Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Kruh aranžovací slamový priemer 18cm, hrúbka 3cm

0.70  s DPH
Slamená podložka na výrobu vencov v tvare kruhu. Hrúbka: 3 cm, priemer: 18 cm.

Kruh aranžovací slamový priemer 20cm, hrúbka 3cm

0.79  s DPH
Slamená podložka na výrobu vencov v tvare kruhu. Hrúbka: 3 cm, priemer: 20 cm.

NOHEL GARDEN hnojivo na muškáty, 1l

2.59  s DPH
Tekuté hnojivo je určené k zálievke balkónových rastlín v kvetináčoch ako sú muškáty, petúnie, šalvie, verbeny a ostatné letničky, dvojročné rastliny i trvalky pestované v kvetináčoch a na záhonoch. Podporuje bohaté kvitnutie a zakladanie nových kvetov, pôsobí priaznivo na rast.

NOHEL GARDEN hnojivo na muškáty, 500ml

1.49  s DPH
Tekutý pomocný rastlinný prípravok s hnojivým účinkom pre všetky druhy balkónových rastlín (muškáty, petúnie, šalvie, verbeny a pod. ).

Nohel garden kvetináč rašelinový so zárezom 24ks, 5x5cm

1.54  s DPH
Pestovaním rastlín v rašelinových kelímkoch sa uľahčuje práca s odstraňovaním plevlú a škodcov. Pri presadzovaní z jedného miesta na druhé sa tak odstráni šok, torý by tak rastliny mohli prežiť.

Nohel garden netkaná textília pre rýchly zber 1,6x10m

3.03  s DPH
Textílie 1,6x10m - netkaná textília biela k urýchleniu rastu rastlín a ich ochrane pred mrazom, vetrom a slnkom. Slúži k ochrane rastlín pred mrazom, vetrom a slnkom.

Nohel garden netkaná textília pre rýchly zber STARTEX 17 / 1,6x5m

1.80  s DPH
Vhodná na zakrývanie zeleninových záhonov s cieľom dosiahnutia dosiahnutia rýchlejšieho vzchádzania a vývoja rastlín. Chráni pred nepriaznivými vplyvmi prostredia - mrazom, krúpami, vetrom či extrémnym slnečným svitom.

Plantop kôra mulčovacia červená 50l

13.49  s DPH
Dekoratívna drevená štiepka je vyrobená z nadrveného kvalitného dreva z rôznych druhov ihličnanov. Možno ju využiť ako hodnotný krycí a dekoračný materiál pri úpravách záhonov, ale svoje uplatnenie nájde aj v interiéri.

Plantop kôra mulčovacia prírodný dekor 50l

11.47  s DPH
Dekoratívna drevená štiepka je vyrobená z nadrveného kvalitného dreva z rôznych druhov ihličnanov. Možno ju využiť ako hodnotný krycí a dekoračný materiál pri úpravách záhonov, ale svoje uplatnenie nájde aj v interiéri.

Substrát na bonsaje premium 5l

2.21  s DPH
Odľahčený substrát je špeciálne vytvorený pre potreby bonsajov. Obsahuje hnojivá na niekoľko týždňov.