Zobrazených 1–32 z 44 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Ata prášok 500g

2.23  s DPH
Dôkladne čistí nepoddajné znečistenie ako sú pripáleniny a odolná mastnotaĽahko zmývateľný bezo zvyškovDôkladne odstraňuje vodný kameň a zvyšky mydlaCitrónová sviežosť v celom dome Aplikácia:Nasypte Bref prášok na špongiu alebo priamo na znečistenú plochu. Zotierajte vlhkou handrou až do vyčistenia.

Bref 10 x Effect AntiLimescale WC gél oceán 700 ml

2.32  s DPH
Hľadáte mimoriadne silný a účinný čistič na vašu toaletu? Nový WC gél BREF 10× Effect Anti Limescale toho zvládne ešte viac. Jeho špeciálne zloženie je extrémne účinné proti vodnému kameňu aj baktériám, pred ktorými vás spoľahlivo ochráni.

Bref 10 x Effect Protection Shield WC gél levander 700ml

2.32  s DPH
Nový Bref 10 × Effect power gél účinne bojuje s hlavnými problémami čistoty toalety. Bol špeciálne navrhnutý tak, aby udržiaval toaletu čistú a žiarivú.

Bref 10xeffect 700ml Microbrush

2.34  s DPH
Obsahuje silné zloženie s aktívnymi časticami, ktoré fungujú ako milióny mikro-štetín pre znásobenie vašej snahy pri čistení. Pre perfektnú čistotu a žiarivú toaletu bez námahy.

Bref Bathroom čistič kúpeľňa 750ml

3.99  s DPH
Upratovanie kúpeľne nemusí byť drina. Každodenných nečistôt aj odolných škvŕn vás ľahko zbaví prípravok Bref Bathroom .

Bref DeLuxe Jasmine 3ks

4.52  s DPH
WC blok je vybavený štyrmi guličkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.  Pri každom spláchnutí bude vaša toaleta hygienicky čistá a svieža.

Bref DeLuxe Magnolia 3ks

4.52  s DPH
WC blok je vybavený štyrmi guľôčkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.  Pri každom spláchnutí bude vaša toaleta hygienicky čistá a svieža.

Bref Duo Aktiv Lemon tekutý WC blok komplet 50ml

2.80  s DPH
Až o 100 % viac sviežosti s každým spláchnutím,  v porovnaní s tuhými WC blokmi Bref. Bref Duo-Aktiv = Hygienický čistič + dlhotrvajúca svieža vôňa.

Bref PerfSwitch 2ks/Blister Apple-Lily

3.25  s DPH
Predstavuje inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guľôčkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.

Bref PerfSwitch 2ks/Blister Levander-Cotton

3.25  s DPH
Guličky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zaisťuje  hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, sfarbuje vodu do fialového odtieňa, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.

Bref Perfume Switch Marine & Citrus WC blok, 50g

2.09  s DPH
WC blok BREF Perfume Switch Marine Aromatic - Citrus predstavuje inovatívny spôsob údržby vašej toalety. WC blok je vybavený štyrmi guľôčkami, pričom každá z nich má špecifické zloženie pre dokonalý výsledok.

Bref Power Aktiv Flower tuhý WC blok 3 x 50g

4.52  s DPH
Bref Power Activ fresh power 3x50 g - Silný aktívny čistič s kombináciou 4-roch účinných látok čistí Vaše WC po každom spláchnutí. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, chráni pred opätovným znečistením a stará sa o príjemnú hygienickú sviežosť.

Bref Power Aktiv Lavender tuhý WC blok 3 x 50g

4.69  s DPH
Nový tuhý WC blok Bref Power Aktiv prekvapí nielen hygienickou silou, ale aj unikátnym estetickým dizajnom a sviežostou! Za to je zodpovedná štvorfunkčná formula obsiahnutá v 4 guľôčkach tohto WC bloku: zaručuje hygienickú čistotu, prevonia toaletu pri každom spláchnutí príjemnou vôňou, odstráni usadeniny a vodný kameň a vytvorí bohatú penu, ktorá dodá záchodovej mise lesk a belosť. .

Bref Power Aktiv Lemon tuhý WC blok 3 x 50g

4.46  s DPH
Bref Power Aktiv pevný WC blok s vôňou citrónu, ktorý je v podobe štyroch guličiek, v sebe ukrýva receptúru so 4 funkciami: 1) dokonalá čistota 2) dokonalá čistiaca pena 3) dokonalá ochrana proti vodnému kameňu 4) dokonalá sviežosťNavyše, vďaka svojmu dizajnu má Bref Power Activ všetky predpoklady stať sa nielen obľúbeným čističom, ale aj krásnym doplnkom: je veľký, moderný a dobre pôsobí aj v atypických WC misách. .

Bref Power Aktiv Ocean tuhý WC blok 3 x 50g

4.46  s DPH
Nový tuhý WC blok Bref Power Aktiv prekvapí nielen hygienickou silou, ale aj unikátnym estetickým dizajnom a sviežostou!Za to je zodpovedná štvorfunkčná formula obsiahnutá v 4 guľôčkach tohto WC bloku: zaručuje hygienickú čistotu, prevonia toaletu pri každom spláchnutí príjemnou vôňou, odstráni usadeniny a vodný kameň a vytvorí bohatú penu, ktorá dodá záchodovej mise lesk a belosť. .

Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok 3 x 50g

5.64  s DPH
Najjednoduchšia cesta, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežuVďaka praktickému tvaru WC blok BREF dokonale zapadne pod okraj toaletyS každým spláchnutím zanecháva v kúpeľni extra sviežu borovicovú vôňuVydrží až 240 spláchnutíTri WC bloky BREF v jednom balení – patrí k jednotke na trhu .

Bref Pro Nature čistiaci prostriedok do kúpeľne 750ml

3.99  s DPH
čistiaci prostriedok do kúpeľne Pro Nature značky Brefpre hygienickú čistotu kúpeľneodstraňuje vodný kameň, mydlo a nečistoty z povrchovs 99,9% prírodnými zložkamizanecháva žiarivú čistotu a sviežosťUdržujte hygienickú čistotu a sviežosť kúpeľne Čistiacim prostriedkom do kúpeľne Bref Pro Nature! Sviežosť a čistota v jednom kroku. Vďaka silnému a efektívnemu zloženiu dokonale odstráni aj tvrdé nečistoty, vodný kameň a tiež zvyšky hrdze, špiny a mydla.