Zobrazených 1–32 z 175 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

EcoLogo Páska baliaca papierová 50×50

6.09  s DPH
Baliaca papierová páska ecoLogo® je prívetivá k životnému prostrediu. Vhodná pre uzatvorenie kartónových krabíc pre zásielky. Vlastnosti: odolná silná neobsahuje rozpúšťadlá ani iné toxické, chemické prísady ľahko možno odtrhnúť kompatibilná so všetkými odvíjaču "tesapack®" Farba: hnedá Materiál: recyklovaný kartón (80% obrysové manžeta 100% dutinka pásky) Rozmery: 50mm x 50m (ŠxD)

Háčik lepiaci biely 5.5/3.5mm

3.09  s DPH
Praktické háčiky tesa Permanent sú vhodné pre trvalé zavesovanie a umožňujú spoľahlivé držanie ľahkých predmetov na rôznych druhoch povrchov . Háčiky pre širokú škálu použitia v domácnosti . Ľahko nalepíte bez vŕtania či zatĺkanie klincov. Trvalé pripevnenie pre ľahšie predmety Drží na dlaždiciach , skle , dreve, plastoch a mnohých ďalších hladkých povrchoch. Háčiky vyrobené z vysoko kvalitného a odolného plastu. Okamžite pripravené na nalepenie. Nevhodné pre lepenie na polystyrén , penové hmoty , plochy s nelepivú úpravou a porézne materiály Balenie 2 ks

Háčik Powerstrips S klasik biely

5.59  s DPH
Praktické tesa Powerstrips ® Malé háčiky – obdĺžnikové sú praktické kúpeľňové a kuchynské háčiky s montážou bez vŕtania a demontážou bez poškodenia povrchu. Jednoduchá montáž bez vŕtania, skrutiek či klincov Nosnosť až 1 kg Odstrániteľné bez zanechania stôp vďaka technológii Powerstrips

Maliarska páska 4172 TESA PVC 33mx50mm UV 6 týždne

6.29  s DPH
PVC maskovacia páska UV 4 týždne v rozmeroch 33 m x 50 mm. Páska obsahuje hladký nosič z mäkčeného PVC s nízkou odvíjacou silou a dobrou priľnavosťou. Páska odoláva vlhkosti, kyselinám, slabým alkalickým roztokom a ďalším chemikáliám. Je možné ju použiť aj na mierne zakrivené plochy.

Páska 4688 Textilná Premium 25×50 čierna*

10.29  s DPH
Textilná Gaffer páska čierna s rozmermi 25 m x 50 mm je textilná páska s vrstvou z polyetylénu. Nosič je z tkanej látky PET a lepidlo z prírodného kaučuku. Je to typická opravárenská páska vhodná pre mnoho použití a ľahko sa s ňou manipuluje. Páska je vodovzdorná. Páska je vhodná na zakrývanie, značenie, balenie, upevňovanie, ochranu a uzatváranie, spájanie konštrukčných fólií, uzatváranie kartónov, upevňovanie káblov a pod.

Páska Duct Tape Pro 50mm/50m

8.79  s DPH
Táto páska je ideálna pre širokú škálu aplikácií v interiéri aj exteriéri. Túto flexibilnú pásku je možné použiť na upevnenie, označovanie a balenie, ako aj na utesnenie potrubí a upevnenie ochranných fólií. Lepí okamžite a s vysokou priľnavosťou na rôzne materiály. Ľahko sa odvíja a dá sa odtrhnúť rukou, je vodoodpudivá a odolná.Vlastnosti Dobrá priľnavosť aj na drsný povrch Vodoodpudivý produkt  Hlavné použitie prilepenie ochranných vrstiev, napr. plastových fólii a papierových listov, upevnenie a zväzkovanie vodičov, káblov a voľných predmetov, tmelenie, označenie a maskovanie aj na mierne drsných povrchoch.

Páska Duct Tape Pro 50mm/50m čierna

8.99  s DPH
Tesa je viacúčelová lepiaca páska pre remeselníkov. Nosič obsahuje tkaninu s 27 ôk na palec laminovanú s farebnou PE fóliou. Páska má vrstvu syntetického kaučukového lepidla vyrobeného bez rozpúšťadiel.Špecifikácia Lepí okamžite a s vysokou priľnavosťou na rôzne materiály Ľahko sa odvíja a dá sa odtrhnúť rukou Vodoodpudivá a odolná Produkt je možné použiť na rôzne základné aplikácie, ako napríklad:   prilepenie ochranných vrstiev, napr. plastových fólii a papierových listov, upevnenie a zväzkovanie vodičov, káblov a voľných predmetov, tmelenie, označenie a maskovanie aj na mierne drsných povrchoch.

Páska maskovacia UV 7 dňová 30mm/50m modrá

2.89  s DPH
TESA maskovacia UV 7 dňová páska je vhodná pre všetky vonkajšie maliarske, lakýrnicke a ľahšie omietacie práce. Pri vonkajšom použití je odstrániteľná až do 2 týždňov. Je odolná voči UV žiareniu a vlhkosti až po dobu 2 týždňov.Je mierne krepovaná maskovacia páska odolná proti UV žiareniu, skladajúca sa z modrého papieru a lepidla z prírodného kaučuku. Maskovacia páska má vyváženú priľnavosť. Ľahko sa používa a dá sa ručne odtrhnúť. Vďaka UV odolnosti je určená predovšetkým pre vonkajšie maliarske práce - a to i na mierne drsné povrchy. Po nalepení vonku ju možno ponechať nalepenú až 2 týždne.Šetrí tým čas i peniaze, pretože počas jedného zakrytia zvládnete vykonať viacej pracovných úkonov. Použiteľná pre všetky druhy farieb a lakov.  Odstrániteľná bez zanechania stôp, pred použitím lepiacej pásky na zvetralý či starší povrch, preveďte skúšobnú aplikáciu pre overenie jeho stability.

Páska parotesná biela 25x60cm

19.29  s DPH
Parotesná páska tesa® 60073 Seal Flex s pružným PE nosič vystúžený PET vláknami. Polyakrylátové lepidlo poskytuje vysokú počiatočnú i trvalú priľnavosť a lepivosť. Vhodná pre utesnenie, opravy a napojenie parozábran, utesnenie prestupov trubiek, kovových svoriek a rôznych spojov. Flexibilný pružný  nosič umožňuje ľahké použitie pásky pri tesnení kruhových profilov, napr. trubiek alebo káblov a miest, kde stavebnými konštrukciami prechádza dilatačná špára. Vďaka textilnej výstuhe je páska veľmi pevná. Je vysoko odolná voči vode a teplote od -20°C do + 80°C. Textilné vlákno chráni pred nadmerným pretiahnutím pásky. Páska je trhateľná rukou. - Trvalá a veľmi vysoká lepivosť na rôzné druhy parotesných fólií - Odolná voči vode a teplote od -20°C do + 80°C - Šírka 60 mm pre bezpečné a ľahké lepenie - Vysoko odolná proti stárnutiu - Vzduchotesnosť dľa normy DIN 4108 je potvrdená nezávislým skúšobným ústavom (Fraunhofer, testovacia správa P20-112/2010)

Páska Tesa Mounting Pro ACX Plus 1.5m 19mm

9.49  s DPH
Profesionálna a odolná páska, ideálna na použitie v interiéri, priemyselná kvalita, ochrana pred prachom a vlhkosťou. Priemyselná kvalita: Páska najvyššej kvality s inovatívnou akrylovou penou je odolná voči poškodeniam spôsobeným vlhkosťou, (určitými) chemikáliami, zmäkčovadlami a ultrafialovým žiarením  Tesniaca funkcia: Profesionálne riešenie dokáže utesňovať a chrániť pred prachom a vlhkosťou – vypĺňa medzery na povrchoch z rôznych materiálov s rôznymi vlastnosťami  Ideálna na použitie v interiéri: Silná obojstranná lepiaca páska na bezpečné nalepenie plochých predmetov, ako sú informačné tabuľky a pod.

Páska Tesa Mounting Pro ACX Plus MP 5m 19mm

14.99  s DPH
Profesionálna a odolná páska, ideálna na použitie v interiéri, priemyselná kvalita, ochrana pred prachom a vlhkosťou. Priemyselná kvalita: Páska najvyššej kvality s inovatívnou akrylovou penou je odolná voči poškodeniam spôsobeným vlhkosťou, (určitými) chemikáliami, zmäkčovadlami a ultrafialovým žiarením  Tesniaca funkcia: Profesionálne riešenie dokáže utesňovať a chrániť pred prachom a vlhkosťou – vypĺňa medzery na povrchoch z rôznych materiálov s rôznymi vlastnosťami  Ideálna na použitie v interiéri: Silná obojstranná lepiaca páska na bezpečné nalepenie plochých predmetov, ako sú informačné tabuľky a pod.

Páska Tesa Mounting Pro Slim 2x5m 9mm pre led pásy

9.39  s DPH
Výkonná a tenká páska – Ideálna na interiérové použitie na rôznych povrchoch.Upevnite predmety tenšie ako bežná páska bez použitia klincov alebo skrutiek pomocou lepiacej pásky tesa PRO Mounting Slim. Extra tenká obojstranná páska je široká iba 9 mm. Vďaka tejto silnej a odolnej páske získate čistú montáž na povrchoch v interiéri. Je vhodná na interiérové použitie a dokonale drží na povrchoch, ako sú dlaždice, lakované drevo, dyha, oceľ (väčšina kovov), väčšina plastov a sklo. Neexistuje rýchlejší ani jednoduchší spôsob montáže než lepiacou páskou.Použitie pásky tesa Mounting Pro Na použitie v miestach, kde je bežná páska príliš široká: Táto trvanlivá a odolná páska je široká iba 9 mm – na rýchlu a jednoduchú montáž bez poškodenia štruktúry steny skrutkami, hmoždinkami alebo klincami Ideálna na použitie v interiéri: Silná obojstranná lepiaca páska na bezpečné nalepenie plochých predmetov, ako sú informačné tabuľky a pod. Jednoduché použitie: Montážnu pásku je možné nastrihať na jednotlivé menšie alebo väčšie kúsky na získanie lepiaceho pásu v optimalizovanej veľkosti Aplikácia pásky tesa Mounting Pro: Aby sa montážna páska dostala do stavu svojich maximálnych upevňovacích parametrov, predmet a povrch sa musia zbaviť prachu, nečistôt a mastnoty. Nedotýkajte sa odkrytého lepiaceho povrchu. Môže sa tým znížiť lepiaca sila. Minimálne na päť sekúnd pevne pritlačte na montážnu pásku. Pri odstraňovaní opatrne ťahaním odlepujte montážnu pásku rovnobežne zo steny. Keďže sú montážne pásky určené na trvalé použitie, na predmete môžu zostať zvyšky materiálu. Zvyšky skúste odstrániť pomocou odstraňovača lepidiel tesa.

Páska tesa PRO 66751 montaž.do exterieru 1.5×19 penová zelená

6.79  s DPH
 Použite tesa® Powerbond OUTDOOR a zabudnite na klince, skrutky a vŕtanie otvorov. tesa® Powerbond OUTDOOR je obojstranná samolepiaca montážna páska vhodná pre širokú škálu vonkajších aplikácií. Je nielen odolný voči poveternostným vplyvom, ale aj UV žiareniu, vode a nepriaznivým teplotám. Pomocou nej bezpečne upevníte akýkoľvek plochý predmet s hrúbkou do 10 mm. V dobrých podmienkach priľnavosti stačí prúžok 10 cm tejto pevnej fixačnej pásky na udržanie hmotnosti až 1 kg. tesa® Powerbond OUTDOOR funguje na akomkoľvek rovnom povrchu vrátane materiálov, ako sú dlaždice, tehla, kameň, kov a väčšina plastov. Pri aplikácii sa najprv uistite, že povrch, na ktorý sa lepíte, je dostatočne pevný, aby uniesol váhu vášho predmetu. Očistite oblasť pomocou čistiaceho prostriedku bez obsahu alkoholu alebo silikónu. Naneste prúžky tesa® Powerbond OUTDOOR vertikálne na zadnú stranu vášho predmetu, potom odstráňte ochranné prúžky, pričom dávajte pozor, aby ste sa nedotkli lepiaceho povrchu. Držte pevne na mieste päť sekúnd. Ideálne na vonkajšie použitie * Odolné voči UV žiareniu, vode a teplotám * Udrží až 1 kg * na 10 cm pásku * Drží na dlaždiciach, tehle, kameni, kove a väčšine plastov * na ploché predmety do hrúbky 10 mm a na väčšinu hladkých , dostatočne pevné povrchy.

Páska tesa PRO 66751 montaž.páska do exter. 5mx19mm penová zelená

14.99  s DPH
Pevná páska, odolná voči poveternostným vplyvom a teplote. Vonkajšia montáž tesa PRO robí inštalačné práce vykonávané profesionálmi vonku rýchlejšie a jednoduchšie. Vďaka svojej pevnej a spoľahlivej priľnavosti je páska vhodná najmä na náročné povrchy, ako sú dlaždice, tehly, kov a tvrdé plasty. S touto páskou odolnou voči UV žiareniu, poveternostným vplyvom a teplotám získate dlhotrvajúcu priľnavosť a spoľahlivo pripevníte dôležité vonkajšie prvky, ako sú poštové schránky alebo domové čísla. Charakteristika: Pevnosť a odolnosť: tesa PRO Mounting Outdoor je jedným z najlepších montážnych riešení a poskytuje jednoduché a stabilné pripevnenie na povrch steny vonku a je odolný voči UV žiareniu, vode a teplote. 10 cm popruh s nosnosťou do 1 kg, pre vonkajšie použitie - pre ploché predmety do hrúbky 10 mm - pre väčšinu hladkých, dostatočne tvrdých povrchov - pre dlaždice, kov a väčšinu plastov. Ideálne pre vonkajšie použitie: Silná, obojstranná lepiaca páska pre spoľahlivé pripevnenie na vonkajšie plochy, napríklad čísla domov, poštové schránky a podobne. Jednoduché použitie: Montážnu pásku je možné v závislosti od potreby rozrezať na menšie alebo väčšie kusy, čím sa získajú samolepiace pásiky optimálnych veľkostí. Aplikácia: Aby sa zabezpečila úplná priľnavosť montážnej pásky, očistite predmet a montážny povrch od prachu, nečistôt a mastnoty. Pásku najskôr pripevnite na drsnejší povrch. Prúžky pásky aplikujte vertikálne po celej dĺžke predmetu alebo montážnej plochy. Pevne zatlačte na pásku aspoň na päť sekúnd. Odstráňte ochrannú fóliu a bez toho, aby ste sa dotkli odkrytého lepiaceho povrchu, umiestnite naň prípravok a pevne ho pritlačte na najmenej päť sekúnd. Keďže montážne pásky sú určené na trvalé aplikácie, na upevnení môžu zostať stopy lepidla. Na ich odstránenie použite odstraňovač tesa. Parametre: Dĺžka: 5 m Šírka: 19 mm Kód produktu: 66751-00005-00

Páska tesa PRO 66792 montaž.páska Ultra Stong 5×19 biela

12.17  s DPH
S tesa® Powerbond Ultra Strong môžete zavesiť ťažké, ploché predmety bez potreby vŕtania alebo použitia akýchkoľvek klincov či skrutiek. Táto obojstranná montážna páska dokonale priľne na pevné, hladké povrchy vrátane dlaždíc, dreva a väčšiny plastov. Pojme predmety s hrúbkou do 10 mm a hmotnosťou do 6 kg. V ideálnych podmienkach stačí prúžok len 10 cm na udržanie hmotnosti až 10 kg. Za predpokladu, že páska nie je vystavená vode alebo priamemu slnečnému žiareniu, poskytne trvalú spoľahlivú ultrapevnú priľnavosť. Pred montážou sa uistite, že povrch, ku ktorému sa pripájate, je dostatočne pevný, aby uniesol váhu vášho predmetu. Potom povrch očistite čistiacim prostriedkom bez obsahu alkoholu alebo silikónu. Naneste prúžky tesa® Powerbond Ultra Strong zvisle na zadnú stranu vašej položky, odstráňte ochranné prúžky a držte ich na mieste päť sekúnd. Dávajte pozor, aby ste sa nedotkli lepiacej plochy. * Ideálne pre vnútorné aj vonkajšie* použitie* Mimoriadne pevné uchytenie* Udrží až 100 kg** na 1 m pásky* Drží na väčšine hladkých, dostatočne pevných povrchoch *Nie je odolný voči UV žiareniu. Chráňte pred priamym kontaktom s vodou. * Pre ploché predmety do hrúbky 10 mm.

Paska tesa PRO 66792 montaž.páska Ultra Strong 1,5mx19mm

6.29  s DPH
Naša najvýkonnejšia montážna páska je vhodná na bezpečné a trvalé upevnenie predmetov. Montážna páska tesa PRO Mounting Ultra Strong má nosnosť predmetov na želanom mieste až do 10 kg na 10 cm a dokáže dokonca vyrovnať mierne nerovnosti povrchov. Použitie v interiéri aj exteriéri: Extrémne silný lepiaci povrch spoľahlivo funguje na dlaždiciach, upravenom dreve a väčšine plastov a je ideálny na upevnenie menoviek, líšt a pod. Okamžitá voľba na upevnenie ťažkých predmetov na želané miesto: Najvýkonnejšia obojstranná páska tesa má nosnosť až 10 kg na 10 cm pásky – jednoduché riešenie na okamžité upevnenie bez čakania.  Spoľahlivé upevnenie bez akýchkoľvek trvalých otvorov: Montážna páska tesa PRO Mounting Ultra Strong posiela skrutky, hmoždinky aj klince do starého železa – na rýchlu a jednoduchú montáž bez použitia náradia  Na použitie v interiéri aj exteriéri: Na lepenie na dlaždice, drevo, kameň a väčšinu plastov. Dokáže dokonca vyrovnať mierne nerovnosti povrchov – ideálna na upevnenie menoviek, líšt, ozdobných predmetov, skriniek na kľúče a pod.

Paska tesa PRO 66952 montáž. zrkadlá biela 5mx19mm

7.69  s DPH
Obojstranná penová páska na zrkadlá 5 m x 19 mm biela. Pásku tvorí tvarovateľný nosič z penového PE a akrylátové lepidlo s vysokou priľnavosťou. Bola otestovaná pre montáže nábytkových zrkadiel. Má univerzálne lepidlo s vysokou okamžitou priľnavosťou na mnohých povrchoch. Je odolná voči vode, UV a starnutiu. Kompenzuje rôznu tepelnú rozpínavosť nerovnakých materiálov. Vhodná na montáž zrkadiel do automobilov, nábytkových zrkadiel, montáž funkčného obloženie či dekoratívnych panelov.

Páska tesa PRO 66952 montaž.na zrkadlá 1,5mx19mm

4.69  s DPH
Montážna páska tesa PRO na zrkadlá je ideálny pomocník remeselníkov. Samolepiaca páska ponúka spoľahlivé upevnenie aj vo vlhkom prostredí typickom pre kúpeľne. Odolná páska sa dokonale lepí na hladké povrchy, ako sú napríklad dlaždice, a udrží na želanom mieste ploché predmety, ako sú napríklad zrkadlá, s hrúbkou až 4 mm. S touto obojstrannou páskou vo vašom boxe na náradie ste pripravení vyhovieť každej požiadavke na lepenie v interiéri zo strany vašich zákazníkov. Vďaka svojej vysokej odolnosti voči vlhkosti bola táto montážna lepiaca páska špeciálne vytvorená na obzvlášť spoľahlivé upevňovanie predmetov. Montážnu pásku je možné nastrihať na jednotlivé menšie alebo väčšie kúsky na získanie lepiaceho pásu v optimalizovanej veľkosti. Aby sa montážna páska dostala do stavu svojich maximálnych upevňovacích parametrov, predmet a povrch sa musia zbaviť prachu, nečistôt a mastnoty. Pri odstraňovaní opatrne ťahaním odlepujte montážnu pásku rovnobežne zo steny.

Paska tesa PRO 66965 montaž.priehlad.5mx19mm(červen.tzv.gelová)

8.99  s DPH
Odolná a extra tenká lepiaca montážna páska, obojstranná – ideálna na takmer všetky použitia v interiéri aj exteriéri. Jeden 10 cm pás má nosnosť až 2 kg. Takmer neviditeľná funkčnosť: priehľadná páska sa nalepí na hladké povrchy, ako je sklo, dlaždice, drevo a rôzne druhy plastov. Ideálna na použitie v interiéri aj exteriéri: Silná obojstranná lepiaca páska na bezpečné nalepenie plochých predmetov, ako sú informačné tabuľky, teplomery a pod. Pevnosť a trvanlivosť: dlhodobá odolnosť voči teplotám až do 100 °C, odolnosť voči poškodeniu vlhkosťou, (určitými) chemikáliami, zmäkčovadlami a ultrafialovým žiarením.

Páska tesa PRO 66965 montaž.priehladná 1,5mx19mm( červená/ gel.)

5.99  s DPH
Odolná, dokonale priehľadná a extra tenká lepiaca montážna páska, obojstranná – ideálna na takmer všetky použitia v interiéri aj exteriéri. Jeden 10 cm pás má nosnosť až 2 kg.  Pevnosť a trvanlivosť: dlhodobá odolnosť voči teplotám až do 100 °C, odolnosť voči poškodeniu vlhkosťou, (určitými) chemikáliami, zmäkčovadlami a ultrafialovým žiarením. Takmer neviditeľná funkčnosť: priehľadná páska sa nalepí na hladké povrchy, ako je sklo, dlaždice, drevo a rôzne druhy plastov. Ideálna na použitie v interiéri aj exteriéri: Silná obojstranná lepiaca páska na bezpečné nalepenie plochých predmetov, ako sú informačné tabuľky, teplomery a pod. 

Páska tesniaca na okná biela 55706 D

1.99  s DPH
Samolepiace ľahko použiteľné gumové tesnenie na okná a dvere. Vysoko kvalitné gumové profily odolávajú väčšine poveternostných podmienek a ľahko sa lepia. Sú odolné voči počasiu, UV žiareniu a ozónu. Odolnosť od  -50 °C do +60 °C až 8 rokov.  Šetria až 40% nákladov na energie.  

Páska univerzálna obojstranná 5×50 biela TESA

2.59  s DPH
Obojstranná lepiaca páska na podlahy,  rozmer 50 mm x 5 m, povrchová úprava biela. Napínacia páska s priehľadnou polypropylénovou fóliou. Obsahuje tavné lepidlo zo syntetickej gumy. Vhodné pre malé aj veľké plochy. Detaily produktu: Typ produktu : obojstranná páska Pre : podlahy Veľkosť : 50 mm x 5 m Povrchová úprava : biela