Zobrazených 1–32 z 50 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dupli Color Sprej základný na plasty 400ml

9.49  s DPH
Základ na plasty v spreji je určený pre nasledovné lakovanie plastových dielov. Je vhodný pre záhradný nábytok alebo iné predmety z plastu.

PRESTO / tmel plniaci 500g oker

5.39  s DPH
Presto plniaci tmel oker je dvojzložkový tixotropný polyesterový stierkový tmel. Je vhodný na kov, drevo a betón.

Presto Alu tmel 250g

4.29  s DPH
Dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom hliníka, vysoko tixotropný, preto sa obzvlášť dobre aplikuje na veľké plochy a bez pórov. Vysoká elasticita, dobrá priľnavosť, ľahké brúsenie - tiež po dlhšej dobe.

Presto Biely tuk univerzálne mazivo s antikoróznymi účinkami 400ml

4.69  s DPH
Presto biely tuk predstavuje univerzálne mazivo s antikoróznymi účinkami. Chráni proti kyselinám a soliam, proti korózii, odpudzuje vodu, má neutrálne pH.

Presto čistič bŕzd 500ml

3.29  s DPH
Presto čistič bŕzd je odmasťovací čistič, ktorý za studena čistí brzdové a spojkové diely. Má špeciálne chemické zloženie a silný odmasťovací účinok.

Presto čistič klimatizácie -levanduľa 150ml

7.19  s DPH
Popis produktuOxidáciu rozpúšťajúca, bezfarebná tekutina s antikoróznym účinkom. Je určený špeciálne na čistenie veľmi citlivých elektronických a elektrických kontaktov v automobiloch, stereoaparatúrach, spínačoch, relé, počítačoch…Odstraňuje nielen nečistoty a prach, ale aj tuk a oleje.

Presto Čistič klimatizácií s hadičkou 400ml

5.89  s DPH
Presto čistič na klimatizácie s hadičkou je účinný sprej na osvieženie vzduchu a na čistenie klimatizačného cirkulačného systému vozidla. Prípravok má antibakteriálne a antifungicídne účinné látky.

PRESTO čistič Kontaktov 400ml

4.49  s DPH
Presto čistič kontaktov je bezfarebná tekutina s antikoróznym účinkom. Je vhodný na špeciálne čistenie veľmi citlivých elektronických a elektrických kontaktov v automobiloch, spínačoch, stereoaparatúrach, počítačoch a pod.

Presto čistič montážny 500ml

3.79  s DPH
Vysoko účinný a rýchly čistič. Vlastnosti výrobku: špeciálna aplikácia pomocou silného cieleného nástreku, rýchlo sa odparuje a nezanecháva stopy, nevodivý, nekorozívny, silne odmasťuje, špeciálny ventil umožňuje nástrek vo všetkých polohách.

Presto Čistič motoru 400ml

3.99  s DPH
Presto čistič motorov je prípravok odstraňujúci olej, tuk, nečistoty. Je vhodný pre práčky, motory áut, elektrické stroje a mopedy.

Presto clean, čistiace utierky na sklo a zrkadlá, 30ks

1.85  s DPH
Utierky určené na čistenie okien, zrkadiel a iných sklenených povrchov. Čistia bez zanechania šmúh, vďaka zloženiu, ktoré obsahujú, zabraňujú zahmlievaniu čistených povrchov, zanechávajú príjemnú vôňu a nedráždia pokožku rúk.

Presto Hliníkový sprej aluminium 400ml

7.59  s DPH
Presto hliníkový sprej predstavuje kvalitný akrylový lak s čistým hliníkm (99,5%). Je určený na opravy a obnovu hliníkových dielov, je odolný voči poveternostným vplyvom aj vysokým teplotám.

Presto Keramický sprej 400ml

6.49  s DPH
Presto keramický sprej predstavuje vysoko účinné mazivo travalo zastavujúce škrípanie. Oddeľuje koróziu a chráni pre dňou.

Presto kontakt sprej 400ml

5.19  s DPH
Presto kontakt sprej zamedzuje prechodovému odporu, zvodovému prúdu a taktiež stratám napätia v elektrických prípojkách. Sprej na kontakty zaisťuje elektrickú ochranu, odstraňuje vlhkosť a vodu, uvoľňuje skorodované kontakty.

PRESTO lamin suprava 1kg

21.39  s DPH
Presto laminovacia súprava je vhodná pre opravy veľkých dier a miest so silnou koróziou. Použiteľná na drevo, kov, betón a pod.

Presto Laminovacia súprava 250g

8.19  s DPH
Elastická, dvojzložková, veľmi reaktívna polyesterová živica, v praxi použiteľná na všetky kovové podklady. Možno použiť v kombinácii so sklenou tkaninou pre opravu veľkých dier na opravovanom podklade.

Presto MD100 multifunkčný sprej 400ml

4.09  s DPH
Presto multifunkčný sprej je univerzálny a kvalitný olej určený na mazanie a ochranu kovových a gumených súčiastok. Prípravok uvoľňuje prehrdzavené skrutky, odstraňuje naftový decht, vosk aj zvyšky lepidla.

Presto Medený spray 400ml

5.49  s DPH
Medený sprej je tepelne odolné mazivo obsahujúce meď, ktoré silno priľne k povrchu. Výrobok je odolný kyselinám, vode, soliam, zabraňuje oxidácii.

Presto Ochrana dutín karosérie 1l

10.29  s DPH
PRESTO vosk na dutiny efektívne chráni dutiny karosérie automobilu náchylné na hrdzavenie, ako napríklad dvere, bočné diely, dvere batožinového priestoru, kryt motora apod. Po aplikácii vytvorí tenký lepkavý náter, ktorý sám opraví drobné poškodenia.

PRESTO Odstranovac asfaltu 400ml

6.39  s DPH
Odstraňovač asfaltu na odstránenie organického znečistenia na zle prístupných miestach. Nepoškodzuje lak, nezanecháva škvrny, a odstraňuje organické znečistenie.

Presto Odstraňovač nálepiek 500ml

12.49  s DPH
Presto odstraňovač nálepiek odstraňuje nálepky ľahko a rýchlo. Odstraňuje aj zvyšky lepidla na ošetrených aj neošetrených častiach kovu, skla, dreva, kameňa, plastov.

Presto odstraňovač olejových škvŕn 400ml

5.89  s DPH
Veľmi účinný prípravok v spreji s jednoduchým použitím ľahko odstraňuje olejové škvrny na savom i nesavom povrchu a je vhodný najmä na čistenie zaolejovaných podláh dielní, strojových súčastí, asfaltu, betónu atď. .

PRESTO Pena na pneumatiky 500ml

4.49  s DPH
Presto pena na pneumatiky je určená na ľahké čistenie pneumatík. Má dobrý penetračný účinok, spoľahlivo odpudzuje vlhkosť.

Presto Penetračný olej na uvoľnenie korózie 400ml

3.89  s DPH
Penetračný olej presto rozpúšťa hrdzu a uvoľňuje skrutky. Kvapalina s obsahom MoS2 rozpúšťa zoxidované časti a súčasne má i ochranný účinok.

Presto Prelakovateľný šedý 500ml

5.79  s DPH
Presto Fond UBS prelak sprej šedý na ochranu spodnej časti vozidla proti odlietavajúcim kamienkov, prelakovateľný. Prostriedok chráni spodok vozidla proti odlietavajúcim kamienkom a korózii.

Presto Prostriedok na ochranu dutín 500ml

6.59  s DPH
Presto ochranný prostriedok proti korózii dutín, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu pred koróziou. Chráni povrch vďaka vodu odpudzujúcemu a pevne držiacemu ochrannému filmu.

Presto PTFE suchý 400ml

6.99  s DPH
Oblasti použitia: mopedy, bicykle: prevody, reťaze, ráfy, hriadele pedálu. Stály pri teplote od -50 °C do +250°C Vozidlá: závesy, strešné okná, zámky, stierače, automatické antény.

Presto Silikónový sprej 400ml

3.99  s DPH
Presto silikónový sprej je mazivo vhodný najmä na syntetické povrchy. Plastové povrchy budú ošetrené bez sfarbenia.

Presto sprej bitumen 500ml

5.89  s DPH
Presto Fond UBS bitumen sprej čierny na ochranu spodku vozidla na bitumenovej báze. Sprej je neprelakovateľný, používa sa najmä na opravy spodku vozidla, podbehov kolies automobilov všetkých typov.

Presto sprej na retaze 400ml

4.89  s DPH
Mazivo na reťaze poháňané prostriedky a systémy. Odoláva akceleračnej sile.

Presto sprej proti kunám 400ml

6.49  s DPH
Sprej proti kunám a hlodavcom je špeciálny ochranný sprej. Vytvára ochranný film na motore a jeho gumenných častiach, ten bráni kunám sa priblížiť k vozidlu.