Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

UNIVER BAU Hemi-fix sadrové lepidlo 25kg

9.14  s DPH
Sadrové lepidlo pre interiér na báze hemi hydrátu síranu vápenatého s rýchlym nárastom počiatočnej pevnosti po nalepení, určené na lepenie sadrokartónových dosiek na hrubú stavebnú konštrukciu z muriva, betónu a pod. Vyznačuje sa zvýšenou plasticitou, lepivosťou a flexibilitou lepenia.

UNIVER BAU interiér-PLUS 25kg

4.72  s DPH
PoužitieUrčená je na spevňovanie povrchov a úpravu podláh stien, vyrovnanie menších nerovností, lepenie obkladov a dlažieb s nízkym zaťažením - keramických, betónových, kamenných a tehlových v interiéry. Upevňovanie armovacích prvkov a armovanie v interiéry.

UNIVER BAU lepiaca malta Quatroflex 25kg

5.92  s DPH
PoužitieUrčená je na spevňovanie povrchov, vyrovnanie menších nerovností na lepenie obkladov a dlažieb, betónových, kamenných, tehlových, cementotrieskových, polystyrénových obkladových dosiek a dosiek z minerálnej vlny a uchytenie stavebných profilov.  PrípravaLepiaca malta sa dokonale zmieša s vodou cca 0,23-0,26 l/kg, nechá sa 8 min.

UNIVER BAU lepiaca malta Super elastik 25kg

13.21  s DPH
PoužitieUrčené je na lepenie dlažieb a obkladov na pôvodné zhodné podklady, na povrchy lesklé a leštené, podlahové kúrenie a zvlášť namáhané detaily vo vnútorných a vonkajších priestoroch. Lepenie na OSB dosky, veľkoformátové obklady a dlažby, lepenie extrudovaného polystyrénu.

UNIVER BAU lepidlo FLEXIBILNÉ 25kg

8.59  s DPH
CharakteristikaPriemyselne vyrábaná suchá lepiaca malta s využitím prírodných materiálov, kremičitých pieskov, cementu, prímesí a prísad s veľkosťou stredného zrna 0,35 mm. Vyznačuje sa zvýšenou plasticitou, lepivosťou a flexibilitou lepenia.

UNIVER BAU lepidlo Obklad a dlažba 25kg

5.27  s DPH
C1T – normálne tuhnúca cementová malta so zníženým sklzomCharakteristika: Priemyselne vyrábaná suchá lepiaca malta s využitím prírodných materiálov, kremičitých pieskov, cementu, prímesí a prísad s veľkosťou stredného zrna 0,7 mm.  Použitie :Určená  je na spevňovanie povrchov, vyrovnanie menších nerovností, lepenie obkladov a dlažieb -keramických, betónových, kamennných, tehlových apod.

UNIVER BAU Nano inpeg impregnačný náter 1l

11.70  s DPH
Vodoodpudivá, bezrozpúšťadlová impregnácia na ochranu proti zašpineniu a vode. Je vhodný na vonkajšie ako aj vnútorné použitie.

UNIVER BAU NANO inpeg impregnačný náter 5l

46.96  s DPH
Vodoodpudivá, bezrozpúšťadlová impregnácia na ochranu proti zašpineniu a vode. Je vhodný na vonkajšie ako aj vnútorné použitie.

UNIVER BAU nivelizačný poter 25kg

9.90  s DPH
Priemyselne vyrábaný cementový poter s využitím prírodných materiálov, kremičitých pieskov, cementu, prímesí a prísad s veľkosťou stredného zrna 0,22 mm.  ČSN 13813 CT-C20-F5-B1,0 – cementová poterová malta s tvrdým kamenivom modifikovaná polyméromPoužitie :Určený je na podkladové vrstvy pod úžitkové povrchy (dlažba, koberec, parkety, a pod.

Univer Bau Pórobetón tenkovrstvá murovacia malta 25kg

4.84  s DPH
Univer Bau Pórobetón tenkovrstvá murovacia malta 25kg je tenkovrstvová murovacia malta M5. Suchá lepiaca malta je vyrábaná s využitím prírodných materiálov, cementu, kremčitých pieskov, prímesí a prísad s veľkosťou maximálneho zrna 0,35mm.

Univer Bau Top-flex 25kg

7.01  s DPH
Použitie: Používa sa na spevňovanie povrchovej úpravy podlahy a stien z keramických a belnínových obkladov, dlažieb a príslušných ukončovacích výrobkov vo vnútorných priestoroch, v namáhaných priestoroch.  Lepiaca malta sa dokonale premieša s vodou cca 0,22-0,24 l/kg, nechá sa 8 min.

UNIVER BAU zateplenie Uni 25kg

5.72  s DPH
Použitie: Určená je na lepenie a armovanie izolačných dosiek z polystyrénu na podklad zodpovedajúci kritériám ETAG 004/2000. Lepiaca malta sa pripraví tak, že do suchej zmesi sa pridá zámesová voda v množstve 0,23-0,27 l/kg zmesi, dokonale sa premieša a nechá sa odležať 5-10 minút.