkový tmel určený na tmelenie a lepenie hliníka, liatinových odliatkov, vaňových nádrží apod. Je odolný teplotám v rozmedzí od -35 °C do +180 °C. Tmely Alu sú určené pre hliníkové časti.

Tekutý kov zol-kov 100g

5.99  s DPH
Tekuty kov zol-kov 100 g je dvojzložkový tmel určený na renováciu, lepenie a tmelenie. Odoláva teplotám od -35°C do +185°C. Odoláva vode, benzínu, olejom a nafte. Je vhodný na opravu nerovností odliatkov z liatiny, železa a kombinácií kovov, obnovu kovových častí strojov, čerpadiel, nádrží na benzín a naftu. Je vhodný tiež na opravu prasknutých trubíc, opravu blokov motorov, čerpadiel a prírub, lepenie dier a nerovností, tmelenie, renováciu odliatkov.

Tmel na drevo Vytigen 200g Mahagon

1.09  s DPH
Vytigen 200 g mahagón je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen biely, Tmel na drevo 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g biely je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen borovica 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g borovica je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen breza 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g breza je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen buk 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g buk je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen buk parený 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g buk barený je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen čerešňa 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g čerešňa je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen červený smrek, tmel na drevo 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g červený smrek je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen dub 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g dub je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen dub stredný 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g dub stredný je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen natural 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g natural je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen smrek 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g smrek je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen topoľ 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g topoľ je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Vytigen základny 200g

1.09  s DPH
Vytigen 200 g základný je jednozložkový tmel na povrchovú úpravu dreva, drevovláknité dosky, špárovačky, preglejky, lepenie papierových dosiek. Je kompatibilný so všetkými druhmi farieb, lakov, pást a olejov.

Živica dvojzložková Epilox T 19-34/700 1kg

17.69  s DPH
Živica vhodná na zalievanie drevorezieb, stolíkov.Epoxidová dvojzložková živica, nízka viskozita, rezistentná ku kryštalizácii. Spôsob použitia: Epilox T 19-34/700 možno spracovať pre výrobu odliatkov, impregnáciu a lamináciu ako lepidlo či spojivo. V stavebníctve na prípravu mált, poterov či polymérnych betónov. Pre výrobu náterových hmôt ako aj v oblasti elektrotechniky, nástrojárstva a údržby.Pre vysokú čírosť a nízku viskozitu s dlhou dobou spracovania je vhodná na výrobu rôznych dekoratívnych predmetov, v modelárstve, na zalievanie stolíkov, drevorezieb a pod.Pri väčšom objeme je vhodné zalievať na viac vrstiev asi v hrúbke cca 2 cm. Objemovo odporúčame zaliať na jeden raz 10litrov(10 kg). Epoxid začne reagovať po cca 40 min až 3 hod. a vtedy môžme zaliať ďalšiu vrstvu tie sa spoja a nie je vidieť žiadny spoj. Je možné zaliať ďalšiu vrstvu i po vytvrdnutí predošlej vrstvy.Nechať zaschnúť asi 24 až 48 hod. - záleží od teploty. Epoxid vyzrieva aj 30 dní pre dosiahnutie úplnej tvrdosti.Farba je do žlta. Je možné farbiť rôznymi akrylátovými alebo inými farbami alebo na dekoráciu pridať metalické alebo  perleťové pigmenty. Pomer miešania:   Epilox T 19-34/700  :  Tužidlo M 1167Hmotnostné diely:                          65  :  35