Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Kazeta úschovná BookCase červená

19.90  s DPH
Elegantná červená kazeta na uchovanie cenných drobností v domácom prostredí. Ideálne sa hodí medzi vašu zbierku kníh, prípadne na poličku, kde skvelo zapadne. Vaše drobné tajomstvá tak nebudú na očiach, aj vďaka schovanému cylindrickému zámku. Úschovná kazeta je vhodná aj na cestovanie.

Schránka bezpečnostná na kľúče Key Care čierna

33.60  s DPH
Malá bezpečnostná schránka na kľúč alebo zväzok kľúčov ideálna pre umiestnenie do vonkajších priestorov. Kvalitné spracovanie odolá poveternostným vplyvom. Obsach schránky je chránený 4-miestnym číselným kódom. Ideálna voľba pre každého, kto potrebuje poskytnúť prístup ku kľúčom napr. od domu, bytu, sociálneho zariadenia alebo ako bezpečné miesto pre záložný kľúč.

Schránka poštová Ashfor čierna antik

46.99  s DPH
Elegantný dizajn poštovej schránky z modelovej rady Ashford si určite zamilujete na prvý pohľad. Motív historického erbu na prednej strane zvýrazní nadčasovosť. Schránka má cylindrický zámok s 2 kľúčmi. V spodnej časti nájdete menovku a 2 priehľadné okienka, ktoré jednoducho ukážu, či už vaša pošta dorazila.

Schránka poštová Imola biela

23.99  s DPH
Biela poštová schránka z modelovej rady Imola zaujme svojim nadčasovým dizajnom a detailom poštovej obálky na prednej strane. Kvalitné oceľové spracovanie je odolné proti poveternostným podmienkam. Schránku tak môžete použiť nielen vo vnútri bytových domov alebo vnútroblokov ale aj v exteriéri, napr. primontovanú na vonkajšiu stranu brány alebo plotu. Vašu menovku môžete umiestniť na pripravené miesto a 4 kruhové výrezy v spodnej časti vás informujú, či už vaša pošta dorazila. Schránku je možné pripevniť prostredníctvom predpripravených otvorov na zadnej strane.

Schránka poštová Imola nerez

43.99  s DPH
Schránka Rottner Imola z nerezu upúta nadčasovým dizajnom a minimalistickým prevedením. Priestor na menovku je doplnený priehľadnými dierkami, cez ktoré môžete vidieť, či máte novú zásielku alebo list. Tie sa vhadzujú vrchným otvorom a vybrať ich môžete pohodlne otvorením prednej strany schránky. Schránka je určená na pripevnenie na stenu

Schránka poštová Rottner Como biela

26.00  s DPH
Minimalistický poštová schránka vhodná nielen do exteriéru ale aj do interiéru, napríklad na dvere vášho bytu. To všetko vďaka prítomnosti aj zadného vhodu pre vašu poštu. Všetky zásielky sú chránené cylindrický zámkom s 2 kľúčmi. Kvalitné oceľové spracovanie pomôže pri odolnosti voči poveternostným vplyvom. Poteší menovka v pravom rohu a možnosť skladania do zostáv. 

Schránka poštová US Mailbox

65.99  s DPH
Vysnívaný americký sen môžete mať o čosi bližšie vďaka kvalitnej hliníkovej schránke na vašu poštu. Typická červená vlajka označuje, kedy je v schránke pošta. Poštová schránka má veľkorysé priestory pre rôzne typy pošty. Výklopné dvere v prednej časti je možné zaistiť proti samovoľnému vyklopeniu. Schránka však nemá klasický cylindrický zámok. K schránke je možnosť dokúpenia stojana. Splňte si americký sen spolu s praktickou schránkou na poštu.

Sejf elektronický nábytkový JUPITER 1 EL antracit

61.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má elektronický zámok s napájaním 4 x 1,5V batériami (nie sú súčasťou balenia). Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.

Sejf elektronický nábytkový JUPITER 2 EL antracit

102.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má elektronický zámok s napájaním 4 x 1,5V batériami (nie sú súčasťou balenia). Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane.

Sejf elektronický nábytkový JUPITER 3 EL antracit

134.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má elektronický zámok s napájaním 4 x 1,5V batériami (nie sú súčasťou balenia). Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane.

Sejf nábytkový JUPITER 2 antracit

88.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. Materiál na ukotvenie je súčasťou balenia.

Sejf nábytkový JUPITER 3 antracit

109.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. 

Sejf nábytkový JUPITER 4 antracit

181.99  s DPH
Nábytkový sejf z modelovej rady Jupiter má klasický trezorový zámok dodávaný spolu s 2 kľúčmi. Vo vnútri sejfu nájdu svoje miesto malé cennosti, doklady, hodinky alebo menšie šperky. Sejf je možné ukotviť prostredníctvom pripravených otvorov na spodnej aj zadnej strane. 

Skrinka na kľúče Key Glass biela

34.40  s DPH
Biela skrinka na kľúče z modelovej rady Key Glass disponuje rýchlym a jednoduchým zatváraním na magnet. Vo vnútri skrinky je priestor pre 8 klúčov. Moderný dizajn dodávajú skrinke sklenené predné dvierka, ktoré majú magnetický povrch. Na dvierka tak môžete umiestniť odkaz, ktorý prichytíte priloženými 4 magnetkami. Súčasťou balenia je aj držiak s magnetom a perom, pričom môžete na sklo dvierok aj písať. Na zadnej strane skrinky na kľúče sa nachádzajú otvory na ukotvenie. Kotviaci materiál je súčasťou balenia.

Skrinka na kľúče Key Glass čierna

34.40  s DPH
Skrinky na kľúče z modelovej rady Key Glass disponujú priestorom pre uloženie 8 kľúčov. Predné dvierka zo skla sa zatvárajú na magnet a zároveň majú magnetický povrch. Jednoducho tak pomocou priložených 4 magnetiek zanecháte odkaz priamo na skrinke na kľúče. Okrem magnetiek je v balení aj praktický magnetický držiak na pero s priloženým perom. Odkaz môžete napísať aj priamo na sklenené dvierka, nakoľko na ich povrch je možné písať a napísaný text následne zotrieť. Zadná strana má pripravené otvory na ukotvenie. Kotviaci materiál je súčasťou balenia.

Skrinka na kľúče NSK1 červená

13.20  s DPH
Červená núdzová skrinka pre jasné a viditeľné označenie a uschovanie dôležitého kľúča alebo menšieho zväzku kľúčov. Jednoduché a funkčné prevedenie zaručí, že v prípade potreby je možné sklo rozbiť pomocou pripevneného kladivka. Skrinku ľahko pripevníte na stenu vďaka pribalenému materiálu na ukotvenie.

Skrinka na kľúče TS 20 šedá

17.02  s DPH
Jednoduchá ale funkčná oceľová skrinka na kľúče vám pomôže udžať poriadok a prehľad medzi všetkými kľúčami. Obzvlášť sa hodí pre prevádzky, kde je často potrebné mať prehľad v kľúčoch a rýchlo ich vedieť nájsť. Na pevne namontované háčiky môžete zavesiť 20 kľúčov pričom jednotlivé háčiky sú očíslované pre lepší prehľad. Zároveň v balení nájdete potrebný kotviaci materiál pre pripevnenie na stenu.