Zobrazuje sa všetkych 27 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Polykar Drevo – Dvojzložkový polyesterový tmel s drevnou múčkou 0,15kg

6.69  s DPH
Poly tmel drevo 0,15 kg polyesterový je špeciálny tmel obsahujúci vysoký podiel drevnej múčky a je určený na tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a výrobkov z dreva. Je pružný, huževnatý a objemovo stály. Tmel je dobre brúsiteľný.

Polykar Drevo – Dvojzložkový polyesterový tmel s drevnou múčkou 0,5kg

13.39  s DPH
Poly tmel drevo 0,5 kg polyesterový je špeciálny tmel obsahujúci vysoký podiel drevnej múčky a je určený na tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a výrobkov z dreva. Je pružný, huževnatý a objemovo stály. Tmel je dobre brúsiteľný.

Polykar Elastik 1kg – Dvojzložkový polyesterový elastický tmel

12.89  s DPH
Elastický, stredne viskózny, jemný, výborne tvarovateľný tmel vhodný ako plniaci a vrchný tmel pre tmelenie malých až stredných nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane MDF dosiek, liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Pružný, dobre aplikovateľný tmel bez pórov s veľmi dobrou brúsiteľnosťou.

Polykar Finiš – Dvojzložkový polyesterový striekací tmel 1kg

25.59  s DPH
Polykar Finiš 1 kg je dvojzložkový polyesterový striekací tmel, ktorý je odolný a dobre brúsiteľný. Je vhodný na zjednotenie tmelených a netmelených miest. Tmel má bielu farbu. Výdatnosť: 2,1 m2 / kg pri hrúbke 300 µm mokrého podkladu.

Polykar Glas – Dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (3mm) 0,15kg

6.19  s DPH
PolyKar Glas 0,15 kg je tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), ktorý umožňuje vytvárať pevnú a sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné brúsiť podľa potreby. Je vhodný na bežný podklad, liatinu, hliník, sklolaminát a zinok.

Polykar Glas – Dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (3mm) 0,5kg

12.39  s DPH
PolyKar Glas 0,5 kg je tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), ktorý umožňuje vytvárať pevnú a sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné brúsiť podľa potreby. Je vhodný na bežný podklad, liatinu, hliník, sklolaminát a zinok.

Polykar Lamino Plus, Dvojzložková polyesterová laminovacia súprava 1kg

28.99  s DPH
Tmel Polykar Lamino 1 kg je sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou. Vytvára pevný podklad pre nanášanie ďalších vrstiev tmelov. Používa sa na diery alebo praskliny laminátových dielov, lodí, karavanov, strešných boxov alebo na prehrdzavené alebo deravé miesta na rôznych kovových povrchoch a karosériách.

Polykar Lamino, Dvojzložková polyesterová laminovacia súprava 0,25kg

9.49  s DPH
Dvojzložková polyesterová laminovacia súprava pre drobné opravy dier alebo prasklín v plechových alebo laminátových materiáloch napr. prehrdzavených miest na automobilových karosériách, člnoch alebo kempingových prívesoch. Sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou vytvorí pevný podklad na nanášanie ďalších vrstiev tmelov.Aplikácia tmelu Polykar Lamino:Povrch je nutné zbaviť hrdze a obrúsiť brúsnym papierom P80. Povrch musí byť čistý, suchý, bez prachu a mastnoty. Nie je vhodný na reaktívne, jednozložkové a nitrocelulózové základy. Pri oprave sa vystrihne vhodný kus sklenej tkaniny, na opravované miesto so štetcom nanesie pripravená zmes živice s tvrdidlom a priloží sa sklená tkanina. Tkanina sa potom tiež napustí pripravenou zmesou. Ak je treba, položí sa viac vrstiev tkaniny.Tuženie laminovacej súpravy:Živica sa tuží tvrdidlom (PE-iniciátor, dibenzoylperoxid, červená pasta v tube) v hmotnostnom pomere 100:2 - 100 dielov tmelu: 2 dielom tvrdidla – odporúčaný pomer pre teplotu 23 °C. Na jednoduchšie stanovenie pomeru použite pomerovú nádobu.Doba spracovateľnosti:Tmel je nutné pri teplote 23°C a pomere tuženia 100:2 spracovať do 8-10 minút po zmiešaní s tvrdidlom. Pri teplotách nižších ako 23°C (minimálne 17°C) sa doba spracovateľnosti predlžuje, pri teplotách vyšších sa skracuje. Úpravou pomeru tuženia je možné sčasti eliminovať vplyv teploty na dobu spracovateľnosti. Pomer tuženia: - najmenej 100:1 – predĺži dobu spracovateľnosti - najviac 100:3 - skráti dobu spracovateľnostiBrúsenie:Vytvrdený povrch je pri teplote 23°C a pomere tuženia 100:2 brúsiteľný za 40 minút. Hrubé brúsenie začína brúsnym papierom P80-120 a dokončuje sa papierom 180-240. Na brúsenie odporúčame použiť rotačnú alebo vibračnú brúsku.Pretieranie laminovaného povrchu:Pred nanášaním prípadných ďalších vrstiev (napr. tmely, plniče, laky) treba povrch živice odbrúsiť alebo organickým rozpúšťadlom odstrániť voskovú prísadu z povrchu živice pre bezproblémovú adhéziu. Potom je možné opravu miesta dokončiť tmelením, ktorým sa do jemne zarovnajú okraje, poprípade použiť striekací tmel. Na konečnú úpravu je možné použiť všetky bežné náterové systémy. Vytvrdená živica odoláva bežným vypaľovacím teplotám 80-110°C.Čistenie náradia:Znečistené časti pomôcok je možné očistiť riedidlom Polykar RIEDIDLO POLYESTEROVÉ alebo celulózovým riedidlom C6000. Očistiť je možné iba nevytvrdnutú živicu.Farba:svetlo žltá transparentná kvapalina 

Polykar Light, Dvojzložkový polyesterový ľahčený tmel 1l

23.59  s DPH
Polykar light 1 l je stredne hustý tmel určený ako vrchné tmel na malé a stredné nerovnosti. Je určený na všetky bežné podklady. Je pružný, dobre tvarovateľný a ľahko sa aplikuje. Má nízku hmotnosť a tým menej prispieva k zvýšeniu hmotnosti dielov. Preto je vhodný napr do leteckého či lodného priemyslu.

Polykar Metalik – Tmel na ľahké kovy, pozinkované plechy a plechy karosérií 0,5kg

13.09  s DPH
Poly tmel Alu Metalik 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s hliníkom určený na tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov, ocele a sklolaminátu. Polytmel má vysoký obsah hliníkového prášku, vďaka čomu má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť tmelu, jednoducho sa brúsi a má zvýšenú prilnavosť k tmelenému povrchu.

Polykar Metalik – Tmel na ľahké kovy, pozinkované plechy a plechy karosérií 0,5kg

8.29  s DPH
Poly tmel Alu Metalik 0,2 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s hliníkom určený na tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov, ocele a sklolaminátu. Polytmel má vysoký obsah hliníkového prášku, vďaka čomu má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť tmelu, jednoducho sa brúsi a má zvýšenú prilnavosť k tmelenému povrchu.

Polykar Nový Rapid – Dvojzložkový polyesterový univerzálny tmel 0,2kg

7.39  s DPH
Rapid tmel nový 0,2 kg je univerzálny dvojzložkový polyesterový tmel určený na tmelenie stredných a väčších nerovností (2 až 5 mm). Je vhodný na kovy, laminát, tvrdé drevá a betón.

Polykar Nový Rapid – Dvojzložkový polyesterový univerzálny tmel 0,5kg

10.79  s DPH
Rapid tmel nový 0,5 kg je univerzálny dvojzložkový polyesterový tmel určený na tmelenie stredných a väčších nerovností (2 až 5 mm). Je vhodný na kovy, laminát, tvrdé drevá a betón.

Polykar Plaster – Dvojzložkový polyesterový plastický tmel 0,5kg

15.19  s DPH
Špeciálny jemný tmel s veľmi vysokou elasticitou a zvýšenou priľnavosťou na plasty. Určený predovšetkým na povrchy z tvrdého plastu. Ľahko aplikovateľný a dobre brúsiteľný tmel bez pórov.

Polykar Plnič 1K béžový – Jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo 500ml

12.49  s DPH
Kvalitný jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo a priemysel.Má veľmi dobré plniace vlastnosti a vynikajúcu priľnavosť.Jednoduchý na použitie, dobre se brúsi.Vytvrdzuje na vzduchu, odoláva atmosférickým vplyvom a chemickým účinkom.Vytvára ideálny podklad zaisťujúci vysoko kvalitný vzhľad lakovaných predmetov.

Polykar Polyesterové riedidlo na úpravu konzistencie polyesterových striekacích tmelov 0,3l

5.09  s DPH
PolyKar Polyesterove riedidlo 0,3 l je riedidlo určené na úpravu konzistencie dvojzložkových polyesterových striekacích tmelov. Tmel je vhodný aj na čistenie pracovných pomôcok od polyesterových tmelov.

Polykar Polyesterové riedidlo na úpravu konzistencie polyesterových striekacích tmelov 1l

8.59  s DPH
PolyKar Polyesterove riedidlo 1 l je riedidlo určené na úpravu konzistencie dvojzložkových polyesterových striekacích tmelov. Tmel je vhodný aj na čistenie pracovných pomôcok od polyesterových tmelov.

Polykar Soft Plus – Dvojzložkový polyesterový jemný plniaci tmel 0,2kg

7.79  s DPH
Svetlo oranžový, stredne viskózny, veľmi dobre tvarovateľný plniaci tmel pre tmelenie malých až stredne veľkých nerovností. určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Veľmi dobre brúsiteľný, bez pórov.

Polykar Soft Plus 1kg

12.79  s DPH
PolyKar Soft Plus 1 kg je určený na bežný podklad vrátanie hliníka, liatiny a sklolaminátu. Používa sa na opravy karosérií, a taktiež ako plniaci tmel. Je dobre brúsiteľný, bez pórov, stredne hustý a veľmi dobre tvarovateľný.

Polykar Super Plus, Dvojzložkový polyesterový jemný tmel 0,2kg

7.79  s DPH
Super tmel plus 0,2 kg je plniaci jemný tmel na malé nerovnosti, ryhy a póry. Je určený na bežný podklad vrátanie liatiny, hliníka, zinku, a sklolaminátu. Je vhodný na vyrovnávanie nerovností dreva, laminátu, betón a pod. Tmel je vhodný pre modelárov.

Polykar Super Plus, Dvojzložkový polyesterový jemný tmel 0,5kg

10.29  s DPH
Super tmel plus 0,5 kg je plniaci jemný tmel na malé nerovnosti, ryhy a póry. Je určený na bežný podklad vrátanie liatiny, hliníka, zinku, a sklolaminátu. Je vhodný na vyrovnávanie nerovností dreva, laminátu, betón a pod. Tmel je vhodný pre modelárov.

Polykar Super, Dvojzložkový polyesterový plniaci tmel 0,5kg

10.89  s DPH
Super tmel 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel na tmelenie malých nerovností. Je určený na kov, laminát, tvrdé drevo či betón. Vypĺňa ryhy, praskliny či nerovnosti.

Polykar Universal – Dvojzložkový polyesterový plniaci tmel 1kg

13.39  s DPH
Univerzálny plniaci tmel bez pórov určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníku a sklolaminátu. Veľmi dobre aplikovateľný a výborne brúsiteľný tmel s vyššou viskozitou.Balenie: 0,2 kg 0,5 kg 1 kg 1,8 kg 5 kg 15 kg 3 kg pre dávkovacie zariadenieFarba: béžovo zelená

Polykar Vlákno – Dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (6mm) 0,15kg

5.69  s DPH
Poly tmel vlakno 0,15 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom skleného vlákna. Je vhodný najmä na tmelenie veľkého rozsahu, na premostenie deravých alebo prehrdzavených miest. Tvorí veľmi pevnú vrstvu, ktorá nahrádza materiál. Je možné ho brúsiť.

Polykar Vlákno – Dvojzložkový polyesterový tmel so skleným vláknom (6mm) 0,5kg

12.29  s DPH
Poly tmel vlakno 0,5 kg je dvojzložkový polyesterový tmel s obsahom skleného vlákna. Je vhodný najmä na tmelenie veľkého rozsahu, na premostenie deravých alebo prehrdzavených miest. Tvorí veľmi pevnú vrstvu, ktorá nahrádza materiál. Je možné ho brúsiť.

Polykar Základ na plasty – Jednozložkový základ na plastové diely karosérií 0,5l

17.29  s DPH
Jednozložkový základ určený na plastové diely automobilových karosérií.Hmota rýchlo zasychá a dobre sa spracováva. Predstavuje výborný podklad na bežne používané nástreky a nátery v autoopravárenstve. Zabezpečuje vysokú priľnavosť vrchných nástrekov. Nie je vhodné na polyetylén a polypropylén.