Zobrazuje sa všetkych 32 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Dupli Color Sprej základný na plasty 400ml

12.19  s DPH
Základ na plasty v spreji je určený pre nasledovné lakovanie plastových dielov. Je vhodný pre záhradný nábytok alebo iné predmety z plastu.

PRESTO / tmel plniaci 500g oker

4.89  s DPH
Presto plniaci tmel oker je dvojzložkový tixotropný polyesterový stierkový tmel. Je vhodný na kov, drevo a betón.

Presto Biely tuk univerzálne mazivo s antikoróznymi účinkami 400ml

4.79  s DPH
Presto biely tuk predstavuje univerzálne mazivo s antikoróznymi účinkami. Chráni proti kyselinám a soliam, proti korózii, odpudzuje vodu, má neutrálne pH.

Presto čistič bŕzd 500ml

3.89  s DPH
Presto čistič bŕzd je odmasťovací čistič, ktorý za studena čistí brzdové a spojkové diely. Má špeciálne chemické zloženie a silný odmasťovací účinok.

Presto Čistič klimatizácií s hadičkou 400ml

7.69  s DPH
Presto čistič na klimatizácie s hadičkou je účinný sprej na osvieženie vzduchu a na čistenie klimatizačného cirkulačného systému vozidla. Prípravok má antibakteriálne a antifungicídne účinné látky.

PRESTO čistič Kontaktov 400ml

4.79  s DPH
Presto čistič kontaktov je bezfarebná tekutina s antikoróznym účinkom. Je vhodný na špeciálne čistenie veľmi citlivých elektronických a elektrických kontaktov v automobiloch, spínačoch, stereoaparatúrach, počítačoch a pod.

Presto čistič montážny 500ml

10.10  s DPH
Vysoko účinný a rýchly čistič. Vlastnosti výrobku: špeciálna aplikácia pomocou silného cieleného nástreku, rýchlo sa odparuje a nezanecháva stopy, nevodivý, nekorozívny, silne odmasťuje, špeciálny ventil umožňuje nástrek vo všetkých polohách.

Presto Čistič motoru 400ml

5.19  s DPH
Presto čistič motorov je prípravok odstraňujúci olej, tuk, nečistoty. Je vhodný pre práčky, motory áut, elektrické stroje a mopedy.

Presto Hliníkový sprej aluminium 400ml

8.89  s DPH
Presto hliníkový sprej predstavuje kvalitný akrylový lak s čistým hliníkm (99,5%). Je určený na opravy a obnovu hliníkových dielov, je odolný voči poveternostným vplyvom aj vysokým teplotám.

Presto Keramický sprej 400ml

7.49  s DPH
Presto keramický sprej predstavuje vysoko účinné mazivo travalo zastavujúce škrípanie. Oddeľuje koróziu a chráni pre dňou.

PRESTO Lepidlo v spreji 400ml

6.59  s DPH
Presto lepidlo v spreji predstavuje univerzálne kontaktné lepidlo v spreji na báze syntetického kaučuku. Má jedoduché dávkovanie prispôsobiteľné nastaviteľnou nástrekovou tryskou.

Presto MD100 multifunkčný sprej 400ml

3.79  s DPH
Presto multifunkčný sprej je univerzálny a kvalitný olej určený na mazanie a ochranu kovových a gumených súčiastok. Prípravok uvoľňuje prehrdzavené skrutky, odstraňuje naftový decht, vosk aj zvyšky lepidla.

PRESTO Odstranovac asfaltu 400ml

5.79  s DPH
Odstraňovač asfaltu na odstránenie organického znečistenia na zle prístupných miestach. Nepoškodzuje lak, nezanecháva škvrny, a odstraňuje organické znečistenie.

Presto Odstraňovač nálepiek 500ml

11.19  s DPH
Presto odstraňovač nálepiek odstraňuje nálepky ľahko a rýchlo. Odstraňuje aj zvyšky lepidla na ošetrených aj neošetrených častiach kovu, skla, dreva, kameňa, plastov.

Presto odstraňovač olejových škvŕn 400ml

4.89  s DPH
Veľmi účinný prípravok v spreji s jednoduchým použitím ľahko odstraňuje olejové škvrny na savom i nesavom povrchu a je vhodný najmä na čistenie zaolejovaných podláh dielní, strojových súčastí, asfaltu, betónu atď. .

Presto Penetračný olej na uvoľnenie korózie 400ml

4.79  s DPH
Penetračný olej presto rozpúšťa hrdzu a uvoľňuje skrutky. Kvapalina s obsahom MoS2 rozpúšťa zoxidované časti a súčasne má i ochranný účinok.

PRESTO plniaci tmel oker 250g

3.19  s DPH
Dvojzložkový polyesterový tmel Prestolith, zmes stredne pružnej, vysoko reaktívnej, aminopolyesterovej živice s rôznymi minerálnymi pojivami šetriacimi životné prostredie na malé a stredné nerovnosti a poškodenia. Vhodný na kov, drevo, petón a plasty.

Presto Prostriedok na ochranu dutín 500ml

6.49  s DPH
Presto ochranný prostriedok proti korózii dutín, ktorý poskytuje dlhodobú ochranu pred koróziou. Chráni povrch vďaka vodu odpudzujúcemu a pevne držiacemu ochrannému filmu.

Presto Silikónový sprej 400ml

4.19  s DPH
Presto silikónový sprej je mazivo vhodný najmä na syntetické povrchy. Plastové povrchy budú ošetrené bez sfarbenia.

Presto sprej bitumen 500ml

4.69  s DPH
Presto Fond UBS bitumen sprej čierny na ochranu spodku vozidla na bitumenovej báze. Sprej je neprelakovateľný, používa sa najmä na opravy spodku vozidla, podbehov kolies automobilov všetkých typov.

Presto sprej na retaze 400ml

5.79  s DPH
Mazivo na reťaze poháňané prostriedky a systémy. Odoláva akceleračnej sile.

Presto Studený šok uvoľňovač korózie 400ml

4.89  s DPH
Presto studený šok, uvoľňovač korózie uvoľňuje skorodované súčiastky lokálnym ochladením. Obsahuje roztekavý a lubrikačný prostriedok na báze minerálnych olejov.

Presto Teflónový sprej 400ml

4.69  s DPH
Presto teflónový sprej je univerzálne použiteľné syntetické mazivo so silnými vodoodpudivými a antikoróznymi vlastnosťami. Je mechanicky aj teplotne stabilný a bráni opotrebeniu a zadreniu ošetrovaných dielov.

Presto tmel jemný biely 250g

3.49  s DPH
Vysoko elastický, rýchlo tvrdnúci dvojzložkový polyesterový jemný tmel, tvorený vysoko reaktívnou, nenasýtenou polyesterovou živicou, plnenou novou, mikrojemnou kombináciou pigmentu a plniva. Pre vyplnenie menších nerovností a k tenkému jemnému vytmeleniu už vopred upravených plôch.

Presto Vazelínový sprej 400ml

4.19  s DPH
Presto vazelínový sprej je mazivo s antikoróznymi účinkami a vysokou kvalitou. Je vhodný na profesionálne aj hobby použitie, pre vozidlá - antny a batérie, pre garáže či záhrady - záhradné náradie, a taktiež je vhodný na korčule, kolieskové a skrutkové spoje a zámky.

Presto Vlhčené utierky na podlahy, 16ks

2.40  s DPH
-Čistiace vlhké utierky na dlážku. -Odstraňujú nečistoty a zanechávajú povrch bez šmúh.

Presto Vosk v spreji na ochranu podvozku 500ml

4.79  s DPH
Presto sprej vosk hnedý je silne adhézna ochrana proti korózii. Po vyschnutí tvorí tuhú ochrannú vrstvu, ktorá odoláva vplyvom počasia, soliam aj kyselinám.

Presto Žiaruvzdorný sprej strieborný 400ml

9.79  s DPH
Presto žiaruvzdorný strieborný sprej 400 ml je farebný, tepelne odolný lak v spreji. Je vyrobený na báze silikónu a živice, používa sa na lakovanie povrchov, napr.

Presto Zinkový opravný sprej 400ml

6.39  s DPH
Presto Zinkový opravný sprej 400ml je určený na ochranu zinku a malých poškodení pozinkovaných povrchov spôsobených ponorením do vody. .

Presto Zinkový sprej zink-alu 400ml

9.19  s DPH
Sprej zinkový Alu je hliníkový základ pre pozinkované diely a plochy poškodené zváraním, vŕtaním či brúsením a pod. Chráni pred koróziou.