Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Frosch Baby EKO sprej na škvrny na dojčenskej bielizni 300ml

7.18  s DPH
Účinný špeciálny odstraňovač škvŕn s citrátom (soľ ovocnej kyseliny). Spoľahlivo odstraňuje odolné a zaschnuté škvrny z dojčenskej bielizne.

Frosch Bio Balzam malina na umývanie riadu 500ml

2.80  s DPH
Dokonalá čistota a lesk pre všetok Váš riad. Fľaša zo 100% odpadového materiálu.

Frosch Bio univerzálny čistiaci prostriedok na všetky povrchy 1l

2.77  s DPH
Čistú domácnosť sa snaží udržiavať každá žena. Tento univerzálny čistič vám pomôže účinne vyčistiť podlahy aj všetky ostatné umývateľné plochy v domácnosti.

FROSCH CISTIC KUCHYNE 500ML

3.79  s DPH
Frosch čistič na kuchyne s prírodnou sódou predstavuje ideálnu kombináciu dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti, a zároveň je šetrný k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu prírodných látok. Rýchlo a dôkladne čistí aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni a na všetkých umývateľných plochách v domácnosti.

Frosch Ecological Čistič na kúpeľne a sprchy s citrónom 500 ml

4.02  s DPH
Kúpeľňový čistič Frosch efektívne odstraňuje vodný kameň. Použiteľný na odstránenie zvyškov mydla, škvń a iných nečistôt.

Frosch hygienický čistič levanduľa spray 500ml

3.89  s DPH
Frosch EKO hygienický čistič levanduľa dôkladne čistí kúpeľne a WC, odstraňuje zvyšky vodného kameňa, mydla a škvŕn po vode. Šetrné zloženie na báze prírodných výťažkov z levandule účinne odstraňuje baktérie a alergény a zanecháva sviežu levanduľovú vôňu.

Frosch tekuté mydlo malina NN 500ml

3.49  s DPH
Jemné a ošetrujúce zloženie so zvlhčujúcimi zložkami čistí a chráni pokožku detských rúk pri každom umývaní. Hodnotné zvlhčujúce prísady poskytujú optimálnu ochranu povrchu pokožky a zaisťujú po umytí príjemný, čistý a hebký pocit.

Frosch univerzálny čistič levanduľa 1l

2.80  s DPH
Vhodný pre väčšinu umývateľných povrchov a podláh v domácnosti. Odstraňuje špiny a mastnoty bez zvyškov vďaka zložkám s levanduľou.