Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Fermež ľanová – Oborný 940g

7.99  s DPH
Fermež ľanová sa používa ako základný náter na drevo a iné savé podklady a ďalšie nátery prevedené olejovými alebo syntetickými náterovými hmotami. Za týmto účelom sa môže fermež riediť 30% prídavkom riedidla O6000 alebo riedidlom S6006. Nanáša sa štetcom, valčekom, namáčaním.Výdatnosť: cca 8m2/kgUpozornenie:Materiály (bavlna, papier, látky, juta, drevené hobliny ... ) nasiaknuté olejom, môžu byť  za určitých podmienok, hlavne pri veľkom prístupe vzduchu a slnečného svetla, samozápalné.

Sklenársky tmel červený 10kg

26.89  s DPH
Sklenársky tmel červený 10 kg je určený na kovové rámy. Nanáša sa na čistý a suchý povrch. Je vhodné savý podklad najpr napustiť ľanovou fermežou alebo natrieť základnou farbou. Na kovové rámy je potrebné použiť antikorózny náter. Je možné ho pretierať po 14 dňoch, povrchovo schne do 24 hodín.

Sklenársky tmel červený 20kg

53.79  s DPH
Sklenársky tmel červený 20 kg je určený na kovové rámy. Nanáša sa na čistý a suchý povrch. Je vhodné savý podklad najpr napustiť ľanovou fermežou alebo natrieť základnou farbou. Na kovové rámy je potrebné použiť antikorózny náter. Je možné ho pretierať po 14 dňoch, povrchovo schne do 24 hodín.

Sklenársky tmel sivý na drevený rám 1kg

2.99  s DPH
Sklenársky tmel sivý 1 kg určený na drevenné rámy je univerzálny olejový tmel na utesňovanie a upevňovanie skiel do drevených rámov. Tmel dobre priľne a vykazuje dobrú rozťažnosť pri aplikácii. Tmel je po zaschnutí pretierateľný bežnými náterovými hmotami.

Sklenársky tmel, červený na kovový rám 1kg

3.09  s DPH
Sklenársky tmel červený 1 kg je určený na kovové rámy. Nanáša sa na čistý a suchý povrch. Je vhodné savý podklad najpr napustiť ľanovou fermežou alebo natrieť základnou farbou. Na kovové rámy je potrebné použiť antikorózny náter. Je možné ho pretierať po 14 dňoch, povrchovo schne do 24 hodín.