Zobrazených 1–32 z 36 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dupli Color Sprej základný na plasty 400ml

12.19  s DPH
Základ na plasty v spreji je určený pre nasledovné lakovanie plastových dielov. Je vhodný pre záhradný nábytok alebo iné predmety z plastu.

Presto Biely tuk univerzálne mazivo s antikoróznymi účinkami 400ml

4.79  s DPH
Presto biely tuk predstavuje univerzálne mazivo s antikoróznymi účinkami. Chráni proti kyselinám a soliam, proti korózii, odpudzuje vodu, má neutrálne pH.

Presto Čistič klimatizácií s hadičkou 400ml

7.69  s DPH
Presto čistič na klimatizácie s hadičkou je účinný sprej na osvieženie vzduchu a na čistenie klimatizačného cirkulačného systému vozidla. Prípravok má antibakteriálne a antifungicídne účinné látky.

PRESTO čistič Kontaktov 400ml

4.79  s DPH
Presto čistič kontaktov je bezfarebná tekutina s antikoróznym účinkom. Je vhodný na špeciálne čistenie veľmi citlivých elektronických a elektrických kontaktov v automobiloch, spínačoch, stereoaparatúrach, počítačoch a pod.

Presto čistič montážny 500ml

10.10  s DPH
Vysoko účinný a rýchly čistič. Vlastnosti výrobku: špeciálna aplikácia pomocou silného cieleného nástreku, rýchlo sa odparuje a nezanecháva stopy, nevodivý, nekorozívny, silne odmasťuje, špeciálny ventil umožňuje nástrek vo všetkých polohách.

Presto Čistič motoru 400ml

5.19  s DPH
Presto čistič motorov je prípravok odstraňujúci olej, tuk, nečistoty. Je vhodný pre práčky, motory áut, elektrické stroje a mopedy.

Presto clean, čistiace utierky na sklo a zrkadlá, 30ks

1.85  s DPH
Utierky určené na čistenie okien, zrkadiel a iných sklenených povrchov. Čistia bez zanechania šmúh, vďaka zloženiu, ktoré obsahujú, zabraňujú zahmlievaniu čistených povrchov, zanechávajú príjemnú vôňu a nedráždia pokožku rúk.

Presto Hliníkový sprej aluminium 400ml

8.89  s DPH
Presto hliníkový sprej predstavuje kvalitný akrylový lak s čistým hliníkm (99,5%). Je určený na opravy a obnovu hliníkových dielov, je odolný voči poveternostným vplyvom aj vysokým teplotám.

Presto Keramický sprej 400ml

7.49  s DPH
Presto keramický sprej predstavuje vysoko účinné mazivo travalo zastavujúce škrípanie. Oddeľuje koróziu a chráni pre dňou.

PRESTO Lepidlo v spreji 400ml

6.59  s DPH
Presto lepidlo v spreji predstavuje univerzálne kontaktné lepidlo v spreji na báze syntetického kaučuku. Má jedoduché dávkovanie prispôsobiteľné nastaviteľnou nástrekovou tryskou.

Presto MD100 multifunkčný sprej 400ml

3.79  s DPH
Presto multifunkčný sprej je univerzálny a kvalitný olej určený na mazanie a ochranu kovových a gumených súčiastok. Prípravok uvoľňuje prehrdzavené skrutky, odstraňuje naftový decht, vosk aj zvyšky lepidla.

Presto Medený spray 400ml

6.49  s DPH
Medený sprej je tepelne odolné mazivo obsahujúce meď, ktoré silno priľne k povrchu. Výrobok je odolný kyselinám, vode, soliam, zabraňuje oxidácii.

Presto Ochrana dutín karosérie 1l

9.99  s DPH
PRESTO vosk na dutiny efektívne chráni dutiny karosérie automobilu náchylné na hrdzavenie, ako napríklad dvere, bočné diely, dvere batožinového priestoru, kryt motora apod. Po aplikácii vytvorí tenký lepkavý náter, ktorý sám opraví drobné poškodenia.

PRESTO Odstranovac asfaltu 400ml

5.79  s DPH
Odstraňovač asfaltu na odstránenie organického znečistenia na zle prístupných miestach. Nepoškodzuje lak, nezanecháva škvrny, a odstraňuje organické znečistenie.

Presto Odstraňovač nálepiek 500ml

12.49  s DPH
Presto odstraňovač nálepiek odstraňuje nálepky ľahko a rýchlo. Odstraňuje aj zvyšky lepidla na ošetrených aj neošetrených častiach kovu, skla, dreva, kameňa, plastov.

Presto odstraňovač olejových škvŕn 400ml

5.99  s DPH
Veľmi účinný prípravok v spreji s jednoduchým použitím ľahko odstraňuje olejové škvrny na savom i nesavom povrchu a je vhodný najmä na čistenie zaolejovaných podláh dielní, strojových súčastí, asfaltu, betónu atď. .

PRESTO Pena na pneumatiky 500ml

5.39  s DPH
Presto pena na pneumatiky je určená na ľahké čistenie pneumatík. Má dobrý penetračný účinok, spoľahlivo odpudzuje vlhkosť.

Presto Penetračný olej na uvoľnenie korózie 400ml

4.79  s DPH
Penetračný olej presto rozpúšťa hrdzu a uvoľňuje skrutky. Kvapalina s obsahom MoS2 rozpúšťa zoxidované časti a súčasne má i ochranný účinok.

Presto PTFE suchý 400ml

6.94  s DPH
Oblasti použitia: mopedy, bicykle: prevody, reťaze, ráfy, hriadele pedálu. Stály pri teplote od -50 °C do +250°C Vozidlá: závesy, strešné okná, zámky, stierače, automatické antény.

Presto Silikónový sprej 400ml

4.19  s DPH
Presto silikónový sprej je mazivo vhodný najmä na syntetické povrchy. Plastové povrchy budú ošetrené bez sfarbenia.

PRESTO sklenné vlákno 250g

3.59  s DPH
Tmel so sklenými vláknami s novým špeciálnym pojivom NT, tvorený čistou, nenasýtenou polyesterovou živicou a kúskami sklených vláken. Na opravy väčších poškodených miest, ktoré vykazujú prehrdzavenie a sú vystavené mimoriadnemu mechanickému namáhaniu.

Presto sprej bitumen 500ml

5.99  s DPH
Presto Fond UBS bitumen sprej čierny na ochranu spodku vozidla na bitumenovej báze. Sprej je neprelakovateľný, používa sa najmä na opravy spodku vozidla, podbehov kolies automobilov všetkých typov.

Presto sprej na retaze 400ml

5.79  s DPH
Mazivo na reťaze poháňané prostriedky a systémy. Odoláva akceleračnej sile.

Presto sprej proti kunám 400ml

7.59  s DPH
Sprej proti kunám a hlodavcom je špeciálny ochranný sprej. Vytvára ochranný film na motore a jeho gumenných častiach, ten bráni kunám sa priblížiť k vozidlu.

Presto Studený šok uvoľňovač korózie 400ml

4.89  s DPH
Presto studený šok, uvoľňovač korózie uvoľňuje skorodované súčiastky lokálnym ochladením. Obsahuje roztekavý a lubrikačný prostriedok na báze minerálnych olejov.

Presto Teflónový sprej 400ml

4.69  s DPH
Presto teflónový sprej je univerzálne použiteľné syntetické mazivo so silnými vodoodpudivými a antikoróznymi vlastnosťami. Je mechanicky aj teplotne stabilný a bráni opotrebeniu a zadreniu ošetrovaných dielov.

Presto Vazelínový sprej 400ml

4.59  s DPH
Presto vazelínový sprej je mazivo s antikoróznymi účinkami a vysokou kvalitou. Je vhodný na profesionálne aj hobby použitie, pre vozidlá - antny a batérie, pre garáže či záhrady - záhradné náradie, a taktiež je vhodný na korčule, kolieskové a skrutkové spoje a zámky.

Presto vlhčené utierky na drevený nábytok 72ks

2.32  s DPH
-Čistiace vlhké utierky na rôzne drevené povrchy. -2v1-utierka a ošetrujúci olej na ochranu predmetov z dreva.

Presto Vlhčené utierky na podlahy, 16ks

2.59  s DPH
-Čistiace vlhké utierky na dlážku. -Odstraňujú nečistoty a zanechávajú povrch bez šmúh.

Presto Vosk v spreji na ochranu podvozku 500ml

4.79  s DPH
Presto sprej vosk hnedý je silne adhézna ochrana proti korózii. Po vyschnutí tvorí tuhú ochrannú vrstvu, ktorá odoláva vplyvom počasia, soliam aj kyselinám.