Zobrazených 1–32 z 54 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dupli Color Sprej základný na plasty 400ml

10.59  s DPH
Základ na plasty v spreji je určený pre nasledovné lakovanie plastových dielov. Je vhodný pre záhradný nábytok alebo iné predmety z plastu. Možno ho použiť na tvrdé plasty - PUR, PS, PA, EPDM, ABS, GRP, tvrdené PVC. Po 30 minútach (podľa teploty a podkladu) je možné ho prelakovať syntetickým alebo akrylátovým sprejom Dupli Color.

Presto Alu tmel 250g

4.79  s DPH
Dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom hliníka, vysoko tixotropný, preto sa obzvlášť dobre aplikuje na veľké plochy a bez pórov. Vysoká elasticita, dobrá priľnavosť, ľahké brúsenie - tiež po dlhšej dobe. Stierkový tmel pre oblasť autoopravárenstva, výroby strojov a pre domácich kutilov. Všade tam, kde je potrebná veľkoplošná prieťažnosť. Podklady ako kov, drevo, rôzne plasty alebo betón sa dajú vytmeliť bez námahy v požadovanej hrúbke. Vyplnia sa a vyrovnajú diery, stabilizujú sa tenké miesta. Vlastnosti: brúsiteľný po 20 - 30 minútach, spracovateľnosť pri 20°C: cca. 4 - 5 minút, objemová hmotnosť pri 20°C: 1.65 kg / dm³, tuženie: 2.5%, teplotná stabilita vytvrdnutého materiálu: do 120°C, odolný voči kyselinám, rozpúšťadlám, pohonným hmotám, vode a posypovým soliam. Skladovať pri teplotách +15°C až +25°C. Odieň: sivý

Presto Biely tuk univerzálne mazivo s antikoróznymi účinkami 400ml

5.39  s DPH
Presto biely tuk predstavuje univerzálne mazivo s antikoróznymi účinkami. Chráni proti kyselinám a soliam, proti korózii, odpudzuje vodu, má neutrálne pH. Je vhodný na profi aj hobby použitie. Zaisťuje dlhodobé mazanie a znižuje opotrebenie. Je vhodný na použitie v autách, motocykloch, obytných prívesoch, člnoch atď. Maže ozubené kolesá, zámky, pružiny, reťaze, pánty a pod. Je vhodný aj na úpravu predmetov prichádzajúcich do styku s potravinami.

Presto Čistič bŕzd 500ml

3.69  s DPH
Presto čistič bŕzd je odmasťovací čistič, ktorý za studena čistí brzdové a spojkové diely. Má špeciálne chemické zloženie a silný odmasťovací účinok. Jedná sa o mechanické čistenie pomocou koncentrovaného nástreku. Je vhodný na odstraňovanie olejov, tukov, prachu po zváraní a spájkovaní, taktiež odstraňovanie kyselín, čistenie karburátorov, bŕzd, spojok, vstrekovacích systémov atď.

Presto Čistič klimatizácií s hadičkou 400ml

6.79  s DPH
Presto čistič na klimatizácie s hadičkou je účinný sprej na osvieženie vzduchu a na čistenie klimatizačného cirkulačného systému vozidla. Prípravok má antibakteriálne a antifungicídne účinné látky. Sú vhodné pre vozidlá, autobusy, nákladné vozy, ale taktiež ako osviežovač v domácnosti.

Presto Čistič kontaktov 400ml

5.39  s DPH
Presto čistič kontaktov je bezfarebná tekutina s antikoróznym účinkom. Je vhodný na špeciálne čistenie veľmi citlivých elektronických a elektrických kontaktov v automobiloch, spínačoch, stereoaparatúrach, počítačoch a pod. Odstraňuje prach, nečistoty, tuk aj oleje.

Presto Čistič montážny 500ml

4.49  s DPH
Vysoko účinný a rýchly čistič. Vlastnosti výrobku: špeciálna aplikácia pomocou silného cieleného nástreku, rýchlo sa odparuje a nezanecháva stopy, nevodivý, nekorozívny, silne odmasťuje, špeciálny ventil umožňuje nástrek vo všetkých polohách. Oblasti použitia: hobby aj profi montážne práce akéhokoľvek druhu, vozidlá.

Presto Čistič motora 400ml

4.49  s DPH
Presto čistič motorov je prípravok odstraňujúci olej, tuk, nečistoty. Je vhodný pre práčky, motory áut, elektrické stroje a mopedy.

Presto Fond UBS bitumen 1.3kg

10.19  s DPH
Presto fond UBS bitumen ochrana spodku vozidla na bitumenovej báze. Je to neprelakovateľný materiál, ktorý sa používa najmä v oblasti opráv spodnej časti vozidla a podbehov kolies automobilov. Vozidlo je vďaka hrubej a elastickej vrstve chránené pred mechanickým a chemickým zaťažením - posypová soľ, odlietavajúce kamienky, voda - vďaka čomu predchádza korózii. Výdatnosť: cca 1,5 m2 na 500 ml

Presto Hliníkový sprej aluminium 400ml

8.69  s DPH
Presto hliníkový sprej predstavuje kvalitný akrylový lak s čistým hliníkm (99,5%). Je určený na opravy a obnovu hliníkových dielov, je odolný voči poveternostným vplyvom aj vysokým teplotám. Akrylový lak je vhodný ako hliníkový náter pevných povrchov, vhodný pre vozidlá, výfuky, klimatizačné systémy aj nadstavby nákladných vozňov.

Presto Jemný tmel biely 500g

6.69  s DPH
Vysoko elastický, rýchlo tvrdnúci dvojzložkový polyesterový jemný tmel, tvorený vysoko reaktívnou, nenasýtenou polyesterovou živicou, plnenou novou, mikrojemnou kombináciou pigmentu a plniva. Pre vyplnenie menších nerovností a k tenkému jemnému vytmeleniu už vopred upravených plôch. Vhodné pre podklady z kovu, dreva, betónu alebo na podklady, ktoré boli vytmelené produktom Prestolith plastic. Vďaka rýchlemu vytvrdnutiu je umožnené rýchle ďalšie spracovanie. Použitím mikrojemných plnív sa dosahuje veľmi hladký povrch. Po jednom zbrúsení brúsnym papierom pre brúsenie za mokra zrnitosti P 400 sa dá už naniesť vrchný lak. Jemný tmel Presto flex je veľmi elastický a trvale veľmi dobre brúsiteľný. Vlastnosti: brúsiteľný po 30 minútach, spracovateľnosť pri 20°C: cca. 8 minút, objemová hmotnosť pri 20°C: 1.70 kg / dm³, tuženie: 2 - 4%, teplotná stabilita vytvrdnutého materiálu: do 120°C, odolný voči kyselinám, rozpúšťadlám, pohonným hmotám, vode a posypovým soliam. Skladovať pri teplotách +15°C až +25°C. Odtieň: biely

Presto Keramický sprej 400ml

7.49  s DPH
Presto keramický sprej predstavuje vysoko účinné mazivo travalo zastavujúce škrípanie. Oddeľuje koróziu a chráni pre dňou. Výrobok je tepelne odolný a stály, odoláva teplotám až do +1200°C. Je odolný kyselinám, soliam a zásadám. Je vhodný na brzdy ABS a ASR, a taktiež na montáž lambda senzorov.

Presto kontakt sprej 400ml

5.69  s DPH
Presto kontakt sprej zamedzuje prechodovému odporu, zvodovému prúdu a taktiež stratám napätia v elektrických prípojkách. Sprej na kontakty zaisťuje elektrickú ochranu, odstraňuje vlhkosť a vodu, uvoľňuje skorodované kontakty. Je odolný voči soliam a slabým alkáliám. Je vhodný na elektrické prípojky, televízory, rádioprijímače, kabeláž, prípojky, náradie, motory, hudobné systémy, bicykle.

Presto Laminovacia súprava 1kg

23.09  s DPH
Presto laminovacia súprava je vhodná pre opravy veľkých dier a miest so silnou koróziou. Použiteľná na drevo, kov, betón a pod.- špeciálna opravná sada je opravná sada obsahuje:elastickú živicu, tužidlo, sklenú tkaninu a látku.Vhodná pre opravy veľkých dier a miest so silnou koróziou. Použiteľná na drevo, kov, betón a pod. Vysoká elasticita, rýchle použitie a dobrá brúsiteľnosť.Vlastnosti: brúsiteľný po 40 minútach, spracovateľnosť pri 20°C: cca. 10 minút, objemová hmotnosť pri 20°C: 1.00 kg / dm, tuženie: 2.5%, teplotná stabilita vytvrdnutého materiálu: do 120°C, odolný voči kyselinám, rozpúšťadlám, pohonným hmotám, vode a posypovým soliam.Skladovať pri teplotách +15°C až +25°C. Odieň: žltý

Presto Laminovacia súprava 250g

9.29  s DPH
Elastická, dvojzložková, veľmi reaktívna polyesterová živica, v praxi použiteľná na všetky kovové podklady. Možno použiť v kombinácii so sklenou tkaninou pre opravu veľkých dier na opravovanom podklade. Vlastnosti výrobku: vysoká pevnosť, ľahko brúsiteľný, odolný voči kyselinám, rozpúšťadlám, vode atď. Vlastnosti: ľahko brúsiteľný po 40 minútach, spracovateľnosť pri 20°C: cca. 10 minút, objemová hmotnosť pri 20°C: 1.20 kg / dm³, tuženie: 2.5%, teplotná stabilita vytvrdnutého materiálu: do 120°C, odolný voči kyselinám, rozpúšťadlám, pohonným hmotám, vode a posypovým soliam. Skladovať pri teplotách +15°C až +25°C. Odieň: žltý

Presto Lepidlo v spreji 400ml

7.09  s DPH
Presto lepidlo v spreji predstavuje univerzálne kontaktné lepidlo v spreji na báze syntetického kaučuku. Má jedoduché dávkovanie prispôsobiteľné nastaviteľnou nástrekovou tryskou. Je vhodný na koberce, korok, gumu, penovú gumu, papier, lepenku, textílie, kožu, plasty, fólie, drevo, kov.

Presto MD100 Multifunkčný sprej 400ml

4.69  s DPH
Presto multifunkčný sprej je univerzálny a kvalitný olej určený na mazanie a ochranu kovových a gumených súčiastok. Prípravok uvoľňuje prehrdzavené skrutky, odstraňuje naftový decht, vosk aj zvyšky lepidla. Má taktiež penetračný účinok a spoľahlivo odpudzuje vlhkosť. Odoláva teplotám od -50°C do +250°C. Je vhodný na údržbové práce v dielniach a domácnostiach.

Presto Ochrana dutín karosérie 1l

11.69  s DPH
PRESTO vosk na dutiny efektívne chráni dutiny karosérie automobilu náchylné na hrdzavenie, ako napríklad dvere, bočné diely, dvere batožinového priestoru, kryt motora apod. Po aplikácii vytvorí tenký lepkavý náter, ktorý sám opraví drobné poškodenia. Preniká i do ťažko prístupných miest a po zaschnutí je i pri vyšších teplotách bez zápachu. Pri pravidelnom používaní účinne bráni vzniku korózie.

Presto Odstraňovač asfaltu 400ml

7.29  s DPH
Odstraňovač asfaltu na odstránenie organického znečistenia na zle prístupných miestach. Nepoškodzuje lak, nezanecháva škvrny, a odstraňuje organické znečistenie. Použitie: motor - asfalt, pryž vozidlá - asfalt, praž, živica, lode obytné prívesy - pryž, živica.

Presto Odstraňovač nálepiek 500ml

14.19  s DPH
Presto odstraňovač nálepiek odstraňuje nálepky ľahko a rýchlo. Odstraňuje aj zvyšky lepidla na ošetrených aj neošetrených častiach kovu, skla, dreva, kameňa, plastov.

Presto Odstraňovač olejových škvŕn 400ml

6.69  s DPH
Veľmi účinný prípravok v spreji s jednoduchým použitím ľahko odstraňuje olejové škvrny na savom i nesavom povrchu a je vhodný najmä na čistenie zaolejovaných podláh dielní, strojových súčastí, asfaltu, betónu atď.

Presto Pena na pneumatiky 500ml

5.09  s DPH
Presto pena na pneumatiky je určená na ľahké čistenie pneumatík. Má dobrý penetračný účinok, spoľahlivo odpudzuje vlhkosť. Dlhodobo čistí a zaisťuje dlhodobú ochranu. Prostriedok je vhodný na údržbové práce v dielni aj v domácnosti.

Presto Penetračný olej na uvoľnenie korózie 400ml

4.39  s DPH
Penetračný olej presto rozpúšťa hrdzu a uvoľňuje skrutky. Kvapalina s obsahom MoS2 rozpúšťa zoxidované časti a súčasne má i ochranný účinok. Má vysokú mechanickú odolnosť, vďaka ktorej je znížená možnosť opotrebenia.

Presto Plniaci tmel oker 250g

4.09  s DPH
Dvojzložkový polyesterový tmel Prestolith, zmes stredne pružnej, vysoko reaktívnej, aminopolyesterovej živice s rôznymi minerálnymi pojivami šetriacimi životné prostredie na malé a stredné nerovnosti a poškodenia. Vhodný na kov, drevo, petón a plasty.

Presto plnič červenohnedý 400ml

10.59  s DPH
Ideálny základ použiteľný ako plnič a súčasne ako adhézna medzivrstva vrchného laku. Prelakovateľný syntetickými a nitro-kombi lakmi.Vhodný pre kov, drevo, keramiku, kameň, kartón, atď.

Presto Rust Konvertor 150ml – konvertor hrdze

9.19  s DPH
PRESTO konvertor hrdze v spreji je vhodný ako odhrdzovač a penetrácia v jednom. Tento obnovujúci systém pracuje na báze epoxidovej živice s neutralizačným účinkom proti hrdzi. Vytvára čiernu, veľmi kompaktnú ochrannú vrstvu, ktorá je ideálnym základom pre následné prelakovanie lakom. Vhodný na renováciu vozidiel, strojov a ostatných druhov zariadení. Odporúčanie: PRERTO sortiment ponúka aj tmely pre všetky účely (napr. PRESTO Body univerzálny plnič), farebné aj vrchné laky.Vlastnosti: Antikorózny, spoľahlivo chráni a obnovuje povrchy zasiahnuté hrdzou Prevádza hrdzu do čierneho, nepriepustného, organického, železitého skupenstva, stabilizovaného špeciálnou epoxidovou živicou, ktorá chráni takto ošetrený povrch pred vonkajšími vplyvmi Schne vzduchom Vytvára dokonalý film Veľmi dobre sa rozpína Ľahko sa nanáša Kompatibilný so všetkými bežne dostupnými tmelmi, plničmi a lakmi (pri použití s 2-K lakmi odporúčame najskôr vyskúšať kompatibilitu) Veľmi dobre odolný voči rozpúšťadlám Neobsahuje ťažké kovy a minerálne kyseliny Bez výrazného zápachu Návod na použitie Väčšina farebných sprejov PRESTO majú takzvaný poistný krúžok, alebo ochranné viečko, aby sa zabránilo neoprávnenému použitiu. Pozri zodpovedajúce rady na viečku alebo na etikete. Pred použitím si starostlivo prečítajte a dodržujte varovné texty na etikete!  Aplikácia Odstráňte hrdzu, mastnotu, nečistoty a uvoľnené čiastočky starých náterov infiltrované koróziou v prípade potreby použite kefu. Pred použitím pretrepte plechovku po dobu cca 2 min. V závislosti na stupni korózie naneste 3-4 vrstvy. Striekajte zo vzdialenosti cca 25 cm. Prelakujte po cca 6 hodinách (závisí na okolitej teplote). V prípade následného vypaľovania je ochranný povlak obzvlášť odolný voči vode, slanej vode a rozpúšťadlám. V takom prípade nechajte ošetrený povrch 15 minút zaschnúť a potom 15 minút zapekajte pri teplote 160°C.

Presto Rust Konvertor 400ml – konvertor hrdze

14.09  s DPH
PRESTO konvertor hrdze v spreji je vhodný ako odhrdzovač a penetrácia v jednom. Tento obnovujúci systém pracuje na báze epoxidovej živice s neutralizačným účinkom proti hrdzi. Vytvára čiernu, veľmi kompaktnú ochrannú vrstvu, ktorá je ideálnym základom pre následné prelakovanie lakom. Vhodný na renováciu vozidiel, strojov a ostatných druhov zariadení. Vlastnosti: Antikorózny, spoľahlivo chráni a obnovuje povrchy zasiahnuté hrdzou Prevádza hrdzu do čierneho, nepriepustného, organického, železitého skupenstva, stabilizovaného špeciálnou epoxidovou živicou, ktorá chráni takto ošetrený povrch pred vonkajšími vplyvmi Schne vzduchom Vytvára dokonalý film Veľmi dobre sa rozpína Ľahko sa nanáša Kompatibilný so všetkými bežne dostupnými tmelmi, plničmi a lakmi (pri použití s 2-K lakmi odporúčame najskôr vyskúšať kompatibilitu) Veľmi dobre odolný voči rozpúšťadlám Neobsahuje ťažké kovy a minerálne kyseliny Bez výrazného zápachu Návod na použitie Väčšina farebných sprejov PRESTO majú takzvaný poistný krúžok, alebo ochranné viečko, aby sa zabránilo neoprávnenému použitiu. Pozri zodpovedajúce rady na viečku alebo na etikete. Pred použitím si starostlivo prečítajte a dodržujte varovné texty na etikete!  Aplikácia Odstráňte hrdzu, mastnotu, nečistoty a uvoľnené čiastočky starých náterov infiltrované koróziou v prípade potreby použite kefu. Pred použitím pretrepte plechovku po dobu cca 2 min. V závislosti na stupni korózie naneste 3-4 vrstvy. Striekajte zo vzdialenosti cca 25 cm. Prelakujte po cca 6 hodinách (závisí na okolitej teplote). V prípade následného vypaľovania je ochranný povlak obzvlášť odolný voči vode, slanej vode a rozpúšťadlám. V takom prípade nechajte ošetrený povrch 15 minút zaschnúť a potom 15 minút zapekajte pri teplote 160°C.

Presto Silikónový sprej 400ml

4.79  s DPH
Presto silikónový sprej je mazivo vhodný najmä na syntetické povrchy. Plastové povrchy budú ošetrené bez sfarbenia. Je vhodný do domácnosti, do garáže, pre vozidlá, mopedy, motocykle, jazdné bicykle, zábava. Vhodný napr. na digestory, tesnenia dverí, ventily, náradie, montáž, kabeláž, tlmiče, ošetrenie pneumatík a pod. Teplota pri aplikácii -50°C až +200°C. Sprej je bezfarebný, odpudzuje vodu a odoláva chemikáilám.

Presto Silný Čistič bŕzd 500ml

4.09  s DPH
Presto čistič bŕzd je odmasťovací čistič, ktorý za studena čistí brzdové a spojkové diely. Má špeciálne chemické zloženie a silný odmasťovací účinok. Jedná sa o mechanické čistenie pomocou koncentrovaného nástreku. Je vhodný na odstraňovanie

Presto Sklenné vlákno 250g

4.19  s DPH
Tmel so sklenými vláknami s novým špeciálnym pojivom NT, tvorený čistou, nenasýtenou polyesterovou živicou a kúskami sklených vláken.Na opravy väčších poškodených miest, ktoré vykazujú prehrdzavenie a sú vystavené mimoriadnemu mechanickému namáhaniu. Dá sa použiť na kov, drevo, betón, mnoho druhov plastov apod. Dá sa premostiť a stabilizovať perforácia, vyplniť väčšie nerovnosti. Novo vyvinuté pojivo NT zaručuje obzvlášť dobrú priľnavosť, použitá elastická živica umožňuje použitie tiež na plochách, ktoré sú vystavené pnutiu a dilatáciám.Vlastnosti: brúsiteľný po 20 - 30 minútach spracovateľnosť pri 20°C: cca. 10 minút objemová hmotnosť pri 20°C: 1.46 kg / dm3 tuženie: 2.5% teplotná stabilita vytvrdnutého materiálu: do 120°C odolný voči kyselinám, rozpúšťadlám, pohonným hmotám, vode a posypovým soliam.Skladovať pri teplotách +15°C až +25°C. Odtieň: svetlo sivý

Presto Spray Detektor úniku plynu 400ml

4.59  s DPH
Veľmi kvalitný sprej na zisťovanie netesností plynového potrubia a systému so stlačeným vzduchom. V prípade netesnosti sa tvoria bubliny. Prihlásené k certifikácii DVGW.  Vlastnosti výrobku: Po aplikácii nehorľavý (bez riedidla). Nekoroduje, mierne penivý, mierne bázický. Prebytočný sprej sa dá jednoducho odstrániť vodou. Obsahuje inhibítory na ochranu proti korózii. Oblasti použitia: motorový blok, kryt motora, lišty a hrany dverí, potrubia a pod.