Zobrazuje sa všetkych 26 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Tento Butterfly hygienické vreckovky 10ks

1.21  s DPH
Papierové vreckovky sú praktické do každej kabelky, batohu aj len tak do vrecka. Balenie po desiatich kusoch je veľké tak akurát a vreckovku budete vždy mať po ruke.

Tento Complex 3v1 kuchynské utierky 220 útržkov

3.79  s DPH
kuchynské papierové utierky Complex 3in1 od Tentoinovatívna kombinácia 3 vrstiev profesionálnej utierky na čistenie a absorpčnej papierovej utierky3 vrstvy na čistenie, vysušenie a lešteniepevná štruktúra utierkyskvelý pomocník v kuchyniKuchynské utierky Tento Complex 3v1 sú jedinečné svojou inovatívnou kombináciou 3 vrstiev. Utierka je zložená z profesionálnej vrstvy na čistenie a dvoch papierových častí.

Tento Cotton Whiteness toaletný papier 8ks

2.69  s DPH
Je biely toaletný papier bez vône, zo 100% celulózy. Je prírodný a spoľahlivý vďaka dvom pevným vrstvám.

TENTO Ellegance Pearl White, 3-vrstvový toaletný papier 16ks

6.40  s DPH
Tento Pearl White je vysoko kvalitný 3-vrstvový biely toaletný papier bez vône. Tento toaletný papier je extra mäkký a šetrný, takže je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Tento Family Sensitive Aloe Vera hygienické vreckovky 3-vrstvové 10x10ks

1.33  s DPH
Tento Family Aloe Vera sú jemné 3-vrstvové vreckovky s príjemnou vôňou Aloe vera, ktorá má antialergické účinky. Vyrobené zo 100% celulózy.

TENTO Giant kuchynské utierky, XXL

3.59  s DPH
Kuchynské utierky dvojvrstvové. Dĺžka kotúča 70 m, 410 útržkov, priemer x výška 18,5 cm x 24 cm.

Tento Hygienické vreckovky Panda 10×10, 100ks

1.29  s DPH
Hygienické vreckovky Tento s hravým dizajnom pandičiek vás jednoznačne rozveselia. Jemná a mäkká textúra je vďaka 3 vrstvám odolná voči roztrhnutiu.

Tento Kozmetické utierky v boxe, 58ks

1.50  s DPH
kozmetické utierky od značky Tentov rôznych vyhotoveniachpraktický boxíkinteriérový doplnok58 univerzálnych kozmetických utierokKozmetické utierky Tento sú extra jemné a balené v praktickej krabičke. Vyberte si z rôznych dizajnov, podľa štýlu vášho interiéru.

Tento kuchynské utierky Extra strong 3-vrstvové 2ks

2.29  s DPH
Kuchynské utierky najpevnejšia utierka Tento 3vrstvová, najvyššia savosť a odolnosť. Dĺžka 17,1/1 rola, 70 útržkov/rola, priemer a výška 1 role 14x23 cm, 2 role v balení.

Tento MAXI toaletný papier dvojvrstvový 30m

0.30  s DPH
Tento MAXI 30m. Dvojvrstvový mäkký, biely toaletný papier s návinom 30 m.

TENTO Sensitive Coconut Milk – Toaletný papier 8ks

3.35  s DPH
Toaletný papier Tento Sensitive Coconut Milk je jemný trojvrstvový toaletný papier tej najvyššej kvality. Príjemná vôňa kokosového mlieka a extra jemnosť vhodná pre citlivú pokožku vám dodá pocit maximálneho komfortu.

Tento Sensitive Easy breath Eucalyptus oil vreckovky (10x10ks)

1.38  s DPH
Papierové vreckovky Tento sú 3-vrstvové hygienické vreckovky z čistej celulózy.  Vďaka tomuto materiálu sú mäkké a pevné.

Tento Sensitive Pure toaletný papier 3-vrstvový 8 roliek

3.39  s DPH
Tento Sensitive s harmančekom a vitamínom E je prémiový toaletný papier najvyššej kvality obohatený o balzam s výťažkom z harmančeka a vitamínom E, takže je ideálny pre najcitlivejšiu pokožku v intímnych oblastiach. Vďaka 3 vrstvám je nielen mäkký, ale aj pevný.

Tento Toaletný papier Economy 1x68m

0.72  s DPH
toaletný papier Tento ECONOMY2-vrstvovýbez farby a vône486 útržkov = 68 mvýhodné balenie v 1 rolkeToaletný papier Tento Economy je klasický WC papier, ktorý je nevyhnutnou výbavou každej domácnosti. Prírodný toaletný papier je 2-vrstvový, vyrobený zo 100 % recyklovaného papiera, čo ocenia všetci, ktorí myslia na blaho životného prostredia.

Tento Toaletný papier Pearl White 8 roliek, 3-vrstvový

3.19  s DPH
Tento Ellegance Pearl White je vysoko kvalitný 3-vrstvový biely toaletný papier bez vône.  Tento toaletný papier je extra mäkký a šetrný, takže je vhodný aj pre citlivú pokožku.