Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Leenor Amethyst parfumovaná aviváž, kvetinová vôňa 1,42l (47 praní)

4.65  s DPH
Aviváž Lenor Pearly Peony sa dokonale stará o vašu bielizeň a chráni ju pred prejavmi starnutia vďaka technológii Anti-Age3. Vaša bielizeň nestratí svoj tvar, nevybledne a nebudú sa na nej tvoriť žmolky.

Lenor Deep sea Mineral aviváž 1380 ml, 46 praní

4.66  s DPH
Dlhotrvajúca svieža vôňa inšpirovaná prírodou, Upokojte svoju myseľ a dušu s touto osviežujúcou vôňou, Táto osviežujúca vôňa odplaví stres z celého dňa a upokojí vaše zmysly, Z oblečenia uvoľňuje sviežu vôňu po celý deň (12 hodín počas nosenia), Zmierňuje pokrčenie, uľahčuje žehlenie, skracuje čas sušenia a zmierňuje výskyt statickej elektriny, Zanecháva bielizeň hebkú a príjemnúUniknite z rutiny všedného dňa a cíťte sa sviežo vďaka novému Lenoru Deep Sea Minerals. Jeho čisté vodné tóny vás zahalia do láskavosti mora a zmyjú všetok stres z vášho dňa.

Lenor Diamond & Lotus Flower 750ml

2.95  s DPH
Vôňu aviváže Lenor Diamond And Lotus Flower tvorí svieže a energické spojenie lesných jahôd, šťavnatého červeného jablka, broskýň, výrazných malín a čerstvo odtrhnutého jazmínu a frézie.  Krémová vanilka a upokojujúca vôňa pižma pridávajú teplo a pomáhajú vytvoriť nezabudnuteľný parfum, ktorý je nádherne návykový a ktorý poteší zmysly svojou sviežosťou.

Lenor Emerald & ivory 750ml

2.95  s DPH
Aviváž Lenor prináša dlhodobú sviežosť – svieža vôňa posteľnej bielizne po dobu až 1 týždňa. Emerald And Ivory Flower vás prenesie na miesto plné pokoja a vášne.

Lenor Floral Romance aviváž 1,8l (60 praní)

4.89  s DPH
Aviváž Lenor Floral Romance sa dokonale stará o vašu bielizeň a chráni ju pred prejavmi starnutia vďaka technológii Anti-Age3. Vaša bielizeň nestratí svoj tvar, nevybledne a nebudú sa na nej tvoriť žmolky.

Lenor Fresh Meadow aviváž 1,8l (60 praní)

4.89  s DPH
Aviváž Lenor Fresh Meadow sa dokonale stará o vašu bielizeň a chráni ju pred prejavmi starnutia vďaka technológii Anti-Age3. Vaša bielizeň nestratí svoj tvar, nevybledne a nebudú sa na nej tvoriť žmolky.

Lenor Gold Orchid Aviváž 750ml

3.09  s DPH
Aviváž Lenor prináša dlhodobú sviežosť – svieža vôňa posteľnej bielizne po dobu až 1 týždňa. Aviváž Gold Orchid je navyše prevoňaná vábivým dotykom vzácnej vanilky, ktorá utišuje rozjatrené emócie a upokojuje myseľ.

Lenor Gold Orchid Gél na pranie 18PD

6.44  s DPH
Je navyše prevoňaný vábivým dotykom vzácne vanilky, ktorá utišuje rozjatrené emócie a upokojuje myseľ. Snúbi sa s mimózou, akordy medové ruže a krémových broskýň.

Lenor Parfum Des Secrets Aviváž Kiss, 900ml

5.86  s DPH
Objavte novú kolekciu sofistikovaných aviváží Lenor Parfum Des Secrets! Obsahujú príťažlivé a odolné vône navrhnuté na zdôraznenie nezabudnuteľného pôvabu a neodolateľnej jedinečnej zmyselnosti. Aviváž Lenor Parfum Des Secrets Kiss obsahuje vôňu exotického a červeného ovocia a jemné kvetinové nádychy vyvolávajú pocit prírodnej čistoty.

Lenor Parfum na bielizeň/perličky Spring Awakening, 210g

8.34  s DPH
Objavte perličky pre intenzívnu vôňu bielizne pridávané do prania Lenor – novinka od Lenoru poskytujúca príjemný pocit. Vďaka prívalu sviežosti pri každom prianí (až na 12 týždňov pri uskladnení bielizne v šatníku), dodajú perličky Lenor vášmu oblečeniu Spring Awakening vôňu.

Lenor Parfumelle Diamond & Lotus Flower aviváž na prádlo 1,42l

4.86  s DPH
Aviváž Lenor DIAMOND & LOTUS FLOWER dodá Vášmu oblečeniu mäkkosť a ochráni farby. Oceníte aj jej antistatický účinok.

Lenor Parfumelle Gold Orchid 1,42l

4.65  s DPH
Aviváž Lenor Gold Orchid sa dokonale stará o vašu bielizeň a chráni ju pred prejavmi starnutia vďaka technológii Anti-Age3. Vaša bielizeň nestratí svoj tvar, nevybledne a nebudú sa na nej tvoriť žmolky.

LENOR Secrets Charm, aviváž 900ml

5.86  s DPH
Objavte novú kolekciu sofistikovaných aviváží Lenor Parfum Des Secrets! Obsahujú príťažlivé a odolné vône navrhnuté na zdôraznenie nezabudnuteľného pôvabu a neodolateľnej jedinečnej zmyselnosti. Aviváž Lenor Parfum Des Secrets Charm obsahuje špičkovú vôňu s pôvabným nádychom čerstvého chrumkavého jablka, ktorú dopĺňa aróma voňavej paliny a povzbudzujúceho eukalyptu.

Lenor Sensitive aviváž 1,8l (60 praní)

4.89  s DPH
Aviváž Lenor Gentle Touch zaistí dokonalú hebkosť vašej bielizne a bude jemne rozmaznávať vašu pokožku. Je dermatologicky testovaná organizáciou Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravie pokožky) a tiež akreditovaná ako hypoalergénna.

Lenor Spring Awakening aviváž 2,905l

6.99  s DPH
Aviváž Lenor Spring Awakening sa dokonale stará o vašu bielizeň a chráni ju pred prejavmi starnutia vďaka technológii Anti-Age3. Vaša bielizeň nestratí svoj tvar, nevybledne a nebudú sa na nej tvoriť hrudky.

Lenor Spring Awakening Aviváž, 1800ml

4.39  s DPH
Až budete s Lenor Spring Awakening zahalení do vône jarných kvetín s prírodnými tónmi pačule a bieleho cédru, môžete sa tešiť na zážitok, ktorý vás nabije energiou a zdvihne vám náladu. Budete sa cítiť dokonale svieži a ako znovuzrodení.

Lenor Spring gélové kapsule 13PD

6.49  s DPH
Kapsule na pranie Lenor s vylepšeným zložením perú dôkladne a výsledkom je žiarivo čisté prádloS vôňou jarných kvetov a prírodnými tónmi pačuli a bieleho cédraObsahujú technológiu vôňa aktivované dotykom, ktorá zaisťuje dlhotrvajúcu sviežu vôňuS technológiou zaisťujúce hebkosť a ochranu vlákienOchrana proti šednutiu bielizneZloženie: > 30% aniónové povrchovo aktívne látky, 5-15%, Mydlo, <5% Neiónové Povrchovo Aktívne, Látky, fosfonáty, polykarboxyláty, Enzýmy, Optické Zosvetľovače, Parfumy, Alpha-Isomethyl, Ionone, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool .

Lenor Summer Breeze aviváž 1,8l (60 praní)

4.65  s DPH
Aviváž Lenor Summer Breeze sa dokonale stará o vašu bielizeň a chráni ju pred prejavmi starnutia vďaka technológii Anti-Age3. Vaša bielizeň nestratí svoj tvar, nevybledne a nebudú sa na nej tvoriť žmolky.

Lenor Summer Breeze, aviváž 930ml

2.99  s DPH
Aviváž Lenor vám zaručí dlhotrvajúcu sviežosť – svieža posteľná bielizeň každú noc na celý jeden týždeň. S avivážou Lenor Summer Breeze stačí zatvoriť oči a predstaviť si upokojujúci dopad slnečných lúčov na vašu pokožku.

Lenor tablety Gold Orchid 13PD

6.49  s DPH
Vyskúšajte kapsule na pranie Lenor 3v1 pre neodolateľný zážitok:1. Perú.

LENOR Unstoppables Fresh, vonné perličky 210g

8.34  s DPH
Vonné perličky do bielizne, ktoré sa pridávajú do práčky ešte pred praním a ktoré dávajú bielizni intenzívnu a dlhšie trvajúcu sviežu vôňu .

Lenor Unstoppables Sport, perličky pre intenzívnu vôňu bielizne, 210g

8.42  s DPH
Dostupné v rôznych vôňach, každá vôňa Lenor Unstoppables poskytuje intenzívnejšiu vôňu počas prania, ktoré vnesie sviežosť do každého prania. Vďaka prívalu sviežosti pri každom praní udržia perličky Lenor Unstoppables sviežu vôňu až na 12 týždňov (pri uskladnení bielizne v šatníku), takže vaše oblečenie je vždy pripravené na nosenie, voňajúce vašou obľúbenou vôňou.

LENOR Unstoppables vonné perličky do prania 210g

8.00  s DPH
Perličky Lenor Unstoppables dodávajú prádlu intenzívnu sviežu vôňu až do ďalšieho vypraní. Intenzívnejšie svieža vôňa vydrží na oblečenie až 12 týždňov (pri uskladnení bielizne), takže si ho môžete kedykoľvek obliecť a bude prevoňané vašou obľúbenou vôňou.